TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Drama & Duygusal

için 297 sonuç bulundu.

Drama & Duygusal

Yerli sinemamız drama filmleri ve duygusal filmler açısından oldukça zengin. Hal böyle olunca koleksiyonunuzu izlemeye doyamayacağınız filmlerle donatma fırsatınız da var. Drama deyince akla gelenler ve en iyi drama filmleri burada sizin için derlendi.

Drama ve Duygusal Film Nedir?

Drama ve Duygusal Film Nedir?

Drama veya dream gerçek olayları ve karakterlerin ilişkilerini konu alan genel bir tiyatro veya film terimidir. Acıklı ve gülünç olayları bir araya getiren dram, genelde trajediyle karıştırılarak genelde acıklı yapımları kastedecek şekilde kullanılır. Dolayısıyla yerli drama deyince genelde acıklı ve duygusal filmler anlaşılır. Türkiye’de dramaya ve duygusal filmlere sıkça rastlanır, hatta yerli filmlerin en geniş alt türü de budur. Yerli duygusal filmleri izlerken gözlerinizin dolacağı ve yüreğinizin burkulacağı neredeyse garantilidir. O yüzden kendinizi ona göre hazırlamanızda fayda var. Drama aşk filmleri veya duygusal aşk filmleri de dramın alt dalları arasında. Ama doğrudan aşkı ve ilişkileri odağa alan filmler için aşk filmleri ve romantik filmlere, eski Yeşilçam filmleri için de klasik filmlere bakmanız daha iyi olacaktır.

En İyi Drama & Duygusal Filmler

En İyi Drama & Duygusal Filmler

En iyi yerli drama ve duygusal film listesi yapmak elbette göreceli ama bazı filmler topladıkları büyük beğenilerle diğerlerinin önüne geçmeyi başarıyor. En duygusal filmler ve dramalar Çağan Irmak’ın birçok filmini, özellikle de Babam ve Oğlum’u sayabiliriz. Başka drama ve duygusal film önerilerişöyle: Cem Yılmaz’dan Hokkabaz ve Her Şey Güzel Olacak filmleri komediyle hüznü başarılı bir şekilde karıştırmayı başaran filmlerden. Erkan Can’ın başrolünü üstlendiği Takva, Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Beklerken, Fatih Akın’ın yönettiği Duvara Karşı, modern bir klasik haline gelen Eşkıya, usta yönetmen Atıf Yılmaz’dan Eğreti Gelin, “Ama arkadaşlar iyidir” repliğiyle akıllarda yer eden Tabutta Rövaşata, Metin Kaçan’ın romanından uyarlanan Ağır Roman ve farklı kurgusuyla dikkat çeken Neredesin Firuze.

Drama & Duygusal Film Fiyatları

Drama & Duygusal Film Fiyatları

Yerli drama filmleri oldukça ekonomik fiyatlara sahip. Elbette tercihinizi DVD, VCD veya Blu-Ray formatlarından hangisinden yana kullandığınız da fiyat farklılıkları yaratır ama yabancı filmlerdeki gibi ithalat, altyazı veya dublaj ekstraları olmadığı için en azından onlardan biraz daha uygun fiyatlar bekleyebilirsiniz. Alacağınız filmler tek seferlik de olmayacak, her zaman elinizin altında yer alacak. Ayrıca sevdiğiniz yönetmenlerin filmlerini bir arada bulundurma imkanı da sizi bekliyor. Kendi başınıza veya sevdiklerinizle keyifli ve duygusal anlar geçirme fırsatını kaçırmayın. Yerli Filmler kategorisinde dramaların ve duygusal filmlerin yanı sıra komedi, macera aksiyon, korku, gerilim, aile, savaş, polisiye, animasyon ve gençlik filmlerini, klasik filmleri ve yerli dizileri de bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(235)
(20)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (56)
ve üzeri (57)
ve üzeri (57)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL