Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Yy
Kk
Bba
Ww
Plm
Gap
Clk
2K
FUL
Mkm
LTB
Cat
Ful
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Ürün Tipi

Çanta Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Taşıma Tipi

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Çanta

için 27,540 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Çanta Modelleri

Erkek çanta modelleri kullanım alanlarına ve kullanacak olan kişinin ihtiyaçlarına bağlı olmak üzere değişiklik göstermektedir. Bu modeller arasında, sırt çantası, iş çantası, bel çantası, el çantası ve postacı şeklinde erkek çanta seçenekleri yer almaktadır. Bahsedilen her bir çantanın kullanım alanı değişiklik göstermektedir. Sırt çantası ve bel çantasının kullanım esnasında farklı ihtiyaçları ve farklı gereksinimleri karşılamaya yönelik olduğu açıktır. Erkek sırt çanta modelinde kişi, daha büyük gözleri bulunan ve daha çok depolama alanının yer aldığı bir çanta tercihi yapmış olmaktadır. Seyahate giderken ya da iş, okul gibi alanlarda kullanmak üzere kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Bel çantası gibi daha küçük ve daha az gözü bulunan erkek çanta modellerinin bahsedilen alanlarda kullanımı çok da verimli olmayacaktır. Bu nedenle, seyahat gibi gezilerde sırt çantasının kullanımı daha uygun olacaktır. Erkek el çantası modelleri ve bel çantası modellerinin kullanımı günlük hayat için daha uygun olmaktadır. Spor kıyafetlerle oldukça şık bir şekilde kombinlenebilen bu model erkek çantaları, kişilerin günlük gezilerinde ihtiyaç duydukları eşyaları depolamak amacı ile tasarlanmıştır. Telefon, cüzdan, anahtar ve şarj aleti gibi gereçlerin sığabildiği bu çanta modelleri sadece ihtiyaç sebebi ile değil, tasarımları açısından da göze hitap ettikleri için erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Buna ek olarak, kullanımı esnasında boyun ve bel ağrısı gibi sağlık sorunlarına sebep olmayacak derecede hafif olması da kullanımını yaygınlaştıran bir diğer nedenlerdendir. Erkek postacı çantası bel çantası kategorisinden çok, sırt çantası kategorisi içerisinde değerlendirilebilir. Tıpkı sırt çantasında gereksinim duyulan geniş alan gibi postacı çantası için de bu gereksinim söz konusudur. Sadece kullanım alanları farklılık gösterebilmektedir. Postacı çantası daha çok iş için gerekli evrakların toplanması ve depolanmasında kullanılmakla beraber, sırt çantası seyahatlerde, yürüyüşlerde, günlük hayatta ve küçük gezilerde bavul olarak kullanılabilmektedir. Bu anlamda, çok amaçlı bir kullanım sağladığını söylemek doğru olacaktır.

Erkek Çanta Modelleri ile Hem Şık Bir Görünüm Yakalayın Hem de Taşıma Kolaylığı Edinin

Erkek Çanta Modelleri ile Hem Şık Bir Görünüm Yakalayın Hem de Taşıma Kolaylığı Edinin

Erkek çanta modelleri hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de kullanılan alanlarda şık bir görünüm elde etmeye yaramaktadır. Bu gibi amaçların sağlanması için birçok farklı modelde erkek çanta modeli tasarlanmıştır. Sadece küçük eşyaların depolanmasından, seyahatlerde kullanabilmek üzere tasarlanan büyük çanta modelleri de yer almaktadır. Bu çanta modellerinin hepsi erkek çanta modelleri kategorisi adı altında kolaylıkla farklı renk ve desende bulunabilmektedir. Çanta kategorisi içerisinde sadece çanta modelleri yer almamaktadır. Bu kategori içerisinde cüzdan ve kartlık gibi daha birçok erkek aksesuar ve gerecine de rastlamak mümkündür. Bu ürünler hem tasarım olarak hem renk hem de kullanacak olan kişinin hangi ihtiyaçlarını karşılayacağı yönden farklılıklar barındırmaktadır. Hediye olarak da alınabilen cüzdanlar da isim yazılabilme gibi özellikleri olan modeller bulunmaktadır. Bu şekilde tasarlanmış olan cüzdan ya da kartlıklardan birini seçip, hediye olarak almak istediğiniz kişinin adını yazdırarak, hediyeyi daha da özel hale getirmek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, kimi çanta modellerinde de bu seçenek yer almaktadır. Cüzdan ve kartlık modelleri ayrı ayrı temin edilebilmektedir. Bunun yanında kartlığın cüzdan ile birlikte iç kısmına monteli ya da takılıp çıkarılabilir şekilde tasarlanmış modellerine rastlamak mümkündür. Çanta tasarımlarında da aynı şekilde pek çok farklı tasarıma şahit olunmaktadır. Bunlardan biri de erkek çapraz çanta modelidir. Bu model genellikle gençler tarafından daha sıklık ile tercih edilen erkek çanta modelleri olmaktadır. Tek omuzda takıldığı için ileri yaşlarda kişiler bünye olarak daha hassas olduklarından her ne kadar hafif bir çanta modeli de olsa uzun süreli kullanımda omuz ve boyun bölgesinde ağrı gibi problemlere sebep olabilmektedir. İlerleyen yaşlarda ve de omuz ve boyun bölgesinde hali hazırda sorun yaşayan kişiler tarafından sırt çantası gibi ağırlığı iki eşit şekilde dengeleyen modeller daha çok tercih edilmektedir. Çapraz çanta modelleri ise, gençlerin hem tarz hem de kolay takılıp çıkarılması ile sıklıkla kullandıkları bir erkek çanta modeli olmaktadır. Erkek spor çanta modelleri içerisinde de yer alabilen çapraz çanta modelleri sırt çantaları gibi kullanımı oldukça yaygın olan bir erkek çantasıdır. Göğüs ve sırt çantası şeklinde de adlandırılan bu çanta çeşidi kişinin isteğine bağlı olarak vücudun ön bölgesinde de arka bölgesinde de rahatlıkla kullanıma uygundur. Sırt kısmında kullanılması esnasında da içerisinden bir şey alınmak istenirse kolaylıkla göz kısımları ön tarafa çevrilebilmektedir. Bu sayede kullanan kişiye birden fazla kullanım şekli de sunmaktadır. Dilerseniz çantanıza uyumlu ayakkabı seçimi yapmak için ayakkabı ve çanta sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Bir Hediye Eşyası Olarak Erkek Çanta Modelleri ve En Çok Tercih Edilenler

Bir Hediye Eşyası Olarak Erkek Çanta Modelleri ve En Çok Tercih Edilenler

Erkek çanta modelleri sadece ihtiyaç amaçlı temin edilen tasarımlar olmanın dışında özel günlerde ya da kişinin içinden geldiği esnada sevgilisine, eşine, kardeşine ve babasına hediye olarak alabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle hediye olarak verileceği durumlarda erkek deri çanta modelleri sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bu modeller içerisinde hediyenin alınacağı kişinin estetik zevkine uygun bir modeli bulabilmek oldukça kolaydır. Oldukça fazla seçenek bulunmasının da faydası ile kişi, kısa bir arama sonucunda hediyeyi alacağı kişinin zevki ve tarzı doğrultusunda bir deri çanta bulabilmektedir. Deri çantalar içerisinde de birçok farklı çanta kategorisi yer almaktadır. El çantası da bu seçeneklerden biri olmaktadır. Siyah ve kahverengi renklerinin en çok tercih edildiği bu deri çanta modelinde, orta ve büyük boy seçenekleri de yer alır. Kimi seçeneklerde bu çantalar küçük boy ya da orta boy şeklinde tek tek temin edilirken ikisinin bir arada alınabildiği çanta modelleri de yer almaktadır. Beğenilen bir deri çantanın hem küçük hem de orta boy modelinin tek bir ürün halinde alınabilmesi mümkündür. Bu sayede, kişi taşıdığı eşyaların yoğunluğuna bağlı olarak günlük hayatta değişimli bir şekilde küçük ve orta çantayı kullanabilir. Hem faydalı hem de şık bir görünüme sahip olan bu erkek deri çanta modelleri, hediye seçeneği olarak da oldukça tercih edilmektedir. Deri çantalarda sadece el çantası seçeneği bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra postacı model erkek deri çanta seçenekleri de yer almaktadır. Bu modeller genellikle erkek çanta omuz modeli şeklinde de adlandırılabilmektedir. Aynı şekilde, farklı boyutlarda tasarlanan bu erkek deri çantalarından da hediye olarak temin sağlamak oldukça kolay olmaktadır. Erkek kol çanta modelleri bu iki model ile de kalmamaktadır. Genellikle deri modellerin hediye seçeneği olarak düşünüldüğü erkek çantaları içerisinde evrak çantaları da oldukça şık bir hediye olabilmektedir. İşe yeni başlamış bir kişiye ya da işinde terfii almış bir kişiye alınabilecek en iyi hediye seçeneklerinden biri olmaktadır. Bunların yanında, el çantaları da oldukça kullanışlı birer seçenek olabilmektedir. Hem kullanışlı hem de şık görünümlü bir hediye alınmak istendiğinde el çantaları da seçenek olarak değerlendirilebilir.

Erkek Çanta Modelleri ve Tasarımları

Erkek Çanta Modelleri ve Tasarımları

Erkekler için tasarlanmış olan çantalarda hem şıklık hem de ihtiyaçların karşılanabilir olması oldukça önemlidir. Kişi çanta seçimi yaparken bu iki kriteri genellikle göz önünde bulundurmaktadır. Bunların yanı sıra, dayanıklılık, ergonomik bir yapıya sahip olup olmadığı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayıp sağlamadığı da dikkat edilecek diğer özellikler arasında gelmektedir. Erkek yan çanta modelleri ergonomik bir yapıya sahip çanta modelleri arasında en önde gelenlerden olmaktadır. Bu çanta modeli yan kısımda kullanılabildiği gibi çapraz şekilde de daha emniyeti bir şekilde kullanım imkânı tanımaktadır. Bu kategori altında toplamda 51 adet renk seçeneğinin bulunması da aranan rengin ve desenin kolayca bulunmasına yardımcı olacaktır. İster pastel renkler istenirse neon renkler istenirse siyah ve kahverengi gibi her kombin ile kolaylıkla uyum sağlayan koyu renkte çanta modelleri alınabilmektedir. Bu renk seçenekleri sadece erkek yan çanta modelleri için geçerli olan renk seçenekleri olmamaktadır. Erkek deri sırt çanta modelleri için de bu renk skalası geçerli olan renk seçenekleri olmaktadır. Bu nedenle hangi modelde bir çanta alınmak istenirse o modeldeki çanta için renk konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan seçim yapabilmek mümkün olacaktır. Erkek portföy çanta seçenekleri içerisinde de renk ve tasarım olarak çeşitli modellere rastlamak mümkündür. Yerli ürün olan ve imitasyon malzeme kullanılarak yapılan portföy çanta modelleri ve hakiki deri kullanılarak üretilmiş olan portföy çanta modelleri bulunmaktadır. Burada, seçim kişiye ve çantadan ne kadar süreli bir kullanım ömrü beklediğine bağlı olmaktadır. Erkek askılı çanta seçenekleri arasında da birçok farklı kategoriden çanta seçeneği bulunmaktadır. Bu çanta modelleri içerisinde spor çantalar ve daha klasik erkek deri çantalar yer almaktadır. Kişinin kendi zevkleri doğrultusunda bu kategoriler içerisinde de kolaylıkla bir seçim yapılabilecektir. Krem ve haki renkli ve daha spor bir tasarıma sahip olan omuzdan askılı/göğüs sırt çantası olarak adlandırılan erkek çanta modelleri de bu kategori içerisinde yer alan çanta tasarımları arasında olmaktadır. Yetişkinlerin ve gençlerin kendilerine uygun bir çantayı kolaylıkla bulabilmeleri adına çeşitlilik konusunda son derece çalışılmış ve titiz davranılmıştır.

 Erkek Çanta Modellerinde Seçim Yapılırken Dikkat Edilebilecek Noktalar

Erkek Çanta Modellerinde Seçim Yapılırken Dikkat Edilebilecek Noktalar

Erkek çantaları da tıpkı kadın çantalarında olduğu gibi kullanım alanlarına, büyüklük ve küçüklüklerine ya da diğer tasarım kısmındaki değişikliklerine bağlı olarak kategorilere ayrılmıştır. Erkek küçük çanta kullanmak istiyor ise alınacak olan çantada kaç tane bölme olduğuna dikkat edilmelidir. Çantalar dışarıdan bakıldığında ebat olarak küçük olabilir ancak küçük olması kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir çanta modeli olduğunu garantilememektedir. Bu durumda çantanın bölmelerine dikkat edilmelidir. Birçok farklı ebatta bölmenin çanta içerisinde yer alması kişi için oldukça kullanışlı bir seçenek olacaktır. Bunun yanında eğer gerekiyor ise çanta içerisinde gizli bir bölmenin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bu sayede kişi, alacağı çantadan maksimum verim alabilecektir. Dikkat edilmesi gereken tüm bu özellikler sadece küçük çanta modelleri için geçerli olan kriterler olmamakla birlikte, başka erkek çanta modellerinin alımı sırasında da dikkat edilmesi gereken özellikler olmaktadır. Eğer büyük bir çanta isteniyor ise yine aynı şekilde bölmeler kontrol edilmeli ve ihtiyaç dahilinde gizli bir çanta bölmesinin yer alıp almadığına bakılmalıdır. Erkek belden çanta kullanmayı tercih ediyor ise bu durumda da çantanın açılıp kapanma kısmında fermuar mı düğme mi yoksa başka bir düzenek mi kullanıldığına dikkat edilebilir. Bu çantalar genellikle kolay bir şekilde ulaşılması istenen eşyaların koyulduğu çanta modelleri olduğu için çantanın açılması da kişiye kolay gelen bir yöntem ile yapılmış olmalıdır. Kişi fermuar mı yoksa düğme ile mi daha rahat ediyor ise bu şekilde bir çanta alabilir. Burada tercih kişinin kendisine kalmıştır. Aynı şekilde erkek iş çantası modelleri de içerisindeki evrakların rahat taşınabilmesi, zarar gelmemesi ve kolaylıkla çanta içerisinden çıkarılabilmesi esasına dayanmaktadır. Bu nedenle açılıp kapanma düzeneğine dikkat edilmesi gereken bir diğer çanta modeli de iş çantası olmaktadır. Bunun dışında erkek için çanta modelleri arasında çeşitlerde kişi kendisine en uygun model hangisi ise, bu özellikleri de kontrol ederek alabilir. Tasarım kısmında kişinin kendi estetik zevkleri söz konusu olacağından bu kısımda dikkat edilmesi gerekenler adı altında bir faktör belirtmek yerine ancak tavsiye alınması daha uygun olacaktır. Siyah ve kahverengi gibi renklerin tüm renkler ile uyumlu olması nedeni ile çanta seçimlerinde sıklık ile tavsiye edilen renklerden biri olmaktadır.

 Erkek Deri Çanta Modelleri ve Kullanım Alanları

Erkek Deri Çanta Modelleri ve Kullanım Alanları

Erkek çanta modelleri farklılıkları bünyesinde barındıran bir kategori olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde boyuttan renk ve desen gibi tasarım kısmına da katan birçok farklılığı barındırmaktadır. Erkek mini çanta tercih etmek istiyor ise buna uygun birçok seçenek bulabileceği gibi erkek heybe çanta modeli içerisinde de aradığı çanta tasarımına en yakın seçeneği kolaylıkla bulacaktır. Çanta tasarımlarında çeşitli modellerin bir arada yer aldığı bu kategori içerisinde erkek çanta fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle çanta seçiminde dikkat edilen özellikler fiyat açısından da farklılık yaratan özellikler olarak karşıya çıkabilmektedir. Özellikle, çantanın üretildiği materyal büyük bir oranda çantanın fiyatına etki eden faktörlerden biri olmaktadır. Gerçek deri kullanılarak üretilen ve tasarlanan bir erkek çanta seçeneği ile imitasyon malzeme kullanılarak tasarlanmış olan erkek çanta çeşitleri fiyatları açısından farklı olmaktadır. Bu nedenle kişiler seçim yaparken fiyata etki eden faktörleri de göz önünde bulundurmalıdır. Kişi, çeşitlilik sayesinde bütçesine en uygun olan modeli rahatlıkla erkek çanta modelleri arasından bulabilecektir. Gerek iş ortamında gerek profesyonel hayatta ve gerek de günlük hayatta çokça ihtiyaç duyulan çantalar erkekler için de bir ihtiyaç olmaktadır. Bu nedenle alınacak olan çanta da ne sadece tasarıma ne de sadece özelliklere bakmak doğru olacaktır. Hem dayanıklılık, uzun süre kullanım gibi özelliklere dikkat edilmeli hem de kişi bu çantayı hayatının bir alanında kendini yansıtan bir parça olarak kullanacağından tasarımına dikkat edilmelidir.