Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Kız Bebek Ayakkabı

için 1.972 sonuç bulundu.
 • 215,88 TL

  Sepette Ek İndirim

  161,91 TL

  Ayakland
  %100
 • 399,00 TL 219,95 TL

  Sepette Ek İndirim

  204,55 TL

  % 45
  Kaptanjunior
  %97
 • 119,90 TL 113,89 TL
  % 5
  lisanslıürünler
  %76
 • 109,99 TL 66,31 TL
  % 40
  INSTREET
  %96
 • 179,99 TL 113,99 TL
  % 37
  INSTREET
  %96
 • 169,90 TL 149,90 TL
  % 12
  Heryerayakkabı
  %100
 • 179,88 TL

  Sepette Ek İndirim

  134,91 TL

  Ayakland
  %100
 • 169,90 TL 149,90 TL
  % 12
  Heryerayakkabı
  %100
 • 329,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  306,81 TL

  bebekhouse
  %86
 • 59,90 TL 29,00 TL
  % 52
  bebehits
  %100
 • 179,99 TL 153,99 TL
  % 14
  INSTREET
  %96
 • 349,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  325,41 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 179,88 TL

  Sepette Ek İndirim

  134,91 TL

  Ayakland
  %100

Kız Bebek Ayakkabı

Bebekler ayaklanmaya başladığı zaman her anne ve babanın aklına gelen ilk şeylerden birisi, doğru bir ayakkabı seçimi yapmak olmaktadır. Bebekler için ayakkabı ve patik seçimi bir aksesuar olarak düşünülmemesi gerekmektedir. Bu tür önemli ürünler satın almadan önce aileler iyi araştırmalı ve bebeklerinin gelişimini engelleyecek tarzda üretilmiş ayakkabı ve patik modellerinden uzak durmalıdır. Kız bebek ayakkabı seçiminde bulunmadan önce her anne ve babanın bebek ayakkabı konusunda bilgi sahibi olması gereken kriterler bulunmaktadır. Öncelikle ayakkabı doğru büyüklüklerde seçilmelidir. Anne ve babalar bu noktada ayakkabının ön kısmına dokunarak bebeğin parmağı ile ayakkabının ucu arasındaki mesafeyi kontrol etmelidir. Yarım santim boşluk olacak şekilde satın alınmış bebek ayakkabısı doğru bir tercih olacaktır. Ön kısımdan yapılan kontrol ile birlikte ayakkabının yanlarına bastırarak bebeğin ayak kenarına dokunup dokunmadığı tespit edilmelidir. Bebeğin ayakları ayakkabı kenarına sıfır olmamalıdır. Diğer yapılacak tespit ise topuk testidir. Bu test sırasında bebeğin bileği tutularak ayakkabı içerisinde yukarı aşağı hareket edilerek durumuna bakılmalıdır. Eğer bebeğin ayağı, ayakkabı içerisinde rahat hareket ediyor ancak ayakkabıdan çıkmıyor ise ayakkabı seçimi konusunda ideal bir seçim yapmış olunur. Ancak ayakkabı içerisinde ayak hiç hareket etmiyor ya da hareket sırasında kolaylıkla ayakkabıdan çıkıyor ise bu ayakkabı doğru bir bebek ayakkabı tercihi olmayacaktır. Kız bebek patik ve ayakkabı seçiminde bu önemli kriterler göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Bununla birlikte bebek ayakkabı, hafif olmalı, esnek olmalı, kaymaz tabanlı olmalıdır. Bebeğin ayakkabı numarasını doğru bilmek ve bebeğe uygun ayakkabı satın almak ilk adımını daha rahat atmasına katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda ortopedik ayakkabılar, bebeğin ayağına destek vererek ayak sorunlarının gelişimini önler. Özellikle bebeklerde düztaban, çıkık ayak kemiği gibi problemler yaşanıyorsa doktor kontrolünde ortopedik ayakkabılar tercih edilebilir.

Kız Bebek Ayakkabı Modelleri

Kız Bebek Ayakkabı Modelleri

Bebeklerin adımlarını atarken ihtiyaç duydukları ayakkabı, oldukça önemli bir seçim olmalıdır. İlk adım için doğru bir ayakkabı seçilmeli ve bebeklerin ayak sağlıkları tehlikeye atılmamalıdır. kız bebek ayakkabı modelleri oldukça fazla sayıda bulunur. Ancak modelinden şıklığından önce mutlaka duruşuna ve kalitesine dikkat edilmelidir. Bebek ayakkabısı mutlaka yumuşak ve esnek modeller arasından seçilmelidir. Bu sayede bebeğiniz rahatça dengesini kendisi kurabilir. Topuk kısımları kaymaz tarzda olanlar tercih edilmelidir. Yük vermeye ve gerilmeye karşı dayanıklı modeller tercih edilmelidir. Bebekleriniz için yüksek bilek desteği sağlayan bot gibi modeller çok fazla giyilmesi gerekli modeller arasında yer almaz ancak bot alınmasını düşünüyor ve istiyorsanız bu durumda bebeğinizin bileğini bu tarz ayakkabılarda rahat hareket ettirdiğinden emin olmanız gerekir. Ayağın rahat hareket ettiği, ayaklarını sıkmadığı kız bebek spor ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz. Spor ayakkabısı modellerinde ayağı terletmeyen ve koku yapmayan modeller tercih edilmelidir. Ayrıca ayakkabı seçiminde tahriş eden ve alerjik özellikleri bulunan malzemeler kullanılmış ayakkabılardan kaçınmak gerekir. Spor ayakkabılarında zor giyilen ve çıkarılan ayakkabılar tercih edilmemelidir. Bu durum hem sizi hem de bebeğinizi yoracaktır. Birçok farklı modelde ayakkabı seçeneği mevcuttur. Kemer ya da toka bulunan modellerin yanında bandajla giyilmesi pratik seçenekler de epey ilgi görmektedir. Esnek taban özelliklerine sahip ve hava alan spor tarz ayakkabı modelleri ile bebeğinizin sağlığını daha iyi koruyabilirsiniz. Piyasada çok sayıda ayakkabı marka ve modelleri bulunmaktadır. Bebek ve spor markaları bebekler için de çok sayıda ayakkabı üretmektedir. Bu nedenle kız bebek ayakkabı fiyatları da değişkenlik gösterir. Bebeğiniz için en sağlıklı ve en kaliteli ayakkabı modelleri için sayfamızı inceleyebilir ve bebeğinize uygun modelde ayakkabı satın alabilirsiniz.

 Kız Bebek Patik Modelleri

Kız Bebek Patik Modelleri

Eski zamanlarda kadınların değişik renkte yünlerden örerek yaptığı bebek patikler, günümüzde de halen aileler tarafından bebekleri için fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bebekler, ilk adımlarını atmaya başlamadan önce ayaklarını korumak için çorap ya da patik giydirilir. Her anne ve babanın bebekleri için ilk akla gelen ve sıklıkla tercih ettiği patikler, yaz ve kış giyilebilecek modelleri ile aileler tarafından tercih edilmektedir. Kız bebek patik çeşitleri arasında rengârenk desen ve motifler bulunmaktadır. Genel olarak ayakkabı görünümüne sahiptir. Kaymayı önleyici anatomik tabanı ve sağlıklı malzemelerden yapılmış yumuşak tabanları bulunmaktadır. İç kısımları yaz ve kış mevsimine göre değişiklik gösteren modellerde kışın sıcak tutan içi kürklü patik modelleri ve kız bebek yün patik modelleri bulunmaktadır. Özellikle aileler tarafından kız bebek patik kışlık için ideal bir seçimdir. Ayakkabı giyme yaşı henüz gelmemiş bebekler için ya da evde sağlam adım atması için tercih edilen bebek patik modelleri, deri, örgü ve polyester malzemelerinden üretilmektedir. Bebekler 12 aylık olana dek kadar ayakkabı giymek zorunda değillerdir. Bu nedenle ayaklarına giydirilecek patik ile ayak sağlıklarını koruma altına alabiliriz. Yürümeye henüz başlamamış kız bebeğinizin için birbirinden güzel renkte alternatiflere sahip olan patik modellerini inceleyebilirsiniz. Patikler ayaklarını sıcak tutarak onların hasta olmasını engeller. Ayrıca çok sayıda çeşitli modeller ve desenler sayesinde çok daha şirin görünmelerine yardımcı olacaktır. Birbirinden güzel desen ve renklere sahip kız bebek patik modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun olacak şekilde satışa sunulan modeller ile aradığınız tarzdaki kız bebek patiklerinden birini bebeğinize alabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizi sıcak tutarak sağlığını kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca patik modellerinden birini hediye etmek amacı ile de sevdiklerinize alabilirsiniz.

 Kız Bebek Ayakkabı ve Patikte Olması Gereken Özellikler

Kız Bebek Ayakkabı ve Patikte Olması Gereken Özellikler

Bebek ayakkabı seçimi dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Bir aksesuar olarak düşünülmemesi gereken kız bebek ayakkabı özellikleri arasında bebeğin ortopedik gelişimine katkı sağlayacak tarzda üretilmiş olması ve bebeğin ayak boyutuna göre doğru seçilmesi gerekmektedir. Bebeklerin vücudu, gün geçtikçe hızlı bir şekilde gelişir ve bebekler bir zaman sonra yürümeye başlar. Yürümeye başladıkları noktada aileler tarafından alınması gereken sağlam bir ayakkabı seçimi devreye girer. İlk adım atmalarını genel olarak 1 yaşını geçtikten sonra atan bebekler, o süre zarfında çorap ya da patik ile koruma sağlayabilirler. Kış aylarında ve yaz aylarında tercih edilen patik, bebeklerin ayaktan alabilecekleri soğuğa karşı bir önlem niteliği taşımaktadır. Bununla birlikte bebeklerin ayaklarına da tam koruma sağlamaktadır. Kız bebek yazlık patik minik ayakları için rengârenk desen ve motiflerde tasarlanmaktadır. El örmesi, deri ve kürkten üretilerek elde edilen patiklerin seçiminde ortopedik ve anatomik taban özelliklere sahip modelleri tercih etmek gereklidir. Anatomik tabanı sayesinde, bebeklerin yürüme sırasında kayması engellenerek olası bir düşme gibi istenmeyen durumların önüne geçilebilir. Aynı zamanda yere sağlam basmaları da bu taban sayesinde kolay olacaktır. Doktorların tavsiye edeceği ortopedik tabana sahip bebek ayakkabıları, yumuşak özelliğe sahip, esnek ve katlanabilir özellikte olmalıdır. Bebek ayakkabı ve patik modelleri hiçbir şekilde kanserojen madde, boya ve koruyucu gibi çeşitli kimyasal özelliklere sahip ürünlerden imal edilmiş olmamalıdır. Bebeklik dönemlerinde satın alınan ve giyilen bu ayakkabı ve patikler, çocukluk döneminde birçok ayak ve bel şikâyetlerinin başlamasına neden olmaktadır. Bu nedenle büyüme evrelerinde olan ve vücutları hızla gelişen bebeklerin ilk ayakkabı tercihleri, mutlaka ayak sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde sağlıklı koşullarda imal edilen ürünlerden olmalıdır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(44)
(40)
(18)
(18)
(17)
(15)
(13)
(10)
(9)
(8)
(7)
(7)
(7)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(97)
ve üzeri (119)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)
ve üzeri (141)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL