TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Baharatlık

için 9,145 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Baharatlık

Mini mutfak gereçleri arasında yer alan baharatlıkları, hem sağladıkları kolaylıklardan hem de görsellik açısından hemen her mutfakta görmek mümkündür. Mutfak dolaplarının içlerinde veya tezgâh üzerinde bulundurulabilen bu gereçler, yemek yaparken elinizin altında olacağı için sizlere çok rahat bir kullanım imkânı sunacaktır. Bu gereçlerin çeşitli boylarda ve ağırlıklarda birçok alternatifi olduğu için kalabalık yemek sofralarında da masa üzerinde bulundurulabilir. Bu sayede ihtiyaç halinde rahatça kullanılabilirler. Ancak baharatlık kullanarak baharatlarınızı daha uzun süre taze ve hijyenik koşullarda saklayabilirsiniz. Sofranızda bulundurabileceğiniz baharatlıklarla yemeklerinizi daha pratik bir şekilde tatlandırabilir, sofranızın ve mutfağınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Baharatlıklar yemeklerin olmazsa olmazıdır. Damak tadımıza hitap ettiğinden ve yemeklere aroma ve tat verdiğinden çokça tercih edilir. Bu baharatları saklayabilmek ve yemek yaparken ya da yemek sırasında rahatça kullanabilmek için baharatlıklar size bu konforu sağlar. Baharatları bu gereçlere koyarak uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

 Mutfağınızda Baharatlık Takımı Neden Bulunmalı?

Mutfağınızda Baharatlık Takımı Neden Bulunmalı?

Genellikle paket halinde satılan baharatların ürün açıldıktan sonra dökülme, hava alma, bayatlama ve bozulma ihtimalleri vardır. Bu ürünlerin bu nedenle kullanım kolaylığı söz konusu değildir. Farklı boyut ve ebatlarda da olabileceği için mutfağınızdan yemek masanıza kolayca taşıyabilirsiniz. Bu gereçlerin farklı malzemelerden birçok çeşidi bulunur. Seçeceğiniz ürünler kullanılarak alana ve yere göre belirlenirse, ihtiyacınıza göre daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Örneğin mutfak tezgâhında bulundurmak için 3’lü baharatlık takımı, altılı, çoklu veya stantlı baharatlık tercih edebilirsiniz. Yemek masanız için de daha küçük ve pratik modellere bakabilirsiniz. Ayrıca kafe ve restoran gibi işyerlerinin mutfak bölümlerinde kullanmak için, çoklu ve boyut olarak daha büyük olan baharat setlerini satın alabilirsiniz. Bütün mutfak gereçlerinde olduğu gibi baharatlıkların da uzun süreli kullanılması için bakımı ve temizliği önemlidir. Bu ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler değişkenlik gösterdiği için temizliği ve bakımı da ürünün malzemesi dikkate alınarak yapılmalıdır. Günümüzde her bütçeye uygun baharatlıklardan bulabilirsiniz. Daha büyük boyutta ve sayıca çoklu olanlar ayrıca yapımında kullanılan malzemesi daha kaliteli olan ürünlerin fiyatı da yüksek olacaktır. Ürün çeşitliliğinin çokluğuna göre fiyatlar da çeşitlenecektir. Baharatlıkların çok çeşitli modelleri bulunur. Bu ürünler tekli ya da set halinde satılabilir. Bunların 3’lü baharatlık takımı, 6’lı baharatlık takımı, 2 kat baharatlık takımı, 6’lı tüp baharatlık gibi farklı çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda malzemeleri de değişkenlik gösterebilir. Cam baharatlık, plastik baharatlık, ahşap baharatlık, bambu baharatlık, porselen baharatlık gibi farklı malzemelerden yapılmış ürünler mevcuttur. Baharatlık fiyatları da model ve malzeme gibi unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Baharatlar bitkilerin kurutulması, toz haline getirilmesi ve bazı işlemlerden geçirilmesi sonucu elde edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin uzun bir süre doğru şekilde muhafaza edilebilmesi için içerisinde bulundurulacakları kaplara dikkat etmek gerekir. Ayrıca baharatlıklarınızı bulunduracağınız yerin fazla nemli olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Ürün aynı zamanda güneş ışığına maruz kalmamalıdır. Baharatlıklar daha uzun ömürlü olması için belirli aralıklarla temizlenmesi gereken ürünlerdendir.

 Baharatlık Seti ile Mutfağınıza Şıklık Katın

Baharatlık Seti ile Mutfağınıza Şıklık Katın

Baharatlık seti İçerisine baharat koyulmadan önce iyice kurulanmalıdır. İyice kurulandığından emin olunan bu ürün nemli bırakılmamalıdır. Islak, iyice kurulanmamış bir ürüne koyacağınız baharat, aromasını kaybedip kısa bir süre içerisinde bayatlayabilir ve hatta bozulabilir. Baharatlık takımı farklı modelleri la bir ürün olduğu için, istediğiniz modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Mutfağınızda bulundurmak isteyeceğiniz alana göre bir tercih yapabilirsiniz. Baharatlıklarınızı dolap içlerinde raflara dizebilir, eğer raflarınız mevcut değilse stantlı baharatlık modelleri arasında tercih edebilirsiniz. Daha küçük alanlar veya çekmece içleri için daha minik boyutlarda baharatlık çeşitleri tercih edebilirsiniz. Mutfak tezgâhları üzerinde bulundurmak ve mutfağınızda görsel olarak ayrı bir renk katmak isterseniz, şık baharatlık takımları, modern ve dikkat çekici, daha geniş boyutlarda baharatlıklar seçebilir, mutfağınızda hoş bir ayrıntı yakalayabilirsiniz. Mutfağınızda uyumlu olması açısından ürünü satın alırken kullanılan malzemeleri de göz önünde bulundurmalısınız. Ahşap baharatlık takımı ile mutfağınızda sıcak bir hava kayabilir veya porselen baharatlık takımı ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Sağlamlık açısından daha dayanıklı ürünlere de bakabilir, çelik baharatlık takımı gibi ürünlerde tercih edebilirsiniz. Şeffaf olduğu için içerisindeki ürünleri rahatça görebileceğiniz cam baharatlık takımı da sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Ayrıca cam içerisinde görünen baharatlıklar, renkli bir görüntü oluşturup daha dikkat çekici olacaktır. Malzeme ve renk olarak birçok farklı model olduğu için kişisel zevkinize hitap eden ve mutfağınızda en uyumlu olan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Baharatlıklar mutfakta kolay kullanım imkânı sağladıkları için genellikle mutfak gereçleri arasında vazgeçilmez olan ürünlerdendir. Baharatlar genellikle paket halinde satıldıkları için bu şekilde kullanıma çok uygun olmazlar. Paketli bir şekilde kullanılan baharatlarda, kullanım anında dökülme ve bulaşma riski daha çok olur. Bu ürünlerin dökülmesi ise temizleme işlemi gerektireceği için kişilere zaman kaybettirecektir. Ayrıca açılan paketler hava alacakları için ürün daha kısa sürede bayatlayacak ve baharatlar kısa bir süre içerisinde tadını ve kokusunu kaybetmeye başlayacaklardır. Bu da yemeklerin tadının etkilenmesine yol açacaktır. Bayatlayan ürün yerine yenisini almamız ise daha fazla masraf etmemize neden olacaktır.

 Farklı Baharatlık Modelleri ve Kullanım Talimatları

Farklı Baharatlık Modelleri ve Kullanım Talimatları

Baharatları uzun süre taze bir şekilde kullanabilmek ve kullanırken etrafa dökülmesini önlemek için ayrıca kolay kullanım imkânı sunmasından dolayı, baharatlıklarda saklamak daha elverişli olacaktır. Baharatlıkların içerisinde genellikle kuru ve toz halinde bulunan baharatları kolaylıkla saklayabilirsiniz. Yemeklere tat vermek için en sık kullandığımız baharatları bu ürünlerde muhafaza edebileceğiniz gibi, tatlı yapımında kullanılan birçok malzemeyi de burada saklayabilirsiniz. Örneğin hindistan cevizi ve Kakao gibi ürünler de bu ürünler içerisinde muhafaza edilebilir. Baharatların muhafaza edilmesine dikkat edildiği gibi, baharatlıkların da kullanıma ve muhafaza edilmesine dikkat edilmelidir. Baharatlıklar, sürekli su ile temas halinde olan lavabolara yakın yerlerde bulunmamalı, özellikle ahşap olan ürünlerde buna dikkat edilmeli ve direk güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Özellikle cam gibi şeffaf ve içini gösteren ürünlerde buna dikkat etmek gerekir. Ayrıca kapakları düzgün bir şekilde kapatılmalı ve içerisinde olan baharatların hava almaması sağlanmalıdır. Ayrıca baharatlıklar düzenli bir şekilde temizlenmeli ve içerisinde farklı bir baharat bulunan baharatlık yıkanıp iyice kurulma yapılmadan, koku ve aromaların karışmaması adına içerisine başka ürünler konulmamalıdır. Baharatlıkları temizlerken kullandığımız malzemelere dikkat etmeli ürünün malzemesine göre temizleme işlemi yapmalıyız. Porselen ve cam baharatlıkları temizlerken onları çizebilecek sert malzemelerinden kaçınmak, daha yumuşak ve ürünü deforme etmeden temizleyecek malzemelerine yönelmek gerekir. Ahşap baharatlıklar için de uzun süre ıslak ve nemli kalmalarına engel olmalı, kuru kalmalarına özen gösterilmelidir. Ayrıca bambu ve ahşap ürünlerde ağır kimyasal içeren deterjanlardan kaçınmalı ve daha hafif, doğal içerikler tercih edilmelidir. Plastik olan ürünlerde çok yüksek sıcaklıklara maruz bırakılmamalı ışık su ile temizleme işlemi yapılmalıdır. Baharatlık stantı ayrı olarak da alınabilecek bir ürün olduğu gibi takım olarak da satın alınabilir. Farklı renklerde de bu ürünlerden almak mümkündür. Pembe baharatlık, gümüş baharatlık alınabileceği gibi baharatlık siyah renk olarak da tercih edilebilir. Baharatlık bambu malzemesinden tercih edilebileceği gibi baharatlık plastik olarak da tercih edilebilir. Sayfamızdan Tupperware baharatlık modellerine de göz atabilirsiniz.

 Baharatlık Modelleri ile Baharatlarınızın Tazeliğini Koruyun

Baharatlık Modelleri ile Baharatlarınızın Tazeliğini Koruyun

Bu ürünlerden alırken büyük baharatlık tercih etmek baharatlarınız açıkta kalmadan kolayca muhafaza etmenize imkân sağlar. Baharatlık porselen malzemeden üretilebildiği gibi baharatlık cam malzemeden de üretilebilir. Ayrıca baharatlık ahşap malzemeden de üretilebilir. İstekleriniz doğrultusunda bu malzemeler aralarından kolayca tercih yapılabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir olan baharatlıkların küçük boyutlarda olanları makinenin bardaklık bölümüne dizilebilir, geniş boyutta olan baharatlıklar ise makinenin diğer bölümlerine yerleştirilebilirler. Elde yıkanması gereken baharatlıkları ise geniş bir bulaşık yıkama kabında, ılık ve köpüklü bir suyla yıkayabilirsiniz. Ürünlerde kalıntı kalması durumunda ise, ürünü bir süre ılık suda bekletip kalıntıların yumuşamasını sağlayabilir ve daha rahat bir şekilde kalıntılardan ve lekelerden kurtulabilirsiniz. Baharatların bozulmaması ve aromalarını yitirmemeleri için, yıkadığınız ürünleri iyice kurumadan içene ürünlerinizi koymamalısınız. Yemeklerine tat veren bu ürünler sayesinde birden fazla lezzeti mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Bu baharatları düzenli ve temiz bir şekilde saklamak için baharatlıklardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede ürünlerin tazelikleri de korunmuş olur. Kullanımı kolay olması açısından bu ürünlerden alırken doğru tercihler yapmak gerekir. Farklı ihtiyaçlara göre ürünler mevcuttur. Tezgâh üzeri için şık modeller öne çıkarken dolap içi için olanlarda içi gözüken kolayca alınıp kullanılabilen modeller tercih edilir. Tezgâh üstü kullanılacak olan modeller için metal malzeme önerilmez. Islanma ihtimali yüksek olduğu için paslanabilir. Baharatlıkların doğru koşullarda saklanması gerekir. Bu sayede daha sağlıklı ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Birçok modeli bulunan bu ürün sizlere çok fazla seçenek sunar. Her mutfağa uygun renk, model, tasarım ve malzeme yapısında ürün bulmak mümkündür. Son dönemde artış gösteren bambu malzemesinden de üretilmiş ürünü almak mümkündür. Bambu saklama kapları ve düzenleme ürünleri hem şık görünümü hem de sağlıklı yapısıyla fazla tercih edilen bir üründür.

 Uygun Baharatlık Fiyatları

Uygun Baharatlık Fiyatları

Baharatlıkların fiyatları oldukça makul ürünlerdir. Arzu edilen özelliklere göre üründen ürüne fiyat değişimi olması söz konusudur. Ürünleri dekoratif bir obje olarak da kullanabilirsiniz. Farklı modelleri bulunan bu ürünler farklı ihtiyaçlara hitap eder. 3’lü büyük boy baharatlık genellikle ocak yanında tuz, şeker ve çay gibi ürünler için kullanılır. Üçlü baharatlık seti bunun yanı sıra 2 katlı baharatlık ürünü de tüm baharatları saklamak amaçlı kullanılır. Geniş ürün yelpazesi bulunan bu ürünler farklı kullanıcılara farklı çeşitler sunmasıyla bilinir. Baharatlıklar şık yapıda olabilen bir üründür. Mutfağınızda şık bir görüntü elde etmek için güzel baharatlıklar alabilir daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Ürün sadece tezgâh üstünde değil yemek masasında da kullanılabilir. Bu nedenle bir stantla almak kolay taşınabilir olması için önemlidir. Farklı malzemelerden farklı yapılarda birçok baharatlık ürünü alınabilir. Çoğunlukla bu ürünler işlevsel olarak düşünülüp görünümüne önem verilmeyen ürünlerdir. Ancak baharatlıklar günümüzde mutfağınızın şıklığı için de özenli seçilen ürünlerdir. Ürünlerin renk skalası da oldukça geniştir. Pembe, beyaz, sarı birçok farklı renkte ürünleri satın almak mümkündür. Üzerlerinde isim yazmak isterseniz tercihinize göre modellere göz gezdirebilirsiniz. Daha nostaljik tarzda bir mutfak sahibiyseniz bakır baharatlık almayı tercih edebilirsiniz. Özel olarak kalaylanmış olan bu bakırlar, üretilirken insan sağlığı en üst düzeyde düşünülerek üretilmiştir. Bakır modeller genel olarak baharatları daha serin tuttuğundan uzun süre baharatların tazeliğini korumasına yardımcı olur. Farklılık konusunda bir diğer seçenek Acar baharatlık olabilir.

Baharatlıklara Ne Konur?

Yemeklerinizi tatlandırmak için kullanacağınız birçok baharat çeşidini uzun bir süre taze bir şekilde muhafaza edebilmek için baharatlıklara koyabilirsiniz. Genellikle tüm yemeklerde kullandığımız tuzu bu ürünler içerisinde rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca Pul biber, karabiber, nane, kimyon, kekik, köri, fesleğen, zerdeçal, tarçın, susmak, safran, isot, tatlı kırmızıbiber gibi ürünleri de bu kaplarda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Bu kapların içinde hindistan cevizi tozu, susam, çörek otu, keten tohumu, mahlep, kuş üzümü, muskat, kişniş, kakao, haşhaş, rezene, biberiye, karbonat, dolmalık fıstık, karanfil, kajun ve çeşitli çeşniler de saklayabilirsiniz.

Baharatlıklar Kaç Tane Olur?

Günümüzde mutfak gereçleri içinde baharatlıkların çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlar tekli baharatlık, ikili baharatlık, üçlü baharatlık, 4 mevsim baharatlık, 6lı baharatlık, 6lı tüp baharatlık, tek katlı baharatlık, iki katlı baharatlık ve çoklu baharatlık gibi çeşitli şekillerde olabilir. Masa üzeri için pratik kullanım açısından tuzluk ve biberli gibi ikili küçük olan ürünler tercih edilebileceği gibi, mutfak tezgâhı veya restoranların kullanımı için daha geniş ve sayıca daha çok olan ürün setleri bulunur.

Kaç Tane Baharatlık Alınmalı?

Mutfağınızda kullandığınız baharatların çeşidine göre her bir baharat için ayrı olacak şekilde satın olmanız gereken baharatlık miktarını belirleyebilirsiniz. Mutfak tezgâhı üzerinde ve genellikle ocak kenarında bulundurulan tuz için geniş bir ürün almanız gerekirken, ayrıca yemek sırasında elinizin altında olması açısından daha küçük ve kullanışlı bir modelini de tuz ve biberinizi muhafaza edebilmek için satın alabilirsiniz. Bunların dışında yalnızca yemek yapımında değil tatlı yapımında da kullandığınız kakao, hindistan cevizi gibi ürünleri de göz önünde bulundurarak kaç tane ürünü bu ürünler içerisinde daha düzenli ve taze bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Satın alacağınız ürün adedini belirleyebilirsiniz.

Baharatlıklar Nasıl Temizlenmeli?

Baharatlıkların yapımında kullanılan malzemeler cam, porselen, ahşap, bambu, çelik, plastik gibi çeşitli şekillerde olabilir. Baharatlıkların temizliği ürünlerin malzemesi dikkate alınarak yapılırsa daha doğru sonuçlar elde edilir. Bu durum ürünün kullanım ömrünü daha da uzatır. Bütün mutfak gereçlerinde olduğu gibi baharatlıklar da belirli aralıklarla temizlenmesi gereken ürünlerdir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir olanları makinenizin bardaklık bölümüne dizebilir ve bu şekilde temizliğini yapabilirsiniz. Elde yıkanması gereken ürünler için de köpüklü ve ılık bir su kullanabilir, bir sünger yardımı ile ürünleri iyice temizleyip durulayabilirsiniz. Baharatlıklarınızda kalıntı olursa üç kısım ve kenarlarının da daha iyi temizlenmesi için bir süre ılık suda bekletebilirsiniz. Ayrıca bugün mutfaklarımızda kullandığımız deterjanların dışında da elma sirkesi, soda, limon, karbonat gibi doğal ürünler kullanmak da baharatlarınızı temizlemenizde size yardımcı olacaktır.

Baharatlık Nasıl Olmalı?

Baharatlıklar içinde muhafaza edeceği ürünleri kısa sürede bayatlamasını engelleyecek ve onları taze tutacak şekilde olmalıdır. Hava almamalıdır. Kullandıktan sonra ürün iyice kapatılabilmelidir. Özellikle cam ve porselen olan baharatlıklar sağlık açısından daha çok tercih edilen ürünlerdendir. Ancak cam ürünler de direk güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır. Bu ürünün ömrünü kısaltır ve aromasını kaybetmesine neden olabilir. Baharatlıklar genellikle ihtiyacımıza cevap verecek şekilde olmalıdır. Kullandığınız ürünleri elinizin altında ve kolay ulaşılabilir olması için seçeceğiniz ürünler bir arada ve çoklu olması size avantaj sağlayacaktır. Baharatlıklarınızı dolap dışında tezgâh üzeri görülebilen bir yerde sergilemek istiyorsanız, şık ve modern görünümlü stantlı veya katlı baharatlıklar mutfağınızda ayrı bir hava katacağı için tercih edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (46)
7numara (11)
Acar (526)
Activex (1)
Acura (4)
Adell (1)
Adore (2)
AKA (3)
AKASYA (2)
AKCAM (4)
Akdeniz (1)
AKS (1)
Al Marka (2)
ALEV (2)
Alevli (1)
Alf (2)
Alfi (1)
Allaturca (1)
ALPER (3)
Altın (1)
Amboss (2)
AMT (2)
apricot (2)
Aroni (2)
AROX (60)
Artmix (1)
Aryıldız (20)
Atadan (2)
Avec (4)
Aydınev (1)
Bambum (274)
Bastonlu (15)
Belinda (1)
Bi Home (23)
Biev (21)
Biggshop (1)
Blomus (1)
Bondy (2)
Bonna (2)
BORA (8)
Bosphorus (2)
Brioni (8)
Budayeni (1)
BURSEV (4)
Canba (3)
Careware (1)
Caso (1)
Cemile (4)
Ceylin (2)
Clube (1)
Cookbella (1)
Cooker (37)
Cosiness (18)
Cunill (25)
CuteChef (1)
Cvs (9)
Dalgıç (6)
Dami (12)
Decostyle (4)
Dekor (2)
Deniz (1)
Depa (2)
Destan (1)
Diamond (1)
Dispo (1)
(5720)
Doğrular (1)
EcHome (1)
Eco (1)
Elfini (17)
Emsa (1)
Emsan (104)
Emson (1)
Esse (1)
Esse Home (44)
Ev+ (3)
Eva (3)
EWs (26)
Felix (2)
FREECOOK (1)
GizHome (1)
GLASSCO (3)
Globy (2)
Grootland (1)
GÖNÜL (206)
Hediyevim (2)
Hemaks (1)
HEREVİN (10)
Hiper (4)
Hisar (4)
Hobby (2)
Homedics (1)
İpek (4)
Jumbo (8)
Karaca (26)
Keramika (16)
King (1)
KLT (29)
Korkmaz (95)
KOSOVA (66)
Kuban (3)
Lady (2)
Lalezar (1)
Lava (1)
LAVİN (7)
Lavin (7)
Lider (8)
Liza (3)
Lotus (1)
LoveQ (1)
Lucahome (1)
Lucky Art (12)
Luminarc (6)
luyano (1)
Mary Case (1)
Master (1)
Melody (1)
MENBA (2)
Microwood (1)
MIEN (25)
Moonstar (6)
morya (4)
Narin (9)
Nehir (10)
Nell (1)
Neva (146)
Nilşah (16)
Noble Life (22)
Nüans (1)
ONUR (1)
Patiskha (1)
PAÇİ (36)
PENGUEN (3)
PEROTTİ (79)
Peugeot (44)
Philips (1)
Pink&More (1)
PM (1)
PORLAND (1)
Premier (6)
Primanova (11)
Q Too (1)
Remetta (7)
Rose (1)
S Box (2)
Saban (2)
Sabe (2)
SADE (1)
SARİNA (4)
Savaşan (1)
SCHAFER (156)
SENA (1)
ShuEv (7)
Sima (5)
SİMAG (1)
Sofram (1)
Star (10)
Stone (1)
Symbol (1)
T Design (3)
TantiToni (16)
Taç (17)
Tefal (1)
Tekbir (3)
Tekno-Tel (10)
Tepe Home (2)
Tercih (1)
The Mia (132)
Titiz (22)
Tripod (6)
Tupperware (15)
Turkuaz (1)
Ultraform (1)
US Design (1)
VIDREX (3)
Violet (2)
Vomex (6)
Winpak (5)
WMF (6)
Yetkin (1)
YİĞİT (8)
Yiğitsan (4)
YNS (16)
Youvella (1)
Zeyve (5)
ZL (5)
Zyliss (1)
Zücev (71)
Şan (1)
Şehzade (1)
ŞİŞECAM (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(1704)
(166)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(1135)
(98)
(44)
(18)
(11)
(8)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(477)
ve üzeri (651)
ve üzeri (716)
ve üzeri (722)
ve üzeri (754)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL