Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kostüm

için 123 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Köpek Kostüm

Evcil hayvan sahipleri için hayvan bakımı özverili olmalıdır. Köpek sahipleri de köpeklerin temel ihtiyaçlarının yanı sıra onlara yüksek standartlarda bir yaşam sağlamaya çalışır. Evcil köpekler, ev ortamında yaşamaya alışırlar. Oda sıcaklığına alışan köpekler, dışarının sıcaklığına kolay adapte olamazlar. Kış mevsimlerinde dışarıya çıkan evcil köpekler kolaylıkla hasta olma eğilimi gösterebilir. Ayrıca yavru köpekler ve bazı hastalıklara sahip olan köpeklerin fazla üşümeleri normal bir durumdur. Bu durumda köpek sahipleri, köpeklerinin sağlığı için bazı kıyafetler seçmek durumunda kalabilirler. Kış mevsimleri için çok çeşitli köpek kıyafetleri mevcuttur. Yağmurlu havalarda ve kış soğuklarında köpeklerin tüylerinin ıslanmasını köpek yeleği gibi kıyafetler engeller. Köpekler de insanlar gibi soğuk mevsimlerde hasta olabilir. Bir başka kıyafet türü olan köpek kazakları da köpekleri soğuktan korumak için yardımcılardır. Karlı havalarda küçük boylu köpekler, yere yakın olmalarından dolayı üşüyerek nezle olabilir. Bu havalarda küçük köpekler için küçük köpek hırkası tercih edilebilir. Evcil hayvan ürünleri kategorisinden ulaşabileceğiniz köpek elbiseleri onları soğuktan korur. Köpek hırkası ve yeleği seçiminizde köpeğinizin rahat kullanabileceği ürünleri seçmelisiniz. Köpeğinizin cinsine, yaşına ve bedenine göre köpek kıyafetleri seçmelisiniz. Bazı köpek cinsleri kış mevsimlerinde kendilerini yeterince ısıtamazlar. Bu durumda köpek sahipleri, köpeklerinin cinsine ve bedenine göre bir köpek hırkası seçimi yapmalıdır. Dilerseniz sayfamızdaki köpek elbiseleri ürünleri inceleyebilir, köpeğinize uygun bir kıyafet seçimi yapabilir ve farklı modeller keşfedebilirsiniz.

 Köpek Kostüm Modelleri

Köpek Kostüm Modelleri

Köpekler için üretilmiş olan köpek hırkaları, süveterler ve yelekler birçok çeşit içerir. Köpeğiniz için seçeceğiniz köpek yeleği veya köpek süveteri içerisinde birçok kumaş ve renk ile karşılaşabilirsiniz. Kumaş çeşitliliği açısından köpeğiniz için en uygun olan kumaşı köpeğinizin cinsine göre belirlemelisiniz. Köpek yelekleri, köpekleri soğuk havalardan korumalarının yanı sıra tüylerinin ıslanmamasını da sağlar. Köpek sahipleri, yağmurlu havalarda köpek yelek modelleri içerisinden köpeklerinin boynuna ve cinsine göre uygun olanı tercih edebilir. Bir diğer kullanışlı köpek kıyafeti ise köpek hırkalarıdır. Köpek hırkaları genellikle örgü kumaştan üretilir. Bu hırkalar, kış mevsimlerinde köpeklerin üst kısımlarını sıcak tutarak onların beden ısılarını korur. Köpek hırka modelleri içerisinde köpeklerin bacaklarını da koruyan çeşitler bulunur. Köpeğinizin konforuna göre bu köpek hırkası çeşitleri arasından uygun olanı seçebilirsiniz. Diğer bir köpek kıyafeti ise köpek süveterleridir. Köpek süveteri de köpek hırkaları gibi köpekleri sıcak tutar. Soğuk havalarda köpekler için tercih edilebilecek birçok köpek kıyafeti ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca renk olarak da geniş bir yelpaze sunan köpek süveterler ve hırkalar köpeğinize ayrı bir tarz katacak. Köpek hırkaları ve süveterleri arasında köpeklerin kulaklarını sıcak tutacak modeller de bulunuyor Bu modeller yavru köpekler için oldukça konforlu bir kış sağlar. Örgü kumaşlı bu kıyafetler şık modeller de içerir. Düğmeli köpek yelekleri olduğu gibi fermuarlı yelekler de oldukça tercih edilen köpek yeleği modellerindendir. Köpek yelek özellikleri arasından tercih edilen bir diğer model ise yağmurluk kumaşlı köpek yelekleridir. Yağmurlu havalarda bu yağmurluk köpek yelekleri köpeğinizin tüylerini kuru tutarak onu soğuk havalardan korur. Köpek kıyafetleri içinde birçok desen ile karşılaşabilirsiniz. Sade tek renkli köpek hırkaları ve süveterleri seçebileceğiniz gibi köpek desenli hırka modelleri gibi desenli çeşitlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Şimdi siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek, köpeğinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Köpek Kostüm Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Köpek Kostüm Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış mevsimlerinde köpekler için seçeceğiniz köpek kıyafetleri köpeğinizin rahatlığını sağlamalıdır. Onları soğuktan koruyan bu kıyafetlerin seçiminde köpeklerin konforu da önemli bir etkendir. Onların hareketlerini kısatlamaması gerekir. Dikkat edilmesi gereken ilk nokta kıyafetin kumaşıdır. Yumuşak kumaşlar köpekler için uygundur. Örgü kumaşlar köpek hırkaları ve süveterleri için kış mevsimlerinde kullanışlı bir kumaş türüdür. Köpeğiniz için tercih edeceğiniz örgü köpek yeleği modelleri onu oldukça sıcak tutacaktır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta ise köpeğinizin cinsidir. Köpeğinizin tüyleri, boyu cinsine göre farklılık gösterir. Kısa boylu bir köpeğe sahipseniz kalın kumaşlar karlı havalarda onları oldukça sıcak tutacaktır. Köpeğinizin cinsi Sibirya kurdu gibi bol tüylü bir cins ise ona köpek hırkaları ve süveterleri seçiminizde çok kalın kumaşlar tercih etmenize gerek yoktur. Diğer bir yandan köpeğiniz kısa boylu ve tüysüz cinslerdense onlar için soğuk havalarda süveter ve hırka seçiminizde örgü kumaş tercih edebilirsiniz. Ayrıca köpek süveter modelleri içerisinden ayakları sıcak tutan modelleri de tercih ederek köpeğinizi soğuklardan koruyabilirsiniz. Köpekler de insanlar gibi bazı bedenlere sahiptir. Köpeğinizin bedenini bilmeniz ona uygun kıyafeti seçmenizi sağlayacaktır. Bu bedenlerden birini seçerken köpeğinizi kasmayacak, hareketlerini kısıtlamayacak olmasına dikkat etmelisiniz. Köpek süveteri, yeleği ve hırkası seçiminizde kıyafetin kolaylıkla çıkarılabilmesi de önemli bir etkendir. Düğmeli modeller ve fermuarlı modeller arasından köpeğiniz için kolay giydirilebilecek bir model seçebilirsiniz. Renk seçiminizde tamamen zevkinize ve köpeğinizin rengine göre bir tercih yapabilirsiniz. Köpeğinizle gece yürüyüşlerine çok fazla çıkıyorsanız köpek yelek renkleri arasından fosforlu modelleri tercih edebilirsiniz. Köpeğiniz için seçeceğiniz kıyafetlerde onun ihtiyaçları ön planda olmalıdır. Soğuk havalarda köpekleri kulaklarından kontrol ederek üşüdüğünü anlayabilirsiniz. Ek olarak köpeğiniz soğuk havalarda titreme gibi belirtiler gösteriyorsa da onlara köpek hırkalarından veya süveterlerinden birini seçmeniz uygun olacaktır.

Köpek Kostüm Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Kostüm Özellikleri ve Fiyatları

Evcil köpeğiniz için seçeceğiniz köpek hırkaları, yelekleri birçok özellik ve model içerir. Fiyatlar kaliteye göre şekillenmesinin yanı sıra modellere göre de değişir. Kaliteli kumaşlar ile tasarlanmış köpek hırkası çeşitleri içerisinden bütçeniz göre bir seçim yapmanız mümkündür. Ayrıca markalar da çok çeşitli modeller tasarlayarak fiyatları etkileyebilir. Köpeğiniz için seçeceğiniz köpek hırkaları modelleri arasında farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Köpek hırkası örgü kumaş çeşitlerinden birini seçiminizde kaliteye göre seçim yapmalısınız. Bunun yanı sıra kaliteli seçimlerde fiyatlar yükselebilir. Kaliteli bir seçim yaptığınızda köpeğiniz o kıyafeti uzun süre kullanabilir. Uzun süreli bir kullanım düşünüyorsanız kaliteli kumaşlardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Köpek hırkaları, yelekleri ve süveterleri popülariteye göre ve insanların seçimine göre fiyatlar inebilir ve çıkabilir. Köpeğinizin cinsine göre farklı kıyafetler farklı fiyatlara sahip olur. Ayrıca Köpek kıyafetleri desenleri de fiyatları etkileyebilir. İnsanlar, köpek kıyafetleri seçiminde köpek hırkası kullanımı konusuna oldukça dikkat ederler. Böylece kolay giydirilebilen kıyafetler evcil hayvan sahipleri tarafından daha fazla tercih edilir. Bu durum da fiyatları etkileyebilir. Köpek hırkası seçiminizde çevrenizdeki evcil hayvan sahiplerinden tavsiye alabilir veya köpek hırkası yorum kısmından yardım alabilirsiniz. Köpeğinize bir yelek almak için inceleme yapıyorsanız köpek yeleği kullanan kişilerin yorumlarını inceleyerek köpeğinize uygun yeleği bulabilirsiniz. Markalar ve piyasa da köpek kıyafetleri fiyatlarında değişikliğe neden olabilir. Sonuç olarak köpek kıyafetleri, çeşitlerine ve kalitelerine göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Köpeğinize uygun hırka, süveter ve yelek seçimi için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, dilerseniz köpeğinize uygun kıyafeti satın alabilirsiniz.