Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bulaşık Makinesi

için 6 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Arçelik Bulaşık Makinesi

65 yıl önce kurulan Arçelik, yerli bir beyaz eşya ve teknoloji firması olarak hâlâ faaliyet gösteriyor. Tarihçesi boyunca birçok ilklere imza atarak hem yerel hem de uluslararası piyasada tüketicilere hitap ederek, bünyesinde geniş ürün yelpazesi bulunuyor. 1959-1960 yıllarında ilk çamaşır makinesi ve buzdolabını üretmiş, Türkiye’nin farklı illerinde üretim tesisleri açmıştır. Yurt dışında da üretim tesisleri yer alıyor ve 2004 yılında Avrupa’da düzenlenen yarışmada A enerji sınıfı buzdolabı modeli ile büyük ödül kazanmıştır. 1993 yılında Arçelik bulaşık makinesi üretimine başlanarak günümüzde son teknolojik donanımlara ve şık tasarımlara sahip bulaşık makineleri üretilmeye devam ediyor. Beyaz eşya, ankastre, elektronik, ısıtma-soğutma, küçük ev aletleri ve daha birçok tamamlayıcı ürün ile en çok tercih edilen marka olma yolunda ilerliyor. Her beklentiye yönelik ve her bütçeye uygun modellerin rahatlıkla bulunabileceği Arçelik’te birbirinden benzersiz çok sayıda seçenek ile ev ya da iş yerinizin ihtiyacı olan tüm eşyalar geniş ürün portföyünde yer alıyor.

 Farklı Model Seçenekleri ile Her Evin İhtiyacı

Farklı Model Seçenekleri ile Her Evin İhtiyacı

Değişen yaşam koşulları, artan nüfus ve gıdaya olan talep evlerimize beyaz eşyaların girmesine neden olarak beraberinde büyük kolaylıklar getirdi. En çok tercih edilen beyaz eşyalardan biri de bulaşık makinesi olarak görülüyor. Hem zaman israfının hem de su israfının önüne geçerek bulaşıkların daha hızlı ve hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. İleri teknolojik özellikleri sayesinde makinenin çalışması sırasında minimum miktarda su kullanıyor. Ayrıca tüm bunları yaparken enerji tüketimini de en düşük seviyelerde tutuyor. Böylece el ile yıkama işlemine göre daha az su ve deterjan, daha az enerji tüketirken arta kalan geniş zamanı da kullanıcılarına bırakıyor. Enerjiyi doğru kullanma ve çevreyi koruma konularında çok hassas davranan Arçelik su kaynaklarını koruyarak gelecek nesillerin hakkını koruyor. Farklı ihtiyaç ve beklentilere göre çeşitli enerji seviyelerinde ve teknik özelliklere sahip modelleri sadece ev için değil ofis, yemekhane gibi yerlerde de oldukça tercih ediliyor. Solo veya ankastre modelleri bulunan bulaşık makineleri program sayısına göre değişik yıkama seçenekleri sunuyor. Arçelik bulaşık makinesi 2 programlı modelinden 10 programlı modeline kadar farklı özelliklere sahip olarak tasarlanıyor. Standart olarak ifade edilen bulaşık makinesi 2 programlıdır. Ekonomik ve yoğun olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Normal bir çekirdek ailenin tercih edebileceği 3 programlı bulaşık makinelerinde ekonomik, yoğun ve hızlı seçenekleri yer alıyor. 3 programlıya ek olarak “Mini” alternatifi ile 4 programlı bulaşık makinesi de bulunuyor. Ekonomi 50°C, karma, ekstra hijyen, yoğun 70°C, hassas 40°C, hızlı 58 dakika, mini 30 dakika, ön yıkama ve download cycle olmak üzere 10 programdan oluşan bulaşık makinesi hem oldukça fonksiyonel hem de tasarım olarak fazlasıyla beğenilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Model, teknik özellik ve renk seçenekleri ile istediğiniz ürünü seçme olanağı tanıyor. Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük beyaz eşya üretici konumunda yer alan Arçelik, 30 binden fazla çalışanı ile dünyanın farklı birçok ülkesinde faaliyet gösteriyor. Hayatınızı kolaylaştıracak beyaz eşya, küçük ev aletleri, televizyon gibi birçok ürünü bir araya getirerek sizlere konforlu bir yaşam sunuyor.

 Akıllı, Tasarruflu ve Üstün Performanslı Bulaşık Makineleri

Akıllı, Tasarruflu ve Üstün Performanslı Bulaşık Makineleri

Arçelik bulaşık makinesi kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli faktör filtre temizliğidir. Bu nedenle Arçelik farklı teknik özelliklere sahip filtreler tasarlıyor. Kendi kendini temizleyen filtrelerin bulunduğu bulaşık makineler daha uzun ömürlü olma özelliği gösteriyor. Filtre, bulaşıkların yıkanması sırasında artık olarak makinenin içerisinde dağılan kalıntıların birikmesini sağlayarak gider tıkanmalarının önüne geçiyor. Kendini temizleyebilen filtreler ise bu atıkların da birikmesini %80 oranında azaltıyor. Bu sayede makinede oluşabilecek kötü kokuyu da engelliyor. Bu özellik sayesinde verimli kullanım ve temiz makine temiz bulaşık için temizlenmesi gereken filtreler için ayrılan zaman kullanıcıya kalıyor. Makinenin doğru kullanılması ihtiyaca yönelik doğru programı seçmekten geçiyor. Standart özellikteki ve ölçülerdeki bulaşık makineleri 12 kişiden oluşan yemek takımlarını rahatlıkla yıkayabilir. Kullanıcılar isterse standart ölçülerin dışında yer alan küçük ya da daha büyük modellere de Arçelik ürün portföyü sayesinde sahip olabiliyorlar. Avrupa enerji ödülü alan Arçelik, çevre dostu olmasıyla da bilinen güçlü bir markadır. Bulaşıkların yıkanması sırasında az enerji ve az su tüketerek hem kullanıcının cebini hem de çevreyi, doğayı koruyor. A+++ enerji sınıfına sahip bulaşık makineleri yüksek enerji sınıfına aittir ve doğal su kaynakları da dâhil olmak üzere birçok doğa güzelliğini korumaya yardımcı olur. Teknoloji severlerinde tercihlerinde ilk sırayı alan Arçelik, bulaşık makinelerinde bulunan HomeWhiz özelliği sayesinde internete bağlanabiliyor ve makinenin kontrol edilmesi sağlanıyor. Akıllı cep telefonlarından, smart özelliği olan televizyonlardan veya akıllı tabletlerden Wi-Fi aracılığı ile bağlanabilir, bulaşık makinesini çalıştırabilirsiniz. Arçelik bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde kullanıcıların en önemli bir başka özelliğe vurgu yaptığı görülüyor. Bu özellik ise makinenin sessiz bir çalışma performansı sergiliyor olması olarak karşımıza çıkıyor. Diğer beyaz eşyalarda da aranan faktör olan sessiz çalışma özelliği bulaşık makinelerinde de istenen ve aranan bir özellik oluyor. Evindeki sessiz ortamın bozulmasını istemeyenler Arçelik bulaşık makinelerini tercih edebilirler. Fazlasıyla sessiz bir atmosfer sağlayan bu modeller içerisinde dilediğiniz özellikteki makineyi seçebilirsiniz. Böylece çocuğunuz ya da minik dostlarınız mışıl mışıl uyurken sizlerde bulaşıklarınızın az enerji ve su ile yüksek performans sergilemesine tanık olabilirsiniz.

 Uygun Maliyetle Göz Alıcı Temizlik

Uygun Maliyetle Göz Alıcı Temizlik

Temel ihtiyaçlar için oldukça tercih edilen Arçelik bulaşık makinesi 3 programlı modelleri ile kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Genel olarak üst ve alt sepet, çatal kaşık sepeti, alt ve üst pervane, kontrol paneli, deterjan bölmesi, filtre, tuz bölmesi gibi donanımlara sahip üretiliyor. Modeline göre değişkenlik gösteren tavan çatal kaşık sepeti ve üst tabla özelliği bulunabiliyor. 13 kişilik standart bir yemek takımı yıkama kapasitesine sahip, 85x60x57 cm ölçüleri ile yer sorunu olmadan rahatlıkla misafir ağırlayabilirsiniz. Beyaz ve gümüş renk seçenekleri ile her mutfak tasarımına uygun modelleri evinizin şıklığını artırıyor. Paslanmaz çelik gövdesi ve LED ekrana sahip tasarımı ile uzun ömürlü olmasının yanında kolay kullanım sağlıyor. Ekonomi 50° C, Yoğun 70° C ve hızlı 58 dakika programları ile pratik ve hijyenik yıkama gerçekleştiriyor. 12.9 L su tüketimi sayesinde su tasarrufu sağlayarak doğal su kaynaklarını korumaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda özellikleri arasında yer alan parlatıcı ve tuz göstergesi ile makinenin ihtiyaç duyduğu temizlik ve yumuşatma malzemelerini takip edilmesine imkân tanıyor. Güvenliği de ön planda tutan bulaşık makinelerinin su güvenlik sistemi sayesinde su taşmaları kontrol altında tutuluyor. Standart bir bulaşık makinesinin biraz daha üstünde bir kapasiteye sahip olmak isteyenler Arçelik 4 program bulaşık makinesi ile ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Leke tutmayan inoks, antrasit ve beyaz renk seçenekleri ile evinizin tasarımına ve şıklığına uygun modelleri yer alıyor. 14 kişilik yemek takımı yıkama kapasiteli, 60x59.8x85 cm boyutlarına sahip olan bu bulaşık makineleri kalabalık aileler için ideal olarak tasarlandı. Üç programlı bulaşık makinelerinin program fonksiyonuna ek olarak dördüncü program olarak eklenen Mini 30 dakika ile bulaşıklar hızlı bir şekilde yıkanabilir. Üç kademeli olarak ayarlanabilen üst sepeti ile düdüklü tencere gibi yüksek boyutlara sahip mutfak eşyaları rahatlıkla alt sepete yerleştirilebiliyor. Yılda 3612 L su tüketerek elde yıkamaya göre daha az su tüketimi sağlar. Ayrıca yılda 266 kWh elektrik tüketerek Arçelik bulaşık makinelerinin çevreci yaklaşıma sahip olduğu gözler önüne seriliyor. Üç programlı makinedeki gibi parlatıcı ve tuz göstergeleri de bulunuyor. Aynı zamanda su güvenlik sistemi de özellikler arasında yer alıyor.

 Hem Küçük Hem de Büyük Aileler İçin

Hem Küçük Hem de Büyük Aileler İçin

Çekirdek aileler için tasarlanan üç ve dört programlı Arçelik bulaşık makineleri, her evin ihtiyacını karşılamaya yönelik teknolojik donanımlara sahip olması ile en çok tercih edilen modeller olsa da daha kalabalık aileler ve sık misafir ağırlayan evler için ya da daha farklı teknolojik özellikleri isteyen kullanıcılar için üretilen 5, 6 ve 8 programlı bulaşık makineleri de Arçelik’in geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. Her gün makinesini kullanmak zorunda kalan kullanıcılar için dört programlı makinelere ek olarak getirilen Günlük 65°C programı sayesinde az su ve enerji tüketerek bulaşıkların temiz ve hijyenik olarak yıkanmasına olanak tanıyor. Arçelik 5 programlı bulaşık makinesi modelinde leke tutmayan inoks ve beyaz renk seçeneği bulunuyor. Dört programlı makine ölçüleri ile aynı ebatlarda tasarlandı. Bu sayede beş programlı bulaşık makineleri de yer kaygısı yaşanmadan mutfaklar için tercih edilebiliyor. 13 kişilik yemek takımı yıkama kapasiteli, yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları, hareketli çatal kaşık sepeti ile fonksiyonel kullanım sağlıyor. Günümüzde teknolojinin insan hayatını inanılmaz derecede kolaylaştırıldığı görülüyor. Özellikle akıllı teknolojiler telefondan tablete, bilgisayardan otomobile kadar kullanılan birçok materyalde ya da eşya da bulabiliyor. Tabii bu akıllı teknolojiler beyaz eşyalarda da kendini göstermeye başlıyor. Arçelik 6 program bulaşık makinesi modellerinde yer alan akıllı teknolojik özellikler sayesinde kullanıcılar makinelerini uzaktan kontrol edebiliyor ya da otomatik deterjan dozajlaması yaptırabiliyor. Bu teknoloji hem zamandan hem de kullanılan malzemelerden tasarruf edilmesini sağlıyor. 6566 I modelinde yer alan AutoDose Akıllı Ölçüm Sistemi ile eklenen deterjanın 1 ay kullanımı yapılabiliyor. Bulaşık makinesinde seçilen programa göre uygun miktarlarda sıvı deterjan çekerek pratik ve tasarruflu yıkama imkânı sunuyor. Ayrıca HomeWhiz teknolojisi ile kullanıcının internet erişimi olduğu her an makineye bağlanarak uzaktan çalıştırmayı mümkün kılıyor. Diğer 6 programlı makine modellerinde bulunan Tepsi Yıkama Fonksiyonu zorlu kirlerde bile büyük parçaları rahatlıkla yıkayarak su, enerji ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Makine yıkama, Ekonomik 50° C, Otomatik 40-65° C, Yoğun 70° C, Hızlı 58 dakika, Mini 38 dakika ve Ön Yıkama seçenekleri ile geniş bir kullanım alternatifleri bulunuyor. Tüm bu özelliklere ek olarak Arçelik 8 programlı bulaşık makinelerini de kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

 Camdan Gelen Şıklık Akıllı Teknoloji ile Buluşuyor

Camdan Gelen Şıklık Akıllı Teknoloji ile Buluşuyor

Camın şıklığını mutfağına getirmek isteyenler için tasarlanan A++ enerji sınıfına sahip Arçelik bulaşık makinesi 8 program modeli ile ev hanımlarının beklediği ürün evlerine geliyor. Manhattan Gri Cam rengine ve 8 program çalışma özelliğine sahip olarak sunuluyor. Yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları ve çıkarılabilir 3.çekmesi fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. 2 adet fincan rafı, hareketli çatal kaşık sepeti, LCD ekran gösterge paneli ürünün tercih edilebilir düzeyde olduğunu gösteriyor. ProSmart Inverter Motor Teknolojisi ile donatılarak minimum enerji ile maksimum düzeyde performans elde ediliyor. Ayrıca motorun özel yapısında bulunan mıknatıslar sayesinde sürtünme olmadan çalışır, yıpranma oranı düşürülerek enerjiden tasarruf sağlar, kullanım ömrü uzar. Fan kurutma sistemi ve LED ışıklı iç aydınlatmaları ile tam bir performans/tasarım ürünü olduğunu kanıtlıyor. Ekonomi 50°C, Otomatik, Karma, Yoğun 70°C, Hızlı 58 dakika, Hassas 40°C, Mini 30 dakika ve Ön Yıkama program seçenekleri bulaşıklarınızın kirlilik durumuna ve zamanınıza göre yıkama olanağı sunuyor. Özellikleri arasında bulunan “Kir Sensörü” bulaşıklarınızdaki kiri temizlemeden bırakmıyor. Turbo, Ekstra Parlaklık/Kurutma ve Dinamik Yıkama Fonksiyonları ile temizliğe ekstra güç ve tasarruf sağlıyor. Makine temizleme sistemi uygun aralıklarla ve doğru ürünle çalıştırıldığında makinenin temizlenmesini ve kötü koku oluşmasını önlüyor. Ayrıca Siyah, Beyaz ve Leke Tutmayan İnoks renk seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dinamik Yıkama özelliği farklı kirlilik düzeylerine sahip bulaşıkların aynı anda yıkanabilmesine imkân sağlıyor. Alt sepetin sağ tarafında bulunan Dinamik Yıkama Pervanesi ile zorlu kirli bulaşıklardan eser kalmıyor. IonFresh akıllı teknolojisi sayesinde makinede bekleyen bulaşıkların oluşturduğu kötü kokuyu negatif iyonlarla yok ederek kötü koku oluşumunu engelliyor. Kendi kendini temizleyebilen filtresi sayesinde filtrede biriken kirleri %80 oranında azaltıyor. Aynı zamanda 8 programlı makinenin bir başka modelinde yer alan çocuk kilidi özelliği, çocuğunuzun bulaşık makinesini rahatlıkla inceleyebilmesine olanak tanıyor. Hem kullanıcıları ve çocukları hem de çevreyi düşünen Arçelik, ileri teknolojik donanımlara sahip bulaşık makinelerini tasarlayarak insanlığa ve doğaya faydalı kolaylaştırıcı seçenekler sunmaya devam ediyor. Tüm ihtiyaçlar ve beklentiler için üretilen bulaşık makineleri yüksek kalite standartlarına sahiptir.

 Uygun Fiyat Üstün Performans

Uygun Fiyat Üstün Performans

Arçelik bulaşık makinesi fiyatları modelin program adedine, tasarım ve rengine, kapasitesine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Akıllı teknolojik sistemler ve program sayısı bulaşık makinesinin fiyatını belirleyen en önemli iki faktör olarak karşımıza çıkıyor. İki programa sahip bir makine ile sekiz programlı bulaşık makinesinin fiyatı birbirinden oldukça farklı olacaktır. Ayrıca bulaşık makinesinde bulunan ek donanım ve teknik özellikler, kullanıcıya sunduğu farklı fonksiyonlar fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynuyor. Kullanıcının temizlediği filtre yerine kendi kendini temizleme özelliği bulunan filtre sistemi fiyatın daha yüksek olmasına neden oluyor. Yine aynı şekilde yıkama süresini kısaltarak az maliyet ve tasarruf sağlayan özellikleri içeren bulaşık makineleri, standart bir makineye göre yüksek bir fiyat politikasına sahiptir. Aynı zamanda yerli bir firma olmanın avantajı olarak da görülen geniş yetkili servis ağı ve hızlı tedarik edilebilen Arçelik bulaşık makinesi parçaları nedeni ile marka fazlasıyla tercih edilebilir düzeyde görülüyor. Kullanışlı ve pratik tasarıma sahip oluşları, LED gösterge paneli gibi ek özellikleri barındırmaları kullanıcıların beğenisini kazanmada rol oynuyor. Katlanabilir ve bardakları koruyabilir özellikteki sepetleri, hareketli çatal-kaşık sepetleri özellikle ev hanımlarının sıklıkla kullandığı vazgeçilmez özellikler arasında yer alıyor. Leke tutmayan özelliği sayesinde Inoks modeller en çok tercih edilen renkler arasında bulunuyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip inoks rengi parmak izi tutmaz ve kolaylıkla temizlenebilir yapıda tasarlanıyor. Aşınma, paslanma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olmaları, sert ve pürüzlü olmayan yüzeyleri temizliklerin daha hijyenik bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Gıdaların bileşenlerinde yer alan asidik maddelere karşı da dayanıklı olan bu inoks modeller performansları açısından diğer modellere göre daha üstün, fiyatları bakımından da diğer modellere göre daha yüksek olabiliyor. Mutfağınıza eşsiz bir şıklık, dekorasyonuna son derece uyumlu bir görünüm kazandıracak olan Arçelik bulaşık makineleri ile hayatınız büyük ölçüde kolaylaşacaktır. Daha birçok teknik özellik, işlevsellik, renk ve tasarımlara sahip Arçelik bulaşık makineleri için sitemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca farklı model ve markalara ait bulaşık makinelerini de incelemek isterseniz Elektronik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (27)
Arçelik (6)
Vestel (110)
Siemens (20)
Altus (63)
Profilo (33)
Beko (21)
Samsung (10)
Grundig (17)
Regal (26)
Electrolux (16)
LG (9)
Franke (6)
Teka (6)
Hoover (5)
Windsor (4)
Finlux (3)
Miele (3)
Arisco (2)
Empero (2)
Nexon (2)
Termikel (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Kapasite

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL