TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yağmurluk

için 789 sonuç bulundu.

Yağmurluk

Köpek yağmurluğu, köpekler için belki de en yararlı köpek kıyafetleri arasındadır. Köpek için yağmurluk kullanılmasının temel amacı köpeklerin ıslanmasını ve kokmasını engellemektir. Dolayısıyla özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda pek çok köpek dostu tarafından köpek yağmurlukları tercih edilmektedir.

Köpek Yağmurluğu Nedir?

Köpek Yağmurluğu Nedir?

Köpek yağmurluğu, yağmurlu ve soğuk havalarda özellikle küçük köpekler ve tüysüz cinslerin sokağa çıkarken kullandıkları köpek elbiseleridir. Özel su geçirmez dış yüzeyi ve yıkanabilir yapısı ile kolay kullanım sağlayan köpek yağmurlukları uygun fiyat seçenekleriyle de köpek dostlarına alım kolaylığı sunmaktadır. Köpeklerinizi gün içinde gezdirmeye çıkardığınızda evden çıkmadan önce yağmurluğunu giydirirerek ıslanmasını önleyebilirsiniz. Bilindiği gibi ıslanan köpeklerin tüyleri pek de hoş kokmaz. Köpek yağmurlukları sayesinde bu kokunun da önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca köpeklerin tüyleri her ne kadar soğuğa karşı koruyucu olsa da ıslak bir şekilde bekleyen ve uzun zaman geçiren köpeklerin hasta olma sıklıkları fazladır. Yağmurluklar sayesinde köpeklerinizin hasta olmasına karşı da önlem alabilirsiniz.

Köpek Yağmurluk Modelleri

Köpek Yağmurluk Modelleri

Kategorimizde yer alan geniş ürün çeşitliliği sayesinde siz de aradığınız yağmurluk modeline kolayca ulaşabileceksiniz. Sayfamızda bulabileceğiniz köpek yağmurluk modellerinden bazıları; kapşonlu köpek yağmurlukları, içi kürklü köpek yağmurlukları, golden köpek yağmurlukları, büyük köpek yağmurluk modelleri, içi polar yağmurluklar, orta ve küçük boy köpek yağmurlukları, çıtçıtlı kolay giyimli köpek yağmurluklarıdır. Özellikle düğmeli ve çıtçıtlı modelleri giydirmek ve çıkarmak çok kolay olduğundan sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Bunun yanı sıra içi kürklü ya da polarlı modeller yağmurdan korumanın yanında aynı zamanda soğuktan da korumaktadır. Ayrıca köpek ırklarına göre küçük, orta ya da büyük köpekler için de yağmurluk modelleri bulunmaktadır. Bu yüzden köpek yağmurluğu satın alırken köpeğinizin ölçülerine göre bir ürün almanız gerekir.

Köpek Yağmurluğunun İşlevleri Nelerdir?

Köpek Yağmurluğunun İşlevleri Nelerdir?

Köpek yağmurluğunun en önemli işlevi köpeklerinizi ıslanmaktan korumasıdır. Bazı yağmurluklar modelinin özelliklerine bağlı olarak köpekleri soğuklardan da korumaktadır. Köpek yağmurlukları, minik dostunuzun ıslanmasını engelleyeceğinden tüylerinin kokmasını da önler. Bunun yanı sıra bazı hassas köpeklerin ıslanıp/üşütüp hastalanmasının da önüne geçilmiş olur. Ayrıca yine modeline bağlı olarak reflektörlü ve renkli yağmurluklar, köpeğinizi akşam karanlığında rahat görmenizi ve takip etmenizi sağlar. Köpeklerin cinsine bağlı olarak yağmurluk gereksinimleri değişmektedir. Örneğin; kuzey ırkından birçok köpeğin tüy yapısı sıktır ve soğuk hava koşullarına karşı dirençlidiler. Ancak ev koşullarına göre evrim geçirmiş ve ev ortamına uyum sağlamış köpekler için aynı cümle geçerli değildir. Ayrıca küçük ve ince tüylü köpeklerde soğuk havalara karşı hassastırlar. Köpek yağmurluklarının yanı sıra diğer köpek kıyafetlerini de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsi

(180)
(66)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Alphadog (19)
Bestpet (14)
BestPet (4)
Croc (2)
(384)
DOGTORİN (4)
Eastland (1)
Karlie (7)
Kemique (45)
KERBL (4)
Lepus (11)
Lindo dogs (24)
Lion (5)
Markapet (2)
Patishco (2)
Pawstar (88)
Pet Style (6)
Petcraft (3)
Petza (33)
Ponchic (2)
Trixie (114)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(47)
(44)
(37)
(36)
(24)
(14)
(11)
(8)
(7)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(70)
ve üzeri (84)
ve üzeri (85)
ve üzeri (85)
ve üzeri (86)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL