TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cam Damacana

için 943 sonuç bulundu.

Cam Damacana

Su tüm canlılar için, canlılığın temel gereksinimlerinden biridir. Vücudumuzun da %75’i sudan oluşmaktadır. Sağlıklı bir insanın günde en az 2 litre su içmesi gerekmektedir. Bu bağlamda su, insan için olmazsa olmazdır. İçilebilir suyu her an evinizde, yanınızda bulundurmak cam damacana ile mümkündür. Her an suya ulaşabilmek adına tercih edilen ambalajlı suların, şişeleri genellikle plastikten üretilmektedir. Cam damacana su ile daha sağlıklı bir şekilde su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Cam Damacana ile Sağlığı Yudumlayın

Cam Damacana ile Sağlığı Yudumlayın

Cam, suyu daha soğuk ve saf halde muhafaza eder. Estetik açıdan zarif olan bu damacanalar aynı zamanda plastikten daha kalın ve sağlamdır. Bunlara ek olarak camdan üretilmiş bu damacanalar ham maddelerinden dolayı %100 geri dönüştürülebilirdir. Cam şişeler de plastik şişeler gibi elde taşınabilmektedir, evde ve sokakta plastik yerine cam kullanmanın sizin sağlığınıza hem de çevreye onlarca faydası bulunmaktadır. Tek kullanımlık plastik şişeler yerine birden fazla kez kullanacağınız ve zevkinize göre seçeceğiniz bir cam şişe bizler ve çevremiz için faydalı olacaktır. Cam şişenizi gittiğiniz yerde doldurabilir ve gün içerisinde sağlıklı bir şekilde cam şişeden suyunuzu tüketebilirsiniz. Cam şişenizi, suyunuzu soğuk tüketmek istediğinizde gönül rahatlığıyla buzdolabına koyabilir ve hiçbir çekinceniz olmadan tüketebilirsiniz. Tamamen doğal camdan oluşan su damacanalarının pompa kısmı da cam boru ve alimünyum kapaktan oluşmaktadır, böylece içme suyunuz plastiğe temas etmeden size ulaşabilmektedir. Cam damacana pompası damacanalardan ayrı satılabilmektedir. Suyun tadını, kokusunu ve aromasını muhafaza etmesi özelliğiyle dikkat çeken cam damacanalar, suyu en saf haliyle sizlere sunmaktadır. Su, nem ve hava geçirmeme özelliğine sahip damacanalar suyu dış etkenlerden korurken, ısıya dayanıklı yapısıyla sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyerek suyunuzu muhafaza etmektedir. Tüm bunların yanı sıra bu alternatif damacanalar doğa dostudur ve çevre kirliliği riski taşımazlar. Suyu en doğal haliyle tüketmek adına tercih edebileceğiniz damacana sulara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cam Damacana Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cam Damacana Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cam damacana fiyatları her noktada bütçenize ve sağlığınıza destek olacaktır. Siz de hem cam kullanarak hem de uygun fiyatlarla su tüketiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı ve doğal bir ürün olan cam, su şişesi ve damacana olarak plastik şişelerin ve plastik damacanaların alternatifi haline gelmiştir. 15 litrelik damacanalar sayfamızda satışa sunulmuştur. Sizler de damacanalarınızı cam alternatifleriyle değiştirerek suyunuzu sağlıklı muhafaza edebilir, hastalıklardan korunabilir ve daha sağlıklı bir yaşama ilk adımınızı atabilirsiniz. Daha az miktarda su sipariş vermek isteyenler için 10 litre cam damacana ve 5 litre damacanalar da kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Plastik su damacananızı, cam olanlar ile değiştirerek daha doğal ve sağlıklı su tüketebilirsiniz. Cam damacana su fiyatları markadan markaya ve litresine göre farklılık göstermektedir. Cam damacana ürünlerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, modelleri ile mutfağınızda şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Mutfağınızın güzel bir köşesinde damacananınızı konumlandırabilir, rahat bir şekilde su tüketiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cam Damacana Hem Şık Hem Sağlıklı

Cam Damacana Hem Şık Hem Sağlıklı

Sağlığınız için cam şişeler ve damacanalar daha faydalıdır. Cam, BPA, ftalat, PVC veya polikarbon gibi zararlı kimyasallar içermez. Bu nedenle cam şişeden suya herhangi bir kimyasal madde karışması söz konusu bile olamaz.Bu bağlamda cam damacanalar sağlıklı oluşuyla tercih edilir hale gelmiştir. Damacanaların yanı sıra tamamen camdan oluşan cam damacana sebiller de suyunuzu kimyasal maddelerden uzak bir şekilde muhafaza etmeniz için sizlere sunulmaktadır. Evinize gelen damacanayı pompayla kullanabileceğiniz gibi, içerisindeki suyu, su sebili cam damacana içerisine dökerek de muhafaza edebilirsiniz. Damacana su sebilleri aynı zamanda musluklu cam damacana olarak da satışa sunulmuştur. Cam damacana su sebillerde üründe bulunan musluk sayesinde pompaya gerek kalmadan musluk ile su aktarımını sağlamaktadırlar. Su pompalarındaki su miktarını ayarlayamama sorununa karşın musluklu cam damacana sebiller ile dilediğiniz ölçüde suyu bardağınıza, sürahinize alabilir gönlünüzce tüketebilirsiniz. Cam sebilleri, yalnızca su içmek ve depolamak için kullanabileceğiniz gibi içerisine limonata, şerbet gibi içecekler koyarak misafirlerinize veya ev halkına da servis edebilirsiniz. Camın zarif ve estetik görüntüsü suyunuzu muhafaza ederken evinize de şıklık katacaktır. Cam damacana musluklu tasarımıyla size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Evinize uygun boyutta ve modelde damacana sebili satın alarak siz de camın sağlığı ve şıklığını evinize taşıyabilirsiniz. Cam damacanaların yanı sıra daha fazla mutfağınızın düzeninde ihtiyacınız olan diğer ürünleri de incelemek isterseniz Saklama Kapları & Düzenleme kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (15)
7numara (6)
Acar (16)
Activex (1)
AKCAM (1)
Alf (1)
Allaturca (1)
AROX (8)
Bambum (21)
BeeHouse (6)
Betsy (6)
BORA (2)
Budayeni (1)
Buffer (2)
Dalgıç (2)
Dekorix (1)
Depa (1)
Diamond (4)
(652)
Eco (1)
Falcon (1)
Flora (1)
GAT (10)
Gondol (1)
Hafele (1)
HALİO (1)
HEREVİN (1)
Hüner (10)
ICF (1)
INDEKOR (1)
KLT (1)
KOSOVA (2)
Lalezar (4)
Lava (1)
luyano (1)
Mikasa (1)
NarModern (1)
Nature (1)
Palex (1)
PAÇİ (21)
PEROTTİ (11)
Peva (1)
Q Too (1)
Ratolye (1)
Remetta (1)
SARİNA (1)
SİGMA (3)
Star (2)
Storway (2)
TantiToni (5)
Tba (2)
Tema (1)
Tuna (1)
UBI (1)
Ultraform (1)
URVE (12)
Urve (5)
VIDREX (1)
Waterpow (1)
Yargıcı (1)
YİĞİT (1)
YNS (1)
Zensan (2)
ZL (4)
ŞİMAL (1)
ŞİŞECAM (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(52)
(19)
(18)
(11)
(6)
(5)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(110)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(129)
ve üzeri (267)
ve üzeri (310)
ve üzeri (314)
ve üzeri (330)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL