Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebek Arabaları

için 21 sonuç bulundu.

Anex Bebek Arabaları

İsviçre’nin kaliteli kumaş ve teknolojisinin ürünü olan Anex bebek arabaları, bir arayış içerisinde olan pek çok ailenin tercih ettiği ürünlerden biri haline geldi. Üretilen bebek arabaları, standart bir bebek arabasının sahip olabileceği özelliklerin yanı sıra, gelişmiş teknoloji sayesinde içerisinde bulunan bebeğin güvenli ve konforlu vakit geçirmesini sağlıyor. Sürüş rahatlığı sayesinde de ebeveynlere konforlu bir ürün sunuyor. Üretildiği zamandan bu yana kalite konusunda kendinden ödün vermeyen Anex, bugün bebek arabası piyasasında adından sıkça söz ettiriyor. Bebek arabalarının yanı sıra, bu arabalar için teknik parçalar da üretiyor. Böylelikle arabanın küçük bir parçası zarar gördüğünde tümüyle kullanılamaz hale gelmiyor. Değiştirilen o küçük parça ile bebek arabası eskisi gibi rahatlıkla kullanılabiliyor.

Anex Bebek Arabası Çeşitleri

Anex Bebek Arabası Çeşitleri

Anex bebek arabası modelleri, ailelerin arabada aradığı özelliklere ve bütçesine göre farklılıklar gösterebiliyor. Bu markanın çok tercih edilenlerinden olan Sport Discovery serisi, hem kullanışlılık hem de estetik görünüm açısından müşterilerini oldukça memnun ediyor. Ürünler 11.6 kg olmakla birlikte 15 kg ağırlığa kadar taşıyabiliyor. Bu da bebek arabasını birkaç sene boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Yenidoğan kullanımı sayesinde bebeğinizle dışarıya çıktığınızda onu sürekli olarak kucağınızda taşımanıza gerek kalmıyor. Gerek yeterli güvenlik önlemleri gerekse boyutu açısından bebeğiniz içerisinde korunaklı bir şekilde durabiliyor. İki yönlü kullanımı, bebeğiniz ile göz kontağı kurmak istediğinizde size rahatlık sağlıyor. Sabitlenebilir tekerlek sistemi, herhangi bir anda oluşabilecek kazaların önüne geçmenize olanak sağlıyor. Harici olarak bulunan portbebe, bebeğinizi kucağınızda, elinizde ve sırtınızda taşımanıza yardımcı oluyor. Tam yatabilme, oto koltuğuna uyum, fazladan büyütülebilen tente olanakları ile size çok çeşitli kullanım imkanları yaratıyor. Tekerleklerin 360 derece dönebilmesi yüksek manevra kabiliyeti sağlarken, sarsıntısız bir kullanım yaşatıyor. İç astarı % 100 pamuktan olup, bebeğin narin vücudu için yumuşak bir temas yaratıyor. Oturma ünitesinin sahip olduğu ayarlamalar, bebeğiniz büyüdükçe onun boyuna göre ayarlamanızda size yardımcı oluyor. Anex bebek arabası özellikleri incelendiğinde kullanıcıları üst düzey kalitede ürünler karşılıyor. Ortalama 5 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilen modeller, gümüş iyonları içerdiği için antiseptik ve antibakteriyel özellikler gösteriyor. Waterproof kumaşı sayesinde yağmura hazırlıksız yakalandığınızda size yardımcı oluyor ve bebeğinizin ıslanmamasını sağlıyor. UV50+ faktör korumalı kumaşı, güneşten gelebilecek tüm zararlı ışınlar absorbe ederek güneşli günlerde bebeğiniz için rahat bir kullanım sağlıyor. Eko-deri özelliği sayesinde de alerjik reaksiyonlar minimum düzeye iniyor. Anex bebek arabası yorum kısmına bakıldığında ise insanların bu ürün hakkındaki olumlu görüşlerini ve kullanım konusunda büyük bir fark yarattığını görebilirsiniz.

Anex Bebek Arabası Fiyatları

Anex Bebek Arabası Fiyatları

Anex bebek arabası fiyatları ürünlerin sahip olduğu özellikler bakımından farklılıklar gösteriyor. Farklı boyutlara sahip bebek arabaları farklı fiyat skalalarında yer alıyor. Ayrıca tercih edilen kumaş tipi de fiyatları etkileyen faktörler arasında görülüyor. Geniş ürün yelpazesi göz önünde bulundurulduğunda Anex bebek arabası fiyatları farklı bütçe gruplarından kullanıcılara uygun olarak görülüyor. Markaya ait ürünlerde bulunan eko-deri, su geçirmezlik, gümüş iyon gibi özellikler de fiyat farkları oluşturuyor. Sizler de bebeğinizin ihtiyaçlarını belirleyerek, kendinize ve bütçenize en uygun bebek arabasına sayfamızdan ulaşabilir, Anex bebek arabası fiyatlarını karşılaştırarak bebek arabanızı kolayca satın alabilirsiniz.

Anex Bebek Arabası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anex Bebek Arabası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri seçilecek olan kumaşlardır. Dış tarafta bulunan kumaşın su geçirmez olması, güneşten gelebilecek ultraviyole ışınları sızdırmaması, anti-alerjik özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. İç tarafta bulunan kumaşın ise % 100 pamuk şeklinde üretilmesi, bebeğin yaşayacağı konfor bakımından gereklidir. Ayrıca kolay taşınabilirlik açısından arabanın katlandığında ne kadar hacme sahip olduğu ve ağırlığı da kullanım kolaylığını etkileyen faktörlerdir. Sizler de ürününüzü seçerken bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca bebek arabasının kolay hareket edebilir yapıda tekerlekleri de kullanım konforunuzu etkileyecek diğer faktörlerdendir. Siz de kendiniz için en uygun Anex bebek arabasına sahip olmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralama sistemi sayesinde en çok yorum alandan en çok beğenilene kadar pek çok ürünü kolayca filtreleyerek, seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz Bebek Arabaları kategorimizi ziyaret ederek tüm markalara ait modelleri inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Anex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4 Baby (93)
Aircosy (15)
Aldeba (14)
Aliş (1)
Anex (21)
Angel (1)
Babasling (1)
Babe (5)
Baby (37)
Baby Bass (2)
Baby Care (39)
Baby Home (27)
Baby Jem (39)
Baby Max (4)
baby plus (1)
Baby&plus (6)
Baby&Plus (1)
Baby2Go (116)
Baby2go (3)
Babycare (1)
Babyda (3)
Babyfox (8)
Babyhope (122)
Babyjem (96)
BabyJem (3)
Babymol (1)
Bagi (8)
Bebebebek (7)
Bebegen (2)
Bebegold (3)
bebekevi (7)
Bebekevi (5)
Bebesel (1)
Bebetaxi (2)
Bebetti (3)
Beneto (11)
Beybiez (1)
Bob (1)
Britax (71)
Bugaboo (6)
Casaul (2)
Casual (15)
Chicco (162)
Chipolino (10)
Comfymax (34)
Concord (7)
Cyf Baby (1)
Diamond (4)
Diba baby (3)
Diba Baby (1)
Diono (1)
(762)
doona (6)
Doona (2)
Dukaddo (11)
Duux (11)
Elele (6)
Esy Baby (2)
Ferzin (1)
Good Day (1)
Graco (1)
Greentom (5)
Gubi (4)
Guzummm (4)
Heiner (1)
Helenito (2)
Huggy (6)
Infiniti (1)
Inglesina (25)
Jaju Baby (23)
JJ Cole (1)
Joell (7)
Johnson (4)
Junq (1)
Kanz (26)
Kidboo (1)
Kiwi (11)
Kraft (122)
Lele Baby (3)
Lorelli (9)
Lucky Day (1)
Lullaby (1)
Mac (2)
Maclaren (32)
Maller (2)
Mamma (14)
Mams (1)
Maxi Cosi (4)
Maxi-Cosi (124)
Medi (1)
Mercury (5)
Mima (9)
Minio (3)
Moje (31)
Mooly (1)
My Junior (2)
Mycey (2)
Myquala (2)
Norfolk (9)
Otto Plus (6)
Papetto (2)
Peg Perego (23)
Pilsan (1)
Prava (19)
Prego (119)
Quero (4)
Quinny (159)
Rain Baby (7)
Rival (26)
Safe Line (3)
Safety (8)
Sebi Bebe (4)
Sema Baby (28)
Sema baby (12)
Sevi Bebe (96)
Ships (4)
Skip-Hop (4)
SMA (1)
Soo Baby (22)
Star Baby (8)
Stokke (5)
stylo (1)
Sunny (1)
Sunny Baby (82)
Tiny Lamb (3)
Tois (2)
Tois Baby (5)
Tommybaby (32)
Tossiee (1)
Tripper (30)
Twin (1)
U.S.F (3)
Ubeybi (3)
Uppababy (6)
Wattmoms (8)
Wei-B (10)
Wellgro (2)
Yonca (2)
Yoyko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL