Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çift Yönlü Bebek Arabası

için 323 sonuç bulundu.

Çift Yönlü Bebek Arabası

Bebeğinizle birlikte dış alan aktivitelerine çıkmak; bebeğiniz dış dünyayı keşfederken ona güvenli bir ortam sunmak istiyorsanız bebek arabası ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Ebeveynlerin bebeklerine olan yüksek hassasiyetlerinden esinlenerek bebek arabalarını geliştiren markalar teknik ve estetik açıdan farklı özelliklere sahip çok sayıda ürün alternatiflerini piyasada tanıtıyorlar. Çift yönlü bebek arabası çeşitleri, dış alanda birçok açıdan kullanım kolaylığı sağlıyor olmaları yönünden ebeveynlerin seçimi oluyorlar. İki tarafı da kontrol için kullanılabilen bu bebek arabası modelleri arasında fonksiyonel yönleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda alternatif yer alıyor. Çift taraflı bebek arabası ile bebeğinizle birlikte dış alanda keyifli vakit geçirebilir, farklı açılardan sürüş yaparak her alana uyum sağlayabilirsiniz.

Çift Yönlü Bebek Arabası Alternatiflerinde Kompakt Özellikler

Çift Yönlü Bebek Arabası Alternatiflerinde Kompakt Özellikler

Hayatınıza renk katan ve dünyaya geldiği andan itibaren birçok noktada hayatınızı ona göre şekillendirdiğiniz bebeğinizle birlikte dışarıya çıkmak istediğinizde onun rahat bir ortamda kalmasını sağlamak için faydalanabileceğiniz ürünler bebek arabalarıdır. Bebek arabaları, iç kısmı bir yatak gibi konforlu olan, ebeveynlerin el arabası gibi kullanabildikleri özel araçlardır. Teknik özellikleriyle hem bebeğin rahat etmesini sağlamak hem de ebeveynin güven hissini yaşamasını mümkün kılmak üzere geliştirilen bebek arabaları arasında çift taraflı alternatifler çok yönlü yapılarıyla dikkat çekiyorlar. Çift yönlü bebek arabası tavsiye edilebilir birçok fonksiyona sahip olabiliyor. Bu fonksiyonlardan birisi yön değişimidir. Çift taraflı modellerde genel özellik olan bu fonksiyon, bebeğinizi arabasında gezdirirken sürüşünüzü kolaylaştırır. Klasik olarak arka kısmındaki tutacağı ile bebeğinizi arabasıyla ilerletebileceğiniz bu seçeneklerde yön değişimi yapabiliyorsunuz. Böylelikle çeşitli ortamlarda bebeğinizi karşınıza alarak sürüş yapabiliyor; bebek arabasını onun karşısında yönetebiliyorsunuz. Özellikle Anne & Bebek ya da baba ve bebek birbirini göremediğinde sorun yaşayanlar için ideal olan bu modeller sayesinde bebeğiniz sizi her an görebiliyor; siz sürüş yaparken o da konforlu ortamının tadını çıkarıyor. Kullanıcılar açısından pratik özellikleri bulunan modellerin bu temel fonksiyonlarının yanı sıra daha birçok nitelikleri bulunuyor. Hafif çift yönlü bebek arabası çeşitleri, kullanıcılara pratiklik sağlamak üzere geliştirilmiş seçenekler olarak karşınıza çıkıyorlar. Fiziksel özellikleri itibarıyla hafif yapıları dikkat çeken bu modeller, kullanıcılara bebek arabalarını evlerine taşımak konusunda kolaylık sağlıyorlar. Ev içerisinde zemine temas ettirmeden belirli bir alana taşınması kolay olan bu bebek arabası çeşitleri hafiflik özelliklerine karşın oldukça dayanıklı malzemelerle üretiliyorlar ve ebeveynlerin arzu ettikleri teknik açıdan çok yönlülüğü gösteriyorlar. Piyasada farklı ağırlıklarda çok sayıda çift yönlü bebek arabası alternatifi yer alıyor. Modellerin ebatları da farklılık gösterebiliyor. Kullanıcıların ihtiyaçları olan ergonomik standartları taşıyan bebek arabaları, kapatıldıklarında küçülerek her alana sığdırılabilir hale gelebiliyorlar. Teleskobik bağlantı birimleriyle dizayn edilen bu modeller araba bagajında rahatlıkla taşınabiliyor; ev içerisinde fazla yer kaplamadan belirli bir alana rahatça saklanabiliyorlar.

Çift Yönlü Bebek Arabası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Yönlü Bebek Arabası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebeğin aileye dahil olduğu andan itibaren anne ve babanın hayatında büyük değişiklikler olur. Henüz gelişim döneminde olan bebeğin sağlıklı ve güvenli bir ortamda büyümesini sağlamak amacıyla hassasiyet düzeyi artan ebeveynler bir yandan sosyal yaşamlarını da sürdürmek zorunda olduklarından, bebeklerinin onlarla birlikte bu yaşantıya dahil olabilmesinin yollarını ararlar. Bu nedenle de bir bebek arabası kullanımı zorunludur denilebilir. Dış alan etkinliklerine katılırken, alışverişe çıkarken ya da keyifli bir gezintide bebeğinizin de yanınızda olmasını istiyorsanız onu kucağınızda taşıyarak hem siz hem de bebeğinizin zorluk yaşamasına neden olmak yerine bebek arabalarından faydalanabilirsiniz. Sahip olabileceğiniz çift yönlü bebek arabası modellerinin, çeşitli alanlarda size kullanım kolaylığı sağlayan birçok özelliği bulunuyor. Tek elle kapanan çift yönlü bebek arabası modelleri yüksek pratiklik özellikleriyle gösterilebilecek alternatiflerdir. Bebeğinizle dış alanda vakit geçirdikten sonra arabasını kolayca kaldırabilmek istiyorsanız, tek elle kapatabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle ebeveynler tek başlarına bebekleriyle dışarı çıktıklarında faydalı olan bu seçenekler, özel bağlantı sistemleriyle kolayca kapanabiliyorlar. Tek bir hareketle küçülerek saklanabilir boyutlara gelen çift yönlü bebek arabaları, kolay kullanım özellikleriyle ebeveynlerin tercihi oluyor. Modellerde kontrol kolaylığı sağlayan özellikler de bulunuyor. 360 derece dönebilir tekerlekleri bulunan çit yönlü bebek arabaları, hareket halindeyken bebek arabasını yönlendirme konusunda oldukça avantajlı oluyorlar. Modellerde ayrıca güçlü frenleme sistemleri de bulunabiliyor. Tek bir ayak hareketiyle tüm tekerleklerini frenleyebileceğiniz modellerle güvenli sürüşler yapabilir, bebek arabanızı sabitlemek istediğinizde ayağınızla temas ederek tekerlek kilidini aktif hale getirebilirsiniz. Ön kısmında bebeğinizin mama yiyebilmesi için özel olarak tabla yerleştirilmiş seçenekler ise çeşitli ortamlarda bebeğinizin beslenirken yararlanabileceği bir masayı sizlere sunuyorlar. İşlevsel açıdan kullanıcıları memnun eden bu modellerin masalarını bebeğinizin oyuncaklarıyla oynarken de aktif hale getirebiliyorsunuz. Çift yönlü bebek arabası fiyatları incelendiğinde, markaların modellerdeki fiyatları genel olarak ebat, fonksiyon ve tasarım özelliklerine göre farklılaştığı görülebiliyor. Çift yönlü Bebek Arabalarında fonksiyonlar arttıkça fiyatlar da artış gösterebiliyor ancak piyasada her bütçeye uygun bir ürün alternatifinin yer aldığı söylenebilir.

Çift Yönlü Bebek Arabası Çok Yönlü Özellikleriyle Karşınızda

Çift Yönlü Bebek Arabası Çok Yönlü Özellikleriyle Karşınızda

Bebek arabaları, bebeğinizle yapacağınız gezintileri kolaylaştıran; ona güvenli bir ortam sunmanızı sağlayan ürünlerdir. Sahip oldukları çeşitli özelliklerle de bebeğinizin rahat etmesini sağlayan bebek arabalarında çift yön özelliğiyle beraber daha birçok teknik niteliği de görebiliyorsunuz. Tenteler, bebek arabalarında yaygın olarak bulunan parçalardır. Yağışlı havalarda ve güneşli günlerde bebeğinizi koruma altında tutmak üzere kullanabileceğiniz tente sistemi modellerde farklı yapılarda olabiliyor. Tamamen kapanabilir tente çeşitleri beklenmedik çevre şartlarına karşı bebeğinizi maksimum düzeyde koruma altına alabilmenizi sağlıyorlar. Yarım ve çeyrek kapanma özelliklerine sahip tenteler ise optimum düzeyde koruma ihtiyacınıza yanıt vererek bebeğinizi korumanızı sağlıyorlar. Bebeğinizin araba içerisindeki oturma ve yatma şekillerini ayarlayabilmenizi sağlayan seçenekler, ayarlanabilir yaslanma bölümleriyle tercih ediliyorlar. Bebeğinizin araba içerisindeki konforunu istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlayan bu seçeneklerde ayrıca ayak koyma bölmesi de bulunabiliyor. Uzatılabilir ayak koyma alanına sahip çift yönlü bebek arabaları bebeğinizin araba içerisindeki pozisyonunu ayarlamanıza yardımcı oluyor. Çift yönlü bebek arabası pusetli modelleriyle de karşınıza çıkıyorlar. Ebeveynlerin çok yönlü bebek arabası arayışında öne çıkan bu modeller, araba sisteminden ayrılabilen pusetleriyle dikkat çekiyorlar. Bebeğinizle beraber dış ortamda gezinirken bebek arabası sistemini oluşturabiliyor; bebeğinizi yanınızda taşımak istediğinizde ise puseti arabadan ayırarak bebeğiniz konforunu kaybetmeden harekete geçebiliyorsunuz. Taşıma kulpu ve genel tasarımı çift yönlü bebek arabasıyla aynı olacak şekilde tasarlanan puset, uyumlu görünümüyle ayrılabilir olduğunu belli etmiyor ancak ebeveynler ihtiyaçları olduğu anda bebeklerini pusetiyle birlikte kaldırarak yanlarında taşıyabiliyorlar. Çift yönlü bebek arabası puset sistemli çeşitleriyle tek seferde bebeğinizin ihtiyacı olan iki ürünü bir arada edinmiş oluyorsunuz. Piyasadaki ürün alternatifleri teknik özellikleriyle, hitap ettikleri yaş grupları ve uyumluluk gösterdikleri ağırlık düzeyleriyle birbirlerinden ayrılıyorlar. Modeller renkleri ve genel tasarımlarıyla da farklılaşıyorlar. Estetik açıdan ister kendi zevkinize ister bebeğinizin seveceği görünümlere sahip bir modeli tercih edebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek birbirinden farklı özelliklere sahip çok sayıda çift yönlü bebek arabası modelleri arasından seçim yaparak hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4 Baby (41)
Aldeba (3)
Baby Care (11)
Baby Home (5)
Baby2Go (45)
Babycare (1)
Babyhope (40)
Bagi (1)
Bebetaxi (2)
Beneto (4)
Comfymax (25)
Concord (2)
Diamond (2)
Dukaddo (4)
Esy Baby (3)
Greentom (2)
Huggy (1)
Infiniti (1)
Inglesina (3)
Johnson (1)
Kanz (3)
Kiwi (1)
Kraft (4)
Mamma (1)
Maxi-Cosi (37)
Mima (1)
Norfolk (4)
Prava (8)
Prego (6)
Quinny (7)
Rival (12)
Star Baby (2)
Tois (1)
Tois Baby (3)
Tommybaby (8)
Wellgro (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(212)
(30)
(16)
(13)
(13)
(9)
(9)
(6)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Aralığı

(105)
(93)
(40)
(16)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (58)
ve üzeri (60)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL