Kaşıklık

Kaşıklıklar, kaşıklarınızın düzenli şekilde bir arada durmasını sağlamak için tasarlanan mutfak ürünleridir. Siz de mutfağınızda kaşıklarınızın bir arada düzenli durmasını istiyorsanız hemen kategorimizde yer alan kaşıklık modellerini inceleyebilirsiniz. Çekmece içi kaşıklık modelleri, en çok arananlar ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Çekmece içi kaşıklık modellerinin; kaşık, çatal ve bıçak koymak için ayrı bölümleri bulunmaktadır. Böylece tüm bu ürünleriniz bir arada düzenli bir şekilde durur. Çekmece içi kaşıklık modelleri arasında plastik olanlar, ahşap olanlar ve seramik olanlar bulunmaktadır. Hangisinin kullanımı sizin için daha rahat olacaksa onu tercih edebilirsiniz.

İkea kaşıklık ve bambu kaşıklık modelleri, en çok arananlar ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Siz de aradığınız kaşıklık modelini bulmak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bambum markası tarafından üretilen kaşıklık modelleri arasında ayarlanabilir özellikte olanları bulunmaktadır. Bu ürünleri dilerseniz geniş çekmecelerinizde, dilerseniz de küçük çekmecelerinizde kullanabilirsiniz. Kaşıklık ölçülerini öğrenmek için ürünlerin özelliklerine bakabilirsiniz. Çok bölmeli kaşıklık modellerinin içine çırpma telinizi, kepçenizi ve diğer tüm mutfak gereçlerini koyarak daha derli ve toplu bir görüntü elde edebilirsiniz. Kaşık modellerinin bazılarında tatlı kaşığı, tatlı çatalı ve çay kaşığı bölmesi bulunmaktadır. Böylece tüm bu ürünleriniz düzenli şekilde bir arada duracak ve siz de istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.

Kaşıklarınızı çekmecede kullanmak istemezseniz, tezgah üzerinde kullanılması için tasarlanmış olan kaşıklık modellerini tercih edebilirsiniz. Tezgah üstü kaşıklık modelleri arasında da plastik kaşıklıklar, ahşap kaşıklıklar ve metal kaşıklıklar bulunmaktadır. Tezgah üstü kaşıklık modelleri arasında da bölmeli olanlar ve bardak görünümünde olanlar bulunmaktadır. Kepçe, karıştırma kaşığı, çırpma teli gibi ürünlerinize kolay ve pratik ulaşım sağlamak için tezgahınızın üstüne koyabilirsiniz. Tahta kaşıklık modellerini ve plastik kaşıklık modellerini görmek için hemen kategorimize bakabilirsiniz. Kaşıklık fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Kaşıklarınızda ve çatallarınızda düzen sağlamak için hemen kaşıklık satın alabilirsiniz. Tezgah üstü kaşıklık modelleri arasında askılı kaşıklıklar bulunmaktadır. Askılı kaşıklıkları dilediğiniz yere asarak kullanabilirsiniz. Eviniz için ihtiyacınız olan diğer mutfak gereçlerini, mutfak gereçleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Kaşıklık

için 1,124 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(3)
Acar (7)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
Bambum (46)
(1)
(1)
Biev (16)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(5)
Cosiness (11)
Depa (12)
(1)
(700)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(3)
(2)
(3)
(4)
(1)
(5)
(1)
(2)
KOSOVA (19)
(5)
LoveQ (7)
(1)
(1)
luyano (11)
(4)
(1)
(2)
(4)
(1)
(1)
(2)
Q Too (8)
(5)
(2)
(1)
Star (6)
(1)
(2)
(5)
(1)
Tekno-Tel (16)
(1)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(105)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(35)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(119)
ve üzeri (161)
ve üzeri (176)
ve üzeri (179)
ve üzeri (185)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL