Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebek Arabaları

için 6 sonuç bulundu.

Elele Bebek Arabaları

Bir bebek arabasında aranan tüm özellikleri barındıran Elele bebek arabası modelleri, pek çok tüketici tarafından dikkat çekmeyi başarıyor. Gerek malzeme yapısındaki dayanıklılık gerekse estetik tasarımı ile Elele bebek arabası, günümüzde en çok tercih edilen bebek arabası modelleri arasında yer alıyor. Elele bebek arabası, birbirinden farklı renk ve model alternatifleri ile kullanıcıyla buluşuyor. Günden güne piyasaya sunduğu yeni bebek arabası modelleri ile tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinir. Elele bebek arabası modelleri arasında kendiniz ve bebeğiniz için en uygun araba modelini bulabilirsiniz.

Elele Bebek Arabası Çeşitleri

Elele Bebek Arabası Çeşitleri

Çift yönlü bebek arabaları son dönemlerin en sık tercih edilen bebek arabası modelleri arasında yer alıyor. Bu özelliği sayesinde araba, bebek anneye dönük veya dışarıya dönük olacak şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca özel tekerlek sistemi sayesinde dışarıda zorluk yaşanmadan kolaylıkla sürüş imkanı tanıyor. Pratik katlanabilir yapısı ve hafif olması taşıma kolaylığı sağlıyor. Kısa sürede toplanması ve az yer kaplaması sayesinde evde veya arabada rahatlıkla saklayabilirsiniz. Elele bebek arabası, rüzgara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kalın kumaş yapısı sayesinde bebekler soğuğu çok fazla hissetmezler. Su geçirmeyen yağmurluğa sahip olması, bebeğinizin soğuk ve yağmurlu havalarda etkilenmeden rahatlıkla yolculuk edebilmesine olanak tanır. Elele bebek arabası özellikleri, ebeveynlerin tüm isteklerini karşılayacak şekilde üretilir. Arabaların alt kısmında yer alan ufak bölgeye çanta ya da bebeğin farklı malzemeleri konulabilir. Ayrıca arabanın kolları da çanta ya da poşet asmak için oldukça idealdir. Üstelik pek çok modelde farklı renk seçeneklerinin olması tüketici açısından ekstra alternatif oluşturur.

Elele Bebek Arabası Fiyatları

Elele Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabası fiyatları özelliklerine ve modellerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Elele bebek arabası fiyatları da seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterebilir. Ancak her bütçeye hitap edecek bebek arabası modelini bulmanız mümkündür. Bu nedenle bebek arabası ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile Elele bebek arabası modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Bebek arabası fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise arabanın kumaş yapısıdır. Araba üretiminde kullanılan kumaş modeli ve kalitesi, fiyatlarda değişime yol açar. Rüzgar geçirmeyen kalın kumaşlı bebek arabaları ile daha sade modeller arasında da fiyat farklılıkları görülebilir. Ayrıca bazı modellerde renk seçenekleri de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Tüm bunların dışında fiyatları etkileyen en önemli etkenlerden biri de ürünün gövdesinde kullanılan malzemelerdir. Dayanıklı ve sağlam malzeme yapısına sahip olan Elele bebek arabalarını, çocuğunuz için güvenle tercih edebilirsiniz. İstediğiniz yapısal özellikler ve tasarıma göre dilediğiniz bebek arabasına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Elele Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elele Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek arabası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bebek arabası henüz bebek doğmadan alınacağından yenidoğan için uyumlu olan arabalardan tercih edebilirsiniz. Bu arabalar, ortalama üç yaşa kadar kullanılabiliyor. İlerleyen dönemlerde alınacak bebek arabaları için dikkat edilmesi gereken en önemli madde ise bebeğinizin kilosudur. Ufak bebeklere uygun arabalar ile büyük bebeklere uygun olanlar aynı olmayacağından bebeğinizin kilosu ve kaç aylık olduğu, araba seçimini doğrudan etkiler. Bunun dışında kolay taşınabilen hafif yapıdaki arabalar da tercih edilen modeller arasında yer alır. Bebek arabası modellerinin fiyatları da ürün tercihlerini etkileyen diğer etmenler arasındadır. Kişi alışveriş yapmadan önce bütçe belirlerse aradığı ürüne daha kısa sürede ulaşır ve alışveriş sırasında daha çok keyif alır. Renk seçenekleri de bebek arabası satın almayı etkiler. Ayrıca Elele bebek arabası yorum ve ürün incelemelerine bakarak da fikir sahibi olunabilir. Ancak alışveriş yapmadan önce tamamen yorum ve videolara göre hareket edilmemelidir. Araba seçiminde her şeyden önemlisi çocuğunuzun ve sizin rahat hareket edebileceğiniz modellerdir. Kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek en doğru bebek arabasını sayfamızdan seçebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Elele
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4 Baby (89)
Aircosy (15)
Aldeba (19)
Aliş (1)
Anex (22)
Angel (1)
Babasling (1)
Babe (5)
Baby (40)
Baby Bass (2)
Baby Care (38)
Baby Home (27)
BABY HOPE (1)
Baby Jem (76)
Baby Max (4)
Baby Time (2)
Baby&plus (6)
Baby&Plus (1)
Baby2Go (112)
Baby2go (3)
Babycare (1)
Babyda (3)
Babyfox (8)
Babyhope (126)
Babyjem (96)
BabyJem (3)
Babymol (2)
Bagi (12)
Bebebebek (7)
Bebegen (2)
Bebegold (3)
bebekevi (10)
Bebekevi (4)
Bebesel (1)
Bebesi (1)
Bebetaxi (2)
Bebetti (3)
Beneto (12)
Beybiez (1)
Bob (2)
Britax (104)
Bugaboo (7)
Casaul (2)
Casual (15)
Chicco (145)
Chipolino (10)
Comfymax (39)
Concord (7)
Cyf Baby (1)
Dearest (1)
Diamond (4)
Diba baby (3)
Diba Baby (1)
Diono (1)
(752)
doona (8)
Doona (3)
Dukaddo (6)
Duux (10)
Elele (6)
Esy Baby (2)
Ferzin (1)
Good Day (1)
Graco (1)
Greentom (5)
Gubi (5)
Guzummm (4)
Heiner (1)
Huggy (7)
Infiniti (1)
Inglesina (25)
Jaju Baby (23)
JJ Cole (1)
Joell (9)
Johnson (4)
Junq (1)
Kanz (32)
Kidboo (1)
Kiwi (11)
Kraft (120)
Lele Baby (3)
Lorelli (23)
Lucky Day (1)
Lullaby (1)
Mac (2)
Maclaren (30)
Maller (2)
Mamma (14)
Mams (1)
Maxi Cosi (4)
Maxi-Cosi (121)
Medi (1)
Mercury (5)
Mima (9)
Minio (3)
Moje (40)
Mooly (1)
My Junior (3)
Mycey (2)
Myquala (2)
Norfolk (9)
Otto Plus (5)
Papetto (2)
Peg Perego (30)
Pilsan (1)
Prava (20)
Prego (117)
Quero (4)
Quinny (195)
Rain Baby (8)
Rival (28)
Safe Line (3)
Safety (9)
Sebi Bebe (4)
Sema Baby (24)
Sema baby (16)
Sevi Bebe (160)
Ships (10)
Skip-Hop (7)
Sleepy (1)
SMA (1)
Soo Baby (21)
Star Baby (7)
Stokke (5)
stylo (1)
Sunny (1)
Sunny Baby (87)
Tois (2)
Tois Baby (5)
Tommybaby (38)
Tossiee (1)
Tripper (27)
Twin (1)
U.S.F (3)
Ubeybi (3)
Uppababy (6)
Wattmoms (8)
Wei-B (11)
Wellgro (3)
Yonca (2)
Yoya (3)
Yoyko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL