Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Koruma Ekipmanları

için 2,714 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koruma Ekipmanları

Özgürlük, heyecan ve güç gibi duyguları bir araya getiren motosiklet tutkusu koruma ekipmanları kullanılmadığında hayati risk taşıyor. Motor koruma ekipmanları, sürücülerin sürüş konforlarını arttırıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Motosiklet kullanırken sürücüler kaza riskine, iklim koşullarına, sineğe, böceğe ve diğer araçlardan fırlayan maddelere karşı daha korumasız oluyor. Motor koruma ekipmanları sürücüleri dış etkilerden koruyarak konforlu ve rahat bir sürüş keyfi yaşatıyor. Olası kaza durumlarında ağır yaralanma riskini de minimuma indiriyor. Motosiklet kullanırken alınan önlemler ve sürücüler için özel olarak tasarlanan kıyafetler ile aksesuarlar güvenli sürüşü destekleyerek keyifli anların acı hatıralara dönüşmesini engelliyor.

Motor Koruma Ekipmanları Çeşitleri

Motor Koruma Ekipmanları Çeşitleri

Motosiklet kullanıcıları özellikle şehir içinde koruyucu ekipmanlar kullanmayı geri plana atabiliyor. Ekipman kullanımını zahmetli, konforunu engelleyici ve maliyetli bulabiliyor. Ancak şehir içinde kısa mesafelerde bile motosiklet koruma ekipmanları yaralanma riskini azaltıyor ve bu nedenle motosiklet sürücülerinin gerekli önlemleri almadan trafiğe çıkmamaları öneriliyor. Eldiven, dizlik, dirseklik, bellik, boyunluk, gözlük, motosiklet pantolonu ve montu ile kask gibi motor koruma ekipman modelleri, sürücünün motor üzerinde güvenliğini maksimum düzeye çıkarıyor. Motor kullananlar için özel olarak üretilen dizlikler, hareketleri kısıtlamadan tam bir koruma sağlıyor. Darbe emici özelliklere sahip olan dizlik ve bileklik gibi ekipmanlar eklemlerde oluşabilecek darbelerden ve soğuktan koruyor. Motosiklet üzerinde en korumasız vücut bölgelerinden birini kafa kısmı oluşturuyor. Geri dönüşü olmayan hasarlara karşı kafa bölgesini korumak için özel olarak tasarlanan, darbelere karşı dayanıklı ve sürüş açısını kapatmayan kaskların mutlaka kullanılması gerekiyor. Sürücüyü iklim koşullarından koruyan motosiklet montları ve pantolonları da motosiklet koruma ekipmanları tavsiyeleri arasında yerini alıyor.

Motor Koruma Ekipmanları Özellikleri

Motor Koruma Ekipmanları Özellikleri

Motor koruma ekipmanlarının kullanıcının bedenine tam oturması gerekiyor. Bol ya da dar kıyafetler ya da aksesuarlar sürücünün konsantrasyonunu etkileyerek kaza yapma riskini arttırıyor. Hareketlerini kısıtlamasına neden olarak ani refleks gerektiren durumlara adapte olmasını engelliyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ekipmanların seçimi de sürücünün hayati riskini minimuma indirgiyor. Motosiklet üzerinde korunmasız olan sürücüyü her açıdan korumayı sağlayan özelliklerle donatılan kıyafet ve aksesuarlar, hem keyifli hem de güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Kaskın boyuna değdiği yerlerde cildin tahriş olmasını önleyen boyunlukların boynu sıkmaması ve cildin nefes almasını sağlayan kumaş yapısına sahip olması öneriliyor. Kullanılan mont ile pantolonun su geçirmez ve terleme yapmayan bir kumaş kullanılarak tasarlanması gerekiyor. Hafif ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan eldiven, bellik, bileklik gibi motor soft koruma ekipmanları rahat ve konforlu bir yolculuk için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yerini alıyor. Motosiklet koruma ekipmanı yorumları arasında en çok dikkat çeken özelliklerin başında, korumaların çıkartılabilir olması geliyor. Bu şekilde tasarlanan modeller ayrı ayrı kullanılabilir olması sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor ve kullanıcılar tarafından tercih edilirliği artıyor.

Motor Koruma Ekipmanları Fiyatları

Motor Koruma Ekipmanları Fiyatları

Motosiklet sürücülerini olası hayati tehlikelere karşı korumak amacıyla özel olarak tasarlanan motor koruma ekipmanları kalite ve boyut açısından farklılık gösteriyor. Tasarımında kullanılan materyalin kalitesi motor koruma ekipmanları fiyatları üzerinde etkili oluyor. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer özellik de ekipmanların fonksiyonel kullanıma yatkınlığı oluyor. Örneğin hareketli dizlik denilen dizlik modeli, alt bacağı da koruma özelliğine sahip olduğundan dolayı standart dizlikten daha farklı fiyatlandırılıyor. Benzer şekilde motosiklet montunun tasarımında kullanılan kumaşın su geçirmezlik düzeyinin yüksekliği ya da hava geçirgenliğine sahip olması gibi özellikleri de fiyat farkı yaratıyor. Ayrıca motor koruma ekipmanının fonksiyonel kullanıma uygun olması, kolay giyilip çıkarılabilmesi de bütçenin biraz daha arttırılmasına neden olabiliyor. Koruma ekipmanlarının yanı sıra diğer yedek parça ve aksesaurlara kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acerbis (85)
Apex (11)
arch (45)
Armode (175)
Axo (28)
Bandana (3)
Bering (4)
cbtx (1)
Clover (7)
Dainese (190)
Ducati (3)
Durt (7)
Ethna (8)
Falcon (2)
Flm (5)
Forte GT (21)
Förch (1)
Held (26)
HSB (6)
ImpacTec (13)
Ixon (8)
IXS (21)
J.costa (1)
Klim (2)
Knmaster (6)
Knox (4)
Ktm (7)
Macna (4)
Mad Bike (1)
Maggi (1)
MotoZırh (2)
Moveo (2)
MTS (19)
NECKO (2)
Nic (4)
Nyks (8)
OJ (17)
PHARAO (1)
POLO (1)
Pro-nix (8)
Prohel (151)
Prosev (236)
Revit (63)
Richa (3)
Rmax (1)
ROAD (1)
Rukka (2)
Safemax (2)
Scoyco (265)
Semat (1)
Spidi (110)
Sway (2)
Tecmate (2)
Tex (184)
Ufo (375)
Venom (100)
X-Bicycle (1)
XLock (2)
Xrider (15)
Yamaha (18)
Zandona (244)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(314)
ve üzeri (473)
ve üzeri (503)
ve üzeri (506)
ve üzeri (514)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL