Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Intercom & Bluetooth

için 759 sonuç bulundu.

Intercom & Bluetooth

Motosiklet Bluetooth Intercom modelleri sürücülerin uzun yolculuklarda diğer sürücülerle rahatlıkla haberleşmenizi sağladıkları için oldukça kullanışlı ürünler olarak öne çıkıyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulmuyor. Ayrıca oldukça net ve kaliteli şekilde sesleri aktarabiliyor. Sunduğu fonksiyonel özellikler ile sürüş keyfinizi artıran yeni nesil cihaz, konfor ve güvenliği bir arada getiriyor. Üstün bağlantı teknolojisi ile dikkatleri üzerine çeken motosiklet Bluetooth ve interkom fiyatları ise işlevselliğine göre ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor.

Intercom & Bluetooth ile Kusursuz İletişim

Intercom & Bluetooth ile Kusursuz İletişim

Kask uyumlu Intercom sistemi, motosikletler arası kablosuz iletişim sağlıyor ve kaskın içine monte ediliyor. Modele göre değişmekle birlikte genellikle 5-10 kişiye kadar bağlanılabiliyor ve sürüş sırasında haberleşebilmenize yardımcı oluyor. Bu sitemin hem Bluetooth ile telefonunuza bağlanıp Handsfree özelliği sunan hem de özel radyo frekansı üzerinden iletişim sağlayan modelleri bulunuyor. Ayrıca sistem, Wireless alıcı ve Wireless verici arasında çalışıyor. İletişimin iyi bir şekilde sağlanması için de vericiye sahip olan telefonun kullanıcısı grubun ortasında yer alması gerekiyor. Bu sayede herkes merkez vericiye bağlanıyor ve kusursuz bir iletişim sağlanıyor. Telefonlar eşleştirildikten sonra da mikrofonlu kulaklıkları kullanmak yeterli oluyor. Ancak daha güvenli bir sürüş keyfi için motosiklet Bluetooth kulaklık kullanmak büyük önem taşıyor. Bu kulaklıklar, Bluetooth özelliği sayesinde herhangi bir kabloya gerek duyulmuyor ve daha kaliteli bir ses aktarımı gerçekleştiriliyor. Böylece sürüş sırasında daha net bir şekilde haberleşebiliyorsunuz. İletişimde kopmaların meydana gelmemesi için de çok aşırı uzak sürüş yapmamak gerekiyor.

Konforlu ve Güvenli Intercom & Bluetooth

Konforlu ve Güvenli Intercom & Bluetooth

Yeni nesil motosiklet modelleri, Bluetooth ve Intercom kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Kulaklık girişleri bulunan motosikletler, iletişimi kolaylaştırıyor. Böylece sürüş sırasında telefonunuza gelen aramaları kolaylıkla cevaplayabiliyor ve iletişime geçebiliyorsunuz. Bu da sürüşünüzü çok daha konforlu ve güvenli bir hale getiriyor. Ancak kaskta hazır kulaklık yuvaları yoksa da motosiklet Bluetooth interkom seti, kaydırmaz aparatı ve güçlü yapışkan bantı sayesinde kolaylıkla takılabiliyor. Böylece Wi-Fi üzerinden birçok sürücüye aynı anda bağlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda birçok motosikletin yer aldığı toplu sürüşlerde, diğer sürücülerle iletişim sağlamanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra çift kulaklık yerine tek kulaklık takarak motosiklet kullanmak sürüş güvenliğini artırıyor. Ayrıca ortam sesini daha iyi duymanıza da yardımcı oluyor. Ancak telefonunuzla verilen kablolu kulaklığı kullanacaksanız mutlaka mikrofon kısmının kaskın içinde olduğundan emin olmanız gerekiyor. Motor Intercom Bluetooth, dar kasklara sığabilmesi için kablolu mikrofonlar ile de kullanılabiliyor. GPS teknolojisi ile de navigasyon talimatlarını iletiyor. Bu sırada, Intercom ya da müzik bağlantısını da kesmiyor.

Intercom & Bluetooth ile Keyifli Sürüş Deneyimi

Intercom & Bluetooth ile Keyifli Sürüş Deneyimi

Motosiklet Bluetooth interkom çeşitleri, teknik donanımı ve fonksiyonelliği bakımından birbirinden farklılık gösteriyor. Motosiklet Intercom cihazının eğlence özelliklerinde kablosuz stereo müzik ya da dahili FM radyo ve MP3 çalar bağlantısı bulunuyor. Böylece sürüş sırasında müziğin tadını çıkarabiliyorsunuz. Aynı zamanda zorlu ortamlarda ses kayıplarını gerçek zamanlı olarak dengeliyor ve konuşmaları her zamankinden daha net bir şekilde aktarıyor. Birçok cihaza aynı anda bağlanabilen yenilikçi teknolojisi sayesinde de diğer sürücülerle konuşabilmenizi ve yol boyunca bağlantıda kalabilmenizi sağlıyor. Yüksek performanslı ses için de çift ultra ince hoparlörler ile donatılıyor. Bunun yanı sıra bilgisayardan güncellemeleri otomatik olarak kurabiliyorsunuz. Sesli arama, son numarayı tekrar arama ve çağrı reddetme gibi özellikler de Motosiklet Bluetooth interkom ile geliyor. Yeni nesil teknolojisi sayesinde en fazla 10 saate kadar konuşma süresi sağlıyor. Su ve toz geçirmez özelliğinin yanı sıra rüzgar korumalı yapısı ile de uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Tüm motor kıyafet ve ekipmanları için Kıyafet & Ekipman kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(95)
ve üzeri (134)
ve üzeri (142)
ve üzeri (143)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL