TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Torba Klipsleri

için 350 sonuç bulundu.

Torba Klipsleri

Poşet kapatıcı olarak da bilinen torba klipsleri, torbalarınızın ağzını kapatarak yiyeceklerinizin bozulmasını engeller. Farklı çeşitleriyle pek çok farklı amaç ve kullanım kolaylığı sunan poşet kapatıcılar mutfakta kolaylık sunan pratik mutfak gereçleri arasında yer almaktadır.

Torba Klipsi Nedir & Ne İşe Yarar?

Torba Klipsi Nedir & Ne İşe Yarar?

Torba klipsi gibi ürünler, hem buzdolabında ürün saklamak hem de kiler ya da erzak dolaplarında kuru gıdaları saklamak için oldukça ideal ürünlerdir. Kuru meyve, yemiş, cips, bakliyat, un ya da çerez gibi ürünler arttığında bunları buzdolabı poşetlerine alarak toba klipsleri ile klipsleyebilirsiniz. Böylece hava almalarını engellemiş olduğunuzdan bozulmasının da önüne geçmiş olursunuz. Bu sayede kalan yiyecekleri daha sonra aynı tazelikte tüketebilir ve yeni, taze gıda masrafından tasarruf sağlamış olursunuz. Bunun yanı sıra hazırlamış olduğunuz poğaça, kurabiye, kek gibi hamur işlerini de torba klipsleri ile bir poşette muhafaza ederek pişirildiğindeki gibi taze kalmasını sağlayabilir ve bayatlamasını önleyebilirsiniz. Ayrıca paketini açmış olduğunuz ve kolayca bayatlayan kahve, mısır gevreği gibi gıdalarınızı da toba klipsi sayesinde tazelikle saklayabilirsiniz. Dayanıklı plastikten üretilmiş olan torba klipsleri manda benzeri bir çalışma sistemine sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle sunulan bu klipslerden dilediğiniz seçebilirsiniz.

Poşet Kapatıcı Nedir & Ne İşe Yarar?

Poşet Kapatıcı Nedir & Ne İşe Yarar?

Poşet kapatıcılar torba klipslerinden daha farklı ürünlerdir. Poşet kapatıcı sealer olarak da bilinen bu kapatıcılar; bir poşetin ağzını klipslemez. Bu yapıştırıcılar tam olarak poşetin ağzını kapatmaya yarar. Özellikle buzdolabında saklanan yiyeceklerde kullanmak için ideal olan bu poşet kapatıcılar; poşet uçlarını ısıtarak yapıştırmanızı sağlar. Üstelik poşet kapatıcılar, yalnızca gıda koruması sağlamak için kullanılmaz. Örneğin; hava ya da su almasını istemediğiniz bir belgeyi taşırken, çantanıza koyarken; belgenin poşetini poşet kapatıcı ile kapayabilirsiniz. Böylece yağmurlu havalarda ya da istenmeyen durumlarda belgenizin korunmasını sağlamış olursunuz. Ayrıca; pikniğe, treking’e giderken yanınıza sandviç, tost gibi gıdalar almak istediğinizde de bu poşet kapatıcıları kullanarak hem yiyeceğinizin muhafazasını sağlamış olur hem de açılma ihtimaliyle çantanızın kirlenme ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.

Torba Klipsi ve Poşet Kapatıcının Kullanımı

Torba Klipsi ve Poşet Kapatıcının Kullanımı

Torba klipslerinin de poşet kapatıcıların da kullanımı hayli basittir. Yukarıda da bahsemiş olduğumuz gibi bu klipslerin çalışma prensibi mandallarla çok benzerlik göstermektedir. Poşet kapatıcı nasıl kullanılır? diye merak ediyorsanız hemen yanıtlayalım: Poşet ağzı kapatıcı, poşet ağzında bir kilit sistemi gibi sürüklenerek gezdilir ve ısı yoluyla poşetin kapanması sağlanır. Üstelik bu poşet kapatıcı ile açtığınız aynı poşeti tekrardan kapatabilirsiniz. Aynı zamanda bazı poşet kapatıcılar mıknatıslı olduğundan buzdolabına yapıştırarak, ürünün daima elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz. Poşetleri açmadan önceki haline pratik bir şekilde dönüştürmenizi sağlayacak olan bu ürün uygun fiyat seçeneğiyle de kullanıcılara alım kolaylığı sunmaktadır. İster iş yerinde isterseniz de kullanabileceğiniz bir ürün olan poşet kapataıcılar, vazgeçemeyeceğiniz gereçlerinizden biri olacak. Paketlerinizi fabrikadan almış gibi orijinal paketleyebilmenize olanak sağlayan bu ürünün kullanımıyla ilgili detaylı bilgiye ürün bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mutfağınıza düzen getirecek diğer saklama ve düzenleme ürünlerini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (4)
Acar (1)
Activex (1)
Atermit (1)
Budayeni (2)
Cas (2)
Deniz (1)
(302)
FREECOOK (1)
Gondol (3)
ihouse (1)
OKYANUS (2)
SUNCOOK (2)
Symbol (1)
TantiToni (7)
Tefal (1)
YAĞMUR (1)
Zyliss (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (68)
ve üzeri (75)
ve üzeri (75)
ve üzeri (76)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL