TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bere, Bandana, Atkı

için 181 sonuç bulundu.

Bere, Bandana, Atkı

Köpek kıyafetleri içerisinde en çok ilgi görenlerden bazıları da köpek aksesuarları. Özellikle köpek şapkaları, köpek bandanası ve köpek atkısı evcil hayvan sahipleri tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu aksesuarlar köpeklerin rahat ettirmek için üretilmiş olup aynı zamanda köpeklerin daha sevimli görünmelerini sağlayan öğelerdir. Bu sevimli köpek aksesuarları sayesinde köpeklerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Köpek sahiplerinin en çok tercih ettiği köpek aksesuarları arasında köpek bandanası yer alıyor. Köpekler için bandana seçenekleri son derece çeşitli. Sevimli desenlere sahip bandanalar köpek sahipleri tarafından ilgi görüyor. Özellikle pati desenleri, kemik desenleri ya da çeşitli köpeklerin bulunduğu desenler bandanalarda çok fazla tercih ediliyor. Köpek bandanaları pek çok farklı renkte üretilebiliyor. Bunlar arasında özellikle kırmızı, turuncu ya da yeşil gibi canlı renkler ilgi çekici. Köpek bandanası da tıpkı köpek kıyafetleri gibi bedenlere sahip. Siz de köpeğiniz için bandana satın alacaksanız doğru bedeni alarak onun en rahat şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Köpekler için üretilen bandanalar genellikle üçgen şekilde katlanarak tıpkı bir tasma gibi köpeklerin boyunlarına bağlanıyor. Gece görüşü açısından köpeklere fosforlu bandana takılması da oldukça yaygın. Böylelikle gece yürüyüşü ve gece koşuları sırasında köpekler daha kolay fark edilebiliyor. Köpekler için üretilen atkılar da köpek sahipleri tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Köpek atkıları da tıpkı köpek bandanaları gibi son derece hoş bir görünüm yaratmaktadır. Köpek atkısı modelleri arasından seçim yapacaksanız atkının kumaşını ve boyutunu değerlendirebilirsiniz.

Köpek aksesuarları arasında en çok tercih edilenlerden bir diğeri de köpek şapkaları ya da köpek bereleri. Köpeklerin kullanabileceği pek çok farklı şapka modeli üretilmiş durumda. Köpek şapkası seçeneklerine göz atarken köpeğinizin ırkına göre bir tercih yapabilirsiniz. Büyük köpek ırkları için daha büyük ürünler üretilirken küçük köpek ırkları için daha küçük ürünler üretilmektedir. Köpek şapkaları kimi zaman köpekleri yağmurdan ya da rüzgardan korumak amacı ile kullanılmaktadır. Bazı durumlarda ise yalnızca aksesuar amacı ile tercih edilmektedir. Siz de köpek beresi ve köpek şapkası modellerine n11.com mağazalarından göz atabilirsiniz. Ayrıca diğer köpek aksesuarları ve birbirinden güzel köpek kıyafetleri için de n11.com köpek elbiseleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Alphadog (1)
(77)
Exclusion (1)
leydi (1)
modabutik (1)
Odi Style (3)
Pati (2)
Patishco (1)
Pawstar (23)
Petza (46)
Sany (1)
Tail&Paws (18)
Toledo (1)
Trixie (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsi

(27)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(22)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL