Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tulum

için 56 sonuç bulundu.

Tulum

Motosiklet sürücülerinin sürüş sırasındaki konforunu etkileyen unsurlardan biri de tulumlardır. Motorcu tulum modelleri farklı zevklere ve gereksinimlere göre çok sayıda seçenek içerir. İçerdiği ekstra koruma bölgeleriyle kazalara, darbelere ve düşmelere karşı vücudunuzu başarılı bir şekilde koruyan tulumlar ile sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem yarışseverlere özel hem de günlük hayatlarında motor ile seyahat eden kişilere özel olarak geliştirilmiş olan ürünler motosiklet tulum fiyatları açısından da cazip nitelikler taşır. Diz korumalıkları sayesinde olası bir çarpışma ya da düşüş sırasında dizlerin yere sürtünmesi önlenirken bu şekilde minimum düzeyde hasar alırsınız. Kalın ve kaliteli kumaş dokusu ile üretilen tulumlar farklı hava koşullarına ve yol şartlarına uyum sağlamanızı da kolaylaştırır. Hafif yapıda olan motosiklet tulumları ile vücudunuza ekstra yük bindirmeyerek konforlu bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Suyu Vücuttan Uzaklaştıran Tulum

Suyu Vücuttan Uzaklaştıran Tulum

Yağışlı havalarda daha güvenli yolculuk yapabilmeniz için üretilen motosiklet tulum yağmurluk modelleri suyu vücudunuzdan uzakta tutar. Su geçirgenliği problemi yaşatmayan yağmurluklar suya karşı dayanıklı olan kumaşlarıyla hem toplam ağırlık bakımından daha düşük bir ağırlık sağlar hem de hareket kolaylığı oluşturur. Trafikte seyir halindeyken suyun üzerinizde birikmemesini sağlayan üretim teknolojileriyle göz dolduran yağmurluk tulumları cırt cırtlı kapanışlarla pratik bir giyim sağlar. Gövde kısmını boydan boya saran cırt cırtlar yağmur suyundan etkilenmeyerek rahat bir giyim olanağı sunar. Su geçirmez malzemeden üretilmiş olan motosiklet yağmur tulum ürünleri nefes alabilir kumaşları sayesinde terlemenizi de önler. Elastik yapıdaki bu ürünler daha seri bir şekilde hareket edebilmenizi kolaylaştırırken aynı zamanda belden ayarlanabilir ölçüleriyle sağlıklı bir giyim sunar. Reflektif şeritleriyle dikkat çeken yağmurluk tulumları trafikte daha kolay fark edilebilmenizi sağlar.

Dar Kesimle Gelen Estetik Tulum Görünümü

Dar Kesimle Gelen Estetik Tulum Görünümü

Şık modeller arasında yer alan motosiklet deri tulum ürünleri ile dar kesim avantajının sağladığı estetik görünüşe erişirsiniz. Vücudunuzu saran deri tulumlar açık bir alan bırakmayarak rüzgâra karşı daha az sürtünme yaşamanızı ve daha rahat manevra yapabilmenizi mümkün kılar. Daha biçimli bir görünüm kazanmanız için sıkılaştırılmış olan bel, boyun, bacak ve kol bölümleri aracılığıyla dış görünüşünüz de farklılaşır. İç astara sahip olan ürün modelleri motosiklet tekstil tulum seçenekleri arasında bulunur. Özellikle kış aylarında verimli bir kullanım sağlayan tekstil tulumla soğuk hava koşullarına karşı vücudunuzu sıcak tutar. Soğuk havadan etkilenmeyen vücudunuz daha rahat bir şekilde hareket eder. Su geçirmez dikişleri bulunan motosiklet tulum modelleri biçimli tasarımları ve akıllı üretim teknolojileriyle alıcılarını memnun eder.

Kullanışlı Ceplere Sahip Motosiklet Tulum Modelleri

Kullanışlı Ceplere Sahip Motosiklet Tulum Modelleri

Hem iç yüzeyde hem de dış yüzeyde ceplere yer veren tasarımlarıyla beğeni kazanan motosiklet tulum kışlık seçenekleri ile eşyalarınızı verimli bir şekilde taşıyabilirsiniz. İç ceplerde daha hassas ve daha özel eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Fermuarlı ya da cırt cırtlı olarak tasarlanmış dış ceplerde ise yanınızda bulundurmanız gereken materyallere yer verebilirsiniz. El ve ayak bileklerinizi rüzgârdan, soğuktan ve yağmurdan korumaya yarayan ayarlanabilen cırt cırt bantlara sahip motosiklet tulum markaları sayesinde vücut ölçüleriniz için en uygun giyim tarzına erişebilirsiniz. Pistlerde motor kullanmayı seven ve yarışlara katılan iki teker tutkunları için özel olarak geliştirilmiş motosiklet yarış tulum ürünleri aracılığıyla daha iyi dereceler elde edebilirsiniz. Sürtünmeyi azaltan ve yüksek hızlarda maruz kalınan rüzgârın yıpratıcı ve yavaşlatıcı etkisini minimuma indiren yarış tulumları aracılığıyla hedeflerinize daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilme şansı elde edersiniz. Pratik bir şekilde giyilebilen tek parça yarış tulumları yarış süresince size ekstra konfor sağlar. Diğer motosiklet kıyafet ve ekipmanlarını görmek için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dainese (9)
Förch (1)
Held (2)
Prohel (2)
Revit (11)
Scoyco (1)
Spidi (1)
Tex (3)
Venom (1)
Xrider (2)
Yamaha (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL