TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arçelik, Bulaşık Makinesi

için 10 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Arçelik Bulaşık Makinesi

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan bulaşık makineleri, hem zamandan tasarruf edilmesini hem de daha az su ve deterjan kullanımını destekler. Bulaşıkların hızlı ve kolay bir şekilde yıkanmasını sağlayan Arçelik bulaşık makinesi modelleri, üstün teknolojik özellikleri sayesinde bulaşık yıkma sırasında harcanan su ve enerji miktarını minimuma indirir. Elle yıkama sırasında harcanan su miktarından çok daha azını kullanan bulaşık makineleri, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda enerji koruyucu politikası ile ön plana çıkan Arçelik bulaşık makinesi, su kaynaklarının korunmasını sağlayarak çevre bilinci kazanılmasını destekler.

Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı enerji seviyeleri ve modellerde tasarlanan bulaşık makineleri, sadece evlerin değil; iş yerlerinin de aranılan cihazları arasındadır. Solo ya da ankastre olarak tasarlanan modeller, program sayısına göre farklılık gösterir. Bulaşık makinesinin program sayısı, bulaşıkları yıkarken kullanılabilecek olan seçenekleri gösterir. 2 programlıdan 10 programlı olanlara kadar farklı seçeneklerle tasarlanan bulaşık makinesi modelleri, kullanıcının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılar. Standart bir bulaşık makinesi, 2 programlıdır. Bulaşık makinesinde program sayısı arttıkça fiyatı ve işlevselliğinde de bir artış söz konusudur. 2 programlı bulaşık makinelerinde "Ekonomik" ve "Yoğun" olmak üzere 2 adet seçenek vardır. Arçelik 3 programlı bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde 3 programlı cihazların, standart bir aileye uygun olduğu gözlenmektedir. "Ekonomi", "Yoğun" ve "Hızlı" olmak üzere kullanıcılara 3 seçenek sunan 3 programlı bulaşık makinesi, çekirdek bir alenin tüm beklentilerine cevap verebilir. 4 programlı Arçelik bulaşık makinesi ise "Ekonomi", "Yoğun", "Hızlı" ve "Mini" olmak üzere kullanıcılara dört seçenek sunar. "Karma", "Ekstra Hijyen", "Yoğun", "Ekonomi", "Hassas", "Hızlı", "Mini", "Ön Yıkama" ve "Downland Cycle" olmak üzere tam on programdan oluşan bulaşık makineleri ise hem işlevsellikleri hem de şıklıkları ile göz doldurur. Bulaşık makinesi fiyatları, modellerin tasarlandığı renge göre de değişiklik gösterebilir. Dünyanın önde gelen beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik, 30 binin üzerinde çalışanı ile Pakistan, Tayland, Güney Afrika, Çin, Rusya, Romanya ve Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede toplamda 18 üretim tesisi ile faaliyet gösterir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, iklimlendirme sistemleri, televizyon, küçük ev eşyalarının yanı sıra bulaşık makineleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanan marka, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle tüketicileri bir araya getirir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Özellikleri

Arçelik Bulaşık Makinesi Özellikleri

Bulaşık makinesinin kalitesini belirleyen en önemli özellik, filtresidir. Özellikle kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahip filtre kullanılarak tasarlanan bulaşık makineleri, çok daha uzun süre dayanıklılığını korur. Bulaşıklar yıkanırken makinenin filtresinde bulaşık artıkları birikir. Filtrenin kendini temizleyebilme özelliği, bu artıkların birikmesini % 80 oranında azaltır. Kirlerin birikmesini önlemek, aynı zamanda makinenin ortama kötü koku yaymasını da engeller ve kullanıcının da filtre temizlemek için ekstra zaman harcamasını önler. Kullanıcılar, ihtiyaçları doğrultusunda program sayısını belirlemelidir. Genellikle standart ölçülere sahip olan bulaşık makinesi modelleri, 12 kişilik yemek takımını yıkayabilecek kapasitededir. Ancak; daha küçük ya da daha büyük kapasiteye sahip modeller de Arçelik bulaşık makinesi ürün gamında yerini alır. Bulaşık makinesi önerileri yapılırken en fazla dikkat edilen özellik ise bulaşık makinesinin sessiz çalışmasıdır. Her türlü beyaz eşya modelinde olduğu gibi bulaşık makinesi satın alınırken de en çok aranılan özelliklerin başında sesiz çalışma gelir. Arçelik bulaşık makineleri, evinde sessiz bir ortam isteyenler tarafından tercih edilir. Ekstra sessiz özelliklerle donatılan bulaşık makinesi modellerindenk dilediğinizi seçebilirsiniz. Arçelik bulaşık makinelerinin en önemli özelliklerinden bir diğeri de çevreyi koruma bilinciyle tasarlanmalarıdır. Bulaşık yıkarken daha az enerji ve daha az su kullanımını destekleyen modeller, hem bütçenizi hem de doğayı korur. Yüksek enerji sınıfına dâhil olan A +++ enerji sınıfı bulaşık makinelerini tercih ederek doğal kaynakların korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Teknoloji bağımlılarını da unutmayan Arçelik, bazı bulaşık makinesi modellerine eklediği HomeWhiz teknolojisi ile internete ulaşabildikleri her yerden kullanıcının cihazını kontrol edebilmesine yardımcı olur. Akıllı cep telefonu, akıllı televizyon ya da tabletlerden kablosuz ağ bağlantınız aracılığı ile Arçelik bulaşık makinenizi çalıştırabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları

Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları

Arçelik bulaşık makinesi fiyatları; ürünün program sayısına, rengine, kapasitesine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Fiyatı etkileyen en önemli faktörlerin başını, program sayısı çeker. 2 programlı bir bulaşık makinesi ile 10 programlı bulaşık makinesi, fiyat açısından birbirinden oldukça farklıdır. Bulaşık makinesinin sahip olduğu ekstra özellikler ve sunduğu yeni teknolojiler de fiyatı belirleyen önemli noktalardır. Örneğin, standart filtre yerine kendi kendini temizleyebilen filtre tasarımına sahip olan bulaşık makineleri, daha yüksek fiyata sahiptir. Yıkama sürelerini kısaltan teknolojilerle donatılan bulaşık makineleri de yine aynı şekilde standart ürünlere göre daha yüksek oranda fiyatlandırılır. Arçelik bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde modellerin, ergonomik tasarımları nedeniyle beğeni kazandıkları görülür. Bulaşık makinesinde yer alan LED gösterge gibi ek özellikler de fiyat farklılıklarında önemli rol oynar. Katlanabilir çatal-bıçak sepetlerine ve ergonomik raf sistemlerine sahip olan modeller ise kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar. Fonksiyonel olarak kullanılabilirlik artıkça fiyatlarda da artış söz konusudur. Kullanıcılar arasında en çok tercih edilen modeller arasında inox bulaşık makinesi bulunur. Gerçek bir paslanmaz çelik ile kaplı olan inox bulaşık makineleri, parmak izi tutmayan özel yapılarından dolayı kullanıcılar tarafından beğenilir. Aynı zamanda aşınmaya, paslanmaya ve yıpranmaya karşı daha dayanıklı olan bu modeller, sert ve pürüzsüz yüzeyleri sayesinde oldukça kolay temizlenir. Gıda maddelerinde bulunan asitlere karşı da dayanıklı olan inox bulaşık makinesi çeşitleri, fiyat açısından diğer standart modellere göre biraz daha yüksektir. Mutfağınızın dekorasyonuna ve ihtiyaçlarınıza uygun Arçelik bulaşık makinesi modellerinden dilediğinizi seçerek bütçeniz doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (45)
Arisco (1)
Arçelik (10)
Beko (15)
Bosch (112)
Dominox (4)
Electrolux (28)
Empero (16)
Finlux (8)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (6)
Miele (16)
Nexon (4)
Profilo (41)
Regal (41)
Samsung (57)
SEG (1)
Siemens (122)
Silverline (47)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (95)
Vestfrost (6)
Windsor (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(8)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL