TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Palto

için 239 sonuç bulundu.

Palto

Evde beslenen bazı köpek cinsleri soğuk havaya karşı son derece hassas olabilmektedir. Özellikle ev koşullarına ve ev sıcaklığına alışan bazı köpekler soğuk havadan kolaylıkla etkilenebilmekte ve kış aylarında çok üşümektedirler. Bu noktada köpek cinsinin, yaşının ve köpeğin kişisel özelliklerinin iyi değerlendirilmesi gerekmektedir ve köpeğe uygun soğuktan koruma yöntemleri incelenmelidir. Köpekleri soğuktan korumak için başvurulan en iyi yöntem onlara köpek montu giydirmektir. Köpek montu giymesi faydalı olan bazı ırklar bulunur. Örneğin bacakları kısa olan köpek ırkları kış günlerinde özellikle kar yağıyorsa mont giymelidirler. Mont giymedikleri takdirde karınları kar tabakasına yakın olduğundan dolayı kolayca hasta olma riski taşırlar. Aynı zamanda bağışıklık sistemleri zayıf olan ya da belirli kronik hastalıkları bulunan köpeklerin de mont giymesi faydalıdır. Bunun yanı sıra yavru köpekleri de kışın soğuktan korumak amacı bu tür giysiler giydirilmektedir.

Köpeğiniz için köpek paltosu ya da köpek montu almayı planlıyorsanız onun bedensel özelliklerini dikkate almalısınız. Büyük köpek ırkları için daha büyük boyutlara sahip köpek paltoları satın alınmalı ve kışın soğuktan iyi bir şekilde korunmaları sağlanmalıdır. Küçük ve orta boyutlu ırklar içinse kendi bedensel yapılarına uyum sağlayan ve üzerlerinde bol durmayan köpek paltosu modelleri incelenmelidir. Palto seçiminde en önemli maddelerden birisi köpeğin rahat edeceği, doğru ürünü bulmaktır.

Köpek paltosu modelleri pek çok seçenek ile sizleri bekliyor. Köpek paltolarında en çok tercih edilen modellerden birisi şişme montlar. Köpekler için üretilen şişme montlar genellikle pamuklu olan yüzeyleri ile köpeğinizin kış günlerinde üşümemesini sağlar. Aynı zamanda şapkalı montlar da köpekler için sıklıkla tercih edilmektedir. Şapkalı köpek montları son derece kullanışlıdır. Bu montlar sayesinde yağışlı havalarda köpeklerin kafaları ıslanmamış olur. Soğuk havalara karşı fazla hassas olan köpekler için kürklü köpek paltoları tercih edilebilir. Kürklü ürünler köpeklerin kış günlerinde hasta olmasını engellemek adına faydalıdır. En çok tercih edilen bir diğer köpek paltosu modeli ise polarlı paltolardır. Bu ürünlerden tercih edilecekse iç yüzeyi polarlı, dış yüzeyi ise su ve rüzgar geçirmeyen malzemeden üretilmiş olanlara göz atılabilir. Böylece köpek fazla terlememiş olur. Hem de su ve rüzgar geçirmeyen bu ürünler sayesinde üşümesi engellenmiş olur. Köpeğinizin bacaklarını da korumak adına ayaklı köpek paltolarına göz atabilirsiniz. Tüm köpek paltosu modellerini n11.com köpek elbiseleri kategorisinde bulabilir, köpeğiniz için uygun ürünü seçebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alphadog (7)
(202)
Kemique (5)
Markapet (2)
Patishco (5)
Pawstar (6)
Petza (1)
Royalist (2)
Trixie (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsi

(21)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL