Cybex, Bebek Arabaları

için 2 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cybex Bebek Arabaları

Ürettiği bebek arabası modelleri ile kullanıcılara en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Cybex bebek arabası, özellikle yenidoğan grubu ve 4 yaşa kadar olan çocukların kullanımı için üretilir. Cybex bebek arabası modelleri, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla ailelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı renk ve özellikteki tasarımları ile geniş bir kitleye hitap eden Cybex bebek arabası, günlük aktivitelerde bebeğinizin size eşlik etmesi için en büyük yardımcınız haline geliyor. Yürüyüş esnasında zorlamayan hafif yapısı da kullanıcılar açısından öne çıkan tercih sebeplerinden biridir. Cybex, küçük bir çocuğun dahi sürebileceği hafiflikte olmasına rağmen, kullanan kişinin kendi gücüne göre ayarlanabilen ağırlığı ile kolay bir kullanım sağlıyor.

Cybex Bebek Arabası Çeşitleri

Cybex Bebek Arabası Çeşitleri

Cybex bebek arabası çeşitleri farklı tasarımlarla kullanıcı karşısına çıkıyor. Bebek arabası trendlerini tecrübesiyle birleştiren Cybex, yüksekliği ayarlanabilir gidonu ile farkını ortaya koyarak kullanıcılara arabayı kendi boyuna göre ayarlama imkanı sunuyor. Aynı zamanda taşıma kısmının da ayarlanabilir olması ürüne olan rağbeti artırıyor. Portbebe, oto koltuğu veya oturma ünitesi olarak ayarlanabiliyor. Cybex bebek arabası modelleri, merkezi emniyet sistemi sayesinde güvenliği de üst düzeyde yaşatıyor. Emniyet sistemi, ebeveynlere tek elle kullanım kolaylığı sağlıyor. Bebeğinizi çok sıkmadan güvenle seyahat edebilmesini sağlayan emniyet sistemi, bir düğmeye basarak tekrar açılabiliyor. Cybex bebek arabasının sahip olduğu tekerlek ve fren sistemi de tek ayakla müdahale etmeye olanak tanıyor. Tam tur dönebilen ön ve arka tekerlekler tam bir dönüş yapmanızı kolaylaştırıyor. Bebeğinizle dışarıdayken zorlu yollarda dahi rahatça hareket eden tekerlek sistemini durduğunuzda da kilitleyerek aracı sabitleyebiliyorsunuz. Cybex bebek arabası özellikleri arasında çocuğunuz için en önemlilerinden biri olan UVP50+ koruma faktörlü dev tente, çocuğunuzu güneşin direkt gelen yoğun ışınlarından koruyor. 5 farklı oturma ve yatış pozisyonuyla çocuğunuz araba içinde rahat ediyor. Oturarak, uzanarak veya tam yatarak seyahat edilebileceği gibi arka tentesi tamamen açılarak çocuğun havadan faydalanması da sağlanabilir. Kolay temizlenebilir yapısı ile tente çıkarılarak yıkanabilir. Genel olarak silinebilir yapıda olması, gün içerisinde oluşan herhangi bir lekeyi de anında çıkarmanızı sağlar. Bebek arabasının temizliği yapılırken arabanın kumaşları çamaşır makinesinde 30°'de yıkanabilir. Teknik özellik dışında Cybex bebek arabasının alt kısmında yer alan alışveriş sepeti de çocuk ve anne için kurtarıcı nitelikte. Bu kısma çocuğun kıyafetleri, ıslak ve kuru mendil, birkaç alışveriş poşeti gibi eşyalar konularak taşınabilir. Bebek arabasına en çok ihtiyaç duyulan zamanlar, bebeğin henüz yeni doğmuş veya birkaç aylık olduğu durumlardır. Cybex bebek arabası sizlere uzun süre kullanım olanağı tanıyor. Doğumla birlikte kullanmaya başlayacağınız Cybex bebek arabasını, çocuğunuz büyüdüğünde de kullanıma devam edebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken, her modelin farklı ölçülerde olduğudur. Ortalama 15 – 20 kg ağırlığa kadar rahat kullanım sağlar. Bu kilolar belirlenirken çocuğun kilosunun yanı sıra arabaya koyacağınız ürünleri de hesaba katabilirsiniz.

Cybex Bebek Arabası Fiyatları

Cybex Bebek Arabası Fiyatları

Cybex bebek arabası fiyatları, arabanın sahip olduğu fonksiyonlara göre değişiklik gösterir. Farklı yapı ve tasarımda olan ürünlerin her birinin de fiyatı farklıdır. Arabanın yapımında kullanılan malzemeler, ürünün kalitesini belirleyen baş etmenler arasında yer alıyor. Cybex bebek arabası fiyatları belirlenirken ürünün özelliklerinin yanı sıra modelin kullanım tipi ve tasarımına da dikkat ediliyor. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan ürünler arasından kendinize uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Bebek arabasının büyüklüğü, kaç yaşına kadar kullanılacağı da bütçeyi belirleyen özellikler arasında yer alıyor. Daha küçük veya büyük olan modeller, tente farkı, süspansiyon sistemi, kumaş yapısı gibi teknik aksam ve genel bilgiler, ürünün değerine doğrudan etki ediyor. Ayrıca dış tasarımda kullanılan malzeme de fiyatta değişikliğe sebep olabiliyor. Bazı modellerde renk farklılıkları da fiyatlarda çeşitlilik sağlıyor. Cybex bebek arabası, ana kucakları ile de kullanım olanağı sunuyor. Bu sayede seyahat etmeyi de keyifli hale getiriyor. Bebeğinizle rahat ve konforlu bir seyahat yaşamanıza olanak tanıyan Cybex bebek arabası, tek elle katlanabilme özelliği ile de sıkça tercih ediliyor. İtme kolunu kendinize göre ayarlayabilme şansınızın bulunduğu bebek arabası, boya göre ayarlandığı için pek çok kişinin kullanımına sunuluyor. Bebek arabalarında en çok aranan özelliklerden biri olan çift yönlü kullanım da Cybex bebek arabalarında kullanıcı ile buluşuyor. Çift yönlü kullanım sayesinde güneşin veya rüzgarın bebeğinizi rahatsız etmesini istemediğinizde yönünü anında değiştirebilirsiniz. Hafif ve dayanıklı olan gövdesi ile doğumdan itibaren uzun süre kullanım için Cybex bebek arabalarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Cybex Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cybex Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cybex bebek arabası satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar, hemen hemen her bebek arabası için yaklaşık olarak aynı maddelerdir. Öncelikli olarak bebeğinizin sağlığı ve güvenliğini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarına uygun tercihler yapmalısınız. Bunun için de özel güvenlik sistemi ile donatılmış Cybex bebek arabaları sizin için alternatif oluşturur. Bebek arabası seçerken bebeğinizin kaç aylık olduğu ve ne kadar süreyle kullanacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Bazı bebek arabaları yenidoğandan itibaren kullanılırken bazıları ise 3 – 5 yaş çocuklarda da kullanılabiliyor. Bebek arabası satın almadan önce bu ayrıma dikkat etmek, bebek arabasının kullanışlılığını artırıyor. Bebek arabasının üretildiği malzemeler, dış tasarımı ve kullanım kolaylığı da seçimi etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra özellikle annelerin bebekleri için çok titiz davrandığı düşünülürse, bebek arabasının temizlenebiliyor olması da seçim yapmanızı doğrudan etkileyecektir. Cybex bebek arabasının kumaşı hem çamaşır makinesinde yıkamaya uygun hem de kolay kullanım sunuyor. Çıkarılamayan diğer malzemeleri ise rahatlıkla silinebiliyor. Cybex bebek arabası, uzun yıllar boyunca devam eden sektör tecrübesini kullanıcı annelerin yorumlarıyla birleştiriyor. Tüketici memnuniyetine öncelik veren Cybex, ürünlerinin geliştirilmesinde gerçek kullanıcı yorumlarını dikkate alıyor. Cybex bebek arabası, kullanıcı yorum ve tavsiyeleri göz önüne alınarak yenileniyor. Böylece annelerin tam da istediği ve ihtiyaç duyduğu ürünler piyasaya sunuluyor. Ebeveynler ürün tercih ederken, ekstra özelliklere de dikkat ediyor. Cybex bebek arabası, ekstra olarak büyük bir sepete ve oldukça geniş bir tenteye sahip olmasıyla kullanıcıların isteklerine cevap veriyor. Aynı zamanda bebek arabasının sevilen özelliklerinden biri olan tek el kullanımı ve değiştirilebilir kılıf yapısı, bebek arabasına olan rağbeti arttırıyor. Cybex bebek arabasının süspansiyon sistemi ve sallantı önleyici yapısı sayesinde ürün kullanılırken sarsıntı minimum seviyeye iniyor. Cybex bebek arabası; çocuğun sarsıntıdan etkilenmeden, takılmadan ve güvenle seyahat etmesine olanak tanıyor. Cybex bebek arabası özellikleri, modele göre farklılık gösterdiğinden öncelikle arabada hangi donanımları istediğinizi belirlemeniz seçiminizde yardımcı oluyor. Belirlenen maddelere göre yapılan incelemenin ardından bebeğinize uyumlu ve size de rahat bir kullanım sunan bebek arabasına daha rahat sahip olabilirsiniz. Cybex bebek arabası yorum ve puanlamaları da ürün satın alımını etkileyen maddeler arasında yer alıyor. Bebek arabası satın alırken kullanıcı deneyimlerine göre de fikir sahibi olabileceğiniz yorumları inceleyebilir, ürünler arası karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. İstediğiniz model ve özelliklerin belirlenmesinin ardından dilediğiniz renkte Cybex bebek arabasını seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Cybex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (11)
ABC Design (15)
abentiny (10)
AcrCiciko (1)
Adore (1)
Agu Baby (8)
AisaBaby (2)
Aldeba (85)
Aloe (1)
Anex (22)
Angel (1)
Angelcare (2)
Arnica (5)
Babe (3)
babexi (2)
Baby (29)
Baby 2 Go (12)
Baby Home (64)
BABY HOPE (428)
Baby Jem (92)
Baby Max (18)
Baby Mol (16)
Baby Muu (4)
Baby&plus (8)
Baby2go (82)
Babybass (7)
Babyfox (27)
Babyjem (235)
BABYMOOV (1)
Bebak (1)
Bebedor (1)
bebekevi (15)
Bebesi (6)
Beneto (53)
BeSafe (3)
Beybiez (2)
Britax (4)
Bugaboo (11)
Cam (1)
CARRARO (1)
Casaul (14)
Casual (58)
Chicco (421)
Chipolino (27)
Comfymax (11)
Concord (9)
Cuski (1)
Cybex (2)
Dede (5)
Diamond (27)
(1899)
Dolu (4)
doona (21)
Drago (2)
Elele (18)
Friendly (1)
FUNNYDUCK (2)
Good Baby (2)
Graco (2)
Greentom (81)
Güneysan (1)
Huggy (6)
Hugway (5)
Infiniti (4)
Inglesina (77)
JENNY (1)
JJ Cole (1)
Joell (13)
Johnson (47)
Kanz (62)
Kidboo (1)
KiwiBaby (1)
Koza (1)
Kraft (282)
Lanina (1)
Lesto (1)
Li'l (1)
Lorelli (37)
Lullaby (3)
Maclaren (48)
Maller (63)
Mamma (8)
Maxi Baby (3)
Maxi-Cosi (348)
Maxima (1)
Mb Games (1)
McRae (16)
Mima (52)
Minigo (4)
Moje (17)
Mycey (1)
Nenny (18)
Norfolk (40)
Papetto (24)
Peg Perego (88)
Pilsan (28)
potette (2)
Prava (89)
Prego (292)
Quinny (384)
Rossmax (4)
Sebi Bebe (5)
SEDONA (1)
Sema baby (4)
Sevi Bebe (225)
Ships (9)
Skip-Hop (6)
Sleepy (1)
Soo Baby (4)
Star (26)
Star Baby (37)
Stokke (8)
Stolz (1)
stylo (2)
Summer (1)
Sunny (9)
Sunny Baby (230)
Tommybaby (32)
Tripper (10)
Tuc Tuc (1)
Twin (1)
Ubeybi (3)
Uppababy (35)
Vardem (2)
Vip (1)
Wattmoms (8)
Wei-B (48)
WellGro (8)
Yonca (5)
Yoyko (8)
ZIESTHA (1)
ÜMİT (8)
Ünal (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL