TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Özel Setler

için 9 sonuç bulundu.

Özel Setler

Her film ve dizi severin koleksiyonunda yer alması gereken özel setler, yerli sinemanın ve televizyonun nabzını tutmanıza da yardımcı olacak. Hayran olduğunuz yapımlar, yönetmenler veya oyuncular varsa birbirinden cazip yerli özel setleri kaçırmayın.

Yerli Film ve Yönetmen Setleri

Yerli Film ve Yönetmen Setleri

Film setleri birkaç filmden oluşan film serilerini; Yönetmen filmleri, yani aynı yönetmen tarafından çekilmiş filmleri veya çok özel oyuncuların oynadığı filmleri derleyen takımlardır. Yabancı film setlerinde olduğu gibi yerli film setleri de temel olarak sevdiğiniz, hayran olduğunuz isimleri ve yapımları bir arada, eksiksiz bir şekilde elinizin altında tutmaya ve dilediğiniz zaman kaliteli bir görüntüyle izlemenize yarar. Yeşilçam film setleri bu setler arasında en yaygın olan ve en fazla ilgi gören setlerdir. Mesela, Sadri Alışık Filmleri Turist Ömer serisinde Turist Ömer: Boğa Güreşçisi, Turist Ömer Uzay Yolunda, Turist Ömer Arabistan’da, Turist Ömer Yamyamlar arasında filmlerini bulabilirsiniz. Oyuncu olarak zaten geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kartal Tibet yönetmen filmleri setleriyle de beğeni toplamaya devam ediyor.

Yerli Dizi ve Gösteri Setleri

Yerli Dizi ve Gösteri Setleri

Dizi setleri ve gösteri setleri de aynı film setlerinin mantığında. Ama çok bölümlü dizileri ve gösterileri eksiksiz olarak bulup izlemek filmlerden çok daha zor olduğu için dizi setlerinden çok daha memnun kalmanız olası. Mesela Çok Film Hareketler Bunlar’ı set sayesinde toplu olarak izleyebilirsiniz. Televizyonların özel programları da set halinde beğeninize sunulabilir. TRT Arşiv Serisi bu konuda oldukça başarılı. Bir örnek vermek gerekirse serinin 16.’sı olan 70 Yıllık Özlem: Atatürk, size tekrar tekrar seyretmek isteyeceğiniz birçok değerli görüntüyü bir bütün halinde sunar. 1919-1920 Anadolu’da İşgal ve Kurtuluş gibi tarihi setler, İstanbul Efsaneleri gibi gizemli konulara dikkat çeken setler de ev ortamında, ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifle tercih edebileceğiniz yapımlardan.

Yerli Özet Setlerin Fiyatları

Yerli Özet Setlerin Fiyatları

Özel setlerin fiyatları içlerinde kaç VCD veya DVD olduğuna göre değişiklik gösterir. Ama bu şekilde de yine yerli film çeşitlerinin ortalamasının üstüne çıkmaz. Yüksek çözünürlüklü HD film seti istiyorsanız DVD film setleri ve Dizi DVD setleri ideal. Yer yer Blu-Ray formatını da bulmanız mümkün. Filmleri ve dizileri kaydeden ve satışa sunan birçok farklı şirket var ama sonuçlar aşağı yukarı benzer. Özel setler kişisel arşivinizin bir parçası olacağı ve yıllarca saklanacağı için tercihinizi mümkün olduğunca en yüksek çözünürlüklü ürünlerden yana kullanın. Özet setler dışında, drama, duygusal, komedi, macera, aksiyon, aşk, romantik, korku, gerilim gibi farklı türlerde tek tek filmler için Yerli Filmler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL