Kategoriler

Kampanyalar

Set

(69)
(23)
(12)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

(11)
(7)
(6)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (123)
4 yıldız ve üzeri (178)
3 yıldız ve üzeri (187)
2 yıldız ve üzeri (189)
1 yıldız ve üzeri (194)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Arabası Aksesuar

için 1,250 sonuç bulundu.

Bebek Arabası Aksesuarları

Bebekler için yapılan temel alışverişte; bebek arabaları, listenin demirbaşlarından biri olarak görülmektedir. Ebeveynlere sağladığı kolaylığın yanı sıra hem ebeveyn hem bebek için konforlu bir yolculuk sağlamaktadır. Konfor ölçütü, bebek arabasının temel özelliklerine ve sahip olduğu aksesuarlara göre değişmektedir. Bebek arabası aksesuarları ile bebek arabasının sağladığı konforu arttırmak mümkün. Aksesuarlar ile bebek arabasının iskeletinde sahip olduğu özelliklerde değişim yapılabilir veya yeni aksesuarlar arabaya dahil edilebilir. Aksesuarlar arabayı daha korunaklı ve kullanışlı hale getirmek, bebeği olumsuz hava koşullarından korumak gibi amaçlara pratik çözümler sunmaktadır. Bebek arabası kullanımındaki temel amaç, bebeğin rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamaktır. Araba bulunduğu ortamdan bağımsız olarak, sahip olduğu iç alanda; bebeğe konforlu bir ortam sunmalıdır. Yılın dört mevsiminde de kullanıma uygun olması istenen bebek arabalarını, çeşitli eklentilerle hava koşullarına adapte etmek ve kullanım süresini arttırmak mümkündür. Bebek arabaları ebeveynler için de rahat bir yolculuk temin eder. İlk aylarda bebek tutuşu ve taşınması anlamında yaşanan zorluk ve korku araba sayesinde minimize edilebilir;sonraki süreçte ise bebeğin ağırlığının ve hareketlerinin artmasıyla bebeğin taşınması daha yorucu bir hal almakta, yürümeye başladıkları andan itibaren onlara hakim olmak ve onları korumak zorlaşmaktadır. Bebek arabası kullanımı bu koşulları çok daha güvenli bir hale getirmektedir. İhtiyaca yönelik ürün, dahili olarak arabaya eklenip araba koşullara ve bebeğin isteklerine daha uygun hale getirilebilir. İhtiyacınız olan ürünlere ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Bebek Arabası Aksesuarı Modelleri

Bebek Arabası Aksesuarı Modelleri

Bebek arabasından beklenen uzun-kısa yolculuklarda, bebeğin rahatça taşınmasını sağlamasıdır. Rahatlık ölçütü; bebeğin araba içindeki durumuna, korunumuna, konforuna bağlıdır. Bebek arabaları şasesine kolayca eklenebilen aksesuarlarla araba, bebek için daha korunaklı ve konforlu bir hale getirilebilir. Kışın soğuğundan ve rüzgarından, yazın rahatsız eden sıcağından bebeği korumak; birkaç eklentiyle oldukça kolaydır. Akla ilk gelen aksesuar olan bebek arabası tentesi, tüm koşullar için genel ve kapsamlı bir koruma sağlar. Hareket eden yapısı sayesinde tenteyi farklı açılara göre ayarlayabilir; bebeği rüzgardan, yağmurdan ve güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz. Ayrıca bebeğin uyuduğu zamanlarda tente kapatılarak arabanın içi uyku için daha elverişli hale getirilebilir. Gözetleme penceresine sahip olan tentelerde araba kullanılırken bebeğin hareketleri gözlemlenebilir. Yağmurdan, rüzgardan ve güneşten korunmak için bebek arabası güneşliği de kullanılabilir. Bunlara ek olarak, daha özel amaçlı aksesuarlarla arabayı donatabilirsiniz. Bebek arabası yağmurluğu sayesinde bebeğin görüş açısını kapatmadan onu ve arabayı yağmurdan, bebek arabası rüzgarlığı ile bebeğinizi esintiden koruyabilirsiniz. Şeffaf yapısıyla arabayı saran bu aksesuarlar sayesinde yağmurlu günlerde bile bebeğinizle gezintiye çıkıp güzel bir gün geçirmek mümkündür. Yağmurlu günler için alternatif olarak bebek arabası şemsiyesi de kullanılabilir. Arabaya aparatla montelenen şemsiye, bebeği yağmurdan korumak için yeterli olacak ve desteğe ihtiyaç duymayacaktır. Daha ciddi bir durum olan sinekleri ve çeşitli haşereleri bebeğinizden uzak tutma konusunda bebek arabası sinekliği size yardımcı olacaktır. Bebek arabası sinekliği esnek yapısı sayesinde arabayı sarmakta ve haşerelerin girişine engel olmaktadır. Farklı ölçülerde bebek arabaları bulunduğu gibi aksesuarlar da arabalara uyumlu olacak şekilde farklı ölçülerde üretilmektedir. Arabanıza uyumlu, çeşitli bebek arabası aksesuarlarına ulaşmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ek olarak baston ve pusetler de uygun fiyat seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor!

 Bebek Arabası Aksesuarı Çeşitleri

Bebek Arabası Aksesuarı Çeşitleri

Bebek ve çocuklar için rahat bir ortam oluşturan arabaları ebeveynler için de daha kullanışlı hale getirmek onlara birkaç aksesuar ekleyerek mümkündür. Çeşitli bebek arabası parçaları ile yolculuğu çok daha işlevli bir hale getirebilirsiniz. Bebeğin eşyalarını bir yerde toparlayıp onu arabaya eklemek yükünüzü azaltabilir ve size zaman kazandırabilir. Bebek arabası çantası kullanılarak bebeğin ihtiyacı olan tüm ürünler bu çantada toplanabilir ve çanta arabaya küçük aparatlarla arabaya monte edilebilir. Aynı anda araba hakimiyetini sağlamak, bebekle ilgilenmek ve omuz yükü ile yol zor bir hal almaktadır. Arabayla taşınan çanta sayesinde arabayı kullanan kişi kolundaki ağırlık yükünden kurtulmakta, işlemi ergonomik hale getirmektedir. Bebek arabası çantası arabadan bağımsız olarak günlük kullanım için de kurtarıcı olacaktır. Bebeğin eşyalarını ayrı bir çantada bulundurmak size aradığınızı hızlıca bulma ve bebeğin eşyaları için daha hijyenik bir ortam fırsatı sunmaktadır. Çantalar özel boyutları, içerdikleri göz sayıları ve tasarımlarıyla birçok farklı model barındırmaktadır. Zevkinize uygun, farklı boyutlarda ve tasarımlardaki bebek arabası çantası modellerine ulaşmak için istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Bebek arabası çantası ile taşınabilecek ürünler, bebek arabası organizeri kullanarak arabaya dahil edilebilir. Bebek arabasına asılan organizer ile bebeğin eşyaları düzenli bir halde göz önünde olmaktadır. Organizerin sahip olduğu bölmeli yapı sayesinde eşyalar; karışmadan, düzenli bir şekilde taşınma imkanı bulmaktadır. Bebeğin biberonu, oyuncakları, kıyafetleri gibi farklı kategorilerdeki ürünleri için organizerin farklı bölmelerinde yer açabilirsiniz. Bebek arabası organizerleri bölme sayısı, bölme genişliği, fileli yapı, kumaş cinsi gibi farklı kategorilerde birbirinden ayrılıp birçok model içermektedir. Çanta ve organizer sayesinde aradığınız ürün elinizin altında olacak, omzunuzdaki yükün yok edilmesiyle daha rahat bir sürüş elde edeceksiniz. İhtiyacınıza yönelik bebek arabası çantası ve bebek arabası organizeri tasarımları için yeni nesil ürünlere göz atabilirsiniz.

 İşlevsel Bebek Arabası Aksesuarları

İşlevsel Bebek Arabası Aksesuarları

Bebekler ve çocuklar için yolculuk boyunca küçük bir yaşam alanı haline gelen bebek arabaları, onların zevklerine göre dekore edilebilir ve onların daha rahat edebileceği bir yer haline getirilebilir. Dekor aşaması bebeğin belirli bir döneminden sonra dikkate alınacak olsa da rahatlık ilk aşamadan itibaren dikkate alınması gereken mühim bir konudur. Özellikle ilk aylarda sadece yatış pozisyonunda bulunabilen bebekler için arabanın konforu çok önemlidir. Bu noktada ergonomik açıdan bebeği rahat ettirebilmek için bebek arabası minderi kullanılabilir ve arabanın içi bebeğin yatış pozisyonunda rahat edebileceği bir hale getirilebilir. İlerleyen dönemlerde ise bebeğin hem oturma hem yatma pozisyonlarındaki rahatlığı için minder kullanılmaktadır. Aynı zamanda takılıp çıkarılabilen, yıkanabilen yapısıyla hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Bebek büyüdükçe hareket kabiliyeti artar ve onun güvenliğini sağlamak daha zor bir hal alabilir. Arabalarda hayati önem taşıyan emniyet kemerleri bebek arabalarında da büyük önem taşır. Hayat kurtarıcı emniyet kemerleri şüphesiz her bebek arabasında bulunması ve kullanılması gereken bir parçadır. Etkili bir tutuş sağlayan emniyet kemeri, arabayı kullanırken engel olamayacağınız durumların yaşanmasının önüne geçer. Bebeği arabanın içinde güvenliğini sağlamak adına sizin gibi sarıp sarmalar. Bebek arabası emniyet kemeri ile bebeğe çok daha güvenli bir ortam hazırlanmakta ve atılmaların, düşmelerin; yoldan kaynaklı takılmaların bebek üzerinde oluşturabileceği kötü sonuçların önüne geçilmektedir. Emniyet kemerine ek olarak bebek arabası ön koruma barı da bebeğiniz için koruma sağlamaktadır. Bebek arabasının ön kısmına takılan barlar sayesinde bebeğin düşmesi, kayması, atılması gibi durumlar engellenmektedir. Bir nevi duvar görevi gören bu küçük bar sayesinde atılmaların önüne geçilmekte ve buna ek olarak ön koruma barı, bebeğin barı tutuşuyla bebeğe otururken destek sağlamaktadır. Bebek arabasına birden fazla bar ekleyerek arabanın ön kısmında koruyucu bir duvar inşa edebilirsiniz. Farklı renklerde barlar tercih ederek arabanıza uygun ve bebek için dikkat çekici yapılar oluşturabilirsiniz. Emniyet kemeri ve ön koruma barları arasında seçiminizi yaparak güvenilir ürünlere sahip olabilirsiniz. Sayfamızdan Babyfox travel sistem bebek arabası çeşitlerine de göz atabilirsiniz!