Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 45 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

Skytech LED TV

Skytech LED TV, ev sinema sistemleri, elektrikli ev aletleri, oto ses sistemleri, dijital uydu alıcıları, DVD oynatıcıları gibi birçok ürünü müşterilere sunmaktadır. Bu teknoloji markası ülkemiz çıkarmış olduğu markalardan bir tanesidir. Uzun yıllardır hizmet vermesi sebebi ile deneyimli bir marka olan Skytech, çıkarttığı her ürün ile başarısına başarı katmaya devam etmektedir.

Skytech LED TV Modelleri ve Modellere göre Özellikleri

Skytech LED TV Modelleri ve Modellere göre Özellikleri

Skytech markasının çok sayıda LED TV modeli bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Skytech 32 inç LED TV olmaktadır. LED televizyon olan bu 32 inç ebatlı televizyonun bazı modelleri için konuşacak olursak; görüntü çözünürlüğü 1920 * 1080 piksel olmaktadır. FULL HD video formatı bulunmaktadır. ekran formatı ise 16:9 şeklindedir. 3 adet HDMI seçeneği ve 1 adet USB girişi bulunmaktadır. kompozit video, VGA, kulaklık, ses girişleri bulunmaktadır. kumandası çok fonksiyonludur. Skytech 127 ekran LED TV ise 50 inç ekran boyutu bulunmaktadır. FULL HD ve DLED ekrandır. 1920 * 1080 çözünürlüğe sahiptir. Kablolu ve kablosuz internet bağlantısı seçenekleri bulunmaktadır. Android işletim sistemi mevcuttur. Çok dilli menü desteği vardır. USB üzerinden film izlenebilmektedir. Klavye ve Mouse kullanımına imkan vermektedir. Sosyal medya ve benzeri uygulamalar bu televizyon ile kullanılabilmektedir. 2 adet ses çıkış gücü bulunmaktadır. Ayrıca 3 tane HDMI, 1 scart, 1 Av, 3 USB, 1 ethernet girişi ve 1 kulakşık çıkışı bulunmaktadır. Kumandası da çok fonksiyonlu özelliği ile dikkat çekmektedir. Skytech LED TV servis menüsü cihaz çalışırken kumandadan bulunmaktadır. Menü tuşlarından hareketle servis menüsüne ulaşılmaktadır. Markanın bu televizyonlar dışında 48 ekran, 81 ekran gibi farklı seçenekleri de bulunmaktadır. 48 ekran 22 inç, 81 ekran ise 32 inçtir. Kullanıcı olarak bu televizyonlardan hangisini satın almak istediğinize karar verebilmek için öncelikle aradığınız özellikleri bulmanız gerekmektedir. Eve mi, iş yerine mi televizyon seçtiğiniz, eve seçiyorsanız hangi odada bu televizyonu kullanacağınız bu markanın hangi televizyonunu seçmeniz konusunda size ışık olmaktadır. Örneğin mutfağa 48 ekran bir televizyon almanız yeterli olabilecekken, salon ve oturma odası gibi televizyonun daha sık kullanılacağı yerler 127 ekran LED TV satın alabilirsiniz. Tabii ki kullanım alanının büyüklüğü de önemlidir. Oturma odasını çok küçük bir oda ise 127 ekran yani 50 inç televizyon odaya büyük gelecektir. Televizyonu kullanacak olan kişinin seçmesi en doğrudur. Çünkü beklentileri en iyi kendisi bilecek ve bu beklentileri karşılayacak televizyonu en doğru kendisi seçecektir.

Skytech LED TV Kurulumu ve Kumanda Özellikleri

Skytech LED TV Kurulumu ve Kumanda Özellikleri

Televizyonu kontrol edebilmek için en önemli ekipmanı hiç şüphesi kumandalardır. Kumanda olmadığı zaman kanal değiştirme, ses açma ya da kısmı, televizyonun özelliklerinden faydalanma çok zor hale gelmektedir. Bu anlamda akıllı kumandalar günümüzde oldukça fazladır. Yeni ürünler genel olarak akıllı kumandalar ile satışa sunulmaktadır. Skytech LED TV kumandası da pek çok fonksiyona sahip bir kumandadır. Çok fonksiyonlu kumandalar ile yalnızca kanal değiştirme ya da ses açıp kısma işlemleri gerçekleştirilmez. Aynı zamanda televizyonun birçok özelliğinden de basit bir şekilde yararlanılır. Özellikle internete bağlı olan televizyonlarda akıllı kumanda ile birçok uygulamaya giriş yapmak mümkündür. Hem sosyal ağlarınıza hem de dizi ve film platformlarına bu kumanda ile erişim sağlayabilirsiniz. Skytech LED TV kurulumu kurulumu kendiniz basit bir şekilde yapabilirsiniz. Paketten televizyonu çıkarttıktan sonra televizyonunuzu duvara monte edebilir ya da ayakları sayesinde tv ünitesi gibi bir yere koyabilirsiniz. Televizyonu yerleştirdikten sonra açmanız gerekmektedir. Karşınıza ilk olarak dil seçeneği çıkmaktadır. Dil seçeneğini Türkçe seçtikten sonra rahatlıkla kurulumuna devam edebilirsiniz. İlk kurulum menüsünde mağaza modu, ev modu seçenekleri çıkmaktadır. Eğer evde kullanacaksanız ev modunu tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu ayardan sonra da uydu seçenekleri çıkmaktadır. Hangi uydu ile yayın izleyecekseniz o uyduyu seçmelisiniz. Seçtikten sonra kanal listeleri otomatik olarak aranacaktır. Eski televizyonlarda olduğu gibi manuel bir şekilde televizyonlara kanal eklenmesine gerek yoktur. Kanallar televizyona otomatik olarak taranarak yüklenmektedir. Bu taramadan sonra kanal listesi ekrana gelmekte ve kanallar canlı bir şekilde yayınlanmaktadır. Kurulum bu kadar basittir, kendiniz de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Skytech LED TV yorum sayfaları incelendiğinde yıllardır verdiği tecrübe ile hareket ettikleri ortadadır. Köklü bir marka olan bu marka kullanıcıların beklentileri ve geri dönüşleri çerçevesinde hizmet politikasını genişletmiş. Dolayısıyla genel olarak olumlu yorumlar ile karşılaşılmaktadır. Yorumlarda LED TV ekran çözünürlüğü ve akıllı özellikler konusunda olumlu şekilde tavsiyelerin paylaşıldığı görünmektedir. Bu da televizyonun beklentileri karşıladığı anlamına gelmektedir. Tereddüt içerisinde olanlar yorumları rahatlıkla inceleyebilir.

Skytech LED TV Fiyatları ve Fiyatları Belirleyen Faktörler

Skytech LED TV Fiyatları ve Fiyatları Belirleyen Faktörler

Skytech markasının LED TV fiyatları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Fiyat politikasını etkileyen özelliklerden bir tanesi ekran özelliğidir. Skytech 82 ekran led tv fiyatları doğal olarak Skytech 102 ekran led tv fiyatları ile farklıdır. 82 ekran olan LED TV, 102 ekrana göre daha uygun fiyatlıdır. Skytech 127 ekran led tv fiyatları ise hem 82 ekrandan hem de 102 ekrandan daha pahalıdır. Tabii ki fiyatlar yalnızca ekran boyutuna göre belirlenmemektedir. Televizyonun çözünürlüğü, akıllı özellikleri, tasarımı da fiyat politikasını belirlerken rol oynayan erkenler arasında sıralanmaktadır. Çözünürlük kalitesi yüksek olan bir televizyon daha pahalı olmaktadır. Eğer televizyonun internet ve benzeri özellikleri var ise bu durumda akıllı TV kategorisine girmesi sebebi ile fiyatı da bir nebze artmaktadır. Fiyat araştırması yaparken özelliklere göre karşılaştırma yapmak gerekmektedir. Hem özellikleri hem de fiyatları karşılaştırıldığında en avantajlı ürün hangisi ise onun satın alınması daha önemlidir. Bunun yanı sıra kullanıcının beklentileri de önemlidir. Kullanıcı eğer interneti sürekli kullanıyor ise bu durumda fiyat araştırması ve karşılaştırması yaparken interneti olan televizyonlar arasında kıyaslama yapması daha doğru olacaktır. Televizyonun panel türü de fiyatı etkilemektedir. LED mi LCD mi yoksa OLED mi olacağını önceden belirlemeniz daha doğru olacaktır. Bunlardan en çok satın alınan hem de kullanım ve fiyat açısından en çok avantajlı olan televizyon paneli LED TV panelidir. Bu nedenle ülkemizde de en çok LED TV satın alınmakta ve kullanılmaktadır. Panel de fiyatı etkileyen bir etmendir. LED TV’lerin çok fazla teknik özelliği bulunmaktadır. Her teknik özellik gelişimi, televizyonun fiyatını da etkilemektedir. Bu nedenle öncelikle özelliklere karar vermek ve hangisinin sizin için en doğrusu olacağını belirlemek mantıklı olacaktır. Hiç kullanmayacağınız özelliklere para ödemenize gerek yok. Önemli olan sizin ve ailenizin ya da iş yerindeki diğer personellerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Skytech LED TV son derece başarılı olan ve müşteriler tarafından tercih edilen LED TV markalarından bir tanesidir. Siz de bu sıkça tercih edilen ürün ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Ürünlerin teknik özellikleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye erişebilmek için sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Skytech
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (228)
LG (131)
Vestel (258)
Philips (70)
Toshiba (36)
Onvo (22)
Sony (47)
Hi-Level (12)
Grundig (27)
Dijitsu (39)
Regal (92)
Axen (45)
Skytech (45)
Sunny (44)
Telenova (44)
Awox (37)
Tcl (26)
Next (25)
Woon (24)
Profilo (23)
Telefunken (22)
Saba (20)
Jvc (18)
Altus (17)
Nordmende (15)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(10)
(9)
(8)
(7)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(23)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(26)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(28)
(17)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(28)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(24)
(17)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(42)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL