Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İkiz Bebek Arabası

için 107 sonuç bulundu.

İkiz Bebek Arabası

İkizleriniz için doğru bebek arabası tercihini yapmak, karşınıza çıkan çeşitlilik yüzünden biraz yorucu bir süreç olarak gözükebilir. Size vereceğimiz ikiz bebek arabası seçimi tüyoları ve kategorimizde bulunan birbirinden çeşitli ikiz bebek arabası modelleri ile bu süreci yorucudan keyifliye çevirmeniz mümkün.

İkiz Bebek Arabası Nedir?

İkiz Bebek Arabası Nedir?

İkiz bebek arabaları, isminden de anlaşılacağı üzere ikizi bebekleri aynı anda tek bir araba ile gezdirebilmek için tasarlanmış bebek arabaları olarak karşımıza çıkar. Çoğu ikiz bebek arabasının iki adet oturağı, 6'lı set halinde bulunan tekerleği ve manevra alanını kolaylaştırmak için iki adet tutacağı bulunur. Bununla birlikte farklı bebek arabası markalarının fonksiyonellik ve kullanım açısından değişebilen tasarımları da mevcuttur. İkiz bebek arabası, ikizlerinizi tek bir araba içerisinde dilediğiniz yere götürmenizi sağlayan, kolaylık ve kullanışlılık sunan bir bebek arabası çeşidi olarak bilinir. Yanyana tasarlanan oturakları olan ikiz bebek arabası modelleri olduğu gibi arka arkaya konumlandırılmış oturakları olan ikiz bebek arabası çeşitleri de mevcuttur. Her iki modelde anne-babaların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak bolca tercih edilmektedir.

İkiz Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

İkiz Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

İkiz bebek arabası satın almadan önce birden fazla faktörü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Her şeyden önce ikiz bebek arabanızı daha çok nerede ve hangi şartlarda kullanacağınızı belirlemeli ve o zemine uygun bir bebek arabası tercih etmelisiniz. Örneğin ikizlerinizle kaldırım, yürüyüş yolu gibi asfalt alanlarda gezinti yapmayı planlıyorsanız ona uygun bir tekerlek yapısı olan bir araba seçmelisiniz. Bununla birlikte ikiz bebek arabası seçiminde arabadaki pusetlerin konumlandırılması da oldukça önemli. Eğer alan konusunda sıkıntı yaşıyor ve yanyana ikiz bebek arabasının fazlasıyla yer kaplayacğını düşünüyorsanız arka arkaya ikiz bebek arabası modellerinden tercih edebilirsiniz. Oturakların yanyana olmaktan ziyade arka arkaya konumlandırıldığı bu tip bebek arabaları, yerden tasarruf etme imkanı sunmakta. Baston ikiz bebek arabaları, çift yönlü ikiz bebek arbaları ve yağmurluklu ikiz bebek arabaları da ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğinzi diğer araba modellerinden. İkiz bebek arabası seçerken dikakte almanız gereken diğer hususlar arasında ise arabanın manevra kabiliyeti, hafifliği, yol tutuşu, güvenlik fonksiyonları ve eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz ek bölmelerin varlığı olmalıdır. Yatabilen, bebeklerinizi gerektiğine koruma altına alabilen ve teknoloji ile uyumlu bir ikiz bebek arabası tercih etmeniz de sizin için bonus niteliğinde olacaktır.

İkiz Bebek Arabası Fiyatları Ne Civarda?

İkiz Bebek Arabası Fiyatları Ne Civarda?

İkiz bebek arabası tavsiyesi almadan ve fiyatları incelemeye başlamadan önce tam olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve bu ihtiyaçlara uygun bir ikiz bebek arabası satın almanız gerekiyor. Unutmayın ki ikiz bebek arabası, sizin için ikizlerinizi güvenle ve uzun süreli olarak dolaştıracağınız, kapsamlı bir yatırım niteliği taşıyacaktır, bu yüzden de paranızın karşılığını alacağınız bir bebek arabası markası tercih etmeniz gerekiyor. Kraft, Chicco, Baby2go, Cosatto, Lorelli, Graco, Johnson, Chipolino, Casual Vista, Paxton, Prego, Wei B, Babyhope ve MacLaren gibi güvenilir bebek arabası markalarının birbirinden kullanışlı ve fonksiyonel ikiz bebek arabaları bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. İkiz bebek arabası yağmurluğu gibi aksesuarları da yine bu kategorimiz üzerinden bulmanız mümkün. Diğer bebek arabası modellerini incelemek için ise Bebek Arabaları kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aldeba (5)
Baby2Go (8)
Babyhope (11)
Casual (1)
Chicco (16)
Inglesina (1)
Kanz (1)
Kraft (7)
Lorelli (1)
Mac (2)
Mamma (2)
Maxi-Cosi (7)
Prego (27)
Sunny Baby (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(83)
(13)
(7)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(44)
(19)
(13)
(10)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL