Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Lav
Ews
Jms
Wmf
Oxo
Yy
Bba
Klt
3K
Cvs
Mir
Gia
Mia
Ems
Fms
ZL
Hdy
Emr
Oms
Eym
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Bölme Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saklama Kapları & Düzenleme

için 24,011 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Saklama ve Düzenleme Kapları

Birçok farklı malzemelerden imal edilen ve çeşitli tasarımlarda sizlere sunulan saklama kapları geniş bir ürün skalası ile sayfamızda bulunmaktadır. Her biri farklı renklerde üretilen ve çeşitli ebatlarda beğeninize sunulan bu ürün modelleri, günlük hayatta oldukça gereksinim duyulan mutfak gereçleri arasında yer almaktadır. Başlıca şeffaf, siyah, mavi ve rose gold gibi renklerde sizlerin beğenisine sunulmakta olan bu ürün çeşitleri, ayrıca tepsi biçiminde, silindirik biçimde veya geniş klasik bir kap formunda rahatlıkla bulabileceğiniz ürünlerdir. Hacim olarak işinizi en iyi şekilde görecek olan modelleri de zahmetsizce bulabileceksiniz. 5 litre hacime sahip ürünler başta olmak üzere sırasıyla 10, 15, 20, 30 ve 50 litre hacme kadar farklı kapasitelerde ürünlerin bulunabilmesi mümkündür. Bu saklama ve düzenleme kapları ürünleriyle çok pratik bir kullanım elde edebileceksiniz.

Kullanımına Göre Saklama Kabı Çeşitleri

Kullanımına Göre Saklama Kabı Çeşitleri

Özellikle içerisine çeşitli mutfak ürünleri veya gıdaların koyulabilmesi ile eşsiz bir düzen sunabilen bu ürün modelleri, yaşam alanlarınızda adeta kurtarıcınız niteliğinde olacaktır. Farlı estetik görünümlerde elde edebileceğiniz bu kap modelleri, genel itibariyle ve şişe tarzı kapaklı kâse modellerinden oluşmaktadır. İster yuvarlak isterseniz de köşeli olan ürün çeşitlerinden evinize en uygun olan tasarımı sayfamızdan rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin başlıca materyallerinden söz etmek gerekirse; cam, mika, plastik veya porselen malzemelerden olmak üzere, saklama kapları modelleri 4 ana malzemeden biri ile imal edilerek beğeninize sunulmaktadırlar. Ayrıca ahşap veya metal materyallerin de içerisinde bulunduğu çeşitli ürün tarzları da dilerseniz bulabileceğiniz modellerdir. Başta kuru gıdalar olmak üzere çeşitli erzaklar, meyveler ve sebzeler, bu kapların içerisinde hiçbir surette bozulmadan saklanabilmektedir. Ürünlerinizin kapaklarını iyi bir şekilde kapattığınızdan emin olmanızın ardından güvenle muhafaza sağlayabileceğinizi bilmeniz gerekir. Saklama kabı çeşitleri arasında cam materyalli olanlar, özellikle pişmiş gıdaların bozulmadan saklanabilmesi bakımından en faydalı tasarımlar olmaktadır. Mutfağınıza çok pratik bir düzen getirecek olan bu modelleri ister tekli isterseniz de setler halinde tercih edebilmeniz mümkündür. Ürünlerin setli olanlarını baharat koymak suretiyle değerlendirebilirsiniz. Bu durum baharatlarınızı kullanmanızda da kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca düzenli ve hoş bir görünüm de elde etmenize olanak tanıyacaktır. Arzu ederseniz baharatlık olarak sizlere sunulan takımlar da eşsiz bir estetiğe sahip ürünler olarak kategorimizde yer almaktadır. Hijyen açısından da oldukça güvenilir olan bu kapların her bir modeli, birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih görmektedir. Cam saklama kabı ürünleri genel itibariyle pişmiş yemeklerin de muhafaza edilebilmesi açısından daha fazla fayda sağlayabilmekte olduğundan her kullanıcının öncelikli tercihini oluşturmaktadır. Cam materyalli ürünlerin kapakları ise genellikle plastik olarak tasarlanmaktadır. Oldukça fayda sağlayan bir ürün çeşidi olan çekmece içi kaşıklık tasarımları, her boy ürünleri içerisine koyabileceğiniz çeşitli haznelere sahip modeller olmaktadır. Tam 12 farklı ebatlardaki hazneleri ile bu ürün çeşitleri, birçok mutfak gereci çeşidinizi içerisine rahatlıkla alabilecektir. Ayrıca çelik sefer tası tarzı takım ürünler de yerine göre yemeklerinizi içerisinde muhafaza edebileceğiniz kaliteli ürün modellerinden biri olmaktadır.

En Klasik ve En Faydalı Ürünler olan Plastik Saklama Kapları

En Klasik ve En Faydalı Ürünler olan Plastik Saklama Kapları

Hemen her evde değerlendirilen bu ürün çeşitleri, birçok farklı boyutlarda bulunabilmesi ve içerisine çeşitli birçok ürünlerin de koyulabilmesi bakımından en faydalı ürün modelleri olduklarını söylemek yanlış olmaz. Hem kapalı hem de kendisi şeffaf plastik olan bu klasik modeller hayal bile edilemeyecek çeşitlilikte hizmetinize sunulmaktadır. Sağlam yapıları sayesinde ömürlük bir kullanım sunmakta olan bu plastik saklama kapları ayrıca geri dönüştürülebilir PP malzemeden imal edilmişlerdir. Ayrıca kapaklarının da kilit özelliği bulunduğunu belirtmek gerekir. Sizlere hızlı ve pratik bir kullanım sunacak olan bu ürün modellerini dilerseniz üzerlerine kendi markanızın etiketini yapıştırmanız suretiyle kendinize özel ambalajlar olarak da değerlendirebilirsiniz. Uygun maliyetlerde olmaları sebebiyle çoklu alım da yapabilecek olup, her açıdan avantaj elde edebileceksiniz. Gıda üzerine küçük bir işletmenizin var olduğunu sayarsak bu ürünler ile müşterilerinize en hızlı paketlemeleri sağlayabilirsiniz. Tanecikli yapıdaki katı gıdaları bu kaplarda muhafaza edebileceğiniz gibi, dilerseniz reçel, pekmez, tahin, bal ve salça gibi sıvı gıdaları da kolaylıkla içerisinde saklayabileceğinizi bilmeniz gerekir. Akıcı ürünleri bu kaplarda muhafaza etmeniz ile hiçbir surette akma veya damlama gibi olumsuz bir durum ile karşılaşmazsınız. Tercih edebileceğiniz ürünler; 400 ml hacimli, 500 ml hacimli, 750 ml hacimli, 800 ml hacimli, 1000 ml hacimli, 2000 ml hacimli, 4000 ml hacimli ve 5000 ml hacimli olmaktadır. Ebat olarak ise her bir ürünün derinliği ve boyu farklı olmaktadır. En küçük ve en büyük saklama kabı şeffaf ürünlerin ebatlarını ele almak gerekirse, öncelikle 400 ml hacimli ürünler; 380 ml kapak altı seviyesinde, kapak yüksekliği 7,5 mm ölçüde ve 54,8 mm gövde yüksekliğinde olmaktadır. Ağız ölçüleri ise 130 mm/96,7 mm ve son olarak da 115mm/77,7 mm taban ölçüsünde olmaktadırlar. En büyük plastik kabın ebatlarını ele almak gerekirse de, bu 5000 ml hacimli ürünler; 4800 ml kapak altı seviyesinde, kapak yüksekliği 10 mm ölçüde ve 91,7 mm gövde yüksekliğinde olmaktadır. Ağız ölçüleri ise 276,15 mm/276,15 mm kare biçiminde olup, son olarak da 249 mm/249 mm taban ölçüsünde olmaktadırlar.

Farklı Fonksiyonel Yapılarına Göre Saklama Kabı Fiyatları

Farklı Fonksiyonel Yapılarına Göre Saklama Kabı Fiyatları

Saklama kaplarının maliyetleri, üretiminde kullanılan malzemeden fonksiyonlarına kadar pek çok farklı unsura göre değişmektedir. Örneğin cam içerikli bir ürünün plastik tasarımlı bir ürün modeli ile aynı fiyat olmayacağı bir gerçektir. Ayrıca ürünlerin set halinde veya tekli olup olmamaları da maliyetlerinde etken olan bir durumdur. Ancak plastik olan ürünün her zaman için cam materyalli üründen daha uygun fiyatlı olacağını ifade etmek de yanlış olabilir. Örneğin içerisinde çokça adedin yer aldığı plastik materyalli setler, tekli bir cam saklama kabından daha maliyetli olabilir. Ayrıca estetik yapıları doğrultusunda da ürünler arasında mali açıdan farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Saklama kabı metal içerikli olan bir model veya ahşaptan imal edilmiş şık bir ürün çeşidi, yerine göre cam bir saklama kabından daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Farklı fonksiyonlarda kullanımı olan ürün modelleri ise her zaman için daha maliyetli olabilmektedir. Örneğin kahvaltılık saklama kaplarının maliyeti, işlevleri bakımından klasik bir cam saklama kabından fiyat açısından daha yüksek olabilecektir. Aynı şekilde baharatlık olarak kullanılabilecek özel bir üretim çok daha estetik tasarımda ve yüksek maliyette bulunabilir. Ancak her zaman için bu spesifik ürün çeşitleri daha yüksek fiyattadır demek de yanlıştır. Ürünler arasında fiyata etki eden bir unsur da marka faktörü olmaktadır. Bu alanda tanınan bir markanın ürünleri her zaman için diğer ürünlerden çok daha fazla talep görebilmektedir. Dolayısıyla tanınan marka ürünleri mali açıdan daha yüksek bir değere kavuşabilmektedir. Ayrıca uygun maliyetlerde bulabileceğiniz ürünlerin de kalitesinden ve fonksiyonlarından şüphe etmemeniz gerekir. Kategorimizde yer alan her bir ürün çeşidi de sizlere çok keyifli kullanım pratiklikleri sunacak olan nitelikli tasarımlar olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi içerisinden bütçenize ve ihtiyacınıza göre olan ürün modelini kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Saklama kabı fiyatları sizlere sandığınızdan çok daha hesaplı gelecektir. Eğer farklı niteliklerde saklama kaplarına ihtiyaç duyuyorsanız, bütün ürün modellerinin, görselleri ile beraber diğer pek çok detayını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün çeşitlerini anında sipariş edebilir, kaliteli hizmet farkı ile güvenle teslim alabilirsiniz.