Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Format

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yerli Filmler

için 412 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yerli Filmler

Sizlere dublaj veya altyazı olmaksızın keyifli bir seyir deneyimi yaşatan bir tür olarak yerli filmler pek çok farklı kategoride bulabileceğiniz çeşitliliğe sahiptir. Yerli filmleri izlemeniz için bu kategorimizde sizlere sunulan başlıca formatlar ise VCD, Blu-Ray, DVD ve 3D Blu-Ray olmaktadır. Bütün modeller içerisinde istediğiniz filmi kolaylıkla bulabilirsiniz. Yerli filmleri hemen her türde bulabileceğinizi de bulabilmeniz mümkündür. Başta komedi olmak üzere macera, aksiyon, drama, duygusal, aşk, romantizm, korku, gerilim, yerli animasyon filmi ve birçok kategorideki filmleri tercih edebilirsiniz.

Komedi, Aşk ve Romantizm Yerli Türk Filmi Çeşitleri

Komedi Aşk ve Romantizm Yerli Türk Filmi Çeşitleri

Komedi filmleri içerisinde bolca romantizm de barındıran yapılar olarak karşınıza çıkmaktadır. Genel itibariyle konuların detaylı bir şekilde ele alındığı bu filmler sinema dünyasında da gişe rekoru kırmış türler olmaktadır. Bu filmlere örnek olarak Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor, Kardeşim Benim, Nasipse Olur, Ağır Romantik, Romantik Komedi ve Erkek Tarafı isimli filmler sayılabilir. Bu filmler arasından bir tercihte bulunmak isterseniz kısaca konuları hakkında da bilgi vermek sizlere yardımcı olabilecektir. Öncelikle Kocan Kadar Konuş isimli romantik komedi yapıtından söz edilecek olursa, bu filmde kadınların toplumdaki yerinin sorgulanması ile evlilik, kadın – erkek ilişkileri gibi unsurlar komik bir dille ele alınmaktadır. Patron Mutlu Son İstiyor isimli yerli Türk filmi içerisindeki olay örgüsünde ise, Nevşehir’e giden bir senaristin yaşadığı komik ve romantik hikâye anlatılmaktadır. Bu film, senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı bir yapım olmaktadır. Kardeşim Benim adındaki eğlenceli yapımda ise, iki erkek kardeş ile beraber bir kadının yolda geçen hikâyesi bulunmaktadır. Hem seyahatli konuları hem de komik romantik yapıtları sevenler için tavsiye niteliğinde kaliteli bir film olduğu söylenebilir. ‘’Nasipse Olur’’ adlı yapımda talihsizlikler ve aşk üzerine kurulu bir komedidir. ‘’Ağır Romantik’’ isimli romantik komedi ise Kerem İle Aslı’nın modern bir versiyonu olmaktadır. ‘’Adı Romantik Komedi’’ olan filmde üç yakın kız arkadaşın tanıştığı üç erkek ile olan eğlenceli olay örgüsü bulunmaktadır. ‘’Erkek Tarafı’’ adlı komedide yedi erkeğin diyalogları üzerine yürüyen farklı bir yapım yer almaktadır. Bu diyaloglar kadınlar ve ilişkiler üzerine anılardan oluşmaktadır. Bu tür film haricinde içerisinde aşktan çok salt bir komedi yer alan yerli komedi filmi türleri de oldukça popüler olan ve çok tercih gören ürünler olmaktadır. Bu filmler arasında önde gelen yapımlar ise genel itibariyle Cem Yılmaz’ın ve Şahan Gökbakar’ın çeşitli filmleri olmaktadır.

Yerli Korku Filmleri ve Macera Filmi Çeşitleri

Yerli Korku Filmi ve Macera Filmi Çeşitleri

Yerli filmler arasında komediden sonra belki de en çok izlenen yapımlar korku ve drama filmleri olmaktadır. Bu ürünler yetişkinlerin çok daha keyif aldığı kategoriler olarak geniş bir yelpazede beğeninize sunulmaktadır. Özellikle de sanat filmi kapsamında değerlendirilebilecek çeşitli yapımlar pek çok sinemasever tarafından koleksiyon olarak tutulabilmektedir. Bazı kullanıcılar daha nostaljik olan ürünlerden bu filmleri izlemeyi tercih edebilmektedir. Bu tarz kullanıcılar için retro sever de denebilir. Dolayısıyla CD ürünleri her zaman için bu kullanıcıların vazgeçilmezidir. Özellikle sizler de hobi kapsamında sinema koleksiyonu yapıyorsanız, koleksiyonunuz için aradığınız her türlü yeni ve eski filmi, her çeşit ödüllü yapımı ister DVD olarak isterseniz de diğer arzu ettiğiniz formatlarda elde edebilirsiniz. Film çeşitliliği, farklı bir sinema kültürü ve film anlayışı olan kullanıcılar için eşsiz bir zevk niteliğindedir. Öncelikle yerli dram filmi kategorisine dâhil olan başta Nuri Bilge Ceylan olmak üzere pek çok değerli yönetmenin filmini rahatlıkla bulabilirsiniz. Uzak, Bir Zamanlar Anadolu’da, Kış Uykusu ve Ahlat Ağacı gibi yapımlar bu kategoride en çok tercih gören ürünler arasında olmaktadır. En duygusal ve popüler yapımlar arasında yer alan filmler ise Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı yapıtlar olmaktadır. Özellikle de Babam ve Oğlum hala sıkça talep edilen sinemalardan bir tanesidir. Türk sinemasında önemli bir yer tutan türlerden bir başkası ise korku türü olmaktadır. Başlıca korku yapımlarını sıralamak gerekirse, bunlar; Dabbe, Mihrez: Cin Padişahı, El Cin, Büyü, Hannas: Karanlıkta Saklanan, Münafık, Siccin ve Şeytan-ı Racim örnek verilebilir. Daha pek çok farklı konuda ancak benzer figürler barındıran yerli korku filmi çeşidi mevcuttur. Son olarak macera yapımlarından söz etmek gerekirse, başlıca bunlar; Dağ, Fetih 1453, Av Mevsimi, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Kurtlar Vadisi Filistin, Deli Yürek Bumerang Cehennemi ve en önemlilerinden biri olan Kabadayı olmaktadır.

Yerli Aile Filmi Diziler ve Diğer Türler

Yerli Aile Filmi Diziler ve Diğer Türler

Komedi filmleri kadar komedi dizileri de büyük rağbet gören yapımlar olmaktadır. Özellikle eski denebilecek özlediğiniz çeşitli dizileri bu kategorimiz içerisinden rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu dizilerin her bir bölümünü tek bir paket içerisinde toplu bir ürün olarak tercih edebilirsiniz. Ardından dilediğiniz zaman elinizin altında olan çok sevdiğiniz dizileri zaman zaman bölüm bölüm izleyecek olup, büyük keyif duyabilirsiniz. Komedi olarak başlıca edinmek isteyeceğiniz yapımlar arasında farklı zevklere hitap edebilecek çeşitler vardır. Yerli aile filmi tadındaki Avrupa Yakası, Leyla ve Mecnun dizisi ve 1 Kadın 1 Erkek dizisi de geniş kitlelere hitap etmektedir. Komedi haricinde bulabileceğiniz diziler arasında; Behzat Ç. dizisi, Hatırla Sevgili dizisi, Aşk-ı Memnu dizisi olmakta olup, daha pek çok efsane diziyi bu kategorimiz içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer bir dizi koleksiyoneriyseniz aradığınız en nadide dizinin bütün bölümlerini sayfamız üzerinden elde edebileceksiniz. Hayatınızda iz bırakan ve farklı anılar barındıran nice yapımlar ile güzel anlarınızı tekrardan yaşayabilirsiniz. Diziler haricinde çeşitli programları da elde edebilmeniz mümkündür. Bu kategoride ise çeşitli stand-up’lar ve eğlence programları yer almaktadır. Cem Yılmaz’ın değerli yapımları olan Bir Tat Bir Doku serisi ve CM101MMXI Fundamentals stand-up’ları gibi birçok türde seçenek vardır. Ata Demirer’in Tek Kişilik Dev Kadro isimli Stand-up’ı ve daha nice çeşitli eğlence programları bu kategorinin en değerli ürünleri olarak her formatta bulunabilmektedir. Ayrıca eski Yeşilçam filmleri de en nadide eserler ile beğeninize sunulmaktadır. Yeşilçam’ın aşk filmleri kategorisinde yer alan Selvi Boylum Al Yazmalım, birçok kişinin özellikle sahip olmak istediği bir sinema filmidir. Türkan Şoray’ın ve Kadir İnanır’ın yer aldığı daha pek çok farklı duygusal yerli film mevcuttur. Eski Yeşilçam’da komedi denince akla ilk gelen isim olan Kemal Sunal’ın bütün yapımlarını da rahatlıkla elde edebilirsiniz. Aksiyon ve macera olarak ise aranan isim olan Cüneyt Arkın’ın bütün film serileri koleksiyoncuları bekleyen bir başka çeşit olarak bulunabilmektedir. Bütün bu türler içerisinden sizler de zevkinize uygun çeşitleri almak ve koleksiyon niteliğinde saklayıp biriktirmek için, sayfamızdaki seçenekleri inceleyebilirsiniz.