Kepçe & Livar

Balık avı malzemeleri arasında livar ve balık kepçesi malzemeleri yer almaktadır. Livar; balıkçı teknesinde balıkların taze kalması için alt tarafı denizin içinde kalan havuzdur. Livarın çevresi su alacak şekilde örgü tasarıma sahip olduğu için balıklar denizin içinde canlı bir şekilde kalırken, hiçbir yere kaçamazlar. Balıkçılar, avladıkları balıkları canlı olarak saklamak için balık avı malzemeleri arasında mutlaka livar bulundururlar. Livar, konik şeklinde örülmüş sepet görünümündedir. Diğer bir tanımla, denizden ayrılmış bir havuz olarak da açıklanabilir. Livar nasıl yapılır gibi konularla ilgilenmemek için kategorimizde yer alan hazır livar çeşitlerinden satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Livar, sadece balık avında değil, tüm deniz canlılarının uzun süre su içerisinde canlı kalmasını sağlamak için de kullanılan bir balıkçı ürünüdür.

Denizden yakalanan canlılar, kova gibi su doldurulabilen kaplarda saklanabilse de bu oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle işi kolaylaştıran ve pratikleştiren livar çeşitleri kullanılmaktadır. Büyük balıkların kovadan atlama ihtimali yüksek olduğu için livarların bu görevi üstlenmesi daha güvenli ve avantajlıdır. Livar modelleri, küçük ve büyük olarak satılmaktadır. Çok fazla balık ya da deniz ürünü avlıyorsanız, büyük livar modellerini satın alabilirsiniz. Livar çeşitleri arasında şamandıralı olanlar da bulunmaktadır. Balıkçı geminiz ya da balıkçı tekneniz için şamandıra arıyorsanız, şamandıra kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz. Livar fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Balık kepçeleri, tam bir kepçe görünümünde olduğu için bu ismi almıştır. Bir sopanın uzunda bulunan file, balık kepçesini oluşturmaktadır. Balık kepçesinin nasıl yapıldığıyla uğraşmak yerine, kategorimizde yer alan balık kepçesi modellerini ve balık kepçesi fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. CosyWolf, Captain, Lineaeffe, Silstar, Prusa Carp, Shimano, Balzer gibi çeşitli markalar tarafından livar ve balık kepçesi üretilmektedir. Remixon markası tarafından üretilen balık kepçesi PVC malzemeden ve file torbadan üretilmiştir. Katlanabilir yapıda olduğu için kolayca balık av malzemeleri arasında taşınabilir yapıdadır. Balık kepçesi çeşitleri arasında misinalı olanları da bulunmaktadır. Kepçeler aynı zamanda çeşitli boylara göre üretilmektedir.

Kepçe & Livar

için 685 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(4)
ALBASTAR (12)
Balzer (14)
Captain (32)
(1)
(1)
(4)
Dam (42)
Discovery (23)
(155)
(5)
FREECAMP (88)
(5)
(3)
(3)
(1)
Protackle (26)
(2)
Remixon (95)
Ryobi (7)
SpotBalık (20)
Spro (33)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (57)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)
ve üzeri (66)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL