Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Buz Kovası

için 943 sonuç bulundu.

Buz Kovası

Restoran ya da evlerde hazırlanan sofralarda işlevselliği ile katkı sağlarken şıklığı ile de tamamlayıcı bir ürün olan buz kovası çoğu kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Buz kovaları yemek esnasında içeceklerin soğuk kalmasını sağlar. Aynı zamanda yemek sofralarında, şık görüntülü bu ürünler ile buz muhafaza edebilirsiniz. Farklı modellerini tercih edebileceğiniz buz kovaları yalnızca içeceklerinizi soğutmakla kalmayıp görsellikleri ile sofralarınıza şıklık katacaktır. Sofralarınıza şıklık katmak, içeceklerinizin soğuk kalmasını ve şık bir ürünle buz muhafaza etmek istiyorsanız sayfamızdaki saklama kapları ve düzenleme ürünleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı buz kovası modelleri ile şık sofralar oluşturabilirsiniz.

Buz Kovası Nasıl Kullanılır?

Buz Kovası Nasıl Kullanılır?

Restoranlar ve evlerinde yemekleri esnasında içeceklerinin soğukluğu ile ilgili sıkıntı yaşamak istemeyenler tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında buz kovaları yer alır. Buz kovalarının kullanımı kolaydır. Bunun yanı sıra beklenen faydayı elde etmek için doğru kullanım gerekir. İçeceklerinizde doğru soğukluğu elde etmek için koyulan buz miktarı çok önemlidir. Bu konuda uzmanlar buz kovalarına bir miktar buz koyulduktan sonra içerisine şişeyi koyup doğru soğukluğu elde etmeyi beklemenin yanlış olduğunu söylemektedir. Doğru yöntem olarak kovanın yarısının buz diğer yarısının su ile doldurulması gerektiği belirtilmektedir. Hatta daha iyi bir sonuç için bir miktar tuz atılması gerektiği de söylenmektedir. Doğru yöntemi kullanarak içecekleriniz için en uygun buz banyosunu hazırlamış olursunuz. Buz kovalarının diğer bir işlevi de sofralarınızda yemek esnasında gereksinim duyabileceğiniz buzu şık bir şekilde muhafaza etmesidir. İzolasyon sağlayan yapısı ile buzlarınızı soğukluğunu kaybetmeden uzun süre aynı formda tutar. Buz kovalarının farklı materyallerden üretilen çeşitleri mevcuttur. Malzemelerine göre başlıca buz kovası çeşitleri plastik buz kovası, cam buz kovası, metal buz kovasıdır. Farklı malzemelerden üretilen buz kovaları kendi aralarında görüntü ve özellikleri ile çeşitlenmektedir. Plastik buz kovalarını renkli ya da şeffaf plastik görüntüsü ile bulabilirsiniz. Metal buz kovalarında paslanmaz çelik, bakır ya da farklı malzemeleri tercih edebilirsiniz. Cam buz kovalarının görüntüleri desenleri, şekilleri sebebi ile şık seçeneklere sahiptir. Malzemeleri farklı olsa da tüm buz kovalarının kendine has izolasyon yapısı bulunmakta ve soğukluk muhafazası sağlamaktadır. Buz kovası termoslu olan çeşitleri ile içeceklerinizin soğukluğunu muhafaza etmek için kullanışlı alternatiflerdendir. Doğru kullanımı gerçekleştirerek içeceklerinizi soğuk tutabileceğiniz, buz muhafaza edebileceğiniz ürünleri inceleyerek beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

 Buz Kovası Çeşitleri Nelerdir?

Buz Kovası Çeşitleri Nelerdir?

Sofralarınızda hem içeceklerinizin soğukluğunu sağlayan ve koruyan hem de buz bulundurmanıza yarayan buz kovaları şık ve işlevsel ürünlerdir. Farklı materyallerden üretilmesi ile, tasarım farklılıkları ile oldukça fazla çeşidi olan buz kovalarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen ve sayfamızda bulabileceğiniz başlıca çeşitler termos buz kovası, metal buz kovası, silikon buz kovası, cam buz kovası olmaktadır. Metal buz kovası genel olarak paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik oksitlenmeye karşı dayanaklı ve uzun ömürlüdür. Bunun yanı sıra el işçiliği ya da farklı teknikler ile üretilebilen bakır buz kovaları da şık seçeneklerden biridir. Farklı teknikler kullanılarak üretilen bakır kovalar uzun ömürlü ve dayanıklı olup paslanma yapmamaktadır. Plastik buz kovalarında ise standart plastik malzeme dışında polikarbonat malzemesi sıklıkla kullanılmaktadır. Plastik buz kovaları cam buz kovalarına göre daha hafiftir. Cam buz kovaları tasarımları, şık görüntüsü sebebi ile sıkça tercih edilen modellerdendir. Cam olanların ağırlığı daha fazla olabilmektedir. Metal buz kovası kategorisindeki ürünlerin içerisine konulan buzların dışarıdaki ısıdan etkilenmesini önlemesi için izolasyon sağlayan bir yapısı vardır. Tasarımsal farklılıklar açısından kapaklı ve kapaksız modeller, ayaklı ya da ayaksız olanlar, kulplu ve kulpsuz modeller, termos buz kovası gibi çeşitler bulunmaktadır. Şık görüntüleri sebebi ile ayaklı buz kovası oldukça tercih edilmektedir. İstenilen sonuçların elde edilmesi düşünülerek tasarlanan diğer buz kovası çeşitleri de çift katlı buz kovaları ve termoslu buz kovalarıdır. Buz kovası tercihinizi bu ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Her materyalden buz kovalarının farklı boyutlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Tercih yaparken ürünlerin açıklamalarında yer alan hacim, ölçü bilgilerine bakarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Buz kovası modelleri materyal, tasarım gibi özellikleri ile farklı olmasının yanı sıra satışa sunulurken yan ürünlerle birlikte sunulabilmektedir. Bazı buz kovaları buz maşası ile birlikte set halinde satılabilmektedir. Modellerin bazılarında ise buz kovası ile birlikte maşası ve alt tabağı takım halinde satılmaktadır. Buz kovalarının süzgeçli olan seçenekleri de bulunmaktadır. Siz de sofralarınızda hem işlevsel hem de şık buz kovalarını kullanmak isterseniz çeşitli fiyat seçenekleri arasından tercih yaparak satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun buz kovasını bulmak için ürünlerin modellerini inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Buz Kovası Fiyatları

Buz Kovası Fiyatları

Şık ve kullanışlı buz kovalarına farklı fiyat seçenekleri ile ulaşabileceğiniz sayfamıza hemen göz atın. Buz kovası fiyatları ürün modelleri gibi çeşitlilik göstermektedir. Modellerin malzemeleri, özellikleri, işlevsel ve tasarımsal farklılıkları fiyatları etkileyebilmektedir. Sayfamızda bulabileceğiniz buz kovaları üretilirken kullanılan malzemelerine göre cam, plastik, metal gibi sıralanmaktadır. Plastik buz kovaları hafif ürünlerdir. Plastik buz kovaları uygun fiyatlı seçeneklerdendir. Polikarbonat kullanılanlar da plastik buz kovalarında farklı bir seçenektir. Görüntü olarak şeffaf buz kovası arayışında iseniz plastik ya da cam buz kovası modellerini inceleyebilirsiniz. Cam buz kovaları daha ağır ürünlerdir. Şık görüntüleri ile oldukça ilgi gören seçeneklerdendir. Boyutlarına ve özelliklerine göre kendi arasında fiyat değişkenliği göstermektedir. Çeşitli fiyat seçenekleri ile cam buz kovası modellerini görebilirsiniz. Metal buz kovaları ise yine en çok tercih edilen çeşitlerindendir. Kullanılan malzemeler gereği fiyat değişkenliği olabilmektedir. Paslanmaz çelik ya da bakır modellerini görebilirsiniz. Paslanmaz çelik buz kovaları uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır. Kendilerine has izolasyon sağlayan yapıları vardır. Paslanmaz çelik kovalarda yine kendi aralarında marka, boyut ve özellikler açısından farklı fiyatlarda sunulabilmektedir. Ürün tercihi yaparken özellikleri inceleyerek ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. El işçiliği ya da farklı teknikler kullanılarak üretilen, hem görüntüsü hem kalitesi ile sıkça tercih edilen bakır buz kovaları da malzemesi ve görüntüsü sebebi ile farklı bir seçenek olmaktadır. Malzemesi dayanıklıdır ve paslanma yapmazlar. Daha fazla verim almak adına tasarlanmış termoslu buz kovaları ve çift katlı buz kovalarını da tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı alternatif olan bu ürünlerle ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Termos ve çift katlı olma özelliği hangi malzemeden üretilen buz kovasına eklendiğine göre fiyatı değişebilmektedir. İhtiyacınıza uygun, sofralarınıza şıklık katacak buz kovası modellerini sayfamızda görebilir, özelliklerini inceleyebilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (2)
7numara (2)
AKA (1)
Arçelik (2)
Bambum (5)
BORA (6)
Calder (1)
Deniz (1)
(789)
Emsan (1)
Gondol (21)
Hiper (1)
İlgi (1)
Jumbo (1)
Kale (1)
KAPP (1)
KLT (2)
KOSOVA (1)
LİLY (1)
LokmanAVM (1)
morya (20)
Narin (2)
Nehir (2)
PAREX (6)
PEROTTİ (1)
Pingi (2)
PlastArt (3)
SARAL (1)
SMC (2)
STANDCOOL (6)
Stone (1)
SUNCOOK (1)
TantiToni (1)
Titiz (3)
URVE (1)
XTS (3)
Yiğitsan (3)
ZL (9)
Zyliss (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(37)
(33)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(38)
(7)
(6)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(88)
ve üzeri (135)
ve üzeri (146)
ve üzeri (152)
ve üzeri (157)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL