Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Numara

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Dgn
M.P
Bpm
Cat
Sms
M2S
Art
Gc
L&l
G&C
CAT
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Topuk Şekli

Başka bir kelime deneyin

Topuk Boyu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

Başka bir kelime deneyin

Taban Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadın Ayakkabı

için 109,554 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kadın Ayakkabı

Ayakkabılar, gerek konfor açısından gerekse de şıklık açısından sıkça kullanılan ve aynı zamanda ayaklarımızın sağlığını da koruyan ürünlerdir. Özellikle kadınlar genel olarak farklı kıyafet tercihlerine göre farklı çeşitlerde ayakkabıları tercih ederler. Bu yüzden genellikle daha fazla sayıda ayakkabıya ve kıyafetlerine uyacak farklı tarzlarda ayakkabı çeşitlerine sahip olurlar. Kadın ayakkabı satın alınırken ayakkabının şık olmasına, rahat olmasına ve uygun fiyatlı olmasına dikkat edilir. Bazı kadınlar konfor ve rahatlıklarını önde tutarak daha ortopedik, spor ayakkabılar ve sneakerlar tercih ederken bazı kadınlar günlük hayatlarında ya da özel günler için topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirler. Kadın ayakkabı modelleri oldukça çeşitlidir ve her kadının tercihine, ihtiyacına, zevklerine ve bütçesine uygun ayakkabı modelleri kolayca bulunabilir. Üstelik size, zevkinize, tercihinize, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kadın ayakkabı modellerini tek tık ile önünüze getirebilir, aralarından en beğendiğinizi ve sizin aradığınız özelliklere en uygun ayakkabıyı kolayca satın alabilirsiniz. Kadın ayakkabı modelleri model olarak çeşitlendikleri gibi renk ve materyal olarak da çeşitlenirler. Kadın ayakkabı modelleri dendiğinde akla farklı mevsimlerde, farklı ortamlarda tercih edilen ve farklı tarzlarla eşleşen ayakkabılar gelir ve bu çeşitlerin sayısı oldukça fazladır. Yaz mevsiminde sandaletler, spor ayakkabılar tercih edilirken kış mevsiminde botlar, postallar, topuklu botlar, uzun ve kısa olacak şekilde çizmeler gelir. İş yerlerinde daha çok klasik ayakkabılar ve topuklu ayakkabılar tercih edilirken spor ve egzersiz gibi aktiviteler için spor ayakkabı ve sneaker modelleri tercih edilir. Görüleceği üzere kadın ayakkabı modelleri çok farklı zamana, duruma ve tercihe göre çeşitlenmektedir. Bu kadar çeşit arasından her kadının ihtiyacına ve tercihine uygun ayakkabı modelleri kolayca bulunabilecektir. Ayakkabılar, kıyafet kombinlerinin tam anlamı ile tamamlayıcısıdır. Kıyafetlerinizi ve tam olarak görünüşünüzü tamamlarlar. Şık ve güzel görünen ayakkabı modelleri ile görünüşünüzü ve havanızı tamamen değiştirebilirsiniz. Özellikle topuklu ayakkabılar çoğu kadın tarafından tercih edilmektedir. Topuklu olan ayakkabılar oldukça çok yönlü bir ayakkabı modeli olduğu gibi kadınlar tarafından çok fazla ve yaygın şekilde tercih edilmektedirler. Spor ayakkabılar da hem spor yaparken hem de günlük işleriniz, koşuşturmalarınız sırasında işinizi kolaylaştıran ayakkabı modellerindendir. Kadın ayakkabı modelleri çok fazla çeşide sahiptir ve bu çeşitlerin arasından size en uygunu kolayca bulunabilir. Eğer arzu ederseniz, topuklu botlar için sayfamız üzerinden kadın topuklu bot modellerine bakabilirsiniz.

 Kadınların Olmazsa Olmazlarından: Ayakkabılar

Kadınların Olmazsa Olmazlarından: Ayakkabılar

Ayakkabılar, kıyafetleri ve kombinleri tamamlayan giyim ürünleridir. Özellikle kadınlar için ayakkabıların yeri büyüktür. Gerek rahatlık gerek şıklık açısından giydikleri ayakkabılara önem veren kadınlar ayakkabı seçimlerini de dikkatli şekilde, ihtiyaçlarına ve zevklerine uyacak şekilde yapmaya özen gösterirler. Kadın ayakkabı çeşitleri oldukça fazladır ve bu çeşitlilik kadınların tercihlerine ve farklı zevklerine göre şekillenmiştir. Kadın ayakkabılarının modelleri mevsime, zamana ve mekana göre çeşitlenebildiği gibi tarza, renge ve modele göre de çeşitlenir. Örneğin, yaz mevsiminde sandaletler, terlikler tercih edilirken kış mevsiminde botlar, çizmeler tercih edilir. Spor ayakkabı modelleri ise neredeyse her mevsim ve her zaman tercih edilen modellerdendir. Topuklu ayakkabı modelleri kadınların çoğu tarafından sevilerek tercih edilen modellerdendir. Kadın topuklu ayakkabı modelleri, model ve renk olarak birçok çeşide sahiptir. Böylece neredeyse tüm kadınların zevkine hitap etmeyi başarır. Topuklu ayakkabılar diğer ayakkabı modellerine kıyasla daha rahatsız olsalar da çok tercih edilen kadın ayakkabı modelleri arasındadırlar. Bazı topuklu ayakkabı modelleri ise diğer ayakkabı modelleri kadar rahat olabilmekte ve bu yüzden çokça tercih edilmektedir. Kadın ayakkabı bot modelleri de çok fazla tercih edilen modellerdendir. Kış ve sonbahar mevsimlerinde oldukça sık kullanılan kadın botlarının farklı materyallerde, tasarımlarda ve renklerde modelleri bulunmaktadır. Kadın botlar uzun, kısa, bağcıklı, fermuarlı, deri, kaşe gibi çeşitlere ayrılabildiği gibi renk olarak da çok fazla seçenek bulundurmaktadır. Botlar aynı zamanda topuklu ve topuksuz olabilir. Topuklu kadın bot modellerinin ise çok fazla topuk boyu seçeneği vardır. Rahatlığına önem veren kadınlar daha az topuklu ve topuksuz kadın bot modellerini tercih ederken şıklığı rahatlığın önüne koyan ve zevkleri açısından da topuklu tercih eden kadınlar daha yüksek topuklu kadın bot modellerini tercih ederler. Çizmeler de kadınlar tarafından sıkça ve yaygın şekilde tercih edilen kadın ayakkabı modellerindedir. Çizmeler de botlara benzer şekilde kısa, uzun, topuklu, topuksuz olabildiği gibi farklı modeller farklı materyallerden de üretilebilir. Kadın çizme modellerinin kadın bot modellerinden farkı ise boy olarak daha uzun, dize yakın seviyelerde olmalarıdır. Ayakkabılar her insanda olduğu gibi kadınların hayatında da yer tutar, bu yüzden ayakkabı alışverişi doğru ve mantıklı şekilde yapılmalıdır. Mammamia kadın ayakkabı modelleri de, sizlere hem günlük hem de şık seçenekler sunacaktır.

 Şık ve Tarz Kadın Ayakkabıları

Şık ve Tarz Kadın Ayakkabıları

Ayakkabılar kadınların kıyafetlerini ve kombinlerini tamamlayan önemli parçalardır. Bu yüzden kadınlar ayakkabı alışverişlerini yaparken aldıkları ayakkabılardan bazı beklentileri olur. Satın alacakları ayakkabıların konforlu olmasını, şık olmasını, belirli materyallerden üretilmesini, belirli modelde olmasını, belirli renkte olmasını, belirli uzunlukta olmasını, bağcıklı ya da fermuarlı olmasını isteyebilirler. Kadın ayakkabı modelleri çok fazla çeşitte ve sayıda olduğundan genellikle her kadının tercihlerine, zevkine, beklentilerine, ihtiyacına ve bütçesine uygun kadın ayakkabı modelleri kolayca bulunabilir. Kadınların bazıları konforu şıklığın önüne koyarken bazıları da şıklığı konfordan önde görebilir. Farklı tercihler için de farklı kadın ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Kadın ayakkabı modelleri, doğru seçildiğinde ve şık olup giyen kişiye yakıştığında, kişinin bütün olarak görüntüsünü değiştirmekte ve görünüşüne farklı bir hava katmaktadır. Kıyafetinize çok özenmeseniz bile doğru ve şık bir ayakkabı seçimi ile görünümünüzü bir anda çok daha şık hale getirmeniz mümkündür. Bu yüzden ayakkabı seçiminin şık olmak açısından doğru şekilde yapılması önemlidir. Kadın ayakkabı günlük modellerde bulunabildiği gibi iş yerlerinde, özel günlerde giyilecek modellerde de bulunmaktadır. Buradan da anlaşılacağı üzere kadın ayakkabı modelleri zamana, mevsime ve mekana göre de çeşitlenmektedir. Kadın ayakkabı markaları her sezonda büyük bir emek ve çalışma sonucu o sezonun kreasyonlarını ortaya çıkarırlar. Bu kreasyonlarda ise farklı ihtiyaçlara ve farklı zevklere hitap edecek modeller bulundururlar. Böylece her kadına en uygun ayakkabı kolayca bulunabilir hale gelir. İnternet aracılığı ile bu kadın ayakkabı modellerini inceleyip satın almak oldukça kolay hale geldiği gibi aynı zamanda ayakkabılar daha uygun fiyatlara satın alınabilmektedir ve bu durum da alıcıların bütçesine katkıda bulunmaktadır. Spor ve hareket, günlük hayatımızda yer etmesi gereken aktivitelerden biridir. Kadın yürüyüş ayakkabı modelleri de bu aktivitelere eşlik eden eşyalardandır. Bu ayakkabılar ekstra konfor sağlar, siz spor yaparak beden sağlığınızı sağlarken bu ayakkabılar da ayak sağlığınızı düşünür. Ayakkabılar, doğru şekilde tercih edilip giyildiklerinde hem kullanıcısının kendisini daha iyi hissetmesini hem de daha iyi görünmesini sağlayacak, hayat kalitesini artıracaktır. Bu yüzden ayakkabı seçimlerinin doğru şekilde yapılmasının önemi büyüktür.

 Kadın Ayakkabılarına Göre Giyim Önerileri

Kadın Ayakkabılarına Göre Giyim Önerileri

Kadın ayakkabıları, kadınların kıyafet kombinlerini tamlamalarında sıkça kullanılır. Doğru seçilen bir ayakkabı tüm görünüşünüzü yeniden şekillendirebilir ve bu yüzden ayakkabı seçimleriniz oldukça önemlidir. Genellikle belirli mekanlar, zamanlar ve kıyafet çeşitleri ile bazı ayakkabılar özdeşleşmiştir. Örneğin, topuklu ayakkabılar, resmi, şık iş kıyafetleri, elbiseler, takımlar ile düşünülürken spor ayakkabılar Jean pantolonlar, tişörtler, taytlar ve eşofmanlar ile düşünülür. Botlar ise daha çok soğuk mevsimlerde giyildiklerinden montlar ile uyumlu olacak şekilde giyilebilir. Bu tarz uyumları sağladığınız sürece görünümünüzde gözle görülür bir fark olacaktır. İçinize sinen ve tarzınıza uyan ayakkabılar güzel görünmenizi sağlamanın yanında daha da iyi hissetmenizi sağlar. Ayakkabı modelleri arasından konforu önde tutanlar için de şıklığı önde tutanlar için de modeller mevcut bulunmaktadır. Kadın ayakkabı modellere farklı mevsimlerde, zamanlarda, mekanlarda ve durumlarda giyilmek için tasarlandığı gibi, farklı zevklere hitap etmesi için de farklı model, tasarım ve renklerde tasarlanmaktadır. Böylece her kadının ihtiyacına ve zevkine göre olan modeller bulunabilmektedir. Kadın ayakkabı klasik modeller, günlük hayatta ve iş hayatında rahatlıklarından ve basit tasarımlarından dolayı sıkça kullanılan modellerdir ve kadınlar tarafından sevilerek tercih edilirler. Kadın ayakkabı topuklu modellerde mevcut olabildiği gibi topuksuz da olabilir. Topuklu ayakkabılar ve topuksuz ayakkabıları tercihinize göre günlük hayatınıza kullanabilirsiniz. Rahatınızı daha fazla düşünen biriyseniz topuksuz ya da az topuklu ayakkabılar, botlar ve çizmelere size uygun olacaktır. Fakat topuklu ayakkabıları ve bu ayakkabıların getirdiği şıklığı seven biriyseniz bu durumda topuklu ayakkabılar, botlar ve çizmeler size en çok uyan kadın ayakkabı modelleri olacaktır. Ayakkabılar topuklu, topuksuz, farklı tasarımlarda, farklı renklerde, fermuarlı, bağcıklı gibi farklı özelliklerde ve görüntülerde olabilir. Önemli olan sizin seçtiğiniz ayakkabı içinde kendinizi rahat ve iyi hissetmenizdir. Kıyafetlerinize ve tarzınıza uyduğunu düşündüğünüz bir ayakkabı günlerinizi daha rahat ve özgüvenli geçirmenizde yardımcı olacaktır.

 Kadın Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri

Kadın Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri

Kadınlar ayakkabılarına oldukça önem verilmektedir. İyi seçilmiş ve kullanıcısının içine sinen bir ayakkabı kişiyi mutlu ve konfor içinde hissettirecektir. Bu yüzden ayakkabı seçimini doğru yapmak önemlidir. Kadın ayakkabı modelleri çok farklı çeşitler barındırmaktadır. Spor ayakkabılar, botlar, çizmeler, topuklu ayakkabılar, babetler, sandaletler, klasik ayakkabılar gibi kadın ayakkabı modelleri bu ayakkabıların temelini oluşturmaktadır. Bu kadın ayakkabı çeşitleri bile kendi içlerinde çeşitlenmektedir. Örneğin, kadın bot topuklu, topuksuz ya da az topuklu olabildiği gibi fermuarlı, bağcıklı olabilir. Materyal olarak da deriden, kaşeden olabilir. Uzun ya da kısa bir modele sahip olabilir. Bunlar çizmeler için de geçerlidir. Spor ayakkabılar düz bir tabana sahip olabilecekleri gibi daha kalın bir tabana da sahip olabilirler. Tüm kadın ayakkabı modelleri ve türleri renk olarak çeşitlenir ve böylece farklı zevklere, tarzlara ve farklı kıyafetlere uyum sağlayabilir. Kadın ayakkabı çeşitleri mevsimlere göre de tercih edilir. Örneğin, kadın sandalet modelleri yaz mevsiminde sık sık ve yaygın şekilde tercih edilen kadın ayakkabı modellerindendir. Hafif olmaları ile özellikle yazlık yerlerde fakat genellikle her yerde kullanılan bu kadın ayakkabı modeli açık olması nedeniyle ayağınızın rahatını sağlar. Rahatlık denince akla spor ayakkabılar gelir. Spor ayakkabılarınızın rahat ve ortopedik olması son derece önemlidir. Aksi halde ayak sağlınızın riske gireceği durumlar oluşabilir. Güvenilir markalardan ve güvenilir kadın spor ayakkabı modellerinden tercih ettiğiniz takdirde kendinizi bu açıdan bir nebze güvene alabilirsiniz. Kadın ayakkabı modellerinden birisi, çok sık ve sevilerek tercih edilen panduflar ve ev terlikleridir. Panduflar ve ev terlikleri yumuşak olmaları, hafif olmaları ve sıcak tutmaları açısından evlerde ve yurt gibi yerlerde sevilerek kullanılırlar. Üstelik bu ürünler farklı renkler ve eğlenceli tasarımlar içerirler. Bu yüzden daha da sevilir ve tercih edilirler. Ayakkabı tercihi kadınlar için herkeste olduğu kadar, belki de daha fazla olacak şekilde önemlidir. Bu yüzden ayakkabı seçiminin doğru şekilde yapılması önemlidir.

 Yüksek Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kadın Ayakkabıları

Yüksek Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kadın Ayakkabıları

Kadınlar, giydikleri ayakkabılarda belirli bazı özellikler ararlar ve ayakkabı alışverişlerini gerçekleştirirken ayakkabıların özelliklerine dikkat ederler. Kadınların ayakkabılarda aradıkları özellikler, tasarım, model, renk, konfor olabilir fakat kadınların çoğunun dikkat ettiği bir özellik de fiyattır. Ayakkabının özelliklerinin iyi olmasının yanında fiyatının da uygun olması ayakkabıyı almak için büyük bir sebep ortaya çıkaracak ve alıcıyı satın alma yönünde daha iyi hissedecektir. Arora Kadın ayakkabı fiyatları ayakkabının üretim şekline, üretildiği materyale, rengine, işçiliğine, markasına, modeline ve daha farklı özelliklerine göre değişip çeşitlenebilir. Kendinize ayakkabı almak isteyip ayakkabı araştırmasına girdiğinizde göreceğiniz üzere piyasada çok fazla çeşitte, modelde, renkte ürünler olmasının yanı sıra aynı zamanda fiyat açısından da ürünler oldukça fazla çeşitlenmektedir. Özellikle internet çağında bulunduğumuz ve internet alışverişlerinin bu kadar yaygınlaştığı zamanımızda internetten aradığımız ürünleri kolayca bulabilir ve en uygununu seçip satın alabilir hale durumdayız. Bu yüzden tek tık ile çok fazla kadın ayakkabı modeli görebileceğiniz gibi fiyat açısından da ne kadar büyük bir yelpazenin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Kadın ayakkabılarının fiyatları ayakkabıların modeline göre değişir çünkü bir modelde kullanılan materyalin çeşidi, materyalin miktarı ve işçilik diğer modelden farklı olmaktadır. Örneğin kadın ayakkabı babet modelleri bot, çizme gibi modellere göre daha basit ve klasik ayakkabı modellerindendir. Daha az materyal ve işçilik gerektiren bu ayakkabı modeli bot, çizme, spor ayakkabı gibi daha zor üretilen ve daha çok materyal ve işçilik içeren ayakkabı modellerine göre doğal olarak daha uygun fiyatlara satılır. Kadın ayakkabı modelleri arasındaki fiyatlardaki çeşitlenme aslında temel olarak buradan kaynaklanmaktadır. Daha kaliteli ve daha fazla materyal, daha fazla işçilik bir ayakkabının fiyatının daha yüksek olmasını sağlayabilmektedir. Kadın ayakkabı modellerinde hem özelliklerinde hem fiyatlarında bu kadar çeşitlilik varken herhangi bir kadının zevkine, ihtiyacına, tercihine ve bütçesine en uygun modeller kolayca bulunabilir haldedir. Ayakkabı ve çanta sayfamızdan siz de kombinlerinize en uygun modelleri kolayca bulup satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.