Filtreleri Temizle
Marka
Prava

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 10 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Prava Bebek Arabaları

Bebek bekleyen çiftlerin alışverişleri bebek daha doğmadan başlar. Prava bebek arabası özellikleri her ihtiyaca yönelik bir çeşidinin mutlaka bulunmasıdır. Bu nedenle iyi araştırarak kendinize ve bebeğinize en uygun olan Prava bebek arabasını seçebilirsiniz.

Prava Bebek Arabası Çeşitleri

Prava Bebek Arabası Çeşitleri

Prava bebek arabası modelleri ihtiyacınıza yönelik olarak üç tekerlekli, ikiz koltuklu, seyahat tipi, ana kucaklı gibi geniş bir yelpazede kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Üç tekerlekli Prava bebek arabası modellerinde tekerlek uyumu ve aracın dengesi standartlara dayanılarak dizayn edilmiş olduğundan son derece kullanışlıdır. Ana kucağı olan Prava bebek arabası günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Seyahat modelleri, bebek arabasındaki oturma kısmının çıkartılarak otomobillere yerleştirildiğinde çocuk koltuğu olarak da kullanılabilen modellerdir. Artık yasal bir zorunluluk olan özel otomobillerde çocuk koltuğu bulunması, bu tarz bir Prava bebek arabası modeli seçilerek çözülebilir. İkiz bebek sahibi olanlar için ya da yakın yaşlardaki çocuklarınız da düşünülmüştür ve iki adet oturma yeri bulunan arabalar mevcuttur. Bebek arabaları için, verilebilecek küçük bir tavsiye de ileride gelebilecek bir kardeş için alınacak olan arabanın rengini genellikle tek cinsiyete uygun gibi düşünülen pembe veya mavi olmasındansa; yeşil, beyaz, sarı, gibi renklerde seçilmesidir. Bu nedenle Prava bebek arabaları tasarlanırken çeşitli renk yelpazesinde her türlü tercihe uygun olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yine Prava bebek arabaları gelecekteki kullanım da düşünülerek daha dayanıklı, kullanışlı ve güvenilir malzemelere sahiptir.

Prava Bebek Arabası Fiyatları

Prava Bebek Arabası Fiyatları

Pek çok Prava bebek arabası modellerinin arasından, bebeğinizi en rahat ettirecek arabanın fiyat aralığı, oldukça geniş bir yelpazede sunuluyor. Fonksiyonel özellikleri ve yardımcı ek aparatları, Prava bebek arabası fiyatlarını belirlemede büyük rol oynuyor. Birçok işlevi bir arada sürdüren seyahat sistem bebek arabaları kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Üç ayrı fonksiyona sahip olan bu ürün modeli, hem ana kucağı hem de bebek arabası görevini bir arada yürütüyor. Bu modellerin, bebeğinizin ihtiyacına yönelik olarak tercih edebileceğiniz fonksiyonel parçasını kullanarak, benzersiz bir rahatlığa konfora sahip olabilirsiniz. Böylece hepsine ayrı ayrı ücret ödemektense tek ürünle hepsine çok daha hesaplı şekilde sahip olabilirsiniz.

Prava Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prava Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle dikkat edilmesi gereken konu bebek arabasının hangi amaçla ve kaç çocuk için kullanılacağı olmalıdır. Sadece kısa gezintiler için mi yoksa her türlü araca sığabilecek hatta yeri geldiğinde bir araba koltuğu olarak da kullanılabilecek olması mı önemli buna bakılır. Prava bebek arabası yorumlarına sitemizden bakarak sizin aradığınız özelliklere uygunluğunu daha önce satın alarak tecrübe etmiş kullanıcılardan destek alabilirsiniz. Bebek arabasının ağırlığı ve kolay taşınabilir olması ebeveynler açısından çok önemlidir. Araba ve bebeğin ağırlığı toplamda ebeveynin itebileceğinden çok yüksek değerlere çıkarsa bu, bebekle gidilecek yerler için kullanıcıyı çok zor duruma sokar. Bu nedenle küçük gezintiler için çok ağır modellerden kaçınmak gerekse de ağır modeller dayanıklılık açısından daha iyi olabilir. Bebek arabaları, taşınabilir ve tamamen katlanabilir olmalıdır. Sadece özel araçlarınızda değil, uçaklarda ve diğer tüm toplu taşıma araçlarında; hatta evinizde koyacağınız dolapta bile kullanım kolaylığı için katlandığında minimum yer kaplayan modelleri tercih etmelisiniz. Ana kucaklı olan Prava bebek arabası modellerinden seçmeyi düşünüyorsanız bebeklerin çabuk büyüdüğünü ve yaklaşık 6-9 aylık olduktan sonra ana kucağının içine sığması zor olacağı için bu tercihi sonrasında tekrar bebek sahibi olmayı düşünen ailelerin seçmesi daha uygun olur.