Filtreleri Temizle
Marka
Lorelli

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lorelli Bebek Arabası

Çocuk sahibi olmak yaşamlarımızı değiştiren bir karardır. Dünyaya gelecek bebeğinizi sevgiyle karşılamak kadar, onun bakımı ve ihtiyaçlarının karşılanması da önem taşır. Birkaç aylıkken hareketlenmeye başlayan bebeklerle birlikte zaman geçirebilmek ve aktiviteler gerçekleştirebilmek için en önemli gereksinimlerden birisi de bebek arabası olmaktadır. Ebeveyn olarak bebeğinizle çok zaman geçirmeyi istersiniz ancak bazı anlar yorgunluk, farklı bir işle de meşgul olmak zorunda olma, elinizde yükler taşımanız gerekmesi gibi nedenlerle bebeğinizi kucağınızda taşıyamayabilirsiniz. Ama onu yanınızda götürmek istersiniz, çünkü dışarıya çıkardığınızda ya da farklı bir yere götürdüğünüzde bebeğinizin gözlerindeki mutluluk her şeye değerdir. Bebek arabaları, bebeğinizi bir yerden başka bir yere götürmenin en pratik yolu olarak tercih edilir. Lorelli bebek arabası hem çocuk için hem de anne baba için konforlu olması, yüksek güvenlikli olması, kullanımının kolaylığı ve pratikliği, bebeğin sağlığına zarar vermemesi için özel doğal malzemelerden üretilmiş olması gibi pek çok özelliği ile ebeveynler tarafından sevilen ve tercih edilen modellere sahiptir. Ürünün modellerine örnek vermek gerekirse, Lorelli bebek arabası baston tipi olan modeli, fazla yer kaplamaması, hafifliği ve pratikliği ile oldukça tercih edilen modellerdendir. Arabanın özellikleri değiştikçe fiyatı da aynı oranda değişiklik gösterebilmektedir. Lorelli bebek arabası fiyatları ve modelleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lorelli Bebek Arabası Hafif, Pratik ve Konforlu Kullanım ile Daima Yanınızda

Lorelli Bebek Arabası Hafif, Pratik ve Konforlu Kullanım ile Daima Yanınızda

Her şeyden önce, Lorelli bebek arabası kullanımı Avrupa standartlarında maksimum güvenlik kurallarına uygundur. Buna ek olarak, pratiklik ve kullanım kolaylığı bu ürünlerin arabasının en sevilen özelliklerindendir. Bu özellik hem size hem bebeğinize oldukça fayda sağlayacaktır. Gün içerisinde bebeğinizle ilgilenirken, bir de bebek arabasının kontrolünü sağlamaya uğraşmak, sizin için yorucu olacaktır. Bu ürünler özellikle buna yönelik pratiklikte ve kontrolü kolay modelleriyle yanınızda olmaktadır. Hem fazla hantal olmayan hem de dayanıklı çeşitleri Lorelli ürünleri arasında bulabilmek mümkündür. Bu ürünlerin özellikleri sayesinde kullanıcıların hayatı büyük ölçüde kolaylaşmaktadır. Lorelli bebek arabası yorumları da bu kolaylaştırma özelliğini vurgulayan kullanıcıların çok memnun kaldıklarını göstermektedir. Lorelli bebek arabası kumaşının kolay yıkanabiliyor olması özelliğiyle de ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. İlk başta çok da akla gelen bir özellik olmasa da sürekli ortalığa bir şeyler dökmeyi seven ve kirleten küçük çocuklar ile kullanım sırasında gerçekten hijyen açısından gereklilik haline gelmektedir. Kirlendiği an, kumaşın belirtilen yerlerden kolayca çıkarılarak elde ya da makinede yıkanabilmesi hijyenik bir kullanım için olanak sağlayabilecektir. Bir bebek arabası, hem bebeğinizin hem de sizlerin ihtiyaçlarına karşılık veren bir ürün olması gerektiği için alırken dikkatlice araştırma ve inceleme yapılması, sonrasında seçim yapılması önerilir.

Lorelli Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Lorelli Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Lorelli bebek arabası kullanmayı tercih eden anne ve babaların, seçim yaparken en çok önem verdiği özelliklerden biri uzun ömürlü olmasıdır. Sağlam ve uzun ömürlü olması bir ürünü her zaman için öne çıkaran bir özelliktir. Böylelikle Lorelli bebek arabası kullananlar sonraki çocuklarında da aynı ürünü kullanmayı tercih edebilmektedir. Modeller, estetik tasarımları ile beğeneceğiniz görsel özelliklere sahiptir. Ancak bundan daha da önemlisi, bebeğinizin güvenliği açısından kullanışlı olması onu ideal seçeneklerden biri yapar. Seçim yaparken de bebeğinizin tam olarak sığabileceği ve rahat bir şekilde oturabileceği bir arabayı belirleyip seçmek önemlidir. Estetik olarak ne kadar hoşunuza giden bir araba olsa da oturma bölgesinin bebeğinize uygun olmaması halinde, bu seçim ilerde oluşabilecek sağlık problemlerine neden olabilecektir. Bu ürünler, aldıktan sonra bebeğiniz yerleşeceği zaman oturma yerini ve sırt yaslama bölümünü bebeğinize uygun olacak şekilde her seviyede yükseltip, alçaltarak gerekli ayarlamaları yapmanıza olanak tanır. Bebeğinizin rahat ve mutlu hissedeceğini bildiğiniz bir oturuş için ayarlamaları yapabilmeniz bir olmazsa olmazdır. Lorelli bebek arabası, üst kısmında güneşten koruma özelliğine sahip olması ve bebeğinizin duruş şekline göre katlanıp açılabilir olması ile de beğeni toplamaktadır. Ön tepsisi olan modellerle bebeğin oyuncak ve kişisel eşyalarını koyabileceği bir alan yaratması ve güvenlik açısından da korumalı olması ebeveynlerin tercih nedeni olmaktadır. Ön tepsinin takılıp çıkarılabilir özellikli olması da büyük avantaj sağlamaktadır. Bu alternatifler, bebeğinizin rahatı ve konforu gibi kriterleri en üst düzeyde sağlayabilen tasarım ve kaliteye sahiptir. Lorelli markası, ebeveynlere, iskeletinin üretildiği malzemenin dayanıklı olması nedeniyle, herhangi bir darbede kolay kolay şekil değiştirmeyen, kırılmayan özellikte ürünler sunar. Kazaların önüne geçmeye yardımcı olan emniyet mekanizması büyük önem taşımaktadır. Bu ürünlerin bir başka önemli özeliği, belirli standartlara sahip olmasıdır. Güvenlik standartlarına uygun olarak üretildiğini ve bebeğinizin güvenliğini sağladığını bildiğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Lorelli bebek arabası, arabaların farklı bölgelerde kullanılabileceği unsurunu göz önünde bulundurarak tasarlanıp yolların özelliklerine dayanıklı ve süspansiyon iyi şekilde üretilmiştir. Yüksek manevra kabiliyeti ile yeri geldiğinde 360 derece dönüş imkanı bulunan seçenekler aynı zamanda hafif ve arabanıza sığabilecek katlanabilen mekanizmayı da sizlere sunar. Lorelli markası, bebeklerin kimi zaman anne, babasına dönük oturmak istemesi, bazen de tam tersi çevreyi izlemek istemesine çözüm olarak, tekerlekleri 360 derece dönen, tutma yerlerinin yön değiştirmesi gibi özelliklere sahip tasarımlar yaratmış ve ebeveynlerin beğenisine sunmuştur.

Lorelli Bebek Arabası ile Yollar Bebeğinizle Sizi Bekliyor

Lorelli Bebek Arabası ile Yollar Bebeğinizle Sizi Bekliyor

Her yolda ve her yerde güvenle kullanabileceğiniz Lorelli bebek arabası, bebeğinizle en keyifli gezintileriniz ve yolculuklarınızda sizi yalnız bırakmayacaktır. Güvenlik açısından gönül rahatlığıyla bebeğiniz için kullanabileceğiniz Lorelli ürünleri özel standartlara dair belgelere sahip olması büyük avantaj sağlamaktadır. Günümüzde ihtiyaçlar farklılık gösterdiği için ürün çeşitliliği ve eklenen özellikler artırılarak buna çözüm geliştirilmektedir. Bu ürünlerin estetik tasarımına ek pek çok kolaylaştırıcı özellik eklenmiştir. Çift yönlü kullanılabilen oturma ünitesi, terletmez ve su geçirmez yumuşak ve hijyenik kumaşı, portbebe olarak da kullanılabilen oturma ünitesi, tam kapanabilen körüklü tente, yumuşak dayanıklı itme sapı, farklı pozisyonlara ayarlanabilir oturma ünitesi, 5 noktalı emniyet kemeri, tentede bulunan istenildiğinde açılabilen bebek izleme penceresi, tente arkasındaki fermuarlı cep, ayak dayanağında bulunan deri kaplama sayesinde kolay temizlik yapılabilmesi, kullanıcıların ruh haline göre kullanabileceği çift yönlü iç pedi, çıkarılabilir ön bar, 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler, kolay çıkarılabilen ön ve arka tekerlekler, geniş ve kullanışlı sepet, arka tekerleklerde tek tuş kontrollü ayaktan fren sistemi, hassas süspansiyon, oturma ünitesi ile birlikte katlanabilme özelliği, katlandığında otomatik kilitlenme, az yer kaplama özelliği, katlanma özelliği sayesinde yer işgal etmeyen bebek arabaları, ana kucağı oto koltuğu, taşıma koltuğu ve oto koltuğu olarak kullanabilme, kolayca monte edilebilen bebek arabası ile tam uyumlu aparat, sallanabilme özelliği, ekstra baş koruma yastığı, özel ana kucağı ayak örtüsü, otomobile kolay monte edilebilme özelliği, bebek arabasına kolayca monte özelliği bunlardan yalnızca bazılarıdır. Lorelli bebek arabalarının farklı yaş aralığına hitap eden ürün çeşitliliği de beğenilen özelliklerindendir. Modellerden biri olan Lorelli Travel sistem bebek arabası konforlu özelliklerle tasarlanmıştır. Zorlayıcı, engebeli yollarda bile bebeğinizin konforu bozulmayacaktır, size de kolay ve keyifli bir sürüş olanağı tanır. Bu modeli seçecek olan kullanıcıların bagaj ölçüsüne göre tercihte bulunmalarında fayda vardır. Lorelli çift yönlü bebek arabası çeşitleri de Travel Set modellerinde mevcuttur. Sayfamıza göz atarak diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.