TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Poşetlik

için 462 sonuç bulundu.

Poşetlik

Mutfakların görünmeyen gizli kahramanlarından olan poşetlikler; mutfağa düzen ve tertip getirme konusunda ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Mutfakta ya da mutfak balkonunda, poşetleri koymak için kullanılan poşetlik modellerinde alışveriş poşetlerinizi, çöp poşetlerinizi ya da diğer tüm poşetlerinizi saklayabilirsiniz.

Poşetlikler Neden Gereklidir?

Poşetlikler Neden Gereklidir?

Gerek market gerekse mağaza alışverişi sonrasında evimizde pek çok poşet birikir. Poşetlerin çevreye olan zararını ve dünyada milyonlarca yıl yok olmadığını düşünürsek; bir poşeti farklı amaçlarla birkaç kez kullanmamız gerekir. Peki evde bu kadar çok poşeti nasıl ve nerede muhafaza edebiliriz? İşte bu sorunun yanıtı poşetlikler. Genellikle mutfakta, balkonda ya da kilerde kullanılan poşetlikler, poşetlerinizi düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi ve gerektiğinde bunları kolay bir şekilde yerinden alarak kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca bazı poşetlikle bölmeli olarak tasarlandığından dilerseniz poşetlerinizi düzenlerken; çöp poşeti olarak kullanılacaklar ve diğer amaçla kullanılacaklar olarak da ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra; hayvan figürlü, bebek figürlü ya da örgü poşetlik modelleri genellikle mutfak kapılarına ya da duvara asılarak kullanılan poşetliklerdir. Bunlar; fonksiyonelliğin yanı sıra mutfağınıza dekoratif bir hava da kazandırmaktadır.

Poşetlik Modelleri Nelerdir?

Poşetlik Modelleri Nelerdir?

Maliyeti düşük işlevi büyük olan poşetliklerin hayli fazla model çeşitliliği bulunmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz poşetlik modelleri arasında; ahşap poşetlik modelleri, plastik poşetlik modelleri, kumaştan poşetlik modelleri, örgü poşetlik modelleri, dekoratif poşetlik modelleri gibi pek çok mutfak poşetlik modeli yer almaktadır. Bu poşetlik modelleri arasından tarzınıza ve mutfağınıza uygun bir modeli seçerek hem mutfağınızın dekorasyonuna küçük bir dokunuşta bulunabilir hem de poşetlerinizi düzenle muhafaza edebilirsiniz. Üstelik dilerseniz kumaş poşetlikleri, erzak torbası olarak da kullanabilirsiniz. Pikniğe giderken ya da yanınızda yiyecek taşımanız gereken durumlarda kumaş ve bez poşetlikler, erzak taşımak için oldukça idealdir.

Poşetlik Fiyatları Hakkında

Poşetlik Fiyatları Hakkında

Poşetlik fiyatları; ürünün malzemesine ve tasarımına göre farklılık gösterse de genel olarak uygun bir fiyat yelpazesinde sunulmaktadır. Bu sayede de kullanıcılara alım kolaylığı sağlamaktadır. Her keseye hitap eden poşetlik modellerini dilerseniz fiyata göre sıralama yaparak kolayca inceleyebilirsiniz. Özellikle kadınların çok sevdiği örgü poşetlik modellerini; örme zahmetine girmeden uygun fiyatı sayesinde hemen kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca bu poşetlikler yalnızca evlerde değil iş yerlerinde de kullanılabilir. Özellikle delik ve plastik materyalden üretilen poşetlikler iş yerlerinde, ofislerde kullanmak için oldukça idealdir. Uygun fiyatlı oluşları sayesinde dilerseniz birkaç adet satın alabileceğiniz bu poşetlikleri hem balkonunuzda, hem mutfağınızda hem de kiler olarak kullandığınız alanda konumlandırabilirsiniz. GizHome, Silver, Atadan, AA Plastik, 3 Er gibi markaların poşetlik modellerine sayfamızdan göz atabilirsiniz. Ayrıca evinize düzen getirecek diğer saklama ve düzenleme ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (6)
Acura (1)
AKA (1)
Artema (1)
Atadan (1)
Bastonlu (1)
Buffer (1)
Caso (2)
Diamond (2)
(401)
F.DICK (1)
Furrow (1)
Gold Case (1)
Gondol (1)
Hiper (2)
Hobby (2)
ICF (1)
İpek (4)
Karia (1)
LİLY (1)
Nilayen (1)
Orbi (1)
Saban (4)
Stilea (1)
Stone (1)
Tercih (2)
Titiz (3)
Tripod (1)
Ultimate (1)
ZL (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(13)
(9)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(15)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (78)
ve üzeri (88)
ve üzeri (93)
ve üzeri (96)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL