Filtreleri Temizle
Marka
Chicco

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 20 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Chicco Bebek Arabaları

Bebeklerle birlikte yapılan yürüyüş gibi günlük aktiviteler, onları hayata karşı deneyim sahibi yapar. Bu aktiviteler esnasında kullanılan rahat bir bebek arabası, bebeklerin duyularını geliştirmesine yardımcı olur. Chicco, bebeklerin öğrenim sürecinde her zaman yanında olacak modeller tasarlar. Bebeklerle yapılan park ziyaretlerine ya da yürüyüşlere en uygun modele karar verecek olan ebeveynler, bu aktiviteler için ihtiyaç duyulan teknik ve fonksiyonel özellikleri belirler. Marka, bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik üretim yapar. Ebeveynlerin almaya karar verdiği Chicco bebek arabası modeli, hem bebekleri hem de kendileri için güvenlik ve konfor sunar. Chicco, yenilikçi bir çizgide tasarladığı modellere bebeklerin ve ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıracak teknolojik fonksiyonlar ekler. Sade ama şık tasarımlı modeller estetiğin ve modernliğin harmanlanmasıyla ortaya çıkar.

Chicco Bebek Arabası Modelleri Nelerdir?

Chicco Bebek Arabası Modelleri Nelerdir?

Bebeklerin kendini huzurlu hissedeceği modellerin ebeveyn için de kullanım kolaylığı sunması beklenir. Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmelerle devam eden AR-GE çalışmaları hem bebekler hem ebeveynler için en doğru modeli üretmeyi amaçlar. Chicco, uluslararası standartları takip ederek bu doğrultuda modellerini tasarlar. Marka, detaylı analizler sonucu belirlediği bebek ve ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik farklı modeller üretir. Çift ve tek yönlü modeller ile travel model Chicco bebek arabası modelleri, zarafet ve rahatlık sunar. Tek yönlü küçük modeller, sıklıkla seyahat eden kullanıcılar düşünülerek üretilir. Doğumdan itibaren kullanılabilen tek yönlü modeller, bebeklere gelişimleri süresince eşlik eder. Yeni doğan bebeklerin rahat edebilmesi için ultra yumuşak pedler kullanılarak tasarlanan oturma bölgesi maksimum rahatlığı garanti eder. Tüm modellerde bulunan yağmurluk, bebeklerin hassas ciltlerini şiddetli rüzgar ve yağmura karşı koruyarak hastalanmalarını önler. Özellikle yeni doğan bebekler günün büyük kısmını uyuyarak geçirir. Marka, bebeklerin uyuma ve dinlenme pozisyonlarını analiz ederek istenilen açıya ayarlanabilen sırt bölgesini geliştirir. Tüm tek yönlü modellerde 180 dereceye kadar yatırılabilen sırt kısmı, bebeklerin her pozisyonda rahat etmesini sağlar. Bu modeller geniş bir oturma alanına sahip olmasına rağmen kapatıldıklarında kompakt özellik gösterir. Tek elle saniyeler içinde kapanabilen modeller en küçük alanlarda bile saklanabilir. Siz de bebeğinizle birlikte sık seyahat ediyorsanız katladığınız Chicco tek yönlü bebek arabası modelini el bagajı olarak yanınıza alabilirsiniz. Travel sistem bebek arabası modelleri ise farklı özelliklerle üretilir. Bebeklerin taşınmasını oldukça pratikleştiren travel sistem modellerde çıkarılıp takılabilen oturma bölgeleri bulunur. Ebeveynlerin isteği doğrultusunda otomobil koltukları ya da portbebe monte edilerek kullanılabilir. Gidilecek yere göre bebeğin taşınmasını pratik bir hale getiren bu modeller, çift yönlü kullanıma da uygundur. Bu anlamda ebeveynin özgürce seçim yapabilmesine olanak sağlar. Travel sistem bebek arabası modellerinde bulunan rulmanlı tekerlekler, arabaların zahmetsizce hareket ettirilmesine yardımcı olur. Yumuşak sürüş bebeklerin de rahat olmasını sağlar. Tüm modellerde bulunan geniş tente, içerisinde katlı bulunan gizli bir ek parçaya sahiptir. Bu gizli parça uzatılarak bebekler zararlı güneş ışınlarından korunur. Tentenin üst kısmındaki şeffaf pencere ise ebeveynlerin bebekleri izlemesine yardımcı olur. Bu sayede, tente kapalı olsa bile tehlikeli bir durumda hemen müdahale edilebilir. Tüm modellerde bulunan ayarlanabilir tutma kolu, farklı boydaki ebeveynler düşünülerek tasarlanır. Tutma kolunun rahatça kavranması, bebek arabalarının daha rahat hareket ettirilmesini sağlar. Travel sistem Chicco bebek arabası özellikleri ile siz de rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Chicco Bebek Arabası Fiyatları

Chicco Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabası fiyatları genel olarak teknik ve fonksiyonel birtakım Chicco bebek arabası özelliklerine göre belirlenir. Araba yapımında kullanılan materyaller ve özellikle yeni modellere eklenen teknolojik fonksiyonlar fiyatları etkileyen etmenlerdir. Örneğin, Chicco çift yönlü bebek arabası fiyatları farklı özellikleri nedeniyle tek yönlü modellerden daha yüksek fiyatla sunulur. Markanın çift yönlü modelleri, iki taraflı kullanılabilen oturma ünitesine sahiptir. Çok yönlü olmasıyla yüksek verim elde edilen bu modeller, bebeklerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ikili sisteme dönüştürülür. Hafif materyallerle üretilen çift yönlü bebek arabası modelleri, arka akslarının genişliğiyle en dar alanlarda bile yüksek manevra sergiler. Özellikle şehirde yaşayan kullanıcılar için eklenen bu özellik, kalabalık yerlerde pratik bir kullanım sağlar. Modellerin altına yerleştirilen kol sayesinde bebek arabaları saniyeler içinde katlanır. Koltuğun altında bulunan kolun yukarı kaldırılmasıyla bebek arabaları hızlı bir şekilde kendini kapatır. Kapatıldıktan sonra tekerleklerin içeri kapanmasıyla desteğe ihtiyaç duymaksızın dikey konumda kalır. Çift yönlü modellerde bulunan bu özellik fiyatı artıran önemli bir fonksiyondur. Tüm modellerde bulunan ikiz fren sistemi sayesinde arka tekerlekler aynı anda otomatik olarak kilitlenir. Böylece, olası bir tehlike anında bebek arabaları en hızlı şekilde durur. Tüm modeller, açık havada yapılacak yürüyüşlere renk katacak aparatlara sahiptir. Chicco ikiz bebek arabası modelleri bebeklerin ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına pratik çözümler getirir. Yeni doğan bebekler için son derece uygun olan ikiz bebek arabası modelleri, farklı yatış pozisyonlarına göre şekillenir. Yazın havanın çok sıcak olduğu zamanlarda güneşlik olarak kullanılabilen tente, bebeklerin ışınlardan etkilenmesine engel olur. Alt kısımda bulunan ayaklık ayarlanarak farklı boylara uygun hale gelir. Tüm modellerin tutma sapları kaymayı önleyen özel kumaşlarla kaplıdır. Bu sayede, ebeveynlerin ellerinin yanlışlıkla kayması gibi durumlar yaşanmaz. Özel taşıma kulpu bulunan ikiz bebek arabası modelleri kullanıcıları yormadan kolayca taşınır. Özellikle yeni doğan bebeklerin kafalarını korumak için özel yumuşak pedler kullanılır. Bu sayede, çarpma ya da sarsılma gibi durumlara karşı önlem alınır. Bütçenize en uygun modeli belirlemek için Chicco bebek arabası fiyatlarını listeleyebilir, belirlediğiniz modeli sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

Chicco Bebek Arabası Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Chicco Bebek Arabası Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bebek arabası seçimini etkileyen pek çok kriter bulunur. Bu kriterler bebeklerin ve ebeveynlerin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenir. Bebeklerin taşınmasını kolaylaştıran Chicco bebek arabası modelleri ebeveynler de düşünülerek üretilir. Bu bağlamda, ebeveynler açısından rahat bir kullanım dikkat edilen noktaların başında gelir. Dışarıda geçirilen sürede bebek arabalarının kullanılabileceği yerler öngörülerek tasarlanan Chicco bebek arabaları kaygan bir sürüş vaat eder. Büyük ve rulman ekli tekerlekler, en zorlu yüzeylerde bile maksimum performans gösterir. Tekerleklerde bulunan süspansiyon sistemi, bebeklerin sürüşten etkilenmemesini sağlar. Ebeveynler de bebeklerinin rahatını düşünerek sarsıntı önleyici özellikte modellere yönelir. Bu özellik sayesinde ormanlık alanlarda ya da plajlarda bebekler etkilenmeden dolaşılabilir. İki bebeğe sahip ebeveynler ise farklı özellikte modeller ararlar. İkiz bebek arabaları sayesinde iki bebek için ayrı olarak bebek arabası alınmasına gerek kalmaz. Chicco ikiz bebek arabası modelleri bebeklerin güvenliğini sağlayan farklı fonksiyonlarla üretilir. Bebekler arabadayken bebek arabasının aniden kapanması ihtimaline karşı çift emniyet sistemi geliştirilir. Bu sistem sayesinde şemsiye şeklinde kapanan tüm modeller ebeveynlerin de rahat etmesini sağlar. Standart 5 nokta kemerle birlikte omuz kemerleri de bulunan modeller maksimum güvenlik sunar. İkiz bebek arabası modellerinde bulunan kombine fren sistemi, ikiz arabaların aynı anda durmasına yardımcı olur. Bebek arabası seçiminde göz önünde bulundurulan dış görünüş, Chicco modellerinin estetik tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile karşılanır. Kırmızı, gri, antrasit ve lacivert renk alternatifleri bulunan modeller şıklıktan ödün vermeyen kullanıcılar için tercih sebebi olur. Siz de markanın modellerini daha önce kullananların deneyimlerinden faydalanmak istiyorsanız Chicco bebek arabası yorumlarını inceleyerek satın alacağınız modele karar verebilirsiniz.