TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aşk & Romantik

için 36 sonuç bulundu.

Aşk & Romantik

Sinemamız aşk filmleri ve romantik filmler açısından oldukça zengin. İster dram ister komedi tarzındaki romantik filmleri tercih edin, yüreğinizi ısıtan hoş dakikalar geçirmeniz garantili. Aradığınız yerli aşk filmlerini burada bulabilirsiniz.

Aşk Filmi ve Romantik Film

Aşk Filmi ve Romantik Film

Aşk filmi ve romantik film birbiri yerine kullanılabilecek bir film türünün farklı adlarıdır. Aşkın insan yaşamındaki en önemli hislerden biri olduğu ve hemen herkesin mükemmel aşka hasret duyduğu düşünülürse romantik filmlerin neden her dönem revaçta olduğu anlaşılır. Yabancı aşk filmleri ve yerli aşk filmlerinin konuları aslında benzer ama özellikle baskın olan Amerikan filmlerine nazaran cinsellik daha geri planda ve platonik aşk daha ön plandadır. Yerli romantik filmlerde aksiyon tarzı genelde daha az görülür. İzleyicinin yüzünde tebessüm bırakmayı amaçlayan romantik komediler veya gözyaşlarına boğan romantik dramlar ağırlıktadır. Sevip de kavuşamayanlar sinemamızın en sevdiği temalardan biridir. Romantik gençlik filmleri de özellikle son zamanlarda yükselişe geçen türlerden.

En Çok Seyredilen Yerli Aşk Filmleri

En Çok Seyredilen Yerli Aşk Filmleri

En çok seyredilen yerli aşk filmleri denildiğinde ilk akla gelenler arasında hiç şüphesiz Yeşilçam filmleri yer alır. Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın oyunculuklarıyla göz doldurduğu yürek burkan Selvi Boylum, Al Yazmalım sadece romantik bir film değil aynı zamanda klasiklerdendir. Aslında Yeşilçam birçok yabancı romantik filme taş çıkaracak yapımlarla doludur. Sokak Kızı, Vesikalı Yarim, Ah Nerede, Seven Ne Yapmaz, Hıçkırık bu yapımların arasında sayılabilir. Türkiye yapımı romantik filmlerden Not Defteri etkisi yaratan İncir Reçeli, şimdiden en çok söz edilen yerli filmler arasında yerini almış durumda. Umutsuz bir aşkı modern şehir yaşamının yalnızlığıyla harmanlayan Issız Adam da replikleriyle akılda kalan bir başka yapım.

Yerli Aşk Filmi Önerileri

Yerli Aşk Filmi Önerileri

Issız adam temasına alternatif arayanlar için ıssız kadınları anlatan bir olan Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku başarılı bir edebiyat uyarlaması. Üstelik başrollerinde de Sezin Akbaşoğulları ve Erdal Beşikçioğlu yer alıyor. Türünü direkt isim olarak benimseyen Romantik Komedi serisi de şehirli üç kadının arkadaşlıklarıyla ilişkilerini konu alıyor. Sex and the City tarzı romantik komedilerden hoşlananlar tercih edebilir. Bu filmler dışında, Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolde olduğu Bi Küçük Eylül Meselesi, Azra Akın’ın başrolde olduğu Çilek, Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrolde olduğu Her Şey Aşktan, İstanbul Kırmızısı, New York Masalı, İkinci Şans, Su ve Ateş, Eski Sevgili, Bir Nefes Yeter, İlk Öpücük ve daha birçok yerli romantik filmi seyir listenize alabilirsiniz. Diğer tüm yerli filmler için ise buradan buyurun!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL