TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Komedi

için 176 sonuç bulundu.

Komedi

Doya doya gülmeye hazır mısınız? Türkiye’nin en canlı film kategorilerinden biri olan komedi filmlerini istediğiniz formatta alarak istediğiniz zaman, hatta defalarca izlemeniz mümkün. yerli komedi filmlerinde sizi neler beklediğini ve en iyi yerli komedi filmlerinin neler olduğunu hemen öğrenin.

Komedi Filmlerinin Konuları

Komedi Filmlerinin Konuları

Komedi filmleri insanları eğlendirmeyi amaçlayan, keyifli karakterleri veya gülünç olayları merkeze alan bir film türüdür. Komedinin tarzı kendi içinde değişebilir. Bazı komediler kahkaha attırır ama kara komedi filmlerinin esprileri incedir ve genelde gönderme yapar. Komedi filmleri romantik komedi filmleri, aksiyon komedi filmleri gibi dallara da ayrılır. Yerli komedi filmleri de benzer şekilde böyle karakterleri ve olayları ele alır. Yerli komedilerde doğal olaylar kadar doğaüstü olaylar da yayın temalar arasındadır. Ayrıca, birçok komedi serisi de çekilmiş durumda ve hala çekilmekte. Komedi filmleri, drama ve duygusal filmler kadar yaygın bir yerli film kategorisi olduğu için seçenekleriniz çok fazla. Daha kolay seçim yapabilmek için sevdiğiniz oyunculara veya yönetmenlere göre arama yapmayı deneyebilirsiniz.

En İyi Yerli Komedi Filmleri

En İyi Yerli Komedi Filmleri

Beğenilerin göreceli olduğu malum ama komedi ve espri anlayışı belki de onların arasındaki en göreceli kısım. O yüzden en iyi komedi filmleri diye bir liste yapmak zor. Fakat olumlu yorum toplayan veya çok sayıda kişi tarafından izlenen bazı yerli filmlerden bahsedilebilir. Yerli komedi film önerileri arasında hemen hemen her Kemal Sunal filmi sayılabilir. (Bu filmlerden eski tarihli olan bazılarını Klasikler kategorisinde de bulabilirsiniz.) Cem Yılmaz’ın filmleri birçok kategoriye uygun düşse de A.R.O.G gibi bazı filmlerine komedi kategorisinde değinmek mümkün. Başarılı komedyenlerden başka biri olan Ata Demirer’in Eyvah Eyvah serisi, Yılmaz Erdoğan’ın Vizontele serisi, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisi, Ezel Akay’ın yönettiği 7 Kocalı Hürmüz filmi de izlenmeyi hak eden yapımlardan.

Yerli Komedi Film Fiyatları

Yerli Komedi Film Fiyatları

Yerli komedi Türk filmleri fiyatları bütün yerli filmler gibi oldukça ekonomik. O yüzden koleksiyon yapmayı düşünüyorsanız beklemeden yapabilirsiniz. Bu filmler DVD, VCD, Blu-Ray ve Bas Oynat DVD formatlarında sizinle buluşuyor. Formatlar arasında büyük fiyat farkları yok. Önemli olan ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize yanıt veren ürünleri bulmanız. Komedi filmleri sizi her zaman güldürme, en azından gülümsetme potansiyeli taşır. Üstelik sadece tek başınıza değil ailenizle ve arkadaşlarınızla da hoşça vakit geçirme garantisi sunar. Yerli komedi filmlerinin dışında drama & duygusal, macera & aksiyon, korku & gerilim, aşk & romantik, bilim kurgu & fantastik, aile, savaş, klasikler, polisiye, animasyon ve gençlik türleri için Yerli Filmler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(162)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL