Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yağmurluk

için 704 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 300,00 TL 274,00 TL
  % 9
  MOTORÜZGAR
  %99
 • 295,00 TL 244,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  219,60 TL

  % 17
  BİMOTAKS
  %98
 • 1.118,00 TL 845,00 TL
  % 24
  OnOffMoto
  %100
 • 295,00 TL 275,00 TL
  % 7
  Moto-Barbaros
  %100
 • 399,00 TL 299,00 TL
  % 25
  azizmotorcu
  %91
 • 220,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  198,00 TL

  BİMOTAKS
  %98
 • 125,00 TL
  KARACAOĞLUAV
  %96
 • 299,00 TL 269,10 TL
  % 10
  DEMİRATLILAR.MOTOR
  %98
 • 299,00 TL
  MOTONET
  %98
 • 325,00 TL 280,00 TL
  % 14
  YILDIZMOTOSİKLET
  %95
 • 259,00 TL 246,05 TL
  % 5
  MOTOYİĞİT
  %100
 • 109,00 TL 69,90 TL
  % 36
  MOTOYC
  %100
 • 34,99 TL 29,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  26,99 TL

  % 14
  CRNBIKER
  %100
 • 349,00 TL 299,00 TL
  % 14
  DADASMOTORYAMAHA
  %100
 • 540,00 TL 523,80 TL

  Sepette Ek İndirim

  471,42 TL

  % 3
  TekyıldızMotor
  %90
 • 299,00 TL 269,10 TL
  % 10
  MOTOTUTKUM
  %95

Motosiklet Yağmurluğu

Dünyanın neresinde olursa olsun insanlar artık hiç çekinmeden motosiklet ile ulaşım sağlayabilmektedir. İnsanlar isteseler de istemeseler de bazı sebeplerden dolayı gündelik hayatta yoğun bir temponun içine girebilirler. Bu yoğun tempo da aynı anda birçok işi yapmak yer aldığı gibi zamandan olabildiğince tasarruf etmek de yer almaktadır. Gündelik hayatta zaman kaybettiren belirli başlı noktalardan birisi trafiktir. İşte tam bu noktada devreye motosikletler girmektedir. Birçok kişi gündelik hayatta daha hızlı olabilmek ve işlerini hemen halletmek istediği için bu tip araçlara yönelebilmektedir. Bu araç özgürlük hissiyatı taşıdığı için ve bazı araçlara göre daha hızlı ulaşım sağlayabildiği için sürücüler tarafından tercih edilenler arasında oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Ancak iş bu tip araçları tercih etmekle bitmemektedir. Arabaya göre açık bir halde olan motosikletleri kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktada dikkat edilmesi gerekenlerden biri motosikletin kullanıldığı yer ve kullanılan zamandır. Sonuçta kullanılan araçlar belirli şartlar altında tehlikeli bir hale gelebilmektedir. Bu noktada tehlikeli hale getiren olay hava şartları olabilmektedir. Kar, buzlanma, yağmur gibi durumlarda motosikleti kullanacağınız zemin kaygan hale gelebilmekte ve bu da durumu kazaya sebep olabilmektedir. Bunun yanında yağmur kar gibi olaylarda aracın hâkimiyeti sürücüde olduğundan aracın sağlığı kadar sürücünün rahatı da önemlidir. Motosiklet kullanımı birtakım kişiler için büyük tutku ve hobi olarak görülmesinden dolayı sadece motosiklet değil ekipmanları da dikkat çekmektedir. Motosiklet kullanırken her ne kadar kullanılan araç kaliteli olsa veya bakımı doğru bir şekilde yapılsa da ekipmanların yardımı da oldukça önemlidir. Çünkü bu ekipmanların aracın kullanılmasını daha güvenli ve konforlu bir hale getirileceği unutulmamalıdır. Kask, dizlik, rüzgârlık gibi yardımcı ekipmanların yanında yağmurluk da bunlar arasında yer almaktadır. Motosiklet yağmurluğu olarak adlandırılan bu yardımcı ekipman oldukça işe yarar ve koruyucu özellikli olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu yağmurluk ürünleri farklı modellerde olabilirler. Alt üst takım şeklinde olduğu gibi tek bir parça halinde de olabilirler. Bunun yanında tek bir parçadan oluşup tamamen motoru ve sürücüyü saran yağmurluklar da bulunmaktadır. Bu yağmurluklar farklı renklerde ve kumaşlarda olabilmektedir. Bu yağmurluk sürücüyü saran yağmurluğun yanında motoru da tamamen saracağı için daha büyük bir yapıya sahiptir. Bu yüzden motosikletin ön kısmında yer alan ibareleri, sinyal lambalarını veya tutamaçların görülmesi için diğer kumaşlardan farklı olarak motosiklet yağmurluk şeffaf bir malzemeden üretilmiştir. Ancak bu şeffaf üretilen yer, ürünün tamamını değil; sadece ön kısmını kapsamaktadır. Bu sayede görülmesi gereken noktalar görülerek kaza yapılma ihtimali minimuma indirilmiş olunur.

 Kullanımı Her Yere Uygun Motosiklet Yağmurluğu

Kullanımı Her Yere Uygun Motosiklet Yağmurluğu

Her üründen beklenen özellikler farklılık ve çeşitlilik gösterse de bir üründen alınacak birden fazla verim alıcıların dikkat edecekleri noktalar arasında yer alacaktır. Bu noktada karşılaşılan motosiklet yağmurluk modelleri de birçok açıdan çeşitlilik göstermektedir. Motosiklet yağmurluğu denildiği zaman akla sadece motosiklet kullanımı esnasında kullanılacağı gelse de hayatın birçok alanında karşılaşılan ürün olma özelliği de taşımaktadır. Düzenli bir şekilde avcılık veya balıkçılıkla uğraşan ve doğanın olumsuz şartları içinde kalacak insanların dikkat noktası olabilecek niteliktedir. motosiklet yağmurluğu takım halinde satıldığı gibi tulum halinde veya palto gibi tek parça şeklinde de alıcıların karşısına çıkabilir. Bu yüzden durumdan duruma farklılık gösteren anlarda yağmurluk seçimi de değişecektir. Avcı, balıkçı ve kuryecilerin yanı sıra doğa sporlarıyla uğraşan kişiler, tekstil işinde olanlar veya çiftçi olarak hayatını idame ettiren kişiler için de oldukça kullanışlıdır. Uzun veya şiddetli yağmurlarda da işlerin devam ettirilmesi gerektiğinde kullanımı oldukça önem kazanmaktadır. Motosiklet yağmurluğunu etkili kılan özellikler arasında PVC özelliği barındırması sebebiyle su geçirmemesi yatmaktadır. Kol bileklerinin ve ayak bileklerinin lastikli olduğu modellerin su geçirme olasılığı çok daha düşüktür. Yağmurlu ve rüzgârlı havalarda sürücülerin manevra kabiliyetini arttırmak için hafif malzemelerden yapılması tercih edilmektedir. Böylece herhangi beklenmedik bir durumda sürücü istediği gibi hareket edip duruma ayak uydurabilmektedir.

 Motosiklet Yağmurluğunun Özellikleri

Motosiklet Yağmurluğunun Özellikleri

Motosiklet yağmurluğu isminden de anlaşılacağı üzere hangi mevsim olursa olsun yağmurdan kaynaklanacak olan su geçirmeyi engellemesidir. Genellikle kapüşonlu olan bu yağmurluklar sürüş konforunu maksimum seviyeye çıkararak uygunsuz hava şartlarının yarattığı etkiyi azaltmaktır. Birçok marka tarafından garantili olarak üretilen motosiklet yağmurlukları diğer dış giyim ekipmanlarına göre ağır olmayan maddelerden üretilmiştir. Ayrıca kolay katlanabilir özellikleri de mevcuttur. Bu sayede motosikletin bagaj kısmına da kolay bir şekilde sığabilmektedir. Bazı modellerde yer alan astar ve file özelliği sayesinde de rahat bir kullanım sağlanır. Kapüşonlu kısımdaki bölüm katlanabilir şeklinde olan modellerde boynun alt bölümünden yer alan şapka muhafaza yeri sayesinde uçuşup sürücünün dengesini bozması minimuma indirilir. Kaplaması çift kat olan modellerde rüzgarın etkisi daha da zayıflar ve su girişimi seviyesi de en az seviyeye iner. Böylece sürüş esnasında sürücünün manevra kabiliyeti de kısıtlanmamış olur. Motosiklet yağmurluklarının temel görevlerinden birisi su geçirmez olmasıdır. Su geçirmez olmasının en temel sebepleri arasında PVC kaplama şeklinde üretilmiş olması yatar. Bu sayede her türlü hava şartına karşı koruma sağlamaktadır. Her ne kadar bu şekilde sağlam maddelerden üretilse de kapanma yerleri ve lastikli olmayan bilek yerlerinden su alabilmektedir. Bu sayede geniş cepli bir yağmurluk seçmek akıllıca olacaktır. motosiklet üst yağmurluk kullanılarak sürülebileceği gibi tulum şeklinde giyilen bir yağmurlukla da rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Böylece rüzgârın kesimi daha rahat bir şekilde sağlanabilir. Tulum rahat kullanılabileceği gibi alt ve üst takım şekilde giyilen yağmurluk da konforlu bir sürüş imkânı sağlayabilmektedir. Yağmurluktan su geçirmez özelliğinin beklenmesinden başka egzozdan çıkacak olan ısıya da dayanıklı bir yapıya sahip olması istenmektedir. Bunun yanında bir diğer önemli nokta ise sürücünün sisli veya kapalı havalarda bile görünür olmasıdır. Bunu sağlayan şey ise yansıtıcı şeritlerin varlığıdır. Bu sayede sürücünün görünürlüğü artarak güvenli bir sürüş sağlanmış olacaktır. Bir diğer nokta ise alınan ürünün terletmeyen bir kumaştan yapılmış olmasıdır. Çünkü sürekli terleten bir ürünü tercih etmek sık sık üst değiştirme hissiyatını da beraberinde getirir. Ancak bu ihtiyacı yoldayken gidermek pek de mümkün olmayabilir. Özellikle uzun yolculuklarda bu durum daha da üzerinde düşünülmesi gereken bir noktadır. Bu yüzden ürünü edineceğiniz yerden motosiklet yağmurluğu yorum kısımlarını okuyarak deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede size uygun olan kıyafet ve ekipman modelini seçebilirsiniz.

 Yağmurlu Günlerin Vazgeçilmezi: Motosiklet Yağmurluğu

Yağmurlu Günlerin Vazgeçilmezi: Motosiklet Yağmurluğu

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gündelik hayatta insanların karşılaştıkları sorunlardan alacakları hasar minimuma indirilmeye çalışılmıştır. Bu yeni yeni üretilen farklı özelliklerdeki ürünlerin alıcıların karşısına sunulmasıyla sağlanabilmektedir. Bu ekipmanlar hayatı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca insanların elinde olmayan doğa olaylarının ortaya çıkması durumunda dahi kullanıcıların hasara uğramaması ve zarara uğrayacaksa bile minimum zararla işlerden sıyrılmasına yardımcı olmaktadır. Bu ekipmanlardan biri olan yağmurluk birçok alanda hayat kurtarıcı nitelik taşımaktadır. Sadece motosiklet sürücülerinin değil, uzun süre dışarıda çalışanların, kuryelerin, balıkçıların, kampçıların, avcıların ihtiyacı olan bir üründür. Yağmurluğun bu kadar fazla alanda kullanılması her yağmurluğun aynı özellikte olmadığını göstermektedir. Haliyle bir balıkçının kullandığı yağmurlukla bir motosiklet sürücüsünün kullandığı yağmurluk aynı nitelikte olmayacaktır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi motosikletin hareketli ve trafiğe çıkan bir araç olmasıdır. Ve işin içinde hız faktörü de bulunmaktadır. İşte motor yağmurluk denildiğinde bu ürünün tüm bu olaylara karşı korumacı bir şekilde hazır olması beklenmektedir. Çünkü trafiğe çıkıldığı takdirde kullanıcının hayatı kadar trafikteki diğer insanların sağlığı da önemlidir. Bu yüzden sağanak yağış veya daha farklı olumsuz hava şartları için iyi ve kaliteli bir ürün kullanmak oldukça önemlidir. Burada kullanıcıların karşısına farklı modelde yağmurluk çeşitleri çıkmaktadır. Eğer uzun yol boyunca motosiklet kullanacaksanız hava şartının yağmurdan; kar, dolu gibi daha büyük bir doğal afete döneceğinin garantisini veremeyeceğiniz için, diğer alanlarda kullanılan yağmurluklardan farklı yapıda bir yağmurluk seçmelisiniz. Bunun için tek parça halindeki yağmurlukları tercih edebileceğiniz gibi alt ve üst takım şeklinde yağmurlukları da tercih edebilirsiniz. Su geçirme özelliğinden emin olduktan sonra tulum, alt üst takım veya tek parça halindeki yağmurlukları seçip seçmeyeceğiniz sizin nasıl rahat edeceğinize ve vücut yapınızın nasıl olduğuyla da ilgili bir durumdur. Bu yüzden temel özelliklerini atlamadan motosiklet kullanımı sırasında rahat edebileceğiniz bir ürünü tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Çünkü sürücünün rahat etmesi kolay bir şekilde manevra yapabilmesi için önemlidir. Sayfamızdan Tex yağmurluk çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Gündelik Hayatın ve Motosiklet Kullanıcıların Vazgeçilmezi

Gündelik Hayatın ve Motosiklet Kullanıcıların Vazgeçilmezi

Kullanılan araç kadar araç kullanımı esnasında karşılaşılan ekipmanların da önemi oldukça önemlidir. Bu ekipmanlar bazen kullanım konforunu arttırırken bazen de güvenliğin etkinleştirilmesinde büyük rol oynarlar. Böylece kullanılan ürünün süresi, niteliği ve ürünün kullanımından alınacak verim maksimum seviyeye çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok özellik eklenerek ve karşılaşılabilecek olumlu olumsuz olaylar öngörülerek araçlar üretilse de ekipmanların önemi azalmamaktadır. Aksine ekipmanların işlevi arttıkça esas kullanım konforu artmaktadır. Bazı araçların kullanımı sırasında da dış faktörlerin ortaya çıkaracağı olumsuzlukları engelleyerek kullanıcıya konfor alanı yaratan ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu dış faktörlerden birisi olan hava şartları yağmurluk ekipmanını alıcıların hayatına girmesinde büyük rol oynamıştır. motosiklet yağmurluğu motosiklet kullanımı sırasında olumsuz hava şartlarına karşı kolaylık sağlamaktadır. Özellikle günlük hayatında sürekli motor bisiklet kullanan kurye veya av işiyle ilgilenen insanlar için vazgeçilmezdir. Yağmurlu havalarda bile araç kullanmak zorunda kalan insanlar için vazgeçilmez bir ürün olmasının yanında olumsuz hava şartlarında rüzgârı ve soğuğu engelleyici özellikleri de bulunmaktadır. Böylece yalnızca motosiklet kullanıcılarına özel bir ürün demek doğru olmayacaktır. Motosiklet kullanımı sırasında ise mola vermeye gerek kalmadan güvenli bir şekilde yolculuk devam ettirilebilmektedir. motorcu yağmurluk alımının büyük faktörünü taşıyan sürüş devamlılığı birçok alıcının dikkatini çekmektedir. Böylece her türlü yağmur şiddetinde sürücünün bundan etkilenmesi minimum seviyeye indirilmiş olacaktır. Xrider yağmurluk modelleri birçok farklı tasarımı ile sayfamızda!

Her Fiyata Uygun Motosiklet Yağmurluğu

Her Fiyata Uygun Motosiklet Yağmurluğu

Motosiklet kullananların yanında avcılık, balıkçılık, çiftçilik gibi işlerle uğraşan için vazgeçilmez ürünlerden birisi olan yağmurluk çeşitleri oldukça fazladır. Burada asıl önemli olan noktalar arasında kullanıcıların ihtiyaçları da yer almaktadır. Örneğin tüm motoru saran yağmurluklar olduğu gibi sadece sürücüyü koruyacak yağmurluklar da mevcuttur. Sürücü için olan yağmurluklar alt üst halinde alıcıların karşısına çıktığı gibi tek parça halinde de çıkabilir. Tek parça halindeki yağmurlukların fiyatları ve alt üst takım halindeki yağmurlukların fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Fiyatta değişiklik yaratan bir diğer nokta ise alacağınız yağmurluğun PVC kaplı olup olmadığıdır. Aslında PVC kaplama yağmurluğunuzun su geçirmez özelliği taşımasındaki birinci etkendir. Bunun yanında polyester ürünler de mevcuttur. Yine PVC kaplama ve polyester yağmurluk fiyat olarak birbirinden farklılık gösterecektir. Alacağınız yağmurluğun reflektörlü olması sizin karanlık ortamlarda fark edilmenizi sağlayarak trafikte veya kullandığınız yerdeki güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmanızı sağlayacaktır. Bu sayede trafikte diğer sürücüler tarafından kolaylıkla fark edilebilecek ve kaza riskinizi en aza indirmiş olacaksınız. Reflektör sayısı fazla olan bir yağmurluk fiyatı da elbette farklılık gösterecektir. Birçok motosiklet yağmurluğunun renk seçenekleri farklı olsa da göze çarpan ürünlerden birisi olan neon renkteki yağmurluklar oldukça dikkat çekicidir. Ayrıca karar veremediğiniz takdirde motosiklet yağmurluk önerisi okuyup ona göre karar verebilirsiniz. Neon renkler kullanılacak kumaş tarzı olarak farklı bir yapıya sahip olduğu için, polyester veya diğer maddelerden yapılmış motosiklet yağmurluklarına göre fiyat farklılığı içermesi ender rastlanan bir durum değildir. Ürünlerin fiyatlarını belirleyen diğer etkenler ise tasarımı, hafifliği, elastik yapısıyla rahat giyilebilir olması, logoları, pratik kullanımı, fermuarlı veya cırt cırtlı olması, kol ve boyundaki ayarlanabilir kayış bantların sağlamlığı ve taşıma çantasına sahip olup olmaması örnek olarak verilebilir. Temelde sürücünün ıslanmaması, rüzgâr geçirip dengesini sarsmaması gibi özellikleri barındırması bir yağmurluktan beklenecek birincil derecedeki özelliklerdendir. Yağmurluk alırken bazı özellikler ekstra olarak yer almaktadır. Bu noktada tüm bu özelliklerin yer aldığı yağmurluğu almak alıcının kararına bağlıdır. Motosiklet yağmurluklarının takım veya tek halinde bulunduğu gibi motosiklet tulum yağmurluk şeklinde de alıcıların karşısına çıkabilmektedir. Bu noktada eğer hangi ürünün sizin için en uygun olan ürün olduğuna karar vermekte sıkıntı yaşıyorsanız, o zaman sayfamızdaki kullanıcı yorumlarını ve fiyatları inceleyerek hem bütçe dostu hem de ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün alabilirsiniz. Bu noktada size en güvenli ortamı sağlayacak yağmurluğu seçmek her şeyden önemlidir. Çünkü kullandığınız bir ürünün siz sürüş esnasındayken dikkatinizi dağıtması ciddi sorunlara sebep olabilir. Bu yüzden bedeninize ve size uygun olan yağmurluğu almak her zaman daha mantıklı bir hareket olacaktır. Örneğin motorunuza göre küçük bir yağmurluk seçtiğinizde motorunuz şiddetli bir yağmurda su altında kalacak ve sizin dengenizi bozacaktır. Ya da motorunuza oldukça büyük gelen bir yağmurluk ayaklarınıza veya tekerleklere dolanarak dengenizi yine olumsuz etkileme ihtimali olacaktır. Yine eğer çok uzun yol çıkacaksanız o zaman daha kalın bir yağmurluk almanız gerekebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Revit (118)
Forte GT (49)
Prosev (36)
Dainese (40)
4Riders (9)
Clover (8)
Held (13)
Scoyco (2)
Prohel (75)
Mts (39)
Tex (31)
Armode (20)
Venom (20)
Spidi (13)
Apex (8)
IXS (6)
Micron (6)
Yamaha (6)
Pole (5)
Scorpio (5)
A-Pro (4)
DMD (4)
Lem (4)
Richa (4)
arch (4)
Axo (3)
Mine (3)
Xebec (3)
Bering (2)
Durt (2)
Falcon (2)
Semat (2)
Xrider (2)
Booster (1)
Crane (1)
Icon (1)
J.costa (1)
Ktm (1)
MTS (1)
Macna (1)
Pro-nix (1)
Roxter (1)
SCUDO (1)
Sway (1)
(127)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(88)
ve üzeri (127)
ve üzeri (135)
ve üzeri (135)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL