Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 28 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz
 • 1.800,00 TL
  CANTEKNO
  %100
 • 4.999,00 TL 4.800,53 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.675,53 TL

  % 4
  beyazeşyacım06
  %91
 • 3.164,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.039,00 TL

  BiggShop
  %98
 • 4.349,00 TL 4.249,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.124,00 TL

  % 2
  beyazeşyacım06
  %91
 • 4.600,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.475,00 TL

  DOGUBANKTİCARET
  %100
 • 2.299,00 TL
  Saraticaret21
  %82
 • 6.899,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  6.649,00 TL

  mustafahira
  %100
 • 3.249,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.124,00 TL

  mustafahira
  %100
 • 4.319,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.194,00 TL

  BiggShop
  %98
 • 4.709,00 TL 4.473,55 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.348,55 TL

  % 5
  BiggShop
  %98
 • 3.299,00 TL 3.233,02 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.108,02 TL

  % 2
  evemağaza
  %100
 • 1.689,00 TL
  Saraticaret21
  %82
 • 1.999,00 TL
  Saraticaret21
  %82
 • 2.999,00 TL
  Saraticaret21
  %82
 • 1.999,00 TL
  Saraticaret21
  %82
 • 3.149,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.024,00 TL

  Saraticaret21
  %82
 • 2.299,00 TL 2.249,00 TL
  % 2
  ELEKTROEDİD
  %81
 • 8.910,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  8.660,00 TL

  ÇİLİNGİROĞLUAVM
  %79
 • 4.300,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.175,00 TL

  techomeglobal
 • 3.850,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.725,00 TL

  techomeglobal

Onvo LED TV

Teknolojinin yoğun bir şekilde işlendiği ve etkisinin yüksek olduğu ve görüntü izleme teknolojisinde akla gelen ürünlerden biri olan TV modelleri, her evde bulunuyor. Televizyon ekranları hayatın her anında mevcut olduğunu görmek, iş yerinde, evde hatta ve hatta evin birkaç odasında dahi televizyonlar bulunabiliyor. Bu teknoloji harikası televizyonlar ile bazen haberleri ve bazen en sevdiğiniz dizileri izleyerek keyifli vakit geçirdiniz. Fakat televizyon sadece yüksek kaliteli filmler, televizyon şovları ve belgeseller değil, aynı zamanda oyun konsolları ile de olağanüstü deneyimler sunuyor. Harici bağlantılar, çeşitli amaçlar için çok sayıda işlev içerir. LED televizyonlar klasik televizyonlardan çok daha yüksek görüntü kalitesi sunduğundan, son yıllarda TV endüstrisi için yeni bir bakış açısı getirdiler. LED televizyonlar, LED aydınlatmalı standart LCD televizyonların bir versiyonudur. Klasik LCD ekranlarda bir floresan lamba ve arka ışıkta soğuk bir katot bulunur. LED televizyonlar söz konusu olduğunda, bu lamba LED aydınlatma ile değiştirilir. Arka planda LED aydınlatmanın kullanılması cihaza önemli işlevler ekler. Bunlar uzun ömür, düşük güç tüketimi yüksek kaliteli görsel deneyim, çevre koşullarına daha iyi uyum ve aydınlatma tasarımı olarak listelenebilir. Onvo televizyonLED TV modelleri hem kaliteli hem de ekonomik olmasıyla her türlü gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelliklere sahiptir. Evinizin en şık köşesine yerleştireceğiniz bir cihaz olan televizyonların şık tasarım ve cep dostu fiyatlarla birleşmesi ile Onvo LED’ler beğeninize sunulmuştur.

 Onvo LED TV Boyutlarında Oda Ölçüsünün Önemi

Onvo LED TV Boyutlarında Oda Ölçüsünün Önemi

Dünyanın en çok kullanılan kitle iletişim cihazları arasında yer alan televizyonlar, günün çoğunu yaşam alanlarında keyifli bir şekilde geçirmemizi sağlarlar. Tüm televizyon modelleri akıllı bir teknolojik sistemlerle donatılarak evlere giriyor. LED televizyonlar yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi ile karakterize edilir ve dizi, film ve belgesel izlerken yüksek düzeyde verimlilik sağlar. Buna ek olarak, çeşitli bağlantı seçenekleriyle geniş bir kullanım yelpazesi sunan ve konsollarla oynayan LED TV , HD kalitesinde görüntü aktarımı sunar. LED televizyonlar tasarım olarak daha ince bir yapıya sahip olduklarından girdikleri her ortama uyum sağlayabildikleri gibi şık bir hava da katıyorlar. Onvo LED TV de kullanılan yükseltilmiş teknoloji ve ince tasarımı ile birleşerek dikkatleri üzerine topluyor. Net çizgiler, canlı renkleriyle izlediğiniz her dizi, film, haber veya belgeseldeki her bir detayı kolayca yakalamanızı sağlıyor. En büyük ev eğlencelerinden biri olan sofistike ve mükemmel çözünürlükleri ile televizyonlar, teknolojinin ilerlemesi ile izleyicileri için unutulmaz bir deneyim yaratıyor. Her ev için önem arz eden ve boş zamanların eğlenceli geçmesinde büyük rol oynayan bu aletleri seçerken de bir hayli titiz davranılıyor. Televizyon fiyatlarının biraz yüksek olması sebebi ile alınan bir televizyonun uzun süre kullanılacağı var sayılıyor. Bu sebeple her zaman en kalitelisi tercih edilerek kısa zaman içerisinde modasının geçmesi ya da bozulma gibi problemlerin önüne geçiliyor. Televizyon seçiminde en çok üzerinde durulan konu ise televizyonun boyutu oluyor. Dar bir odaya geniş bir televizyon yakışmayıp odayı olduğundan daha da dar gösterebileceği gibi geniş bir odaya küçük boyutlu bir televizyon da abes kaçabilir. Bu nedenle televizyonun boyutu hem sizin dizi veya filmleri daha keskin bir şekilde görmenizde hem de televizyonun koyulacağı odaya olan uyumunu etkiliyor. Satın aldığınız TV odanızdan çok daha küçükse, size yeterince izleme keyfi vermez. Bugün filmlerde ve dizilerde çok fazla ayrıntı ve iyi görüntü kalitesi var. Yanlış TV siparişi verildiğinde, böyle güzel bir görüntü kalitesini yakalamak ve detaylara dikkat etmek imkansızdır. Bu sorunun tersi de karşılaşılan problemlerde büyük sorunlara neden olur. Evinizin büyüklüğüne göre satın aldığınız ihtiyacınızdan daha büyük bir TV, yalnızca TV'nin ortasını görebilmenizi sağlar. Bu nedenle Onvo LED TV modelleri arasından boyut seçimi inanılmaz önemlidir.

Onvo LED TV İnç Seçimi İpuçları

Onvo LED TV İnç Seçimi İpuçları

TV'nin boyutu, çapraz uzunluğu ile ifade edilir. Bu uzunluk, sol üst köşeden TV ekranının sağ alt köşesine kadar ölçülerek belirlenir ve inç cinsinden ifade edilir. Çoğunlukla, televizyonun ne kadar büyük olursa o kadar iyi olduğuna dair bir görüş vardır. Amaçlanan kullanımı, TV'nizden uzaklığınız ve buna göre TV'nin boyutunu seçmede büyük rol oynamaktadır. Yanlış TV seçimi izleyicilerde sağlık sorunlarına neden olur ve estetik değildir. Büyük bir odada, ihtiyacınız olandan daha küçük bir TV seçerseniz, TV'deki detayları yeterince göremezsiniz. Küçük bir odada ihtiyacınız olandan daha büyük bir ekrana sahip bir TV seçerseniz, ekrandaki pikselleri fark etme olasılığınız daha yüksektir ve eğlenceniz önemli ölçüde daha az olacaktır. Evinize televizyon alımında boyut bu kadar önemli olunca seçiminizi yapmanızda yardımcı olacak bazı formüller de bulunmakta. Televizyonu koyacağınız oda için alacağınız televizyonun ekran boyutunu belirlemek için önce TV’yi konumlandırmak istediğiniz alan ile koltuğunuz arasındaki mesafeyi ölçün. Ölçülen mesafeyi 0,85 ile çarparsanız, TV'nin diyagonal uzunluğunu cm olarak alırsınız. İsterseniz, elde edilen sayıyı 2,54'e bölerek kaç inç olduğunu öğrenebilirsiniz. Televizyonun konumu ile koltuğunuz arasında 1,8 ile 2,7 metrelik bir uzaklık varsa 60 inç ekran odaya uyan bir seçenek olacaktır. 1,7 ile 2,5 metrelik bir fark halinde 55 inç televizyonlar yeterli olacakken 1,5 ile 2,2 metrelik fark halinde 50 inç ekranlara göz atabilirsiniz. 1,2 ve 1,8 metrelik fark durumunda Onvo LED TV 39 inch uygun seçenekken 1 metre ile 1,5 metre arasındaki farklarda Onvo 32 LED TV oldukça yeterli gelecektir. Hem göz sağlığınız hem de odanın ölçülerine uygun olacka şekilde bu boyutları tercih ettiğiniz durumda oldukça modern bir oda yaratacaksınız. Televizyonun konumu da en az televizyonun konumu kadar önemlidir. Çünkü televizyonu doğru açıda izlemek için çok önemlidir. En uygun ekran konumu ise göz hizasında televizyonun merkezinde olabilir. Bu kuralın sadece televizyonlar için değil, tüm ekranlar için geçerli olduğuna da dikkat edilmelidir. İnç ile ekran da tamamen aynı özellikleri belirtir. Örneğin 32 inçlik bir televizyon 82 ekran anlamına gelirken 42 inçlik bir televizyon 109 ekrandır. Tüm bu değerleri göz önünde bulundurarak, gerekli hesaplamaları yapabilir ve evinizde, işyerinizde veya televizyonu kullanmak istediğiniz herhangi bir alan için en doğru televizyon boyutunu belirleyebilirsiniz.

Onvo Smart LED TV ile Dizi ve Film Keyfiniz Yarım Kalmasın

Onvo Smart LED TV ile Dizi ve Film Keyfiniz Yarım Kalmasın

Onvo LED TV özellikleri modellere göre farklılık göstermektedir. Gelişmiş ekran teknolojisinin büyük başarısı sayesinde, ekrana yansıtılan görüntü en küçük ayrıntılarla yansıtılır. 1280 x 720 ekran çözünürlüğü sayesinde, tüm görüntü detaylarını nihai kalitede görüntüler ve ekranda yüksek görüntü kalitesi sağlar. Aynı zamanda 3840 x 2160‘a kadar çözünürlük bulunduğundan inanılmaz görsel şölenler yaşatır. 50 Hz ekran tarama özeliği ile takılma yaşamadan akıcı bir şekilde kanallar arası geçişin keyfini çıkarabilirsiniz. Dijital ses çıkışı ile tüm sesleri ayırt edebilir ve algılayabilirsiniz. Böylece sinematik bir ortam yaratarak ses ve sahnenin bütünlüğü sağlanır. Bu, evde film izlemeyi daha çekici hale getirir. USB portu ile video ve resim oynatabilir. TV'nize takabileceğiniz bir USB flash sürücü sayesinde, fotoğraflarınızı ve videolarınızı belleğinizden daha yüksek kalitede ve çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bellekte saklanan filmleri ve videoları kolayca görüntüleyerek görüntüleme kalitesini de artırabilirsiniz. Çoğu Onvo smart LED TV de 3 HDMI girişi vardır. Bazıları mini video ve ses çıkışına sahiptir ve birçoğu da PC için bir ses girişine sahiptir. Kendisinde bulunan Android sistemi de oldukça işlevseldir. Birçok akıllı telefonda kullanılan Android işletim sistemi sayesinde çok düzgün ve hızlı bir çalışma yapısına sahiptir. Bu yüzden kontrol etmek çok kolay. Kolayca internet bağlantısı sağlayabilir. Wi-Fi ağlantı özelliği sayesinde internetten dilediğinize ulaşabilir, YouTube ve Netflix uygulamaları direkt olarak kendisinde bulunduğu için ister Netflix’ten dizi ve filmleri takip eder isterseniz de YouTube’dan çeşitli videolar izleyerek kendinizi çeşitli alanlarda geliştirebileceğiniz gibi keyifli vakit de geçirebilirsiniz. Sahip olduğu A enerji sınıfıyla elektrikten de tasarruf sağlayarak elektrik faturanızda ciddi etkilerini görmenizi sağlar. Duvara monte ederek alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zaman da televizyon ünitelerinde de tercih edebilir, zarif inceliğin odanıza kattığı şıklığı bizzat deneyimleyebilirsiniz.

 Smart Teknolojinin Son Noktası Onvo LED TVler

Smart Teknolojinin Son Noktası Onvo LED TVler

Özel bir LED aydınlatma sistemi ile Onvo HD LED TV, daha canlı ve doğal renkler sunar ve aynı zamanda bağımsız bölgesel aydınlatma ile sorunsuz bir görüntüleme deneyimi sunar. En son LED teknolojisi ile, akışkan görüntüleme teknolojisinin kullanımı sırasında görsel akışkanlık benzersizdir. LED TV izlediğiniz sahnelerde renk kontrastı sağlarken gerçek bir deneyim sunar. Özellikle çok sayıda renk geçişi olan aksiyon filmlerini canlı yapan benzersiz bir film izleme ortamı sağlar. Smart LED TV içerdiği uygulamalarla, kaçırılan veya izlemek istediğiniz TV şovlarına anında erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman, kaçırdığınız diziyi endişesiz olarak izleyebilir ve ailenizle veya sevdiklerinizle film geceleri düzenleyebilirsiniz. Büyüleyici ve şık tasarımı ve dekoru vurgulayan yapısı, herhangi bir yaşam alanında etkileyici bir görünüm yaratır. Bugün üretilen neredeyse tüm TV'lerde HDMI bulunur. HDMI görüntü aktarımını sağlayan bir yuvadır. Herhangi bir görüntü ve herhangi bir ses HDMI ile aktarılabilir. Bu sayede ev sinemasının keyfini çıkarabilirsiniz. Seçilen TV'nin bir HDMI yuvasına sahip olduğunu onayladıktan sonra, ikinci kriter TV'deki HDMI yuvası sayısıdır. Yuvaların sayısını belirlerken, bireysel ihtiyaçlarınız dikkate alınmalıdır. Onvo LED TV’lerde genel olarak 3 adet HDMI yuvası bulunur. Onvo smart TV özelliği sayesinde, telefonunuzu Wi-Fi üzerinden TV'nize bağlayabilir ve saniyeler içinde anında yansıtarak görmek istediğiniz her şeyi geniş ekranlardan izleyebilirsiniz. Smart TV özelliği ile tüm içeriği çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz. TV dizileri, filmler, müzik ve radyo uygulamaları ve Smart TV olarak adlandırılan TV modelleri birçok görsel yön sunar. Tüm bunlar ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen sayfamızı göz atabilir ve geri bildirim bırakabilirsiniz. Onvo LED TV fiyatları çözünürlüğe, ekran boyutuna, bağlantı türüne ve ek özelliklere bağlıdır. Onvo TV'lerin özellikleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için sayfamıza göz atabilir ve özel tekliflerden yararlanarak tek bir tıklamayla istediğiniz TV'yi anında satın alabilirsiniz.

 Özel Tasarımı ile Bulunduğu Yerin Odağı Onvo LED TV’ler

Özel Tasarımı ile Bulunduğu Yerin Odağı Onvo LED TV’ler

Herkesin televizyonlardan farklı beklentileri vardır. Bu aşamada, diğer teknik özelliklerin yanı sıra, ürünleri beğenip beğenmediğinizi kontrol etmelisiniz. Çok sayıda ürün ve model seçeneğine ek olarak, sunulan özellikler de maksimum avantaj olarak sizin için kullanılabilir. Bu üstün yetenekler ve daha fazlası, çözünürlük, renk uyumu, parlaklık seviyeleri veya görüntü kalitesi söz konusu olduğunda bu marka altında bir araya geliyor. Diğerlerinden daha çok dikkat çeken televizyon kısmı tasarımdır. Evleriniz sizi tamamen yansıtır. Tarzınızın ve zevkinizin en iyi göstergesi olan evler, zarif detaylar ve tasarımlarla döşenmiştir. Bu düzenlemeleri daha yaratıcı hale dönüştüren mobilyaların da etkileri vardır. Satın alınacak bu elektronik cihazlar yıllarca sizinle birlikte olacak. Bu nedenle, bu araçların ev ile uyumluluğu önemli bir konudur. Geniş bir seçenek yelpazesi olan televizyonlar, evinizde satın almak istediğiniz tasarım ve görünüme uyan modeli kolayca seçebilirsiniz. Televizyonların asil tasarımı sadece evinizin zarafetine uymakla kalmaz, aynı zamanda odalarınızdaki yerini harika bir nesne olarak alır. Dış çerçevenin farklı renklerde gösterişli ve eğlenceli tasarımı sayesinde renk uyumu elde etmek mümkün olacaktır. Evinizde bulduğunuz uyumu, renkleri ve süslemeleri koruyarak, odalarınızın görünümü açısından çok başarılı sonuçlar elde edersiniz. Özel tasarımı sayesinde, yatak odası, oturma odasına veya oturma odasına yerleştirerek her yerde uygun şekilde kullanabilirsiniz. Onvo LED TV kullananlar tarafından yapılan LED TV hakkındaki yorumları inceleyerek daha önce Onvo LED televizyonlarından satın alan kişilerin görüşlerine ulaşabilir, aklınıza takılan bazı soru işaretlerini bu yorumlardan cevap bulabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarıyla hem yeni ev dizenler hem de televizyonunu yenilemek isteyenler için inanılmaz kalitesi ve eşsiz fırsatlar sunan LED TV fiyatlarını incelemek için sayfamıza hemen şimdi göz atabilirsiniz.

 Onvo LED TV Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Onvo LED TV Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

LCD TV'lere kıyasla daha ince bir tasarıma sahip olan LED TV'ler, incelikleri ve enerji tasarrufu ve ısınmayan yapısı ile ayırt edilir. Görüntü kalitesi sayesinde yerlerini güçlendiren ürünler, LED'leri kullanarak aydınlatma işlemini gerçekleştirir. Bu son teknoloji cihazların temizliği sırasında da oldukça dikkat etmek gerekir. Televizyonunuzu temizlemeden önce fişini çektiğinizden kesin olarak emin olmalısınız. Mümkünse, televizyon ekranına baskı yapmadan mikrofiber bir bez veya pamuklu bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Hafif nemli bir bez temizleme işi için oldukça uygundur, ancak asla çok nemli olmamasına dikkat edin. Nemli bir bez, ekranda su izleri ve damlacıklar bırakır. Temizleme aşamasında göz önünde bulundurulması gereken bir başka nokta da TV çerçevelerinden su veya deterjan sızıntısının olmasıdır. Çerçeveden akan deterjan sıvısı, kontrol paneline dokunacak ve oksitlenecek, doğrudan kontrol paneline zarar verecek ve görüntüleri bozacaktır. Sıvıyı doğrudan ekrana püskürtmeden özel deterjanlar kullanılsa bile, bir bezle temizlendikten sonra ekranın kuru olduğundan emin olarak televizyon açılabilir. LED teknolojisindeki düz ve ince ekranlı televizyonlar, yüksek kaliteli ekranları sayesinde farklı şekillerde kullanılabilir. LED TV, görüntüyü parlak ve net bir şekilde iletir ve renkleri tüm kalitelerinde iletir. LED TV'ler, plazma TV'lerin ve LCD TV teknolojilerinin en iyi özelliklerini birleştirdikleri için en mükemmel görüntüyü vaat eder. LED TV’ler incecik olduklarından zarif ve zamanın ötesinde modern bir tasarıma sahiptir. Yer kaplamazlar ve duvara kolayca monte edilirler. LED TV'lerde görüntü gecikmesi veya ısınma süresi yoktur. Görüntü hemen size iletilir. Normal bir LCD TV'den yüzde 40 daha az enerji tüketerek paradan tasarruf edersiniz. Onvo LED TV yorumları inceleyerek de LED TV alıcılarının televizyonları hakkında yaptıkları kritikleri inceleyebilir, tamamen kullanıcılara ait objektif yorumlardan yola çıkarak kendinize en uygun LED TV’ye kolayca karar verebilirsiniz. Onlarca TV modeli arasından siz de eviniz için en uygun Onvo LED TV modeline karar vererek evinize oldukça kaliteli aynı zamanda ekonomik bir televizyon yatırımında bulunabilir, dizi ve filmleri en net şekilde izleyerek her bir detayının tadını çıkarabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Onvo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (188)
LG (116)
Vestel (234)
Philips (61)
Toshiba (30)
Onvo (28)
Sony (49)
Hi-Level (12)
Dijitsu (46)
Grundig (30)
Regal (90)
Awox (49)
Skytech (46)
Telenova (46)
Sunny (45)
Axen (44)
Tcl (31)
Woon (26)
Profilo (24)
Telefunken (22)
Next (20)
Saba (19)
Altus (18)
Jvc (18)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Beko (10)
Botech (10)
Elton (10)
Finlux (10)
Nexon (7)
Nordmende (7)
Morio (6)
Strong (5)
Arçelik (4)
Navigold (3)
Seg (3)
Telefox (3)
DijiTv (2)
Sheen (2)
Ventus (2)
Yumatu (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(10)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(20)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(20)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(14)
(8)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(9)
(8)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(19)
(7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL