Filtreleri Temizle
Marka
Peg Perego

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 12 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Peg Perego Bebek Arabaları

Peg Perego bir İtalyan firmasıdır. Peg Perego bebek arabası sektöründeki özgün tasarımlarını, dayanıklı ve rahat kullanılan ürünlere dönüştürürken zarafet ve şıklıktan ödün vermemektedir. Tüm bu sürecin temel hedefi; hem bebeklerinin güvenliğinden emin olmak, hem de ebeveynlerin kullanıcı deneyimiyle ürünlerin güvenilirliğinden emin olarak, yaşamlarındaki bu keyifli sürecin tadını çıkarmasıdır.

Peg Perego Bebek Arabası Çeşitleri

Peg Perego Bebek Arabası Çeşitleri

Bebeğinizi anne karnında iken yağmur, kar, çamur demeden rahat bir şekilde dışarı çıkabiliyorsunuz. Hava nasıl olursa olsun bebeğinizin bundan etkilemeyeceğinden emin olduğunuz için içiniz rahattır. Bebek dünyaya geldikten sonra da bebeğinizi ve kendinizi eve kapatmaktansa istediğiniz zaman çevre koşullarından çekinmeden küçük yavrunuzla dışarı çıkabilmek için kesinlikle size en uygun Peg Perego bebek arabası modellerine ihtiyacınız vardır. Bebeğinizle birlikte yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Pazar ve market alışverişlerinizi dahi bebeğiniz ile güvenle gerçekleştirebilir, eşyalarınızı da Peg Perego bebek arabalarının sepetinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tatildeyken bebeğiniz erken saatlerde uyusa dahi, bebeğinizi bebek arabasının ana kucaklı modellerinde tıpkı kendi yatağındaymış gibi mışıl mışıl uyutabilirsiniz. Ayarlanabilir ayak desteği olan modeller bebek arabasını uzun yıllar kullanmak için idealdir. Peg Perego bebek arabalarının tekerleklerinde yer alan özel süspansiyon sistemi ve dengeli hareket eden dayanıklı ve hafif alüminyum gövdesi de uzun yıllar boyunca bebek arabasının yıpranmamasını ve bebeğinizin gezinti sırasında en zorlu yollarda bile rahat etmesini sağlıyor. Tek tuşla kilitlenebilen merkezi fren sistemi de bebeğinin güvenliğini önemseyen ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Geniş alt sepeti sayesinde bebeğinizle alışverişe çıktığınızda bebek arabasını kullanırken aynı zamanda ağır eşyalarınızı da üzerinizde taşıma derdine son veriyor. Çıkarılabilir ön barı kullanım sırasında bebeğinizin biberonunu koyabilmeniz için özel olarak tasarlanıyor. Ayrıca ön barı çıkarmanıza gerek kalmadan katlanabilme özelliği de oldukça büyük kolaylık sağlıyor. Tente içerisinden çıkan güneşlik ve yağmurluk bebeğinizi her türlü hava koşulunda aklınızda bir soru işareti kalmadan rahatça dışarı çıkarabilmenizi sağlıyor.

Peg Perego Bebek Arabası Fiyatları

Peg Perego Bebek Arabası Fiyatları

Kurulduğu günden itibaren, pazarda büyük bir devrim yaratarak bebek arabaları ve taşıma koltuklarında hasır kumaş ve sac yerine su geçirmeyen kumaş kullanmıştır. Tüm ürünleri için uluslararası güvenlik kurallarını ve en yüksek kaliteyi gözeterek, özgün ve konforlu tasarımlar geliştirmiştir. Peg Perego bebek arabası fiyatları ihtiyacınız olan özelliklere göre değişmektedir. Doğumdan itibaren kullanılabilir modeller katlanarak daha pratik şekilde taşınabilir modellerdir. Hareketli çocuklar için 5 noktalı emniyet kemerli modeller, nispeten daha sakin çocuklar için tasarlanan 3 noktalı emniyet kemeri olan modellere göre daha farklı fiyatlı olabilir. Kullanıcı ebeveynlerin rahatı açısından yüksekliği ayarlanabilir ergonomik tutma kolu olan modeller de sabit modellere göre biraz daha farklı olabiliyor ancak eğer standartlarda bir boya sahipseniz sabit tutma kolu olan modeller sizin için yeterli olabilir.

Peg Perego Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peg Perego Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birden çok bebeği olanlar için en iyi bebek arabası Peg Perogo’nun çoklu bebeklere uygun olan modelleridir. Şayet sonraki yıllar için tekrar bir bebek planınız varsa seçilen ürünün daha ağır ve dayanıklı modellerden olmasına önem vermelisiniz. Manevra ve süspansiyon özellikleri ise bebek arabası modellerinde ürünün çoğunlukla taşlı topraklı yollarda mı ya da pürüzsüz yüzeylerde mi sıklıkla kullanılacağına karar verilmelidir. Alışverişe bebekleriyle gidecek olan kullanıcılar için de en iyi Peg Perego bebek arabası özellikleri sağlam ve geniş taşıma sepeti bulunması oluyor. Siz de sitemizden Peg Perego bebek arabası yorumlarına bakarak daha önce satın alarak tecrübelerini paylaşan kullanıcılardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz Bebek Arabaları kategorimizi inceleyebilir, tüm bebek arabası modelleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.