TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Buz Kovası

için 966 sonuç bulundu.

Buz Kovası

İlk bakışta bir buz kovası satın almak kolay bir işmiş gibi görünebilir; ne de olsa alt tarafı alt tarafı içecek soğutmaya yarayan metal bir kova alıyorsunuz, değil mi? Buz kovaları arasından seçim yapmanın inceliklerine ve ihtiyaçlarınıza en uygun buz kovasını satın alma sürecine tanık olduktan sonra fikriniz değişebilir.

Buz Kovası Nasıl Soğutur?

Buz Kovası Nasıl Soğutur?

Standart bir buz kovası çoğunlukla metalden, daha doğrusu paslanmaz çelikten imal edilir. Şapka yerine kolay hareket ettirilebilen bir kapağa sahip olan buz kovaları, kendilerine has bir yalıtım sistemi ile çalışırlar. Bir buz kovasına koyduğunuz içecek, kovanın çevresindeki mini izolasyon bandı sayesinde saatlerce soğuk kalabilir. Buz kovaları sadece içecek şişelerini soğutmakla kalmaz, aynı zamanda sofranızın yanında buz muhafaza etmenize de yardımcı olur. Kapaklı buz kovası modelleri kovanın içerisine hava girmesini önleyerek buzun uzun süre erimeden, soğuk ve katı halini korumasını sağlar. Her ne kadar bir buz kovası ve maşası seti ilk etapta işlevsellik için temin ediliyor olsa da mutfağın amatör gurmeleri, işlevsellikten çok estetiğe önem vererek vintage veya retro tarzda bir buz kovası edinme peşine düşebilirler. Bazı kültürlerde buz kovaları, bir koleksiyon itemi olarak bile kullanılabiliyor.

Buz Kovası Çeşitleri Nelerdir?

Buz Kovası Çeşitleri Nelerdir?

Her ne kadar en yaygın olarak kullanılan buz kovası materyali metal olsa da estetik açıdan farklılık arayanlar için üretilen farklı modeller de yok değil. Ahşap buz kovaları genellikle dıştan tahta ile kaplanır, içerisine ise yine metal bir izolasyon malzemesi yerleştirilir. Cam buz kovası modelleri özellikle restoranlarda şık sofra sunumları için kullanılır. Bununla birlikte yine restoran ve meyhane gibi işletmelerde sıklıkla kullanılan bir diğer buz kovası çeşidi de ayaklı buz kovasıdır. Gerçek gümüş, gerçek altın ya da plastik buz kovası da nadiren de olsa karşılaşabileceğiniz modellerden. İşin aslına bakarsanız buz kovaları fonksiyonel bir mutfak gerecinden çok daha çok zarif bir mutfak aksesuarı niteliğinde; tabii bu zarif aksesuarın beraberinde getirdiği fonksiyonellik de cabası.

Buz Kovası Fiyatları Ne Civarda?

Buz Kovası Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde karşılaşacağınız buz kovası fiyatları, satın almak istediğiniz kovanın materyaline göre farklılık gösterebilir. En uygun buz kovaları genellikle plastik materyalden üretilen kovalardır; cam, çelik ya da ahşap kovalar bütçenizi bir miktar daha esnetmenizi gerektirebilir. Öte yandan genel anlamda bakıldığı zaman buz kovalarının fiyatları, dört dörtlük bir sofra sunumu elde edebilmeniz için pek de bütçenizi yoracak cinsten değildir. Oldukça makul fiyat skalaları çerçevesinde sofra dekorasyonunuza uyan bir buz kovası temin etmeniz mümkündür. Jumbo, Crate&Barrel, Gondol, Tupperware, Tefal, Tantitoni, Arçelik, Aryıldız ve Paşabahçe gibi markaların buz kovası modelleri kategorimizde beğeninize sunuluyor. Mutfağınızdaki küçük mutfak gereçlerine dair tüm eksiklerinizi tamamlamak için sizi Mutfak Gereçleri kategorimize bekliyoruz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (6)
7numara (1)
Acar (4)
Activex (1)
AREA (2)
Aroni (1)
Arçelik (9)
Bambum (9)
Bastonlu (1)
Beko (3)
BORA (4)
Bosphorus (1)
Budayeni (1)
Cemile (1)
Ceylin (2)
Dalgıç (1)
(748)
Dolly (3)
Eternity (1)
Gondol (59)
ICF (2)
Jumbo (1)
KAPP (2)
LİLY (1)
LokmanAVM (2)
Lotus (1)
MENBA (1)
Narin (4)
PENGUEN (2)
PEROTTİ (2)
Philips (1)
PlastArt (2)
Poppy (1)
Pratigo (1)
Profilo (1)
RENGA (1)
Rositell (1)
SUNCOOK (8)
TantiToni (3)
The Mia (2)
Titiz (10)
Varan (1)
Vestel (1)
WMF (1)
XTS (4)
YAĞMUR (1)
Yiğitsan (1)
ZL (7)
Zyliss (1)
Önsoy (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(46)
(43)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(55)
(8)
(7)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(109)
ve üzeri (162)
ve üzeri (175)
ve üzeri (183)
ve üzeri (197)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL