Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 36 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

Toshiba LED TV

Toshiba LED TV özellikle görüntüde olduğu kadar seste de özenli bir tasarıma sahiptir. Güçlendirilmiş bas özellikleri sayesinde futbol, film, dizi ve canlı yayınların farklı bir deneyim ve heyecanla izlenmesini sağlar. Her ihtiyaca göre farklı donanımlarla üretilmiş olan Toshiba LED televizyon çeşitleri, televizyon deneyimini bir üst seviyeye taşır. Ultra High Definition teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan Toshiba LED TV 4K ile tüm film, belgesel ya da dizi görüntülerini en ince detayına kadar televizyonunuzda görebileceksiniz.

Toshiba LED TV 4K ile Artan Akıllı Fonksiyonlar

Toshiba LED TV 4K ile Artan Akıllı Fonksiyonlar

Toshiba LED TV 4K en çok tercih edilen Toshiba televizyon modellerinden biri. Geniş LED ekran seçeneklerinin yanı sıra oldukça yüksek çözünürlüklü görüntülerle gerçekçi bir televizyon deneyimi sunan Toshiba LED TV, akıllı fonksiyonlarıyla da birçok farklı ihtiyacınızı karşılamaya yönelik tasarlanır. Evinizde sinema atmosferinden daha fazlasını yaşamanızı sağlayacak olan Toshiba LED TV modelleri arasından odanıza en uygun ekran boyutunu seçebilirsiniz. LED TV ölçüleri ile farklı seçenekleri olan Toshiba LED TV, 32 inç ve 65 inç ekran boyutları seçeneklerine sahiptir. Ekran boyutu ile beraber oldukça önemli olan ekran çözünürlüğü, Toshiba LED TV modelleri için en önemli detaylardan biridir. Farklı ekran çözünürlüğü seçenekleri sayesinde daha canlı renk ve görüntü kaliteleri sunan Toshiba LED TV, Full HD ya da 4K görüntü seçeneklerine sahiptir. Özellikle yüksek kalitede görüntü elde etmek için Toshiba LED TV seçenekleri arasından 4K LED TV ön plana çıkar. Toshiba 4K LED TV, HD kalitede olan görüntünün 4 kat daha keskin, net ve kaliteli olarak iyileştirilmiş halidir.

Toshiba LED TV ile Gerçekçi Görüntü Deneyimi

Toshiba LED TV ile Gerçekçi Görüntü Deneyimi

Toshiba LED TV son teknoloji ile üretilmiş olan, en gerçekçi ve en kaliteli görüntü deneyimini sağlayan televizyon modelleri arasındadır. LCD televizyonların geliştirilmiş hali versiyonu olan Toshiba LED TV modelleri aydınlatma sistemi olarak LED teknolojisinden faydalanır. LCD televizyonlarda aydınlatma sistemi floresan lambalardır. LED TV çeşitlerinde ise aydınlatma sistemi LED ışıklar yayan diyot teknolojisidir. Bu sayede Toshiba LED televizyonlarda gerçekçi ve net görüntülerin yanı sıra mevcut tüm renk skalası da kolayca ayırt edilebilir. Toshiba LED TV ölçüleri farklı ihtiyaçlara göre farklı inç ekran boyutlarında tasarlanır. Oda ya da ofisin büyüklüğüne göre en uygun ekran boyutunu bulabilirsiniz. 32 inçten 65 inçe kadar farklı ekran boyutu seçenekleri ile her ihtiyaca en uygun Toshiba LED TV seçenekleri bulunur. TV ölçüleri kaliteyi belirleyen bir detay değildir. Ekran görüntüsü ve ses kalitesini belirleyen en önemli faktör; kullanılan teknoloji, tasarım ve kalitedir.

Toshiba LED TV Fiyatları Nedir?

Toshiba LED TV Fiyatları Nedir?

Toshiba LED TV fiyatları geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Fiyatları belirleyen en temel faktörler televizyonun ekran boyutu, çözünürlüğü, görüntü ve ses kalitesidir. Televizyon modelinin sahip olduğu Smart TV, HDMI girişi ya da ekstra ses sistemi gibi ek özellikler fiyatlar konusunda belirleyici olur. LED TV modellerinde Scart, komponent ve kompozit video girişleri bulunur. Bu sayede televizyonunuzdan DVD, sinema ses sistemi ya da farklı elektronik cihazlardan ses ve görüntü girişini, çıkışını yapabilmeniz mümkün. HDMI özelliği sayesinde Toshiba LED TV çeşitleri ile yüksek çözünürlüklü dijital veri akışını kolaylıkla yapabilirsiniz. Evinizde sinema keyfi ve daha fazlası için Toshiba LED TV ile farklı bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra TV tavsiye ve Toshiba LED TV yorumlar için araştırma yaparak, sizin için en uygun Toshiba LED TV modeline karar verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Toshiba
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (227)
LG (131)
Vestel (258)
Philips (70)
Toshiba (36)
Onvo (23)
Sony (47)
Hi-Level (12)
Grundig (27)
Dijitsu (39)
Regal (88)
Axen (45)
Skytech (45)
Sunny (44)
Telenova (44)
Awox (37)
Tcl (29)
Next (25)
Woon (24)
Profilo (23)
Telefunken (22)
Saba (20)
Jvc (18)
Altus (17)
Nordmende (15)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(13)
(7)
(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çözünürlük

(16)
(15)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(15)
(14)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(30)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(35)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL