Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Köpek Kuru Mama

için 9,386 sonuç bulundu.
Ürün Miktarı seçiniz

Köpek Kuru Mama

Kuru mama, özellikle kedi ve köpeklerin beslenmesi için hayvan severler tarafından yoğun şekilde tercih edilen, bir torba içerisinde paketlenmiş popüler durumdaki bir mama türüdür. Kabaca et, kemik unu, mısır ve buğday gibi malzemeleri içerisinde barındırır. Yalnızca, belli bir süre zarfında alıştırılmaları gerekir. Bu süreç için yazının sonraki bölümlerinde bahsedilecek çeşitli adaptasyon yöntemleri vardır. Bu alışma döneminin ardından ise kuru mama, köpeklerin yüksek oranda severek, iştahla tükettiği bir mama halini alır. Aynı zamanda, yine köpeklerin sağlığı için oldukça yarayışlı bir mama çeşididir, 40 yıldan uzun bir süredir piyasadadır. Hem sokak hayvanları sınıfındaki köpekler hem de evcil köpekler beslenirken; ilk olarak akıllara kuru köpek maması gelir. Düzenli verildiğinde, kuru mama köpek gelişimi için de yadsınamaz bir rol oynar. Köpeklerin sürekli olarak ev yemekleri ya da yaş mama ile beslenmesi; ne yazık ki ileriki zamanlarda sağlık problemlerine ve birtakım hastalıklara davetiye çıkarır. Kuru mama tercihi, tüm bunların önüne geçer. Bunda kuru mamalarda köpek gelişimi için ihtiyaç duyulan vitamin ve minerallerin son derece uygun ve olması gereken oranlarda yer alması belirleyici olur. İçerisinde yer olan tüm besinler dengeli bir biçimde planlanarak eklenir. Üretim sürecinde bu prensiplere bağlı kalınarak, besin dengesinin korunma fikri doğrultusunda ilerlenerek yol alınır. Bu noktada, bir hayvan sahibi ya da sokak hayvanlarını beslemeyi alışkanlık haline getirmiş bir hayvan sever için, tam olarak tipik bir kuru mamanın içeriğine vakıf olmak, önemli ve iç rahatlatıcı olabilir. Aynı zamanda içerdiği malzemeler bilindiği takdirde; mama alım sürecinde kuru mama tercihi yapılırken; yol gösterici bir rehber görevi görür.

Detaylı Olarak Kuru Mamanın İçerdikleri

Detaylı Olarak Kuru Mamanın İçerdikleri

Verilen mamanın; köpeğin fizyolojisini nasıl etkileyeceğini öğrenmenin yolu şüphesiz yapıldığı malzemeleri detaylı olarak incelemekten geçer. Bu noktada, kuru köpek maması içindekiler ile, içerdiği besinler ile dikkat çeker. İnceleme sürecinde ilk olarak karşımıza biberiye çıkar. Biberiye, kuru mamalarda sıklıkla kullanılan, doğal bir koruyucu ve antioksidan olarak bilinir. Ek olarak kanseri önleyici bir işlev de taşır. Herhangi bir zararı ya da yan etkisi bilinmemektedir. İkinci yaygın malzeme ise bira mayasıdır. Bu maddenin bilinen faydaları arasında; bağışıklık sistemini güçlü tutması, yaraların kapanma sürecini hızlandırması, sindirim sistemine fayda sağlaması ve stresi azaltması bulunur. Yalnızca köpeğin bira mayasına karşı bir alerjisinin olup olmadığının bilinmesi önem arz eder. Karşımıza çıkan bir diğer madde ise selenyum mineralidir. Selenyum, köpeklerde tüy sağlığını belirleyen başlıca minerallerden biridir ve hem köpekler hem de insanlar için epey faydalı bir mineral çeşididir. Methionine aminoasiti ise mamanın içerisinde yer alan bir diğer gerekli malzemedir. Bir sonraki faydalı malzeme ise pirinçtir. Pirincin öne çıkan özelliği en az alerjen özellik gösteren ürün olarak bilinmesidir. Bu sebeple pek çok mamada bol bol kullanımı tercih edilir. Sizler de Trendline kuru mama seçeneklerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Kuru Köpek Mamasının Öne Çıkan Faydaları

Kuru Köpek Mamasının Öne Çıkan Faydaları

Kuru mamanın ideal bir köpek maması olduğundan ve içerisindeki fayda sağlayan malzemelerden detaylı şekilde söz etmiştik. Bunun üzerine, bu dengeli ve sağlıklı malzemelerden üretimi sağlanan kuru mamaların, direkt köpekler üzerinde gözlemlenmiş olan olumlu etkilerinden bahsedilebilir. Öncelikle; kuru mama içerisinde bol oranda sığır ve tavuk gibi pek çok hayvan eti barındırdığı için; köpeklerin diş ve kemik sağlığını ciddi boyutta güçlendirdiği kaydedilmiştir. Korunan diş sağlığında; kuru mamaların dişlerin arasında kalan kalıntıları ve artıkları temizlediği gözlenmiştir. Bunun yanında, köpeklerin daha sağlıklı, güçlü ve zinde tüylere ve deriye erişimine olanak verir. Tüy dökülme oranını ciddi şekilde düşürür. Güçlü ve sağlam bir kemik ve kas gelişim süreci doğurur. Bu da köpeklerin yaşam sürelerinin uzamasına sebebiyet verir. Aynı zamanda kuru mama istenen vakitte mamanın saklanıp uygun vakitlerde köpeğe sunulabilmesi konusunda hayvan severler için de oldukça kolaylaştırıcı ve pratik bir mama türüdür. Sunumunun kolay oluşunun sebebi ise, mamanın düşük su içeriğine sahip olmasıdır. Bu sayede pek çok mama, çok küçük bir hacimde saklanabilir. Yavru köpekler, anne sütünden kesildikleri andan itibaren kuru mamaya alıştırılmalıdırlar. Sağlıklı bir gelişim süreci adına; uzmanlarca yaşamın ilk dönemlerinden itibaren kuru köpek maması tavsiye edilir. Bu noktada, can dostlarımız tarafından sergilenen; yadırgama ya da kaçınma gibi reaksiyonlar gözlenebilir. Özellikle büyük bir köpek besleniyor ise; bu özellik son derece kıymetli ve işlevli bir hal alır. Kuru mama ile ilgili önemli bir nokta ise kuru mamanın süt ile yumuşatılması, kaçınılması gereken bir davranıştır. Yumuşatma; tavuk suyu ya da normal sıcak su ile sağlanabilir. Alışamama probleminin bir diğer kaynağı ise dişlerdir. Köpeklerin ilk zamanlar kuru mamayı kırmakta ya da parçalamada zorlandıkları durumu ile karşılaşılır. Bu aşamada köpekte ekstrem bir diş problemi olup olmadığını anlayabilme amaçlı birkaç yöntemin uygulanması faydalı olur. Öncelikle köpeğin, kemirme oyuncakları ile nasıl oynadığı dikkatli şekilde mercek altına alınabilir. Ya da genel olarak sert gıdaları nasıl tüketiyor olduğu konusu gözlemde tutulabilir. Tüm bu faydalarının yanında; kuru mamanın seçiminde dikkate alınması gereken bazı durumlar mevcuttur.

Kuru Mama Seçiminde Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Kuru Mama Seçiminde Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Öncelikle beslenecek köpeğin cinsine dikkat edilmelidir. Beslenecek köpeğin cinsi araştırılarak, o cinsin ihtiyaçlarına yönelik bir kuru mama seçiminin yapılması fayda sağlar. Bu hususta bir uzman veterinere danışılabilir. Kuru mama seçiminde ilk içerikte et ile başlayan gıdaların tercih edilmesi, köpeklerin sağlığı konusunda daha iyi sonuçlar doğurur. Bunlarla birlikte, mamaların kas sistemi ve eklemler üzerinde direkt bir etki sahibi olduğunun bilincinde olunmalıdır. Bu bilinçliliğe dayanarak da glucosamine, chondritin, l-carnitin gibi doğal takviyeleri barındıran mamaların seçilmesine özen gösterilmelidir. Katkı maddesi bulundurmayan ve antioksidan içeren mamaların seçimi; köpekler için daha uzun ve sağlıklı bir yaşamın yolunu aralar. Kalsiyum, Demir, Fosfor, İyot ve Bakır gibi yüksek besin değerlerine sahip gıdaların tercihi de köpeklerin sağlığında olumlu rol oynar. Aynı zamanda bu faydalı maddeler, köpeklerin büyüme süreçlerini de hızlandırır. Yani; bu besinleri içeren kuru köpek maması yavru köpeklere verildiği takdirde hem hızlı hem de sağlıklı büyüme süreçleri yaratır. Ayriyeten; A, D ve B1 vitaminlerine sahip mamalar yine bu sürece epeyce katkı sağlar. Tüm bunlara ek olarak, bayatlamış, ambalajı açık kalmış ya da son kullanma tarihi geçmiş mamalar ile köpeklerin beslenmesi; onların canlarını tehlikeye atar. Hayati tehlike yaratabilir. O yüzden bu konuda ekstra dikkatli ve özenli olunmalıdır. Diş sağlığı konusuna değinilecek olursa da bu konu insandaki diş sağlığı ile benzerlik gösterir. Yine köpeklerde de içerisinde mısır gluteni, mısır şurubu ya da kamış pekmezi gibi maddeleri bulunduran mamalar; köpeklerin diş sağlığı adına olumsuz bir etkiye sebebiyet verebilir. Aynı zamanda yine bu maddeler, insanlarda olduğu gibi köpeklerde de obeziteye neden olabilir. Köpeklere kuru mama dağıtan kişiler, tüm bu faktörlere dikkat ettikleri takdirde; can dostlarımız uzun ve huzurlu bir ömüre sahip olabilir. Siz de Goody kuru mama çeşitlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Kuru Mamaya Köpeklerin Alıştırılması Sürecine Dair Bilinmesi Gerekenler

Kuru Mamaya Köpeklerin Alıştırılması Sürecine Dair Bilinmesi Gerekenler

Kuru köpek maması yorumları incelendiğinde karşımıza kritik bir konu çıkar. İlk etapta; köpekler kuru mamadan hoşlanmayabilir, uzak durabilir, alışamayabilir. Bunun altında ise; dişleri ile kuru mamayı kıramamaları, ev yemeklerine alışkın olmaları, kullanılan mama kabını sevmemeleri, sıcaktan bunalmaları, korku, travma, hastalık ya da düşük iştah gibi etkenler yatıyor olabilir. Bu noktada yavru köpekler için oluşan istisnai bir duruma değinmek fayda sağlar. Böyle bir durumla karşılaşılsa dahi; kuru mamanın yumuşatılarak kaşıkla verilmesi iyi bir çözüm yöntemi olabilir. Zamanla yumuşatma miktarı azaltılıp mama kabından yedirilmeye başlanıldığında sorunların yavaş yavaş ortadan kalktığı görülür. Bu süreçte kesinlikle köpeklere süt ya da başka herhangi bir gıda verilmemelidir. Son olarak ağızı ve dişleri kontrol etmek anlayabilmenin bir diğer yoludur. Bu noktada herhangi bir diş problemi fark ediliyorsa; direkt olarak uzman bir veterinere götürülmesi önem arz eder. O esnaya kadar da mamaları; et suyu ve tavuk suyu gibi gıdalarla, kesinlikle yumuşatılarak verilmelidir. Yine veteriner tedavisi sürecine kadar; diş temizliği için dişlerin fırçalanması mutlak surette dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Tüm bunların ardından herhangi bir fizyolojik problem yok ise ve köpek alışamamaya devam ediyorsa; birtakım psikolojik etmenler üzerinde çalışılabilir. Örneğin, ilk etapta kuru mama ile köpeğin sevdiği gıdalar karıştırılabilir. Ancak sonrasında her hafta bu gıdaların kaptaki oranı daha da düşürülebilir. Böylece yavaş yavaş ve farkına varmadan köpek, kuru mama tadına uyum sağlar. Ya da kuru mama, köpeğin arzu nesnesi haline getirilebilir. Köpekler için ulaşamadıkları objeler ilgi çekici bir hal alır ve ardından ulaşılmaya çabalanır. Bu yüzden sevdiği gıdalarla karıştırılmış haldeki kuru mamaya ulaşmak isteyen köpek, bu mamaya erişemediği takdirde mamayı daha çok arzulamaya başlar. Mama bir anda önüne konulduğunda direkt içerisindeki besinlere bakmadan mamanın tamamını yer ve böylece kuru mamaya alışmaya başlar. Ayrıca; köpeklerin mamalarını düzgün ve daha iştahlı bir biçimde yiyebilmeleri için sabah ve akşam koşmaları elzemdir. Bu spor yapma alışkanlığı aynı zamanda sağlıkları için de mühimdir. Koşunun hemen sonrasında verilen kuru mamayı köpek, enerjisini tam olarak attığından bütünüyle ve büyük bir arzuyla yer. Kuru mamaya alıştırma ve besleme sürecine dair önemle dikkate değer son detay ise köpeğin el ile beslenmemesidir. Bu köpeklerde; sıkboğaz edilme hissi ve istenilen her anda zaten mamaya ulaşabileceği düşüncesi yaratır.

Köpeklerin Beslenme Rutinine Dair

Köpeklerin Beslenme Rutinine Dair

Vahşi köpeklerin, bir yemek buldukları zaman hızlı şekilde büyük ve yoğun öğünler yedikleri gözlenir. Bunun ardından ise gün boyunca sindirime yüksek bir enerji harcamaları gerektiğinden, hareketsiz kalıp uyurlar. Sokak köpeklerinin ve evcil köpeklerin daha dengeli biçimde enerji harcamaları adına; beslenme sürecinde zamanlamaya dair üzerinde durulması gereken birtakım şartlar bulunur. Örneğin; kuru köpek maması 15 kg miktarında alınıyorsa, bu öğünlere ve günlere azar azar dağıtılarak verilmelidir. Az ve sık olarak beslenmeleri olması gerekendir. Bu bağlamda; sabah vakti ve öğleden sonra olmak suretiyle günde iki öğün mama vermek isabetlidir. Aynı zamanda bunun bir rutine bindirilmesi mühimdir. Mamaların düzene oturmamış zamanlarda verilmesi, köpeklerin sindirim sistemini bozar. Bunun yanında iki öğün verme imkanınız yok ise, en ideali sabah saatlerinde mama vermektir. Yavru köpeklere de ayriyeten değinilecek olur ise, bu köpeklerin günde en az dört öğün ve mama yemesi gerekir. Bunun sebebi de, yavru köpeklerin yetişkinlere nazaran bir öğünde çok daha az mama yemesidir. Bu yüzden çok daha kısa bir sürede acıkırlar. Köpeğin büyüme sürecinde de günlük öğün sayısı yavaş yavaş azaltılabilir. Örneğin hayvan 3 ila 6 aylıkken günde 3 öğün ile, 6 aydan sonra da iki öğünle beslenmeye başlanabilir. Köpeğinizin ve tüm diğer sokak köpeklerinin sağlıklı bir ömür geçirmesine destek olmak istiyorsanız; yukarıda anlatılan yararlı malzemeleri de içerisinde bulunduran mama çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kuru köpek maması fiyatları, markalar arasında farklılık gösterir. Hemen şimdi sayfamıza göz atın.

Kuru Mamanın Avantajları

 • Ekonomiktir.
 • Kolay kolay bozulmaz.
 • Buzdolabında muhafaza gerektirmez.
 • Mama kabında daha uzun süre kalır.
 • Bol çeşitlidir.
 • Kolay bulunur.

Sadece Kuru Mama ile Beslenen Köpeklerde...

 • Kabızlık,
 • Yüksek kan şekeri,
 • Hazımsızlık,
 • Obezite,
 • Astım ve
 • İdrar yolu hastalıkları görülme riski artar.

Kuru mama nasıl verilir?

İlk etapta tavuk ya da et ile yumuşatarak, sonrasında sade bir biçimde verilir. Temiz ve köpeğin ilgisini çeken bir kabın içerisinde sunulması elzemdir. Kabın köpeğin ilgisini çekmesi, iştahlı oluşunda rol oynar. Bazı durumlarda, yaş mama ile de karıştırılabilir. Bu sayede de köpekler, yaş mamanın içerdiği mineraller ile de beslenmiş olur. Tüm gelişim süreçlerinin normal seyrinde ilerlediği ve çok zayıf ya da çok kilolu olmadığı farz edilen köpekler için verilecek mama miktarında ideal bir kapsam vardır. Yavru köpeklerde günde üç ölçek, genç köpeklerde günde iki ölçek ve yetişkin köpeklerd günde bir ölçek mama verilmesi asgari düzeyde yeterli gelir.

Kuru mama nasıl saklanır?

Mamanın kuru, güneş almayan ve 38 derecenin altındaki serin bir yerde saklanmasına özen gösterilmelidir. Tadın korunması için de; mümkün mertebe mama kabının ağzı kapalı tutulmalıdır. Bunlara dikkat edilmediği takdirde, özellikle sıcak bölgelerde istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya gelinebilir. Mamalarda ciddi boyutlarda lezzet kaybına ve vitamin yapılarının bozulmasına sebebiyet verilir. Bununla birlikte bu durumun, direkt olarak köpeklerin sağlığına da olumsuz bir yansıması olur. Toksik bileşenlere yol açan oksitlenme ortaya çıkabilir. Paketin içinden mama alındıktan sonra her seferinde, paketin içerisinde bulunan hava tamamıyla çıkarılmalıdır. Bunun ardından paket kapatılmalıdır. Bu sayede de mamanın tazeliği, çok daha uzun süreler korunabilir. Mamalar, en ideal yolu ile bir yağ bariyeri oluşturan mama paketinin orijinal ambalajı ile korunur. Aynı zamanda, olası bir böcek istilasının önüne geçilebilmek için, paketin zemin ortamında saklanmaması fayda sağlar.

Kuru Mama Ne Kadar Dayanır?

Kuru mama açıkta kalırsa bayatlar; güneşte kalırsa ekşir ve bozulur. Yukarıda sözü edilen mama saklama inceliklerinin tamamına özenle uyulduğunu farz edelim. Koşullar böyle olsa dahi, ancak bir paketin ağzının ilk seferde açılışının ardından, maksimum bir ay süreye kadar paketin içerisindeki mamalar kullanıma uygundur. Yani açılmış bir paketin tüm ömrü 1 aydır. Bu sürecin sonrasında kullanımı köpeklerin sağlığı adına olumsuz ve zararlı etkiler taşıyacağından; bu noktada, pakette kalan tüm mamaların atılması, büyük önem arz eder.

Kuru mama ne ile karıştırılır?

Adaptasyon sürecinin gerçekleştiği ilk etapta, kuru mamanın daha sıvı besinler ile karıştırılmasına genellikle ihtiyaç duyulur. Bu noktada, karıştırma işlemi için seçilecek besin üzerinde durmak önem taşır. Karışım için et ya da tavuk suyu gibi, hem kuru mama içerisinde bulunan hem de köpekler adına oldukça besleyici olan sıvı gıdaların tercihi fayda sağlar. Aynı zamanda yine adaptasyon döneminde, yaş mamanın içerisine kuru mama azar azar karıştırılabilir, daha sonrasında kuru mama oranı yavaş yavaş artırılabilir. Bunun dışında kuru mama direkt olarak bir ılık su ile de karıştırılabilir. Burada bilincinde olunması gereken durum, kuru mamaların katiyen süt ile karıştırılmaması gerekliliğidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(2217)
(2070)
(898)
(811)
(619)
(614)
(347)
(304)
(208)
(140)
(139)
(117)
(94)
(88)
(83)
(58)
(55)
(54)
(44)
(34)
(23)
(21)
(17)
(17)
(15)
(15)
(13)
(12)
(12)
(11)
(11)
(11)
(10)
(10)
(9)
(9)
(8)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Reflex (881)
N&D (656)
Royal Canin (1292)
Mystic (131)
Enjoy (78)
Pro Plan (17)
Trendline (105)
Advance (357)
Purina (834)
Brit (575)
Hill's (456)
Acana (309)
Felicia (274)
Profine (257)
Bosch (175)
Prochoice (117)
Spectrum (116)
Orijen (113)
La Vital (107)
Pro Line (87)
Dr. Sacchi (83)
Econature (83)
Happy Dog (81)
Bozita (79)
Bonacibo (78)
King (77)
Alleva (67)
Paw Paw (57)
Golosi (51)
Jungle (47)
Petline (47)
Foxy (44)
Liva (44)
Petquitte (41)
Energy (39)
Pascal (37)
Vandog (37)
Pedigree (36)
Brekkies (32)
Tropidog (32)
Bestpet (29)
Ozzy (28)
Bam&Bam (25)
Bonnie (25)
Kudo (25)
Friskies (23)
Goldi (23)
Bravery (22)
Goody (21)
Mera (21)
Pet Lovers (20)
Single (20)
Forlance (19)
Mydog (19)
Krax (18)
Croque (17)
Heydoo (17)
Appetite (16)
Dog Chefs (15)
Exclusion (15)
Face Dog (15)
Kucho (15)
Kito (14)
Pure Life (14)
Naturalis (13)
Royalist (13)
Dogido (12)
Kays Dog (12)
Natura (12)
Nutrican (12)
Trakker (12)
Food Elite (11)
Mr Royal (11)
Perfect (11)
Realist (11)
Miapet (10)
Prostar (10)
Bado (9)
Guupy (9)
Teodor (9)
Kennel (8)
Mr. Dog (8)
Patymag (8)
Proart (8)
Pupa (8)
Cango (7)
Glory (7)
Las Vegas (7)
Better (6)
Formix (6)
Legend (6)
Pan Food (6)
Promama (6)
Thunder (6)
Aro (5)
Dr. Dog (5)
Fittoo (5)
Hills (5)
My Pati (5)
Pronature (5)
Bonisa (4)
Decent (4)
Dogplus (4)
Honey (4)
Joker (4)
Katzoo (4)
London (4)
Muçi (4)
Obivan (4)
Patisera (4)
Pet Bee's (4)
Pronova (4)
Sayem (4)
Teksas (4)
Amity (3)
Buddy (3)
Carnaval (3)
Fedor (3)
HT (3)
Hobi Dog (3)
Karabaş (3)
Lucky (3)
Mercy (3)
Papi Paw (3)
Petcoin (3)
Petcurean (3)
Pratele (3)
Redogs (3)
Champion (2)
Dog Lover (2)
Doglife (2)
Free Max (2)
Funny Dog (2)
Jetix (2)
Pancho (2)
Rexy (2)
Snoopy (2)
Tweet Dog (2)
Özlem (2)
Anatolian (1)
BonaCibo (1)
Cilloo (1)
Cuddy (1)
Dost Pati (1)
Excellent (1)
Fed&Happy (1)
Floki (1)
Goldlife (1)
Gurrmugu (1)
Kıtır (1)
Lina (1)
Mad Max (1)
Max Price (1)
Milo (1)
Naturea (1)
Paco (1)
Pause (1)
Pluto (1)
Proline (1)
Promaxx (1)
Pupzo (1)
Quicker (1)
Tommy (1)
Unterdog (1)
Yes (1)
Zavar (1)
(15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Aroma

(3501)
(1519)
(1152)
(1004)
(423)
(380)
(221)
(108)
(82)
(55)
(53)
(47)
(44)
(43)
(38)
(36)
(34)
(19)
(10)
(9)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

Yetişkin (6254)
Yavru (2652)
Yaşlı (265)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Irk Boyutu

(2703)
(2608)
(1872)
(711)
(664)
(44)
(12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tahıl Oranı

(620)
(504)
(101)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Özel Irk

(3119)
(75)
(74)
(40)
(38)
(35)
(34)
(22)
(17)
(14)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (119)
3'lü Set (77)
10'lu Set (12)
4'lü Set (9)
5'li Set (9)
7'li Set (6)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,446)
ve üzeri (1,883)
ve üzeri (1,979)
ve üzeri (1,997)
ve üzeri (2,036)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL