TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bot & Ayakkabı

için 148 sonuç bulundu.

Bot & Ayakkabı

Pek çok kişi sosyal medyada patilerinde ayakkabı olan bir köpek gördüğünde sevgiyle gülümser ve ne kadar şirin bir görüntü olduğunu düşünür; ancak köpek ayakkabıları şirinlik ve sevimlilik dışında pek çok yararlı amaca hizmet eder.

Köpek Ayakkabısı Nedir, Ne İşe Yarar?

Köpek Ayakkabısı Nedir, Ne İşe Yarar?

Köpek ayakkabısı dendiğinde aklınızda tam anlamıyla bir ayakkabı canlanmasın; köpek ayakkabı modelleri daha çok patik ya da galoşu andıran bir şekle sahiptir. Satın alacağınız köpek ayakkabı numarası, köpeğinizin cinsine göre değişiklik gösterir ve tıpkı insanlarda olduğu gibi denemeden alınmaması tavsiye edilir. Fazlasıyla aktif olan köpekler bazen en sevdikleri aktiviteleri gerçekleştirebilmek için özellikle patilerinde ekstra korumaya ihtiyaç duyabilirler. Bu gibi durumlarda harika birer alternatif olan köpek patikleri, köpeğinizin patilerinin yara almasını ve sertleşmesini önler. Bununla birlikte özellikle çobanlık, avcılık ve benzeri güç gerektiren eylemlerde bulunan köpekler için köpek ayakkabısı daha da büyük önem taşıyan bir köpek aksesuarı haline gelir.

Köpek Ayakkabısı Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Köpek Ayakkabısı Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Köpek ayakkabısı satın almadan önce köpeğinizin gerçekten bir ayakkabıya ihtiyaç duyup duymadığını belirlemek zorundasınız. Köpekler tıpkı diğer hayvanlar gibi doğalarının bir parçası olmayan, onlara ekstra yük oluşturan ve günün sonunda onlara destekten çok köstek olacak hiçbir parçayı üzerlerinde taşımak istemezler. Bu yüzden de köpek için ayakkabı temin etmeden önce tam olarak hangi amaca hizmet edeceğini belirlemeniz gerekir. Avcılık, çobanlık ya da balıkçılık gibi fiziksel güç gereken işlerde destekçiniz olan köpeğiniz için ise bir köpek ayakkabı temin etmeniz oldukça faydalı olur. Soğuk ve sert zeminle patiler arasındaki teması yumuşatan köpek ayakkabıları sayesinde köpeğinizin ayaklarının sertleşmesini, nasırlaşmasını ve tabii ki üşümesini engelleyebilirsiniz. Köpek ayakkabısını köpeğinize giydirmek için ise tek yapmanız gereken, satın aldığınız ürün üzerindeki talimatları takip ederek her bir patiği köpeğinizin ayaklarına giydirmek.

Köpek Ayakkabısı Fiyatları Ne Civardadır?

Köpek Ayakkabısı Fiyatları Ne Civardadır?

Köpek ayakkabısı kullananlar genellikle uygun fiyata kaliteli ve uzun ömürlü ayakkabı modellerini online olarak kolaylıkla bulabildiklerini belirtiyor. Kategorimizde bulunan köpek ayakkabısı fiyatları bütçe dostu fiyatlar olup cebinizi zorlamayacak cinstendir. Köpeğinizin cinsine, yaşına, kilo ve boyuna göre bir köpek ayakkabısı satın alarak gerekli gördüğünüz anlarda güvenle kullanmanız mümkün. Tasarım ve estetiği fazla göz önünde bulunduran köpek ayakkabı modellerinin çoğunlukla ergonomik ve ortopedik açıdan yetersiz kaldığı gelen yorumlar arasında. En çeşitli köpek botu ve ayakkabısı modelleri için doğru adreste olduğunuz kesin. Trixie, Percell, Pawz ve Ferplast gibi popüler köpek aksesuarları markalarının ayakkabı, patik, galoş ve bot modellerini burada bulabilirsiniz. Diğer köpek elbiseleri ve kıyafetleri için ise Köpek Elbiseleri kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(65)
Patishco (1)
Pawz (20)
Percell (1)
Sprenger (1)
Trexie (1)
Trixie (59)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(6)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsi

(11)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL