TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aile

için 8 sonuç bulundu.

Aile

Ailenizle birlikte izleyebileceğiniz, boş zamanlarınızın veya tatil günlerinizin tadını hep beraber çıkarabileceğiniz yerli aile filmleri sizi kah güldürecek kah hüzünlendirecek. Altyazı takip etmeden veya seslendirmeye gerek olmadan rahat rahat izleyebileceğiniz yerli aile filmlerini burada bulabilirsiniz.

Aile Filmi Deyince Akla Gelenler

Aile Filmi Deyince Akla Gelenler

Aile filmleri, adı üstünde olduğu üzere, ailenizle birlikte izleyebileceğiniz filmlerdir. Ama bu filmler genelde ailelerde küçük yaşta çocuklar olabileceğini gözeterek de çekilir. Film şirketleri filmleri VCD veya DVD formatında piyasaya sürmeden önce gerekli değerlendirmeleri ve derecelendirmeyi yaparlar. Yabancı aile filmlerinde konu genelde o kültürlerin bayramları olurken yerli aile filmlerinde bizim bayramlarımız ve değerlerimiz yer alır. Özellikle şivelerin kullanıldığı, belli bir yöreden kesitleri konu alan yerli aile filmlerine sıkça rastlamak mümkün. Yerli aile filmleri genelde komedi ve dram eksenindedir, animasyonlara sıkça rastlanmaz. Bu hususta Fırıldak Ailesi bir istisna denebilir.

Eski Yerli Aile Filmleri: Yeşilçam Filmleri

Eski Yerli Aile Filmleri: Yeşilçam Filmleri

Türkiye yapımı aile filmleri arasında hiç şüphesiz en çok izlenenler, eski Türk filmleri de denen Yeşilçam filmleri. Bu filmlerin samimiyeti ve duygusallığı yıllar sonra bile tekrar tekrar aynı keyifle izlenmelerinin anahtarı. Aktrislerden Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın, Müjde Ar, Hale Soygazi, Gülşen Bubikoğlu, Necla Nazır, Adile Naşit ve Aliye Rona; aktörlerden Tarık Akan, Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Ediz Hun, Kadir İnanır, Münir Özkul, Hulusi Kentmen, Erol Taş ve daha birçok ismi Yeşilçam filmlerinde görmeniz mümkün. Yeşilçam filmlerinde dram oldukça yaygın. Birbirini kaybetmiş, kimi kavuşan kimi kavuşamayan aileler, ölümler, sakatlanmalar, aldatmalar, çok belirgin iyi ve kötü karakterler Yeşilçam filmlerinde sık işlenen konular. Ama Sound of Music gibi yabancı filmlerden uyarlanan Sen Bir Meleksin ya da sirke tartışmasıyla akılda kalan Neşeli Günler gibi klasiklerde komedi unsurları baskın.

Yeni Yerli Aile Filmleri Tavsiyeleri

Yeni Yerli Aile Filmleri Tavsiyeleri

Yeşilçam’dan günümüze kadar daha birçok aile filmi çekildi ve birçoğu ailenizle güzel zaman geçirmek için ideal. Gözyaşlarınızı tutamayacağınız Babam ve Oğlum artık klasikler arasında sayılabilir. Dondurmam Gaymak gibi Ege komedileri de keyifle izlenen filmlerden. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerinde oynadığı Çalgı Çengi 1 ve Çalgı Çengi 2 Ankara komedisi ve macerası olarak karşınıza çıkarken Mandıra Filozofu güldürürken düşündürüyor. Komedyenliğiyle kendini çoktan kanıtlayan Ata Demirer, Eyvah Eyvah 1, Eyvah Eyvah 2, Osmanlı Cumhuriyeti, Berlin Kaplanı ve Niyazi Gül gibi filmleriyle dikkat çekiyor. Son yıllarda yıldızı oldukça parlayan Gupse Özay’ın ve Büşra Tekin’in filmleri de izleme listenize almaya değer. Tüm yerli film koleksiyonumuza Yerli Filmler kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL