TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pantolon & Şort

için 15 sonuç bulundu.

Pantolon & Şort

Köpek giysileri hem köpekleri soğuk hava koşullarından koruyan hem de daha sevimli görünmelerini sağlayan kıyafetlerdir. Köpekler için özel üretilmiş olan pek çok türde kıyafet bulunur. Özellikle köpek yağmurlukları ve montları en sık tercih edilen kıyafetlerin başında gelmektedir. Bunların yanı sıra tişörtler, kazaklar ve yelekler de sıklıkla kullanılır. Tıpkı insanlar gibi köpekler için de pantolon ve şortlar üretilmektedir. Köpeklerin arka bacaklarına giyebildiği bu ürünler kullanışlı ve faydalı olabilmektedir.

Köpeklere giysiler giydirmek bazı durumlarda giysilerin sevimli görüntülerinden dolayı olsa da genellikle fayda sağlamak adınadır. Bazı köpek cinsleri soğuk havada fazlasıyla üşümekte, bazı köpekler ise birtakım hastalıklarından dolayı bağışıklık sorunu yaşamaktadırlar. Böyle durumlarda köpeklerin üşümesini ve hasta olmasını engellemek adına giysi yöntemine başvurulur. Köpek giysileri arasında bulunan köpek pantolonları pek çok kumaş türünden üretilebilmektedir. Pamuklu kumaşlardan üretilen köpek pantolonları bulunduğu gibi su ve rüzgar geçirmeyen kumaşlar da köpek pantolon modelleri için tercih edilebilmektedir. Pantolon köpeğin bacaklarını kapattığından dolayı özellikle çamurlu zeminlerde köpeklerin bacakları kirlenmemiş olur. Köpek şortları da tıpkı pantolonlar gibi köpekleri soğuk ve yağışlı hava şartlarında korumaktadır. Bu tür ürünler aynı zamanda köpeklerin daha sevimli görünmesi ya da çeşitli ortamlara uyum sağlaması için de köpek sahipleri tarafından tercih edilebilmektedir. Örneğin köpekler için plaj şortları ya da şık kot pantolonlar üretilebilmektedir. Köpek pantolonu ya da şortu satın alırken öncelikle köpeğin rahatlığı düşünülmelidir.

Köpek sahiplerinin sıkça tercih ettiği ürünlerden birisi de köpek külodudur. Köpek külodu pek çok amaçla tercih edilebilmekte olan ve köpekler için özel olarak üretilen bir üründür. Bu ürünler köpekleri rahatsız etmez ve hareketlerini engellemez. Ayrıca kumaşları da köpekler için zarar verici özellikte değildir. Beli lastikli olan köpek külodu modelleri köpekler için kullanışlı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. İhtiyaca göre yavru köpek külodu ya da hijyenik köpek külodu modelleri incelenebilir. Yavru köpekler için tuvalet eğitimi esnasında yardımcı olabilecek olan bu ürünler köpek ırkının boyutuna göre seçilmelidir. Aynı şekilde hijyenik köpek külodu modelleri de köpek ırkına uygun olarak tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Hijyenik köpek külodu, köpekler için kolaylık sağlayan kullanışlı bir üründür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kemique (1)
Pawstar (5)
Trixie (9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL