Filtreleri Temizle
Marka
Yoyko

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yoyko Bebek Arabaları

Ebeveynler için büyük kolaylık sunan Yoyko bebek arabaları, aynı zamanda bebek için ideal konforun yaratılmasına imkan tanıyor. Dış ortamda bulunurken bebeğin güvenliğin sağlanmasına yardımcı olan özel bebek arabaları, böylelikle bebeğin kucakta gezdirilme ve taşınma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Yorucu bir hale dönüşebilen bu durum, bebek arabası ile önlenmiş oluyor. Alanında uzman markalardan olan Yoyko, geliştirdiği bebek arabaları neticesinde ebeveynler için kusursuz kullanım desteği yaratıyor. Günümüzde çok sayıda bebek arabası modeli ile karşılaşmanız mümkün. Bunların arasından seçim yaparken belli başlı unsurları ön plana çıkarmanız gerekiyor. Özellikle dayanıklı teker yapısı ve sarsıntı yaratmayan dizayn gibi noktalar, son derece önemlidir. Yoyko bebek arabaları, yüksek kalitede üretilen tekerlek yapıları ve iç dizayn özellikleriyle uzun kullanım ömrü yaratıyor. Hızlıca eskimeyen, uzun kullanıma uygun yapı sayesinde kısa sürede bebek arabası yenileme ihtiyacı ortadan kalkıyor. Böylelikle belirli oranda tasarruf dahi yapılmış oluyor.

Yoyko Bebek Arabası Çeşitleri

Yoyko Bebek Arabası Çeşitleri

Model sayısı açısından epey fazla seçenek sunan Yoyko, her ürününü rahat ve yüksek kalitede sunuyor. Yoyko bebek arabası çeşitleri, renk, dizayn ve boyut gibi pek çok farklı unsur açısından değişkenlik gösteriyor. Kişiye ve bebeğe özel bir şekilde seçim yapılması mümkün hale geliyor. Ayrıca renk seçeneğinin fazla olması, şık bir görünüm elde etmek isteyen ebeveynlere imkan tanımış oluyor. Modeller arasında yer alan Yoyko Innovation Travel Sistem bebek arabası ile ebeveynleri kolaylık bekliyor. Anında değiştirilebilir sistem yapısı neticesinde kullanım ihtiyacına yönelik tercih edilebilen bebek arabası, aynı zamanda zarif tasarımıyla göreni büyülüyor. Alüminyum konstrüksiyon kullanılarak tasarlanan model, antialerjik oturma alanına sahip. Böylelikle narin bebek cildinin korunmasına da yardımcı olan bebek arabası, 3 farklı oturma pozisyonu ile isteğe göre ayarlanabiliyor. Özel süspansiyonlu ön ve arka tekerlekler, yol içerisinde meydana gelebilecek olan sarsıntıları büyük oranda emici özellik gösteriyor. Ayrıca ön tekerleğin kolayca kilitlenebilir oluşu, pratik bir biçimde güvenliğin sağlanmasına katkıda bulunuyor. Gerektiği durumda kolayca çıkarılıp takılabilen tüm tekerler, böylelikle olası durumlarda onarım sürecini hızlandırıyor. Yeni doğan için tasarlanmış olan özel iç yüzey, dolgulu malzeme yapısından üretiliyor. Böylelikle bebek için gerekli iç hacim sağlanmış oluyor. Çift yönlü bir şekilde monte edilebilen ana kucağı, kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Özellikle taşıt kullanımında bebek arabasını kolayca ayarlayabilirsiniz. Kademeli kumaş tente sistemi, ebeveynler için kolay kullanım imkanı yaratan bir başka nokta olarak görülüyor. Bebeğin daha rahat konumlandırılması adına ayarlanabilen sırt bölümü, birden fazla pozisyona göre ayarlanabiliyor.

Yoyko Bebek Arabası Fiyatları

Yoyko Bebek Arabası Fiyatları

Farklı seçeneklerden oluşan Yoyko bebek arabası fiyatları, her bütçeye uygun bir çözüm bulmayı mümkün hale getiriyor. Kumaş, malzeme kalitesi ve süspansiyon özelliği gibi farklı noktalara göre değişkenlik gösteren fiyatlar, aynı zamanda ebatlar açısından da farklılaşıyor. Yoyko, her daim yüksek kaliteyi ekonomik fiyatlar ile buluşturmayı başarıyor. Yoyko bebek arabaları, 70 cm yükseklik ile bebeğin ebeveynine oldukça yakın kalmasını sağlıyor. Bu durum, aynı zamanda bebek için çok daha güvenli bir taşıma imkanının yaratılmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca arka tekerleklerdeki fren ve kilit sistemi, gerektiği durumlarda önlem almayı kolaylaştırıyor. Bebek arabalarında güvenlik konusu ebeveynler için oldukça önemli bir faktör olduğundan bu özellik markayı öne çıkarıyor. Özellikle eğimli yollarda önem teşkil eden kilit ve fren sistemi, bebeğin güvenli bir şekilde taşınmasına katkıda bulunuyor. Bebek arabasının güvenli olduğunu bilmek ise ebeveynler için daha rahat bir gündelik hayat deneyimi vadediyor. Çıkarılabilir ve kolay takılabilir ön bar, ergonomik ve dayanıklı tutma kolu, kaliteli tente ve ebeveyn boyuna göre ayarlanabilir tasarım gibi özelliklerin tümü, fiyat üzerinde etki oluşturuyor. Bütçe dostu çözümlere erişmeyi sağlayan Yoyko bebek arabaları, bunun yanında lüks ve yüksek kalite unsurlarını bir arada sunmayı başarıyor. Katlandığında az yer kaplama desteğine sahip olan bebek arabaları, böylelikle ihtiyaç kalmadığı durumlarda kolayca farklı bir konumda tutulabiliyor. Bu özellik, aynı zamanda bebek arabasının bagaj içerisinde kolayca yer almasına da imkan tanıyor. Farklı bir noktaya seyahat ederken aracın bagajına yerleştireceğiniz bebek arabasını varış noktasında açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş ve kullanışlı alt sepet, gerekli malzemelerin bebek arabası üzerinde taşınmasına imkan tanıyor. Güneşli havalarda bebeğinizin zararlı ışınlardan korunması gerekiyor. Bu noktada kullanımı epey faydalı olan güneşlik desteği, Yoyko bebek arabası ile sunuluyor. 360 derece ayarlanabilir tekerlekler ise özgürce hareket etme şansı yaratıyor. Güneşe karşı ters bir şekilde kullanabileceğiniz bebek arabasını dilerseniz güneşliği aktif hale getirerek de tercih edebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini tepe noktasına yerleştiren özellikler, ayrıca bebeğin sağlığı açısından da epey önem teşkil ediyor. Ayaktan kumandalı fren sistemi, istenildiği anda devreye giriyor. Böylelikle olası kayma tehlikelerine karşı kolayca önlem alınabiliyor. Bebeğin kaymasını ve düşmesini önleyen profesyonel kemer sistemi, ayrıca eğimli yollarda da gerekli güvenliğin oluşmasını sağlıyor. Yoyko Innovation modelinde yer verilen 5 noktalı emniyet kemerleri neticesinde üst düzey güvenlik önlemi alınıyor.

Yoyko Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yoyko Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diğer ürünlerde olduğu gibi bebek arabası seçerken de belli noktalara dikkat edilmesi önem taşıyor. Yoyko bebek arabası modelleri genel ihtiyaçlara yönelik tasarlanıyor. Bunun yanında spesifik bir özelliğe uygun modelde de karar kılmak mümkün. Bunun için ise ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirlemeniz gerekiyor. Örneğin bebek arabası ile birlikte gelen ana kucağı desteğine ihtiyacınız yoksa buna uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz. Genellikle ebeveynlerin tüm bebek arabası ve taşıma ihtiyaçlarını karşılayan modeller, tek bir üründe daha fazlasını sağlıyor. Aynı şekilde özel uyku tulumuna sahip bir modelde de karar kılabilirsiniz. Yoyko bebek arabası özellikleri, modellere göre değişkenlik gösteriyor. Kimi modelde daha yüksek kullanım imkanı yakalanırken farklı bir seçenekte oto koltuğu gibi kapsamlı eklentilere rastlamak mümkün. 3 in 1 modellere göz atarak çoklu parçalardan oluşan Yoyko bebek arabası modellerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. 360 derece dönebilen başlık gibi önemli özellikler, kullanımı epey kolaylaştırıyor. Eğer ihtiyacınız daha çok sade bir bebek arabası ise yine buna uygun Yoyko çözümlerinden faydalanmanız mümkün. Sadece ana bebek arabası açısından çözümler sunmakla kalmayan Yoyko, aynı zamanda tekerlek gibi ek parça satın almayı da mümkün hale getiriyor. Böylelikle parça değiştirerek bebek arabasının kullanım süresini daha da uzatmak olası oluyor. Seçim aşamasında ihtiyaçlarınız kadar bebeğinizin yaşı da önemli bir nokta olarak faktörler arasında yer alıyor. Eğer birden fazla parçadan oluşan bir bebek arabası satın almayı düşünüyorsanız özellikle diğer parçaların bebeğinizin yaşına uygun olduğuna emin olmalısınız. Yoyko bebek arabası yorum olarak son derece olumlu geri dönüşler alıyor. Kullanıcıların büyük bir memnuniyetle tercih ettikleri Yoyko bebek arabaları, anne ve babaların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Siz de yorumları okuyarak farklı kullanıcıların Yoyko bebek arabası modelleri hakkındaki deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Araştırmanızın ardından ihtiyacınıza uygun Yoyko bebek arabasını gönül rahatlığı ile satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.