Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 1 sonuç bulundu.
  • 3.255,85 TL
    KoliManya
    %73

Redline LED TV

Gelişen teknolojinin eğlence sektörüne armağan ettiği ürünlerin başında gelen televizyonlar, evlerinizin vazgeçilmez eşyası haline gelmiştir. Sinemayla başlayan alışkanlığın evlerinize taşınmış hali olan televizyonlar salonlarınızın baş köşesini süsleyen bir ürün olmasının yanı sıra, evde yapılacak eğlence aktiviteleri düşünüldüğünde ilk akla gelen üründür. Akşamları işten veya okuldan eve döndükten sonra ilk yapılan şeylerden biri televizyonun düğmesine basmak ve hızlıca karşısına geçip yorgunluğunuzu atmak ve bu sırada takip ettiğiniz dizi, tuttuğunuz takımın maçı veya haberleri izlemektir. Zaman zaman yalnızca evde ses olsun amacıyla bile televizyon açılmaktadır, böylece televizyon evde yalnız olma hissiyatınızı da bir nebze olsun önlemektedir. Televizyonlar da tıpkı diğer teknolojik araçlar gibi her geçen gün daha da çok gelişmekte, firmalar daha çok özelliğe sahip olan, daha kaliteli ürünleri üreterek müşterilerin beğenisine sunmaktadırlar. Televizyonların sunduğu yüksek çözünürlüklü görüntü, yüksek kalite sesin yanı sıra özellikle son senelerde geliştirilen akıllı özellikler ile müşterilere klasik televizyon tecrübesinin yanında pek seçenek sunmakta ve televizyonlarından aldıkları verimi kat kat arttırmaktadır. Bazı televizyon modellerinde televizyonlar sayesinde internete bağlanabilir, videolar izleyebilir, dilediğiniz uygulamayı deneyimleyebilir ve dijital dizi, film izleme girişimlerinin uygulamalarını televizyonunuza indirerek bu şirketlerin sunduğu içeriklere kolayca ulaşabilmektedirler. Her geçen gün daha da gelişen televizyonların sundukları imkanlara siz de bütçenize uygun olan, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve kaliteli bir seyir zevki vaat eden Redline LED TV modelleri ile ulaşabilirsiniz

Redline LED TV ile Eğlenceyi Aralayın

Redline LED TV ile Eğlenceyi Aralayın

Televizyon teknolojisi her geçen gün daha da gelişiyor ve markalar neredeyse her yıl kullanıcılarına onlarca yeni ürün sunuyorlar. Şüphesiz sürekli gelişen bu ürünün ana görevi olan görüntüyü aktarma fonksiyonuna sahip olan ekranların da kalitesi gün geçtikçe artmaktadır. Televizyonlar ekran tiplerine göre LCD, LED ve plazma olarak kategorize edilmiştir. Üç kategorideki ürünler de farklı avantajlar sunmaktadırlar. Geçmişte evlerimizde bulunan ve arkasında geniş bir haznesi bulunan tüplü televizyonlar artık hayatımızdan yavaş yavaş çıkıyorlar. Bunların yerini inceliği, hafifliği ve şıklığıyla evlerimizi süsleyen LCD ekran teknolojisine sahip televizyonlar alıyor. Görüntü kalitesi ve ekran çözünürlüğü baz alınırsa oldukça başarılı olarak nitelendirilebilecek ürün, doğrudan karşısına oturularak izlendiğinde kullanıcısını mutlu etmektedir ancak farklı açılardan televizyon izlenmek istendiğinde karşılaşılan görüntü kullanıcıları memnun etmeyebilmektedir. Bu açıdan LCD ürünler pek çok açıdan televizyondan faydalanılması beklenen geniş salon gibi mekanlara sahip kullanıcılar tarafından pek fazla tercih edilmemektedirler. Redline LED TV özellikleri incelendiğinde LED ekran teknolojisinin sunduğu tüm avantajları barındırdığını gözlemleyebilirsiniz. Bu ekran tipine sahip modeller sağladığı canlı ve net görüntü kalitesiyle izlemeyi tercih ettiğiniz dizi ve filmleri tüm canlılığıyla ve detaylarıyla sizlere sunmaktadır. LED teknolojiye sahip bir televizyonda maç izlemek ise seyir zevkinizi arttıracak başlı başına bir unsurdur. Parlak siyah renge sahip çerçevesi, ince, şık ve hafif tasarımıyla adından söz ettiren ürün evinizin tarzına tarz katmaya taliptir. Oldukça ince bir çerçeveye sahip olan kullanılan madde yapısı sebebiyle belirli bir dereceye kadar olan darbelere de dirençlidir. Televizyon seçiminde kararı etkileyen en önemli faktörlerden biri şüphesiz ekran boyutudur. Televizyon ekran boyutlarının artmasıyla birlikte ekran teknolojileri de ilerlemektedir. Piyasada yer alan standart görüntüleme teknolojilerinin üzerindeki bir kalitede görüntü veren modeller sunan markanın ürünleri daha derinlikli, daha yüksek renk kapasitesiyle dilediğiniz içeriği izlemenize olanak sağlamaktadır. Isınma, gecikme ve donma gibi problemlerle karşılaşmamanız adına marka ürünlerini yüksek kalitede üretmekte ve siz müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Redline LED TV ile Canlı bir Seyir Deneyimi

Redline LED TV ile Canlı bir Seyir Deneyimi

Diğer bir model ise plazma televizyonlardır. LCD ekranların aksine her açıdan izlenebilirlik özelliğine sahip plazma modellerin zaafı ise ışıklandırma ile alakalıdır. Plazma ekran üzerine düşen ışık, yansımaya neden olabilmektedir ve bu da kullanıcıların televizyon izleme keyfini olumsuz anlamda oldukça etkilemektedir. Televizyonların evlerde, genellikle pencerelerin bol miktarda bulunduğu salon veya oturma odası gibi mekanlarda tercih edildiği göz önüne alındığında plazma televizyonlarda bulunan güneş ve ışıklandırmaya bağlı yansıma sorunu televizyonunuzdan alacağınız zevki alt seviyelere indirmesi kaçınılmaz hale gelmektedir. Penceresiz ve karanlık odalarda maksimum verim alınabilecek bir ürün olan plazma televizyonlar, pencereli ve aydınlık evlere sahip müşteriler tarafından tercih edildiğinde memnuniyetsizlik yaratma ihtimallerine sahiptirler. Gelişen teknolojiyle birlikte üretilen üstün özelliklere sahip televizyon ekran modellerinden bir diğeri ise LED TV’lerdir. Redline 32 LED TV veya diğer modellerde diğer televizyonlardan ayıran özellikler arasından en temeli televizyonun arka aydınlatma sisteminde mevcut olan farklılıktır. LED televizyonların arka aydınlatma sisteminde floresan bir lamba yerine LED lamba kullanılır. LED televizyonlarda kullanılan lamba tipi sayesinde kontrast farklı belirli bir seviyenin üzerine çıkar ve renkler %80-85 oranında yansıtılarak üstün bir görüntü ve renk kalitesi elde edilmektedir. Bu modellerde tercih edilen aydınlatma sisteminin bir diğer avantajı ise floresan aydınlatma sistemiyle kıyaslandığında çok daha az enerji tüketiyor olmasıdır. Görüntüleri çok net ve canlı olarak sunan LED ekran teknolojisine sahip televizyonlar, televizyon izleme keyfinizi arttırırken aynı zaman da enerji tasarrufu yapmanıza olanak sağlamaktadır. Diğer ekran tipleriyle karşılaştırıldığında LED ekran tipleri %40’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yüksek ölçüde enerji tasarrufu sağlayan LED televizyon modelleri kontrast düzeyini, arka ışık vasıtasıyla ön plana çıkarmakta ve üstün görüntü kalitesi sunmaktadır. Nefes kesici parlaklıklardaki ve keskinliklerdeki renkler ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri sizlere aktaran ürün ile filmlerin üzerinizdeki etkisi de şüphesiz artacaktır. Canlı renkler sayesinde kendinizi aksiyonun ortasında bulacak, kaliteli ses teknolojisi sayesinde sesleri filmin içinde yer alan bir karaktermişsiniz gibi hissedeceksiniz.

Redline LED TV Geniş Boyut Yelpazesi

Redline LED TV Geniş Boyut Yelpazesi

Redline 82 ekran LED TV boyut ve tasarımıyla salonları süsleyen, kalitesiyle müşterilerini memnun eden ürünlerin başında gelmektedir. Şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Redline LED TV modelleri, kalitesi ve teknik özellikleriyle de müşterilerin takdirini kazanmaktadır. Markanın en prestijli ürünlerinden biri olan Redline 106 ekran LED TV ise büyük salonlarda sıkça tercih edilmektedir. Oldukça büyük bir ekrana sahip olan bu model kullanıcılarına ev sinemasına sahip olma hissiyatı yaşatmaktadır. Mekan içerisinde doğru konumlandırıldığında salonun her köşesinden kaliteli bir televizyon izleme deneyimi sunan model, LED ekran teknolojisi sayesinde parlama ve yansıma gibi problemlerin de yaşanmasına izin vermez. Sağladığı üstün görüntü ve ses kalitesiyle öne çıkan ürün, ekonomik olarak da rakipleriyle kıyaslandığında oldukça avantajlı konumda bulunmaktadır. Film, dizi ve spor müsabakalarınızı doya doya yüksek kalitede izleyebileceğiniz 1920x1080 Full HD çözünürlüğe sahip ürün 109 santimetrelik bir ekran boyutuna sahiptir. Model 2x5W yüksek ses çıkışlı kaliteli hoparlöre sahiptir ve bu sayede müziğin net ve duru bir şekilde tüm canlılığıyla kulaklarınızla buluşmasını sağlamaktadır. Odanızı yüksek ses ve görüntü kalitesine sinema salonuna çevirmek için yapmanız gereken tek şey bir tuşa basmaktır ve geriye size yalnızca filminizin tadını çıkarmak kalmaktadır. Evlerinizin salonlarını süsleyecek bu kaliteli ürünle birlikte tükettiğiniz içeriklerden duyduğunuz keyif de ses ve görüntü kalitesiyle birlikte artacaktır. Bilgisayarınızı pratik bir şekilde televizyonunuza bağlamanızı sağlayan HDMI girişini bulunduran ürün fiyat performans açısından A sınıfında olarak nitelendirilmektedir. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra ürün parlak çerçevesi ve keskin hatlarıyla günümüz modasını salonunuza taşımaktadır. Bu modelin müşteriye sunduğu fonksiyonlardan birisi ise kablo ile veya harici belliğinizi USB girişi vasıtasıyla televizyona bağlanarak müzik, video ve resim oynatma özelliğidir. Böylece harici bellek içerisinde bulunan bir filmi yüksek kalitede ve geniş ekranda televizyonunuzdan izleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz ya da tatil dönüşü fotoğraflarınızı evinizin salonunda dev bir ekrandan izleyebilir ve anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Hangi senaryoda olursa olsun bu özellik televizyonunuzdan aldığınız verimi kat be kat arttırmaktadır.

Redline LED TV ile Farklı Dünyalara Uzanın

Redline LED TV ile Farklı Dünyalara Uzanın

Klasik televizyonlarda uydu, kablolu yayın ve paralı yayın olmak üzere üç çeşit yayın tipi bulunmaktadır. Uydu üzerinden yayın yapan kanalları izleyebilmek için evlerde, televizyon ünitesinde kendisine yer bulan bir de uydu kutusu mevcuttur. Bu uydu başlı başına bir teknolojik ürün olup, müşteriler tarafından uydu kanallarını televizyonlarından izleyebilmek adına ayrıca satın alınmaktadır. Uydu alıcı önce çanak antenden gelen kabloya bağlanmakta ardından ise televizyona bağlanarak kurulumu tamamlanmaktadır. Televizyon ünitesi üzerinde yer alan uydu kutusunun yanı sıra, kabloların da bulunduğu bir görüntü ünitenin şıklığını zedelemektedir. Uydu alıcının televizyonun içerisinde dahili olarak bulunduğu Redline uydulu LED TV modelleriyle uydu alıcı satın alma masrafından kurtulmanızın yanı sıra televizyon ünitenizdeki uydu alıcısına ihtiyacınız kalmamaktadır ve mekanınız daha şık ve minimal bir görüntüye kavuşmaktadır. Uydu bağlantı kablosunu televizyonunuza, televizyonunuzu ise elektriğe bağladıktan sonra oldukça kolay kurulum aşamalarını tamamlayarak televizyonunuzdan uydu kanallarını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Klasik uydu alıcılarında yer alan frekans, LNB, polarizasyon gibi ayarları da televizyon kumandanız üzerinden rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Televizyonunuz elinize ulaştığı andan itibaren televizyon keyfinizi dilediğiniz gibi yaşayabilir, kanal ayarlarınızı yapıp dizi, film ve maçlarınızı markanın kalitesi ve güvencesiyle yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilirsiniz. Dilediğiniz içeriği takip ederken görüntü kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcıların gözdesi olan Redline 43 LED TV üstün teknik özellikleriyle güncel müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Bu model 95 cm’ye 54 cm boyutlara sahiptir. Şık tasarım detaylarıyla müşterilerin ilgisini çeken ürün, son teknolojiyi ekonomik şartlarda müşterilerine sunmaktadır. Markanın çoğu modelinde bulunduğu gibi dahili uydu alıcısıyla kablo karışıklığı ve teknolojik ürün kalabalığının önüne geçmektedir. Yüksek kalitesi ve görüntü netliğiyle kullanıcılarından tam not alan ürün, farklı açılardan izlense de kullanıcılarına kaliteli bir televizyon izleme tecrübesi yaşatan geniş izleme açısıyla da oldukça kullanışlıdır. HDMI giriş sayesinde fotoğraf, video ve bilgisayarınızda yer alan her dosyayı daha büyük ekranda ulaşma olanağı sunan ürün bu özellikleriyle kullanıcılarına geniş özgürlükler tanımaktadır. Kaliteli görüntünün yanında kullanıcılara kalite ses deneyimi de sunan model güçlü ses çıkışıyla farkını yine ortaya koymaktadır.

Redline LED TV Gelişmiş Özellikleri

Redline LED TV Gelişmiş Özellikleri

Televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri televizyonun boyutudur. Televizyonu nerede ve ne amaçla kullanmak istediğinize bağlı olarak seçeceğiniz televizyonunun ekran boyutları da değişiklik göstermektedir. Mutfakta kullanılmak istenilen bir televizyon genellikle küçük ekran boyutlarında tercih edilen, salonlarda ise olabildiğince geniş ekranlar tercih edilmektedir. Bu seçim yapılırken müşterilerin ihtiyaçları ön plana çıkmaktadır. Salonda tüketilen içeriğin daha keyifli bir şekilde takip edilebilmesi için tercih edilen televizyonunun daha geniş ekranlı olması daha mühimken ofislerde, mutfaklarda yer alan televizyonlarda, takip edilen içerik genellikle ana odakta değildir ve dolayısıyla ekranın büyük olması önem arz etmemektedir. Yalnızca ses olsun diye televizyon açan kişiler bulunduğu gibi, televizyona bir radyo görevi yükleyerek temizlik, yemek vs. yaparken de arka planda televizyonu açık tutan tüketiciler de bulunmaktadır. Redline LED TV boyutları açısından da müşterilerin her türlü ihtiyacına göre tasarlanmış bol seçenek sunan zengin bir ürün kataloğuna sahiptir. Bu ürünlerden 32 ekran modeli özellikle dar mekanlarda ve mutfaklarda sıkça tercih edilmektedir. Bu boyutlardaki bir televizyon 71 cm’ye 40 cm ebatlarındadır. Ürün 1366x768 HD çözünürlük kalitesine sahiptir ve yüksek kalitesiyle net bir görüntü sunar. Flat, yani düz ekran tipine sahip olan ürünü kullanırken piksel sorunu yaşamaz ve filmlerinizi, spor müsabakalarını yüksek çözünürlükle, hiçbir detayı kaçırmadan izleyebilirsiniz. Dahili uydu alıcı teknolojisine de sahip olan ürün, size ek uydu alıcı satın alma masrafı çıkarmaz. Çanak antenden gelen kabloyu televizyonunuzun arkasında yer alan ilgili giriş soketine takarak dilediğiniz uydu kanalını rahatça izleyebilirsiniz. Günümüzde çoğu insan fotoğraf, videoları bilgisayarlarında depolamaktadır, televizyona sahip olmadığımız yerlerde ise bilgisayar üzerinden film izlemektedirler. Bilgisayarınızdan büyük ekranlı televizyonunuza görüntü aktarmak, bilgisayarınızda yapacağınız bir işlemi daha geniş ekranda yapmak isterseniz, ürün üzerinde bulunan HDMI girişi sayesinde kolayca bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden kolayca internetteki film ve dizilere rahatça ulaşabilir, HDMI desteği sayesinde görüntü kalitesinden kaybetmeden kolayca yüksek çözünürlük ve ses kalitesi sunan televizyonunuzda izleyebilirsiniz. 50hz görüntü tarama hızına sahip olan ürün görüntüleri size akıcı ve hızlı bir şekilde sunmaktadır. Bu özelliğiyle takılma, bekleme veya donma gibi sorunlarla uğraşmaz, film ve dizilerinizin keyfini yüksek kalitede çıkarabilirsiniz. Görece küçük bir ekrana sahip olan Redline ürünle, dar alanlarınızı değerlendirebilir ve kaliteli televizyon deneyimini oldukça makul fiyatlara satın alabilirsiniz.

Redline LED TV Şık Tasarımları

Redline LED TV Şık Tasarımları

Güçlü donanım ve şık tasarımı bünyesinde birleştiren markanın ürünleri yüksek performansını uzun süre koruyabilmektedir ve pazardaki rakipleri arasında öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. İnce, parlak siyah çerçeveye ve şık bir tasarıma sahip olan evlerinin salonunda yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranda içerik tüketmek isteyen müşterilere önerilmektedir. Sizlere en kaliteli televizyon izleme deneyimini sağlamak amacıyla her ihtiyaca yönelik boyutta ve özellikle ürünler piyasaya süren marka, müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Çağın gerektirdiği teknolojik özelliklere sahip olan ürün, modern tasarımı ve boyut zenginliğiyle salonunuza modernlik ve şıklık katmaktadır. Klasmanındaki rakipleriyle kıyaslandığında makul ücretiyle ön plana çıkan ürün, sağladığı enerji tasarrufuyla da kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. LED ekrana sahip televizyonları satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler olduğu gibi kullanırken de dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Televizyon ekranının temizliği yapılırken elektrik bağlantısı kesilmeli ve ekran hafif nemli olan pamuklu veya mikro fiber bez ile nazikçe temizlenmelidir. Yine yumuşak bir bezle kurulama işlemi yapılarak, kurumasının ardından televizyonunuz kullanıma hazır olacaktır. Bu sayede televizyonunuzun ömrünü kalitesinden ödün vermeden muhafaza edebilir, yüksek kalitede televizyon izleme deneyimine uzun yıllar sahip olabilirsiniz. Ürünün kullanıcılarının yorumları incelendiğinde büyük bir çoğunluğunun vermiş oldukları karardan bir hayli memnun oldukları sonucuna ulaşacaksınız. Redline LED TV fiyatları incelendiğinde ve piyasadaki rakipleriyle kıyaslandığında ise her türlü bütçeye ve ihtiyaca yönelik modellere ürün kataloğunda yer verdiğini gözlemleyebilirsiniz. Kaliteyi, şıklığı ve uzun ömürlü televizyon deneyimini makul fiyatlara satın almak için ürün kataloğuna göz atabilir, kendi ihtiyacınıza ve bütçenize uygun modeli sipariş edebilir ve kaliteli LED TV deneyimini, evinizin salonunda sinema tecrübesini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Redline
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (227)
LG (131)
Vestel (256)
Philips (70)
Toshiba (36)
Onvo (22)
Sony (47)
Hi-Level (12)
Grundig (27)
Dijitsu (39)
Regal (88)
Axen (45)
Skytech (45)
Sunny (44)
Telenova (44)
Awox (37)
Tcl (29)
Woon (24)
Next (23)
Profilo (23)
Telefunken (22)
Saba (20)
Jvc (18)
Altus (17)
Nordmende (15)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL