Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

EWs
Eva
OMS
WMF
Cvs
ICF
AKS
Eco
KLT
Fms
N/N
DS
AKA
Aeg
Mip
Oms
777
Alf
EAF
NC
Neo
SMC
Sas
Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Termos

için 3,189 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Termos

Yılın her mevsimi yapılan yolculuk, kamp gibi çeşitli etkinlikler sırt çantanızda bazı şeyleri bulundurmanızı şart koşuyor. Birçok gerekli malzemenin yanında önde gelenlerden biri de termos . Sadece kampta da değil, hayatın her alanında bu teknolojiden faydalanabilirsiniz. Termoslar sayesinde günün her saati yanınızda kendi hazırladığınız içeceği ve yiyeceği bulundurabilirsiniz. Sağladığı bu kolaylık sayesinde başka şekilde bu besinleri temin etmenize gerek kalmayacak. Bu sayede de tasarruf sağlayacaksınız. Edindiğiniz model sayesinde günün her vakti taze şekilde yiyecek ve içeceğinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Opsiyonel özellikler ve farklı modeller ile birlikte isteğinize göre seçiminizi şekillendirebilir ve kullanımınızı farklılaştırabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için farklı şekillerde dizayn edilen termos çeşitleri ile birlikte seçiminizi bu yönde gerçekleştirebilirsiniz. Günlük kullanım veya kamp alanında kullanıma göre kararınızı verebilirsiniz. İş yerinizde, doğada, yürüyüşte, her alanda kullanımı sağlayabilirsiniz. Termosunuz ile birlikte birçok yere seyahat ederken besinlere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre birçok model bulunmakta. Modellerin yanı sıra tasarımlarda da tercih hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu birçok model arasından seçimi yapmak ise size kalmış. Sayfamızdan inceleme yaparak sizlere uygun modeli seçebilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Saklama kapları ve düzenleme kategorisinden de tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Termos Çeşitlerinde Geniş Yelpaze

Termos Çeşitlerinde Geniş Yelpaze

Termosun kullanım amacı genel olarak sıcak olan yiyecek ve içecekleri uzun süre sıcak tutmak ve soğuk olan besinleri de aynı şekilde soğuk tutmaktır. Buna rağmen kullanım senaryolarına bakıldığında oldukça fazla termos çeşidi mevcut. Termos modelleri sizin kullanım amacınız ne ise o yönde şekilleniyor. Termosunuzun modeline göre içerisindeki besini ne kadar uzun süre sıcak veya soğuk tutacağı da belirlenmiş oluyor. Kampa gidecekseniz belki de uzun süre yolda yürüyor vaziyette olacağınız için kahvenizi yudumlamaya fırsat olmayacak. Kamp gibi uzun periyotlu geziler için ısıyı içerisine daha uzun süre hapseden termos modelleri mevcut. 32 saate kadar içeceğinizi sıcak tutma potansiyeline sahip olan kahve termosu edinerek kamplarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Yine aynı şekilde soğuk içecekleriniz için mug termos modellerini tercih ederek kullanımını sağlayabilirsiniz. Edindiğiniz termoslar içeceğinizi ilk andaki tazeliği ile yudumlamanızı sağlayacak. Taşımak istediğiniz ölçeğe göre kapasitesi farklı termoslar edinebilirsiniz. İster yanınızda taşıyacağınız küçük bir çeşit ile, isterseniz de size uzun bir süre yeterli gelecek büyük bir çeşit ile seyahat edebilirsiniz. Termos üzerindeki ölçeklendirme şeritleri sizlere içeceklerinizi doldururken ve tüketirken yardımcı olacak ve kolaylık sağlayacak. Vakum teknolojisi ile birlikte dışarıdan ve içeriden ısı alışverişini engelleyen modeller ile birlikte hayatınız kolaylaşacak. Bardaklı modeller, yüksek sıvı hacimli modeller, çocuklarınız için özel olarak üretilmiş modeller, kamp ortamına uyum sağlayan modeller olmak üzere pek çok opsiyon arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sadece dış mekanlarda değil iç mekanlarda da, evinizde de kullanımını sağlayabileceğiniz Emsa termos modelleri sizi günün her saati taze kahve veya çay demleme derdinden kurtararak keyfinizden ödün vermemenizi sağlayacak.

Termos Modelleri ile Tasarruf Edin

Termos Modelleri ile Tasarruf Edin

Genel olarak içecekleri serin veya sıcak tutma amacı ile kullanılan termosların farklı modelleri de mevcut. Yemekler için bulunan modeli ile birlikte birçok opsiyon sağlayabilirsiniz. Öncelikle uzun süre ısıyı hapsetme özelliği ile birlikte yemekleriniz sıcak ve bozulmadan muhafaza edilir. İlk andaki besin değerlerini uzun süre korur ve bu şekilde tüketmenize olanak verir. Öğlen yemeklerinizi dışarıdan yemek istemiyorsanız akşamdan yemeğinizi hazırlayarak iş yerinize götürebilirsiniz. Kolay taşınabilir olmaları ile birlikte sizlere kolaylık sağlar. İş yerlerinizde yiyemeyeceğiniz diyet yemeklerini bu modeller ile birlikte yanınızda bulundurabilir ve istediğiniz vakit tüketebilirsiniz. Çocuğunuz için edineceğiniz ona uygun yemek termosu modelleri ile birlikte çocuğunuzun yanında gün boyu taze yiyeceklerin bulunmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı sebze çorbaları, sebze yemekleri ve diğer çeşitli besinleri bu termoslar içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Yemek termosları sayesinde yemek alışkanlıklarınız değişecek ve sağlıklı beslenmeye de bir adım atmış olacaksınız. Aynı zamanda evde hazırlayıp gün boyu yanınızda taşıyabilme olanağına sahip olmanız sayesinde dışarıdan hazır yemek almayarak tasarruf da edeceksiniz. Yemek termosu modellerinin kullanım alanı oldukça geniş. Geniş hacime sahip olan yemek termoslarını kamplarınızda, doğa yürüyüşlerinizde kullanabilirsiniz. En ufak bir sızdırma yapmayacak olan termoslarınız ile birlikte yemek derdini düşünmeksizin doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanında pişireceğiniz yiyeceklerinizi de içerisinde taşıyabilir ve serinliklerini korumalarını sağlayabilirsiniz. Buzlu yiyeceklerinizi de bu termoslar içerisinde bulundurabilirsiniz. Yüksek ölçüde koruma sağlanacaktır. Termos fiyatları edinmek istediğiniz hacme göre değişiklik gösterebilir. Sayfamızdan Tupperware termos incelemelerinizi gerçekleştirerek sizler için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Termos Çeşitleri ile Öğünleri Atlamayın

Termos Çeşitleri ile Öğünleri Atlamayın

Termos çeşitleri sadece yetişkin kullanımı için değil, her yaştan kullanıma açık olarak üretilmiştir. Bu noktada çocuklarınızın da kullanması için termos edinebilirsiniz. İlkokul çağında olan çocuklarınız için sağlıklı öğünler hazırlayarak yemek termoslarında muhafaza edebilirsiniz. Çocuklarınızın günlük beslenme alışkanlığını eğlenceli şekilde kontrol altına alabilir ve sağlıksız yiyeceklerden uzak durmalarını sağlayabilirsiniz. Karakter baskılı modelleriyle birlikte çocuğunuzu sağlıklı beslenmeye teşvik edebilirsiniz. Bölmeli yemek termoslarıyla birlikte çocuğunuza öğlen yemeği haricinde meyve salataları da hazırlayarak diğer bölmelere yerleştirebilirsiniz. Bunun dışında sebze salatası da muhafaza edebilirsiniz. Sebze ve meyveleri üstün teknolojisi sayesinde taze şekilde muhafaza edecek olan yemek termoslarıyla çocuğunuzun sağlıklı beslendiğinden emin olabilirsiniz. Günlük su içme hedefini karşılamak amacı ile termos suluk modellerine göz atabilirsiniz. Bu modellerde de farklı özellikler mevcut. Direkt olarak ağızlık kısmının bulunmasının yanı sıra rahat içim sağlayabilmek adına pipetli modeller de bulunmakta. Kolayca temizliğini yapabileceğiniz bu pipetlerle birlikte çocuğunuz rahat bir şekilde günlük su ihtiyacı hedefini tamamlayabilir. Bunun yanı sıra termosunuzun kapağı olarak görünen kısım bardak olarak da işlev görüyor. Bu sayede çocuğunuzun tek içişte içmesini istemediğiniz meyve suyu gibi içecekleri bu bardakla içmesini sağlayabilirsiniz. Bardaklı termos modelleri çocuğunuzun sağlığına zararlı olmamakla birlikte temizliği de kolay sağlanabilen modellerdir. Aynı modeller yetişkinler tarafından da tercih edilebilir. Bardaklı termoslarınızı iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Evinizde hazırladığınız kahvenizi veya çorbanızı termosunuzda getirerek gün boyu tüketimini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Ya da bardak termos modeli edinerek filtre kahve gibi daha ufak hacimde muhafaza edebileceğiniz içeceklerinizi taşıyabilirsiniz. Farklı hacim seçenekleri ile seçim sizde.

Termos Modelleri ve Seçimi

Termos Modelleri ve Seçimi

Termos seçimi oldukça önem taşımakta olan bir konudur. Çeşitli opsiyon sağlayan yüzlerce model arasından size uygun olanı seçmek önemlidir. Yemek termosları veya sıvı tüketimi sağlamak için edinilen termoslar arasından bir seçim yapmanız gereklidir. Tüketeceğiniz sıvı da önem taşımaktadır. Kahve için kullanacağınız modelde kahvenizin ne kadar süre sıcak kalmasını istediğiniz, ne kadar ölçüde kahve tüketeceğiniz ve kahvenizin aromasını korumasının önem taşıyıp taşımaması oldukça önemli filtrelerdir. Termos modelleri birçok farklı saat aralığında sıvılarınızı optimum sıcaklıkta tutabilir. Hatta bu süre modeller arasında değişiklik göstererek iki güne kadar çıkabilir. Hacimler de farklılık göstermekte. 500ml termos ile birlikte az miktarda günlük olarak yanınızda taşıyacağınız kahveyi bulundurabilir ve tüketimini sağlayabilirsiniz. 1 litrelik termos ile birlikte doğa yürüyüşlerinde veya kamplarınızda kahvelerinizi yanınızda bulundurabilirsiniz. Kahve tüketimini daha sık gerçekleştireceğiniz alanlarda hacme dikkat edebilirsiniz. Kahvenizin daha uzun süre sıcak kalmasını istiyorsanız genel olarak kullanacağınız hacme göre çeşidinizi seçebilirsiniz. Küçük ölçekteki sıvılar büyük hacimli termoslarda daha kısa sürede soğuma gösterecektir. Diğer bir seçenek olarak da termosunuzun ana maddesine dikkat edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için paslanmaz çelik tercih edebilirsiniz. Eğer işe veya okula giderken kahvenizi tüketecekseniz plastik yapıdaki termosları tercih edebilirsiniz. Plastikte kahvedeki tat değişimi fazla olmayacaktır. Bu konuda bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Eğer çelik tercih edecekseniz “bpa free” damgalı termosları tercih edebilirsiniz. Çelik kahvenizi uzun süre sıcak tutmakla beraber uzun yolculuklar için oldukça idealdir. Dışı çelik ve içi cam çeşitler de bulunmaktadır. Cam sağlıklı bir madde olduğundan bu şekilde kullanım da sağlayabilirsiniz. Demlediğiniz kahvenin aroması iç cam tabaka sayesinde değişim göstermeyecektir. Aynı zamanda hafifliği sayesinde istediğiniz her yere kolayca taşımanız mümkündür. Hacmi oldukça büyük olsa bile kütlesi hafif olacaktır. Bu modelleri çeşitli renklerde bulabilirsiniz. Çeliklerde bordo, lacivert, siyah, gri gibi metalik renkler veya aynı renklerin mat tasarımlarını edinebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız için karakterli termoslar satın alabilirsiniz. Su içme alışkanlığını onlara bu şekilde aşılayabilirsiniz. Termos hediyelik olarak düşünüldüğünde de oldukça güzel bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Doğa sevdası olan, kahve tutkunu arkadaşlarınıza termos hediye edebilirsiniz. Birçok seçenek arasından onun tarzını bulabilmeniz mümkün. Aynı zamanda çalışan arkadaşlarınıza da model hediye edebilirsiniz. İş saatlerinde kahvesini yudumlamasına veya yemeğini yemesine olanak tanıyan bu seçenekler oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Termos Modelleri ile Her Alanda Tazelik

Termos Modelleri ile Her Alanda Tazelik

Termos kullanımını her alanda sağlayabilirsiniz. Kamp alanında ilgisi bulunanlar için termos vazgeçilmez bir unsurdur. Tüm hazırlıkları yaptığınızda kahvenizi de termosa doldurup yola koyulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz modelin teknolojisine göre kamp boyunca termosunuzdaki içecek ilk haliyle sıcak durabilir. Çelik termos modeli ile birlikte kamp koşullarında oluşabilecek herhangi bir darbeden etkilenmeyen ve kendini koruyan termosunuz ile birlikte gezinizi tamamlayabilirsiniz. Termoslarda tercih edeceğiniz vakum teknolojisi içeceğinizin çok uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Vakum ile birlikte termosun içerisi dışarıdan tamamen izole edilir. Çift duvar arasındaki bütün hava boşlukları vakumlanır ve ısının yayılması için gereken ortam ortadan kalkar. Sızdırma yapmamakla beraber sıcaklığı da bu sayede korur. İsteğe göre 48 saate kadar çıkan koruma süresiyle birlikte buzlu içeceklerinizi daha yüksek sürede koruyabilirsiniz. Kış kamplarınızda sıcak içeceklerinizi, yazın orman yürüyüşlerinde ise soğuk içeceklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Sadece kamplarda değil, hafta sonları arkadaşlarınız veya ailenizle gittiğiniz pikniklerde de termos tam bir kurtarıcı unsur. Uzun mesafede ve yeşil alanda yaptığınız pikniklerde kimi zaman suya ulaşımınız zor olabilir. Bu noktada çayınızı evde yapabilirsiniz. 2 litrelik termos veya 3 litrelik termos kapasitelerini kullanarak çayınızı evde demleyebilirsiniz. Sızdırma yapmaması ile birlikte çayınızı istediğiniz yere arabanız içerisinde taşıyarak ailecek, hep birlikte tüketebilirsiniz. Ya da litrelik olarak kahvenizi demleyerek bu modeller içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Sadece pikniklerde değil, sahil buluşmalarında, hatta ev içerisinde bile bu modellerin kullanımını sağlayabilirsiniz. Fazla tüketimini sağlayacağınız içecekler için bu tip çeşitler uygun seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Sızdırma konusunda endişe taşıyorsanız bunun için bazı ekipmanlar da mevcut. Bu endişelerinizi bu ekipmanlar sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Termos çantaları ile birlikte termosunuzu istediğiniz yere götürebilirsiniz. Her türlü boyut için üretilmiş olan termos çantaları sayesinde sızdırma sorununu yaşamayacaksınız ve termosunuzu daha rahat şekilde taşıyabileceksiniz. Kamp gibi alanlarda kullanacağınız kimi termoslarda ağızlık kısmı bulunmamakla beraber üstünde kapak amacı ile bulundurduğu bardak ile içiminizi sağlayabilir veya herkese ölçülü olarak servis yapabilirsiniz. Aynı şekilde bu bardak da ısıyı korur ve elinizin yanmasını önler. Rahat bir şekilde bardağınızla içim sağlayabilirsiniz. Termosunuzun tutacağı ile birlikte çeşitli yerlere sabitleyebilirsiniz. Çantanızın haznesine koyduğunuz termosunuzun herhangi bir anda düşmesini bu şekilde engelleyebilirsiniz.

Termos Nasıl Temizlenir?

Termosunuzla birlikte edinebileceğiniz temizleme kitlerini kullanabilirsiniz. Termosun derin kısımlarına ulaşmak amacıyla temizlik malzemesi kullanarak bulaşıklar için üretilmiş olan tel süngerleri kullanabilirsiniz. Bunun dışında sadece ılık veya sıcak su ile birlikte bu temizliği doğal bir temizleyici olan karbonat ile de gerçekleştirebilirsiniz. Temizliği gerçekleştirdikten sonra su ile derinlemesine durulamayı unutmayın. Kullanacağınız bu doğal temizlik yöntemi termosunuz içerisinde kahve ve benzeri içeceklerin oluşturmuş olduğu lekeleri derinlemesine bir şekilde temizleyecektir. Belirli aralıklarla termosunuzun temizliğini sağlamalı ve besin, içeceklerinizi bu şekilde tüketmelisiniz. Düzenli olarak termosunuzu temizlemeniz içecekleriniz arasındaki koku ve tat alışverişini de engeller. Düzenli olarak temizlememeniz halinde bir önceki günde içerisinde muhafaza ettiğiniz içeceğinizin tadı bir sonraki gün muhafaza ettiğiniz içecekle karışabilir. Aynı zamanda izole ortamdaki bakteri oluşumunu engellemek adına düzenli temizlik oldukça önem taşımakta. Diğer bir doğal temizleme biçimi olarak ise sirke ve su karışımını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Termos Kaç Saat Sıcak Tutar?

Bu özellik termosun modeline göre değişkenlik gösterecektir. Termosun yapısı, iç katmanının yapısı gibi özellikler kaç saat sıcak tuttuğu konusunda sizlere bilgi verebilir. 32 ve hatta 48 saate kadar içeceğinizi sıcak tutan termoslar bulunmaktadır. Bu sayede keyifli geziler geçirebilir ve sıcak içeceğinizi uzun bir süre tüketebilirsiniz. Yemek termoslarında ise bu süre daha yukarı çıkabilir. Bir güne kadar besinlerinizi sıcak şekilde muhafaza edebilen modeller mevcuttur. İhtiyacınız ne yöndeyse ve ne kadar süre sıcaklık sağlamasını istiyorsanız termosunuzun materyalini buna göre seçmelisiniz. Her farklı materyalde bu süre farklılık gösterecektir. Kullanım amaçlarına göre farklı materyallerle üretilen termoslar arasından kendi isteklerinize yönelik seçim yapabilirsiniz.

Termos Ne İşe Yarar?

Termos, soğuk kış günlerinde hazırladığınız çay, kahve gibi içeceklerinizi günün büyük bir bölümünde ilk halinde sıcak tutabilmenizi sağlar. Soğuk içeceklerinizi de aynı şekilde aynı soğuklukta muhafaza edebilirsiniz. İçten dışa veya dıştan içe çift katman bulundurarak ısının yayılımını önleyerek bunu sağlayan termoslar, seyahatlerinizde bir vazgeçilmezdir. Vakum teknolojisi ile ısı alışverişini kontrol eden, içerideki hava boşluklarını yok eden termoslar çok uzun saatlere kadar gıdalarınızı, içeceklerinizi ilk haliyle muhafaza eder. Termosunuzla sıvı içecekleriniz haricinde besinlerinizi de muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda termos kullanımı büyük oranda çevre açısından da fayda sağlamanıza olanak verecektir. Sürekli olarak plastik kullanımını azaltmak ile birlikte termos kullanımıyla ekolojideki dönüşüme çok ciddi bir katkıda bulunabilirsiniz.

Yemek Termosunda Neler Saklanabilir?

İçeceklerinizi muhafaza edebildiğiniz gibi yemeklerinizi de yemek termoslarında muhafaza edebilirsiniz. Genelde birden çok bölmeye sahip olan bu termoslara çorba gibi sıcak öğünlerinizi günün herhangi bir bölümünde tüketmek üzere koyabilirsiniz. Sadece sıvı besinler değil, sıcaklığını ve tazeliğini korumasını istediğiniz ve yanınızda bulundurmakta olduğunuz her türlü besini bu termoslar içerisinde taşıyabilirsiniz. Kendiniz için ara öğünlerde tüketmek üzere soğuk meyve salataları hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuzun günlük öğünlerini bu termoslar içerisinde bulundurabilirsiniz. İçecek olarak ise çay çeşitlerinizi, kahve çeşitlerinizi, hatta buz gibi kalmasını istediğiniz soğuk içeceğinizi istediğiniz vakitte tüketebilirsiniz.