Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Lav
Mir
Ews
Wmf
LAV
Eva
Cem
Cvs
EWs
Zl
lav
AMT
Aka
Ev+
Klt
CBC
Lg
Vip
Yns
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Diğer

için 11,210 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer Saklama Kapları ve Düzenleme

Saklama kabı, buzdolabına konulan yiyecek, içecek kokularının birbirine karışmasını engelleyen, yiyecek ve içeceklerin taşınmasını kolaylaştıran, yapıldığı malzemeye ve boyutuna göre birçok çeşidi bulunan ürünlerdir. Fazla yaptığınız yemeğinizi, akşam yemeğinden sonra çayın yanında atıştırmak için bir köşede beklettiğiniz kuruyemişinizi ya da herhangi bir bakliyatınızı muhafaza edebileceğiniz bu kaplar; seyahat ederken yiyecek ve içeceklerin kokusunun birbirine karışmasını engellemekle beraber ayrıca bu malzemelerin kokularının buzdolabına yayılmasını da engellemektedir. Özellikle kadınların severek kullandığı bu saklama kaplarına buzdolabı düzenleme kapları da denilmektedir. Düzenleme ürünleri olarak bilinen ve hayatınızı kolaylaştıran birçok ürün bulunmaktadır. Helva gibi saklama kaplarında kullanabileceğiniz yiyecekleri simetrik bir şekilde olsun diyorsanız helva kalıbı gibi ürünler kullanabilirsiniz. Buzdolabına/dolaba ya da masaya koyduğunuz tencere ve tabaklarınızın üstü açık kalmasın diyorsanız tabak ve tencere bonesi alarak hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz. Yapışkanlı duvar yüzeyi askısı, konserve kapağı, balık temizlemek için pratik bir malzeme arıyorsanız balık pulu kazıyıcı rende, damacana altlığı, suyunuzu plastik şişeden daha estetik bir kapta taşımak istiyorsanız farklı renk ve boyutlarda suluk, ikram tepsisi, benmari kabı ve daha birçok malzemeyi tercih edebilirsiniz. Damacananızı daha kolay tutabilmeniz için damacana tutacağı gibi ürünler de satın alabilirsiniz. Pikniğe gitmeye karar verdiniz ve malzemelerin hepsini tek bir yerde toplamak ve taşımak istiyorsanız eğer plastik piknik sepeti ve seti gibi kolaylaştırıcı malzemeler ile pratik kullanımlar sağlayabilirsiniz. Yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi ayırdınız ve ortadan kaldırmak istiyorsanız şayet her yere rahatlıkla sığacak vakumlu hurç poşetleri kullanarak fazlalık olan eşyalarınızı tek bir alanda düzenli hale getirebilirsiniz.

 Saklama Kabı Çeşitleri

Saklama Kabı Çeşitleri

Saklama kabı çeşitleri boyutuna göre; 100 ml’lik, 200 ml’lik, 250 ml’lik, 500 ml’lik, 750 ml’lik,1 litre, 2 litre, 3 litre, 4 litre saklama kabı olmak üzere daha birçok ebatta tercih edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Boyutuna göre olan bu kaplar grup şeklinde de tercih edilmektedir. 3’lü saklama kabı, 5’li saklama kabı, 6’lı saklama kabı, 9’lu saklama kabı, 12’li saklama kabı, 30’lu saklama kabı vb. şeklinde de üretilmektedir. Saklama kapları farklı boyutlarda olabileceği gibi farklı renklerde de olabilmektedir. Mavi, pembe, kırmızı, sarı, narçiçeği, yavruağzı, gold, gümüş, siyah, turkuaz, yeşil, şeffaf renkler başta olmak üzere birçok renkte tercih edilmektedir. Şeffaf renkli saklama kapları en çok tercih edilen çeşit olmuştur çünkü içine konulan malzemenin daha saklama kabının kapağını açma gereksinimi duyulmadan görünebilmesinden kaynaklanmaktadır. Yapıldığı malzemeye göre de paslanmaz çelik, cam, plastik, sert plastik, bambu kapaklı cam, top kapaklı cam ya da plastik, vakumlu kapaklı cam ya da plastik başta olmak üzere birçok çeşitte satışa sunulmakta ve tercih edilmektedir. Saklama kapları, içinde muhafaza edilen gıdaları uzun süre tazelik ve uzun süre koruma özelliğine sahip oldukları için üretici firma ya şirketler tarafından üzerinde odaklanılan ve gün geçtikçe geliştirilen bir üretim ürünü olmuştur. Daha önceleri birer ya da ikişer çeşit üretilip satışa sunulan ve en çok da mutfakta kullanılan bu yardımcı mutfak araç gereci; günümüzde farklı renk, stil, boyut, hacim, kategoride fazlasıyla üretilmekte ve tercih edilmektedir. Saklama kapları modeline göre ise; kare, dikdörtgen, altıgen, oval, daire, iç içe geçmeli kare, iç içe geçmeli dikdörtgen, vb. şeklinde kategorileştirilmiştir. Bu kaplar düzen sevenler için en pratik ve madden zorlanmadan alacağınız ürünlerin başında gelmektedir.

Dolap Düzenleme Malzemeleri

Dolap Düzenleme Malzemeleri

Günlük hayatta işimize yarayan birçok ürün basit yapılıdır lakin işimizi oldukça kolaylaştırır. Dolap içi, ayakkabılık içi, raf arası, raf içi başta olmak üzere birçok alanda yardımınıza koşar. Havlu peçetenizin bir yerle temasını istemiyorsanız peçetelik, damacanadan alacağınız suyu zorlanmadan ve yere dökmeden almak istiyorsanız damacana su pompası, mutfaktaki herhangi bir araç gerecinizi konumlandıracak bir yer arıyorsanız şayet mutfak aksesuar askı borusu ve seti, sarma yemeğini çok sevip sarma yapmaya üşeniyorsanız eğer plastik yaprak sarması makinesi, sigara böreğini yemekten zevk alıp yapmaktan pek haz almıyorsanız plastik sigara böreği sarma makinesi, beyaz eşyanızı başka bir yere taşımak istediğiniz halde taşıyamıyor ya da yerinden kıpırdatamıyorsanız tekerlekli beyaz eşya altlığı, turşunuzu yaptınız ama muhafaza edeceğiniz bir kap arıyorsanız çeşitli boyut ve renklerde olan turşu bidonu, sıvı yağınızı tenekesi ile değil de azar azar akıtmak istiyorsanız zeytinyağlık /yağdanlık, yağınızı toplu bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız birçok çeşitte satışa sunulan yağ varili, özel tasarım kadehlerinizi diğer bardakların yanına koymak istemiyorsanız portatif kadeh askısı, kağıt havlunuz gözünüzün önünde olsun istiyorsanız dolap altı kağıt havlu askılığı, hediye olarak size verilmiş ya da sürekli kullandığınız ya da kullanmaya kıyamadığınız ama gözünüzün önünde de olmasını istediğiniz fincanlar/bardaklar için 10 ya da 6 ya da 12 kancalı fincan bardak askılığı, fincanlarınız bardak gözünde olsun ama bardaklardan ayrı bir yerde dursun diyorsanız dolap içi geçmeli fincan bardağı askılığı, herhangi bir kabın ya da tabağın ağzının/üzerinin açık kalmamasını istiyorsanız eğer tıpalı saklama kabı kapağı, dolabınıza koyduğunuz şeylerin yerini sürekli değiştiriyorsanız ya da dolabınızdan sürekli bir şeyler alıp çıkarıyorsanız dolap içi ya da dolap içi raf için kaydırmaz örtü, tezgahınızda kağıt havlu-alüminyum folyo ve baharatlarınızın aynı köşede ve yan yana durmasını istiyorsanız eğer alt alta ya da yan yana gelecek şekilde sabitlenmiş havluluk-alüminyum folyoluk ve baharatlık seti gibi malzemeler tercih edebilirsiniz.

Saklama Kapları ve Düzenleme Malzemeleri

Saklama Kapları ve Düzenleme Malzemeleri

Süt kaynatırken sütün taşmasını önleyen süt taşı kaynatma taşı, sefertasım olsun ama hepsi aynı yerde olup taşıması da kolay olsun diyorsanız eğer iç içe geçmeli yemek taşıma kapları kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bulaşıkları yıkarken sürekli deterjan takviyesi yapmaktan yoruluyorum diyorsanız deterjan hazneli depolu bulaşık fırçası, kızartma yaparken ocağa ya da başka bir şeye yağ sıçramaması için yağ sıçratmaz, damacanadan suyu alırken hava yapmaması için damacana hava kilidi seti, elinizin yetişmediği yerlerde bile toz kalmasın diyorsanız eğer anti-statik toz alma püskülü, yağdanlığınızın kapağının kapandığından emin olmak istiyorsanız yağdanlık tıpası ve kapağı, mantı yapmak size zor ve uğraştırıcı bir iş olarak görünüyorsa pratik mantı kalıbı, hamur kesici ve kazıyıcı spatula, poşet çaylarınızın başka bir şeyle teması olmasın ya da ıslanmasın diyorsanız poşet çay saklama kutusu, sıvı maddeleri daha kolay taşımak için 5-10-20-30-40 ya da 50’şer litrelik sanayi bidonları, yumurtalarınızı taşımak ve daha kolay muhafaza edebilmek istiyorsanız yumurta saklama kabı kullanabilirsiniz. Hamur dağıtıcı, bardak-tabak ya da aklınıza gelen birçok şeyi daha rahat ve bir defadan daha fazla sayıda taşımak için servis tepsisi kullanarak düzenli bir görüntü elde edebilirsiniz. Saklama kabımın yeri sabit olsun diyorsanız duvara monteli saklama kabına sahip olabilirsiniz. Saklama kapları fiyatları saklama kabının yapıldığı malzeme ve tercih edilme miktarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ebadına, markasına, ve değişkenlik gösterdiği özelliklere göre fiyat bazlı değişkenlikler bulunmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca, saklama kapları ve düzenleme ürünleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.