TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hırka, Süveter ve Yelek

için 486 sonuç bulundu.

Hırka, Süveter ve Yelek

Köpeklere giysiler giydirmek, onları korumak ve hasta olmalarına engel olmak adına alınan önlemlerden biridir. Evcil köpekler ev koşullarına alıştıklarından dolayı soğuk mevsimlerde dış ortamda üşüyebilir ve hasta olabilirler. Aynı zamanda yavru köpekler ya da belirli hastalıkları bulunan köpekler de soğuk hava koşullarına karşı dayanıksız olabilmektedir. Bunun yanı sıra bazı ırklar da diğerlerine göre daha hassastır. Böyle köpekler de tıpkı insanlar gibi soğuk hava koşullarında bazı giysiler ile korunabilmektedir. Giysiler yağışlı havalarda köpeklerin tüylerinin ıslanmasını ve kokmasını engeller. Aynı zamanda kısa bacaklı köpeklerin karınları yere yakın olduğu için karlı havalarda üşümelerini de bu giysiler azaltabilir.

Köpek hırkaları köpekleri soğuk hava koşullarından korumak için ideal ürünlerdir. Köpek hırka modelleri genellikle köpeklerin üst bölümünü örtmekte ve karın bölümlerini de soğuktan korumaktadır. Bazı köpek hırkalarının bacakları da koruyan bölümleri bulunmaktadır. Köpek hırkası çeşitleri genellikle örme olarak üretilmektedir. Bu ürünlerden satın alırken köpeklerin özellikleri dikkate alınmalıdır. Kısa tüylü ırklar ve soğuğa karşı fazla hassas olan ırklar için örme hırkalar ideal olabilmekte, bazı ırklar içinse uygun olmayabilmektedir. Köpekleri soğuktan korumak için tercih edilen bir diğer ürün köpek süveteri ya da köpek kazağıdır. Köpek kazakları sevimli görünümleri ile ilgi çekicidir. Kış mevsiminde köpeklere giydirilen bu ürünler köpeğin gövdesinin daha sıcak olmasını sağlar. Köpek kazağı modelleri ve fiyatları çeşitlilik göstermekte, tüm köpekler için uygun modeller bulunmaktadır.

Köpek giysileri içerisinde en faydalı ürünlerden birisi de köpek yelekleridir. Köpek yelekleri de tıpkı kazak ve hırkalar gibi aynı amaca hizmet eder. Köpeklerin soğuktan ve yağıştan korunmasını sağlayan yelekler oldukça kullanışlıdır. Köpek yeleği seçiminde köpeğin boyutuna uygun olan ve üzerine tam olarak oturacak olan ürünler tercih edilmelidir. Böylece köpek, yeleğin içerisinde rahat edebilir. Yelekler su geçirmeyen kumaşlardan elde edilmiş olarak tercih edilebilirler. Bu sayede yağmurlu havalarda köpeklerin tüyleri ıslanmamış olur. Köpek yeleği modelleri arasında fosforlu ürünler de dikkat çekicidir. Karanlık havalarda köpeğinizi yürüyüşe ya da koşuya çıkarıyorsanız bu sayede fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yelek tercihinde yeleğin iç yüzeyi de dikkate alınmalı, köpeği sıcak tutacak fakat terletmeyecek ürünler seçilmelidir. Köpek yelekleri ve pek çok köpek giysisi modeline n11.com köpek elbiseleri kategorisinden ulaşabilir, fiyatlarını görebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsi

(181)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Alphadog (11)
Bestpet (5)
Buffer (3)
(220)
Kemique (145)
Lepus (2)
Lilidogs (13)
Markapet (1)
Patishco (3)
Pawise (12)
Pawstar (32)
Pawz (1)
Pet Style (2)
Pettrend (3)
Petza (23)
Royalist (3)
Trixie (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(34)
(29)
(12)
(9)
(5)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (51)
ve üzeri (52)
ve üzeri (52)
ve üzeri (52)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL