TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Göğüs Tasması

için 5,857 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Göğüs Tasması

Özellikle Pitbull, Boxer, Bull Terrier ya da Bulldog cinsi köpek sahibiyseniz ve köpeğinizde daha önce göğüs tasması kullanmadıysanız, bu tasmanın beraberinde getirdiği pek çok avantajı kaçırıyor olabilirsiniz. Göğüs tasmalarının faydaları, farklı modelleri ve uygun fiyat seçenekleri bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Göğüs Tasması ile Normal Tasma Arasındaki Fark Nedir?

Göğüs Tasması ile Normal Tasma Arasındaki Fark Nedir?

Köpek tasması dediğimiz zaman pek çok farklı köpek cinsine ve o cinsin sunduğu spesifik boy, kilo, ebat ve davranış türlerine göre değişebilen, birden çok tasma opsiyonu ile karşı karşıya kalıyoruz. Özellikle kontrol altına alınması güç, agresif ve saldırgan tavırları ile ön plana çıkan köpek cinsleri için tavsiye edilen tasma türü köpek göğüs tasması oluyor. Göğüs tasmasının standart tasmalardan en büyük farkı, her şeyden önce köpek sahibine köpek üzerinde çok daha fazla kontrol alanı sağlamasıdır. Normal bir tasma köpeğin yalnızca boyun ve çevresini sararken göğüs tasmaları köpeğin boyun, omuz ve göğüs bölgesini tamamen kapladığı için köpeği tek bir kol hareketi ile manevra ettirmek çok daha kolay bir hale geliyor. Bununla birlikte normal tasma kullanırken köpeğin çekiştirme olasılığı çok daha yüksekken göğüs tasması ile sahibini çekiştiren köpek, bu hareketten hiçbir fayda görmeyeceği için çekiştirme alışkanlığını kenara bırakmaya başlar.

Göğüs Tasması Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Göğüs Tasması Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Göğüs tasmalarının köpek sahibine hayvanın üzerinde daha fazla kontrol sağladığını belirtmiştik. Özellikle saldırgan bir doğaya sahip köpek türlerinde kullanılan bu tasma türü, bu özelliği sayesinde agresif köpeklerin denetlenmesinde avantaj sağlar. , Boxer ve Bulldog tarzı iri, güçlü ve tahmin edilemez davranışlar sergilemeye meyilli köpek cinslerinde oldukça etkilidir. Bununla birlikte göğüs tasması köpeğin zıplamasını da önleyen bir tasma türüdür. İnsanlara doğru atlayan ve çevresini korkutan bir köpeğe sahipseniz özellikle açık hava yürüyüşlerinde göğüs tasması kullanmanız sizin lehinize olacaktır. Köpeğinizi zıplarken göğüs tasması yardımıyla kontrol altına almak, uygulayacağınız basıncın minimum düzeyde olmasını, böylece köpeğinizin bu eylem sırasında acı çekmemesini sağlayacaktır. Göğüs tasmasının bir diğer avantajı da yavru köpekler üzerinde oldukça etkili olmasıdır. Standart bir tasmaya ve kayışa bağlıyken kolaylıkla uzun kordona dolanabilme potansiyeline sahip olan yavrular, göğüs tasması eşliğinde özgürce hareket edebilme fırsatına sahip olur.

Göğüs Tasması Fiyatları Ne Civardadır?

Göğüs Tasması Fiyatları Ne Civardadır?

Kolaylıkla dikkati dağılan, gücünü kontrol altına almakta zorlanan, agresif ve saldırgan tavırları ile sivrilen köpek cinsleri için ideal olan göğüs tasmaları, köpeğinin üzerinde etkili ve pozitif bir hakimiyet kurmak isteyen köpek sahipleri için ideal çözümdür. Göğüs tasması fiyatları, genellikle köpek tasması çeşitleri arasında en yüksek oranlara sahip fiyatlar olarak karşımıza çıkar; ancak buna rağmen yine de köpek sahiplerinin bütçesini zorlamayacak düzeyde rakamlardan oluşur. Kategorimizde Doggie, Ferplast, EzyDog, Percell, Red Dingo ve Trixie gibi popüler köpek aksesuarları ürünlerinin göğüs tasması çeşitlerini bulmanız mümkün. Köpeğinizin cinsine, ebatlarına, yaşına ve cinsiyetine uyugn bir köpek göğüs tasması arayışı içerisindeyseniz doğru adreste olduğunuz kesin. Göğüs tasması ile birlikte set halinde satılan gezdirme takımları, desenli göğüs tasmaları ve fileli göğüs tasması modelleri burada sizleri bekliyor. Diğer tasma modellerini incelemek için ise tek yapmanız gereken Tasma & Künye kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(392)
(250)
(213)
(78)
(58)
(37)
(22)
(6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

8 in 1 (1)
8in1 (6)
Acana (3)
Ada (1)
Afp (11)
Alphadog (4)
Angora (8)
Ans (55)
Asia (3)
Best Pet (2)
BOB (57)
Bobo (14)
Carnaval (1)
CatMozz (1)
(2654)
Doggie (721)
Doglife (37)
DogMozz (3)
Eastland (55)
Econature (2)
Europet (2)
EzyDog (131)
Ferplast (148)
Flamingo (160)
Flexi (62)
Flip (1)
Freshy (14)
Julius-K9 (2)
Karlie (382)
KERBL (12)
Leon Pet (1)
Lepus (1)
Lion (5)
Markapet (5)
Maxi Life (5)
Nobby (7)
Oripet (6)
patilika (1)
Patishco (3)
Pawise (19)
Percell (5)
Pet Garden (128)
Pet Pretty (38)
Pet Safe (17)
Pet Style (52)
Petcraft (1)
PetStyle (21)
Petviya (13)
Petza (5)
ProPlan (13)
Red Dingo (435)
Royalist (20)
Tailpetz (194)
Trexie (82)
Trixie (149)
Viselia (1)
Wuufbox (2)
Zee.Dog (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(137)
ve üzeri (180)
ve üzeri (193)
ve üzeri (198)
ve üzeri (203)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL