Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebek Arabaları

için 5 sonuç bulundu.

Greentom Bebek Arabaları

Bebeğini kucağına almak için bekleyen çiftler, yavruları için alışverişlere erkenden başlarlar. Bebek arabası, ana kucağı ve puset olarak kullanılabilen Greentom bebek arabası yavrunuzun gereksinim duyacağı bütün unsurları bir arada buluşturmaktadır. Birçok fonksiyonel özelliğe sahip bebek arabaları bebeğinizin konforlu bir şekilde gezintiye çıkabilmesi için büyük bir önem taşır. Greentom bebek arabası kullananlar tarafından tam not almayı başaran, kalite ve performansı bir araya getirmektedir. Farklı model, özellik, renk ve tasarım özelliklerine sahip Greentom bebek arabalarını satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Konforlu Yolculuk Greentom Bebek Arabaları ile Mümkün

Konforlu Yolculuk Greentom Bebek Arabaları ile Mümkün

Pratiklik ve kullanım kolaylığı ebeveynlerin en fazla aradığı özellikler arasında bulunur. Yalnız başınıza bebeğinizle birlikte gezintiye çıktığınızda fonksiyonel özelliklere sahip bebek arabalarını tercih etmeniz gerekir. Sağlam tasarım özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz farklı işlevsel yapılara sahip Greentom bebek arabası fiyat konusunda geniş bir aralığa sahiptir. Hafif tasarım özelliklerine sahip bebek arabalarını 3 farklı sürüş pozisyonunda kullanabilirsiniz. Yavrunuzun uykusu geldiğinde tam yatış, arkasına yaslanıp yolculuğun tadını çıkardığı anlarda, keşif ve gözlem yaptığı anlardaysa dik oturuş pozisyonuna alabilirsiniz. Bebeğinizin omurilik yapısını destekleyen ve yolculuğun tadını çıkarmasını sağlayan Greentom bebek arabası yorum konusunda da kullanıcılarından tam not almayı başaran özellikleri bulunduruyor. Yavrunuzla birlikte keyifli gezinti deneyimi yaşayabilmeniz için dolgulu omuz, baş ve bel altı destekleri bulunuyor. Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabilmeniz için destek unsurları bulundurularak yolculuk sırasında yavrunuzun en rahat koşullar altında dış dünyayı keşfetmesi hedefleniyor. Tek elle açıp kapatabileceğiniz bebek arabaları hem pratik hem de rahat bir gezintiye başlamanızda daima imdadınıza yetişir. Bu özellik sayesinde bir elinizde bebeğiniz varken diğer elinizle arabayı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Greentom Bebek Arabaları Güvenlik Endişelerini Ortadan Kaldırır

Kullanışlı Greentom Bebek Arabaları Güvenlik Endişelerini Ortadan Kaldırır

Bebeğinizin rahatlığı ve konforunu göz önünde bulundururken, güvenlik faktörünü de daima dikkate almalısınız. Sağlam metal iskeleti ile yolculuğu başından güvenli hale getiren bebek arabaları, darbelere karşı dayanıklıdır. Oturma bölümünde bulunan 5 noktalı emniyet kemeri yavrunuzu tam manasıyla kavrar ve onun güvenli bir şekilde seyahat etmesini mümkün kılar. Oturma yerinde bulunan emniyet kemerini pratik bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Kilidi yalnızca siz açabileceğiniz için yolculuk sırasında yavrunuzun sağa-sola, ileri-geri savrulmasını engellersiniz. Greentom bebek arabası özellikleri içerisinde mevcut süspansiyon sistemi eğimli yollarda bebeğinizin fiziksel yapısını daima korur. Bebeğiniz mevcut süspansiyon sayesinde engebeli zemindeki etkileri en az seviyede hisseder. Sarsıntı sebebiyle ortaya çıkabilecek etkiler minimum seviyeye indirilir ve zemin değiştiğinde dahi bebeğiniz rahatsızlık duymadan yolculuğun tadını çıkarır. Greentom bebek arabası en ucuz seçimlerde bulunabilmeniz için gerekli ürün çeşitliliğini içeriğinde bulundurmaktadır. Yavrunuzun gereksinimlerini karşılarken kalite ve konforu bir arada buluşturarak bütçeye uygun satın alımlar yapmanızı sağlar. Bebeğinizle profesyonel bir gezinti deneyimi yaşayabilmeniz, gezintileri daha keyifli bir hale getirebilmeniz için Greentom bebek arabalarını sayfamızdan inceleyip satın alabilirsiniz.

Greentom Bebek Arabaları Şıklığın Sembolü

Greentom Bebek Arabaları Şıklığın Sembolü

Fonksiyonel unsurlar ve ergonomik tasarım detaylarının bulunduğu bebek arabaları ile son derece akıcı bir sürüş ve mükemmel manevra kabiliyeti yakalayabilirsiniz. Bebek arabalarını yalnızca 3 saniye içerisinde katlanarak aracınızın bagajına yerleştirebilir ve evinizde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Bebeğinizi güneşten ve zorlu hava koşullardan koruyabileceğiniz bir tente bulunur. Tenteyi dilediğiniz zaman açar, dilediğiniz zaman çıkararak arabayı hafifletebilirsiniz. Ön barı ile birlikte katlanabilme özelliği bulunan modeller çok daha az yer kaplar ve aracınızın bagajına rahatlıkla sığabilmektedir. Katladığında daha rahat taşıyabilmeniz için bir tutma sapına yer verilir ve böylelikle taşıma sırasında oluşabilecek problemler minimum seviyeye indirilir. İşlevsellik faktörünün yanı sıra şık ve modern bir görünüm istiyorsanız Greentom bebek arabası pembe, kırmızı, siyah, mavi veya yeşil renk seçeneklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Erkek çocuğunuz için daha koyu renkler tercih edebilirken, kız çocuğunuz için canlı ve dinamik renk seçimlerinde bulunabilirsiniz. Hem kız hem de erkek çocuğunuz için Greentom bebek arabası turuncu turuncu renk seçimi de doğru bir tercih olabilir.

Arama Kriterleriniz

Greentom
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4 Baby (94)
Aircosy (15)
Aldeba (17)
Aliş (1)
Anex (22)
Angel (1)
Babasling (1)
Babe (5)
Baby (38)
Baby Bass (2)
Baby Care (38)
Baby Home (26)
Baby Jem (61)
Baby Max (4)
Baby Time (1)
Baby&plus (7)
Baby&Plus (1)
Baby2Go (111)
Baby2go (3)
Babycare (1)
Babyda (3)
Babyfox (8)
Babyhope (131)
Babyjem (97)
BabyJem (3)
Babymol (1)
Bagi (11)
Bebebebek (7)
Bebegen (2)
Bebegold (3)
bebekevi (9)
Bebekevi (4)
Bebesel (1)
Bebesi (1)
Bebetaxi (2)
Bebetti (3)
Beneto (12)
Beybiez (1)
Bob (2)
Britax (95)
Bugaboo (6)
Casaul (2)
Casual (15)
Chicco (164)
Chipolino (10)
Comfymax (35)
Concord (7)
Cyf Baby (1)
Diamond (4)
Diba baby (3)
Diba Baby (1)
Diono (1)
(779)
doona (8)
Doona (2)
Dukaddo (11)
Duux (7)
Elele (6)
Esy Baby (2)
Ferzin (1)
Good Day (1)
Graco (1)
Greentom (5)
Gubi (4)
Guzummm (4)
Heiner (1)
Helenito (2)
Huggy (7)
Infiniti (1)
Inglesina (25)
Jaju Baby (23)
JJ Cole (1)
Joell (8)
Johnson (4)
Joie (1)
Junq (1)
Kanz (30)
Kidboo (1)
Kiwi (10)
Kraft (120)
Lele Baby (3)
Lorelli (19)
Lucky Day (1)
Lullaby (1)
Mac (2)
Maclaren (31)
Maller (2)
Mamma (14)
Mams (1)
Maxi Cosi (4)
Maxi-Cosi (122)
Medi (1)
Mercury (5)
Mima (9)
Minio (3)
Moje (35)
Mooly (1)
My Junior (3)
Mycey (2)
Myquala (2)
Norfolk (9)
Otto Plus (6)
Papetto (2)
Peg Perego (29)
Pilsan (1)
Prava (19)
Prego (132)
Quero (4)
Quinny (169)
Rain Baby (7)
Rival (28)
Safe Line (3)
Safety (9)
Sebi Bebe (4)
Sema Baby (25)
Sema baby (16)
Sevi Bebe (136)
Ships (5)
Skip-Hop (5)
SMA (1)
Soo Baby (20)
Star Baby (7)
Stokke (5)
stylo (1)
Sunny (1)
Sunny Baby (84)
Tiny Lamb (3)
Tois (2)
Tois Baby (6)
Tommybaby (32)
Tossiee (1)
Tripper (26)
Twin (1)
U.S.F (3)
Ubeybi (2)
Uppababy (6)
Wattmoms (8)
Wei-B (11)
Wellgro (3)
Yonca (2)
Yoya (1)
Yoyko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL