İkiz Bebek Arabası

İkiz bebeklerinizi tek başınıza rahatça gezdirebilmek için ikiz bebek arabası çeşitlerinden edinmeniz gerekmektedir. İkiz bebek arabaları, birbirine bitişik iki bebek arabası görünümündedir ve tek kişi tarafından rahatça kullanılabilir. İkiz bebekleri olan ebeveynlerin tekli bebek arabası kullanması hiç sağlıklı değildir. Hem bebekler rahat edemez hem de güvenlikleri tehlikeye girer. Bilindiği üzere bebeklerin arabadan düşmemesi için emniyet kemeri ile sabitlenmesi gerekmektedir. Tekli bebek arabasına iki bebek yerleştirildiğinde emniyet kemeri ile güvenlik sağlama durumu ortadan kalkar. Bu nedenle ikiz bebeğiniz varsa, bebeklerinizin rahatı ve güvenliği için ikiz bebek arabası kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle ikiz bebek arabası seçimi yaparken büyük tekerlekli olanları seçmeniz, daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

İkiz bebeklerin bakımı zor olduğu gibi dolaştırılması da çok zordur. Güzel havalarda bebeklerinizle birlikte eve hapsolmamak, parkta ya da sahilde rahatça yürüyüş yapmak için ikizlerinizi, ikiz bebek arabasına yerleştirip kendinizi dışarıya atabilirsiniz. Aynı şekilde alışverişe çıkabilir, dışarıda olan işlerinizi hiçbir sıkıntı çekmeden halledebilirsiniz. İkiz bebek arabalarının rengini, bebeklerinizin cinsiyetine göre seçebilirsiniz. Chipolino ikiz bebek arabası, 4 yaşa kadar kullanılabilme imkanı sunmaktadır. Sökülüp takılabilen ayak arası korumalığına sahiptir.

İki tane arabanın yan yana gelmiş hali gibi, iki tane arabanın arka arkaya sırlanmış hali gibi görünen bebek arabaları bulunmaktadır. Babyhope ikiz bebek arabası, arka arkaya gelmiş iki adet bebek arabası görünümündedir. 360 derece dönen ön tekerlekleri ve sabitlenebilen arka tekerleklerine sahiptir. Ayarlanabilir ayak dayanağı ve 3 pozisyonlu oturma yeri, bebeklerinizin konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Geniş alt sepeti sayesinde bebeklerinizin ihtiyacı olan tüm eşyaları rahatça yanınıza taşıyabilirsiniz. Kolay katlanabilir özelliği sayesinde kullanmadığınız zaman evinizin bir köşesinde saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda tek hareketle kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Sunny Baby, 4Moms, Peg Perego, Baby Max, Crystal Baby, Kraft gibi çeşitli markalar tarafından üretilen ikiz bebek arabalarının fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek size uygun olanını kolayca seçebilirsiniz.

İkiz Bebek Arabası

için 463 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(1)
BABY HOPE (35)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
Casual (34)
Chicco (29)
(3)
(1)
(1)
(75)
(3)
(1)
(1)
Kraft (35)
(2)
Maxi-Cosi (19)
Peg Perego (26)
(4)
Prego (125)
(5)
Sunny Baby (32)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(58)
(22)
(21)
(13)
(6)
(6)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(16)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (37)
ve üzeri (41)
ve üzeri (43)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL