Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yağmurluk

için 611 sonuç bulundu.

Köpek Yağmurluğu

Köpeğinizin ıslanmaması içi satın alabileceğiniz çeşitli renk ve modeldeki köpek yağmurluğu ile evcil hayvanınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Sağlığını etkin bir biçimde koruyan bu tip bir kıyafetler aynı zamanda küçük dostunuzun kokmasını da engelleyecektir. Hem hayvanınızı soğuklardan korumak hem de kokmasını engellemek için yağmurlu ve soğuk havalarda böyle bir ürünü tercih edebilirsiniz. Köpeğiniz tüylü ya da tüysüz olmasına göre çeşitli türden ürünlere, farklı markaların sunduğu tasarımlarla ulaşabilirsiniz. Yıkanabilir yapıları ve su geçirmez yüzeyleriyle pratiklik sağlayan bu ürünler geniş fiyat aralıklarıyla da dikkat çekiyor. Farklı markaların farklı kalite ve tasarımlarda sunduğu modeller arasından siz de köpeğinizin özelliklerine, ihtiyaçlarına ve bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Köpeğinizin tuvalet ihtiyacınızı karşılamak için ya da gündelik bir gezinti için dışarı çıktığınızda satın aldığınız köpek yağmurluğunu evcil hayvanınıza giydirebilirsiniz. Küçük dostunuzu sevimli kıyafetler giydirerek hem onu mutlu edebilir hem de sokakta şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok markanın ürettiği küçük ve büyük ırk köpek yağmurluğu bulunmaktadır. Araştırmalarınızı yaparken ilk olarak evcil hayvanınızın özelliklerini ve ihtiyaçlarını belirlemelisiniz. İhtiyaç ve özellikleri belirledikten sonra belirleyeceğiniz ürünler arasında bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün uzun vadede daha mantıklı olacaktır. Öte yandan seçimlerinizi yaparken evcil hayvanınızın yaşını da önemsemelisiniz. Sözgelimi köpeğiniz büyüme çağındaysa ya da büyüme çağına yaklaşıyorsa aldığınız yağmurluk bir süre sonra ona olmayacaktır. Bazı köpek türleri ise belirli bir zamandan sonra aynı ebatlarda kalmaktadır. Köpeklerin tüyleri her ne kadar onları soğuk havalardan korumak için var olsa da kimi durumlarda yeterli olmamaktadır. Genel olarak bakıldığında doğada yaşamadığı için ve ona uygun adapte özellikler geliştiremediği için destekleyici aksesuarlar kaçınılmazdır. Genel olarak ev ve bahçe ortamında büyüyen köpekler çoğu zaman sıcak ve soğuk gibi durumlarda kollanmalıdır. Öte yandan köpek için yağmurluk satın almak evcil hayvanınıza kimi yararlar sağlayacağı gibi sizin açınızdan da yararlar sunacaktır. Özellikle tüylü bir köpeğiniz varsa ve yağmurlu bir günde ıslanmışsa yoğun bir koku yayabilir. Yoğun kokular oluştuğunda ise evcil hayvanınızı yıkamak, kurulamak gibi pek çok işlem yapmanız gerekebilir. Hasta olması ise var olan diğer riskler arasında sayılabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için siz de çeşitli model ve tasarımlarla üretilen yağmurlukları tercih etmelisiniz. Çeşitli köpek yağmurluklarına bütçenize uygun fiyatlarla ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Köpek Yağmurluğu ile Minik Dostlarınızı Koruyun

Köpek Yağmurluğu ile Minik Dostlarınızı Koruyun

Evcil hayvanınıza stil katmak ve sokakta ilginin odağına almak için çeşitli tatlı ve şık yağmurluk ürünlerini satın alabilirsiniz. Köpeğinizin sosyalleşmesi için tercih edebileceğiniz gibi bir ihtiyaç doğrultusunda da bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Köpek yağmurluk modelleri her ne kadar birbirinden farklı olsa da teknik olarak benzer özellikler sergilerler. İç kısımda genelde sentetik elyaf, pamuk, yün gibi dokuma ve kumaşlara yer verilen yağmurlukların dış kısmı ise yağmur geçirmez özelliktedir. Dış kısımlarda tercih edilen naylon, deri, plastik ve polyester gibi materyaller yağmur ve kar gibi sıvıların içeriye geçmesini engeller ve hayvanınızın konforlu bir gezinti yaşamasını sağlar. Minik dostunuzun konforunu artıracak bu ürünler genel olarak bacak, yaka ve bel taraflarından ayarlanabilir özelliktedir. Onların konforu ve rahatlığı için tasarlanan bu ürünler dolaylı olarak sizin de konforunuzu artıracaktır. Daha az soğuğa maruz kalan minik dostunuz daha mutlu olacağı gibi daha az hasta olacaktır. Öte yandan ıslanmayacağı için koku oluşma olasılığı da düşecektir. Böylesi avantajlardan yararlanmak için siz de çeşitli model ve tasarımdaki köpek kıyafetleri ürünlerini inceleyebilirsiniz. Mavi, yeşil, sarı, pembe, kırmızı, siyah ve daha çok pek renkte ulaşabileceğiniz bu ürünler baskılı, çizgili, puantiyeli ve sade tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Göz alıcı ve klasik pek çok tarz arasından köpeğinizin rengine ve kendi kıyafetlerinize göre seçimler yapabilirsiniz. Diğer yandan retro tarzdaki ürünler de her sezonun trendi olma yolunda ilerlemektedir. Retro modeller genel olarak klasik çizgi ve renkleriyle öne çıkıyor. Spor tarzdaki yağmurluklar ise hareketli ve canlı renkleriyle köpeğinizle aranızdaki uyumu dışarıya yansıtabilir. Genel olarak tek parça halinde üretilen ve piyasaya sunulan ürünler bağlama seçeneğiyle de kullanılabilir. Birbirinden farklı cins, ebat ve kilodaki köpekler için dizayn edilen yağmurluklar arasından seçimler yapabilmeniz mümkündür. İklim koşullarına ve mevsimsel şartlara göre yapacağınız seçimler için teknik özellikleri de iyi bilmelisiniz. İçerisinde yün, pamuk ve kaz tüyü gibi sıcaklığı izole eden materyaller bulunan bu ürünler hem köpeğinizin vücut sıcaklığını korur hem de konforlu bir his sağlar. Ayrıca köpeğinizin tarzını tamamlayacak tüm tasma ve künye çeşitleri de, farklı tasarımlarla sayfamızda mevcuttur.

 Canlı ve Dinamik Köpek Yağmurluğu Modelleri

Canlı ve Dinamik Köpek Yağmurluğu Modelleri

Küçük ya da büyük köpek yağmurluğu modellerini evcil hayvanınızın genel yaşam şekline ve özelliklerine göre seçebilirsiniz. Gelişme dönemini tamamlamış evcil hayvanınıza tam olacak kaliteli bir ürün seçerek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Öte yandan farklı özelliklere ve tasarımlara sahip pek çok yağmurluk ile yılın farklı zamanlarında farklı yağmurlukları da kullanabilirsiniz. Kış ayları gibi soğukların yoğun olduğu zamanlarda kullanacağınız ürünün daha kalın ve koruyucu olmasını isteyebilirsiniz. Öte yandan ilkbahar gibi soğukların çok yoğun olmadığı ama minik dostunuzun olumsuz anlamda etkilenebileceği zamanlarda ise ortalama bir ürün tercih edebilirsiniz. Hafif ve ince bir içeriğe sahip olan bahar ve yaz ürünleri genel olarak kullanışlı ve kaliteli astarlar içermektedir. Satın alacağınız pek çok ürünü ister makinede yıkama talimatına uygun olarak yıkayabilir isterseniz de elinizde temizleyebilirsiniz. Bu tip ürünler toz, kar, çamur, yağmur, su gibi pek çok faktörden koruduğu gibi çeşitli reflektörleri sayesinde köpeğinizi daha görünür bir hale de getiriyor. Görünürlüğü artırmak hem köpeğiniz uzaklaştığında onu rahatça görmenizi hem de karanlık anlarda rahatça seçebilmenizi sağlayacaktır. Golden köpek yağmurlukları arasında çeşitli reflektörlere sahip olan modelleri rahatça bulabilirsiniz. Reflektörlü modelleri satın alarak yağışlı ve sisli günlerde ya da karanlık akşamlarda köpeğinizin görünürlüğünü artırabilirsiniz. Reflektör içeren yağmurluklara farklı renk seçenekleriyle ulaşabildiğiniz gibi farklı modellerle de ulaşabilirsiniz. Onu yağmurdan koruyan bir ürünü, özellikle soğuk günlerde, hırka ve kazak gibi kıyafetlerle de destekleyebilirsiniz. Yaka ya da bel bölümünde bulunan kayış desteği de küçük dostunuza baskı yaratmadan yönlendirebilmenizi sağlayacaktır. Böylesi bir ayrıntıyla hem ürününüz hayvanınızın üstünden kolayca sıyrılmaz hem de ona baskı yaratmayacağınız için daha konforlu bir gezinti sağlarsınız. Boyun ve karın bölgesine az baskı uygulayacağı için böyle bir tasarım hem sizi hem de evcil hayvanınızı mutlu edecektir. Diğer yandan renkli ve canlı tasarımların yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan şeffaf köpek yağmurluğu çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak kullanmak yerine sadece yağmur, kar gibi durumlarda kullanabilirsiniz. Yanınızda pratik olarak taşıyabileceğiniz bu ürünler ile birlikte minik dostlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde korumaya alabilirsiniz. Şeffaf modeller çeşitli kumaş ve dokumalar içermediği için minik dostunuzun vücut sıcaklığını korumayacaktır. Genel olarak sadece yağmur ve kar gibi onu ıslatacak materyallerden koruyacaktır. Bu da onun ıslanmasını, kokmasını ve dolayısıyla hasta olmasını engelleyecektir.

 Köpek Yağmurluğu ile Evcil Hayvanınıza Şıklık Katın

Köpek Yağmurluğu ile Evcil Hayvanınıza Şıklık Katın

İnsanlar gibi birçok canlı soğuk havalarda üşür. Çevrede görmeye alışkın olduğunuz evcil hayvanlar arasında ise kedi ve köpekler yer alır. Bu evcil hayvanların da soğuktan, yağmurdan ve kardan korunması gerekir. Eğer evcil hayvanınızı soğuktan korumak istiyorsanız ona uygun kıyafetler giydirmelisiniz. Örneğin köpeğinize mont, yağmurluk ya da kazak giydirebilirsiniz. Evcil hayvanınızın cinsine ve boyutuna göre tercih edeceğiniz bu tasarımlar onu soğuktan koruyacaktır. Soğuğa karşı özel kumaşlardan ve materyallerden üretildiği için hayvanınızın konforu artacaktır. Aynı zamanda satın aldığınız köpek yağmurluk tulum şeklinde ise canlı için daha konforlu ve korunaklı olacaktır. Köpeklerin yağmurdan korunması ve ıslanmaması için kullanılan bu ürünlerin bir diğer avantajı da hayvanın kokmasını önlemesidir. Bilindiği gibi köpekler ıslandığında kokabilirler. Bunun önüne geçmek ve hayvanın üşümesini engellemek için köpek yağmurluk modelleri kullanılır. Yürüyüşe, harekete ve hava almaya ihtiyaç duyan canlıların başında köpekler gelir. Günlük ihtiyaçları olan hareketi sağlamaları için ve tuvaletlerini yapmaları için köpekler sahipleri tarafından yürüyüşlere çıkarılır. Dört mevsimde de yürüyüşe çıkarılması gerektiği için köpek tekstil sektörü doğmuştur. Soğuk havalarda kaban ve montla kendini koruyan insanlar gibi evcil hayvanlar için de kıyafetler, montlar ve yağmurluklar üretilmiştir. Bu ürünler sayesinde evcil hayvanınızı dışarıya çıkarırken endişelenmenize gerek kalmaz. Hava nasıl olursa olsun onun ihtiyaçlarını karşılamak için dışarıya çıkarttığınızda yağmurluk sayesinde onu koruyabilirsiniz. Özellikle küçük boyuttaki cinslerin daha çok üşüdüğü bilinir. Onların vücut ısısını korumak için köpek yağmurluğu küçük ırk çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bacak, boyun ve sırt ölçülerine uygun olarak üretilmiş bu ürünler köpek yavrunuzu koruyacaktır. Sonbahar ya da kış mevsiminde evcil hayvanınızı yürüyüşe çıkarmak istediğinizde hava yağışlı olabilir. Bu gibi durumlarda onu korumak için şapkalı bir yağmurluk giydirerek onu yağmurdan koruyabilirsiniz. Bu sayede olumsuz hava şartlarından etkilenmeden yürüyüşünü yapabilir. Bunun yanı sıra ıslanan tüylerin kokmasını da önlemiş olursunuz. Diğer bir avantaj ise hayvanın üşütmesini önleyerek hastalanmamasını sağlamanızdır. Islandığında ya da üşüdüğünde hasta olabilen bu canlılar ek kıyafetler ile korunmalıdır. Bu ek kıyafetlerin başında da yağmurluklar gelir. Siz de köpeğinizin fiziksel özelliklerine göre ve ihtiyacı doğrultusunda modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İçi polarlı ya da polarsız olarak üretilen modelleri sayfamızdan inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

 Köpek Yağmurluğu Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Köpek Yağmurluğu Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

İster yavru ister yetişkin olsun tüm köpekler yürüyüş yapmayı çok sever. Ancak hava koşullarından bazen olumsuz etkilenebilirler. Özellikle tüysüz ya da kısa tüylü olan cinsler soğuk ve yağışlı havalardan oldukça olumsuz etkilenebilirler. Diğer tüylü cinslere göre daha hassas olan bu canlılar için özel olarak tasarlanmış ürünleri çeşitli markaların bünyesinde bulabilirsiniz. Göreceğiniz gibi farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde tasarımlar mevcuttur. Kendi zevkinize ve evcil hayvanınızın fiziksel özelliklerine göre satın almak istediğiniz ürünü belirleyebilirsiniz. Bu modeller arasında kapüşonlu, kapüşonsuz, kürklü, kürksüz, polarlı ya da polarsız gibi seçenekler yer almaktadır. Yaşadığınız bölgenin hava şartlarına ve köpeğinizin cinsine göre seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Köpek yağmurluğu kalıbı konusunda hassassanız; alışveriş sırasında ürün detaylarını ve bilgilerini özenle incelemelisiniz. Köpeğinizin cinsi, bacak boyu ve kafa boyutu bu konuda oldukça önemlidir. Bu kriterlerin yanı sıra üründen bekledikleriniz de oldukça önemlidir. Örneğin fermuarlı mı düğmeli mi istediğiniz büyük bir önem taşımaktadır. Genellikle karın altından kapanan bu kıyafetler fermuarlı, çıtçıtlı ya düğmeli olabilir. Kullanım alışkanlığınıza göre bu seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra paçalı köpek yağmurluğu satın alırsanız evcil hayvanınız farklı avantajlara da sahip olabilir. Örneğin, yağmurun şiddetli olduğu bir günde onu yürüyüşe çıkardığınızda bacaklarını da korumak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda paçalı modeller tercih edilirse canlının bacakları da yağmurdan korunmuş olur. Islanmayan vücut ve bacaklar köpeğinize mutluluk sağlar. Aynı zamanda ıslanmadığı için de tüyler koku oluşturmaz. Tercihinize göre yönlendireceğiniz alışverişlerde kıyafet boyutu evcil hayvanınızın konforu için de önemlidir. İçinde rahat hareket edebilmesi için dar kesimli modelleri satın almamalısınız. Canlının kendisini içinde rahat ve güvende hissettiği modeller ona çok iyi gelecektir. Yağmurlukların amacı canlıyı yağmurdan korumak olsa da canlının vücut sıcaklığını da koruması gerekir. Yağmur genellikle soğuk havalarda yağar bu yüzden polarlı ya da kürklü modelleri satın alırsanız evcil hayvanınızı soğuğa karşı da korumuş olursunuz. Soğuktan ve yağmurdan korunmak için genellikle köpek polar yağmurluk tasarımları talep görmektedir. Bunun sebebi yumuşak bir dokuya sahip olmasının yanı sıra temizlik kolaylığıdır. Hijyen açısından sorun çıkarmayan bu ürünler birçok köpek tarafından severek kullanılmaktadır.

 Köpek Yağmurluk Modelleri İle Gelen Konfor

Köpek Yağmurluk Modelleri İle Gelen Konfor

Evcil dostlarını yağmurdan ve soğuktan korumak için satın alabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda sizin zevkinizi de yansıtabilir. Kumaş çeşidinin yanı sıra farklı renk ve desenlerde üretilen yavru köpek yağmurluğu modelleri çizgili, puantiyeli ya da baskılı olabilir. Kendi kıyafet kombininiz ile ya da hayvan dostunuzun rengine göre bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda sarı, mavi, kırmızı ve yeşil gibi canlı renklerde de üretildiği için evcil hayvanınızın yaşına ve enerjisine uygun tercihler yapabilirsiniz. Diğer yandan konfor ve rahatlık açısından değerlendirmeniz gereken bir başka kriter kumaşın kalınlığı ve doğal yapısıdır. Köpeğiniz onu giydiğinde içinde rahat etmesi gerekir. Bu yüzden mümkün olduğunca doğal malzemelerden üretilmiş kumaşları tercih etmelisiniz. Aynı zamanda vücuda yapışmaması da oldukça önemlidir. Yağmurluk giyildiğine hayvanın gövdesi ve bacakları içinde rahatça hareket edebilmelidir. Vücudu sıkan ve daraltan modelleri tercih etmemelisiniz. Bunun yanı sıra köpeğinizin cinsi de oldukça önemlidir. Modeller cinse göre farklılaşabilir ve siz köpeğinizin cinsine ve özelliklerine hâkimseniz daha sağlıklı bir alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin küçük gövdeli ve kısa tüylü hayvanlar daha fazla üşüme meyillindedirler ve vücutları daha hassastır. Bu yüzden içi yünlü ya da polarlı yağmurluklar onlar için daha konforlu olur. Ancak uzun tüylü ve iri yapılı cinsler soğuğa karşı daha dayanıklıdır bu yüzden fazla korunaklı modellere ihtiyaç duymazlar. Siz de evcil hayvanınızın özelliklerine uygun bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Köpek yağmurluk orta ırk ya da küçük ırk modelleri soğuğa karşı hassasiyet meselesinden dolayı yünlü ve polarlı yapılara sahiptirler. Bunun aksine büyük gövdeli ırklar için üretilen modeller daha ince olabiliyor. Önemli olan bir diğer konu ise yağmurluğun neonlu ya da reflektörlü olmasıdır. Gece ya da akşam karanlığında köpeğinizi yürüyüşe çıkardığınızda insanlar ve araçlar tarafından fark edilebilirliğini artırmak için reflektörlü köpek yağmurluğu modellerini tercih ederek olası kazaların önüne geçmiş olursunuz. Gözün görme kapasitesinin azaldığı akşam saatlerinde bu özellik oldukça önemlidir. Kimi durumlarda hayati önem taşıması evcil hayvanınız ve sizin için değerlidir. Siz de akşam ya da gece saatlerinde köpeğinizle yürüyüş yapmayı seviyorsanız reflektörlü tasarımları tercih edebilirsiniz. Kullanım açısından herhangi bir farkı olmamasına rağmen önemli bir avantaja sahiptir. Araçlar ve insanlar tarafından dikkat çekerek olası kazaları önler. Reflektörlü ve reflektörsüz modelleri sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsi

(72)
(65)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Alphadog (15)
Bestpet (4)
BestPet (3)
Croc (2)
(218)
DOGTORİN (3)
Karlie (7)
Kemique (45)
Kerbl (4)
Lepus (28)
Lindo dogs (21)
Lion (4)
Patishco (2)
Pawstar (63)
Pet Style (1)
Petcraft (3)
Pettrend (1)
Petza (9)
Trixie (137)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(43)
(25)
(19)
(18)
(9)
(8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (85)
ve üzeri (85)
ve üzeri (86)
ve üzeri (87)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL