Misinalar

Misina; kıl veya naylondan üretilen, balıkçıların olta ipi olarak kullandığı iptir. Balıkçılıkla ilgilenen kişilerin balık av malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Eskiyen misinaların yenileri ile değiştirilmesi gerekmektedir. Misinalardan sağlıklı sonuçlar alabilmek için misinayı iyi bağlamak ve iyi düğümlemek gerekir. Misina tamiri yapmak yerine kategorimizde yer alan misina çeşitlerini inceleyerek yeni bir misina edinebilir ve balık tutma işlemini daha sağlıklı ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Balık tutma ekipmanları arasında yer alan misinanın öz maddesi yapay elyaflı naylondur. Misina, ince görünmesine rağmen kolay kopmayan bir yapıya sahiptir. Ne kadar dayanıklı olsa da, misinanın da bir ömrü vardır ve bir süre sonra misinayı yenilemek gerekir. Misina kalınlıkları balık için 0,06-2,00 mm arasında değişmektedir. Misina nasıl bağlanır diye merak ediyorsanız, balıkçılardan ya da internette yer alan verilerden yararlanabilirsiniz. CosyWolf, Silstar, Captain, Daiwa, Shimano, Lineaeffe, Super DP, Trabucco gibi çeşitli markalar tarafından misina çeşitleri üretilmektedir. Örgü misina çeşitleri, balıkçılık ile ilgilenen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Berkley Whiplash Crystal markası tarafından üretilen örgü misina çeşidi 300 metre uzunluğundadır. Bir çok balıkçılık uygulamaları için uygun olan Berkley Whiplash Crystal, güçlü misina düğüm mukavemeti sağlamaktadır.

Misinanın kullanım ömrü; kullanım sıklığına ve suyun durumuna göre değişiklik göstermektedir. Misina çeşitleri, renklerine göre ayrılmaktadır. Renklerin özellikleri; tatlı su veya deniz suyundaki balığa göre değişiklik göstermektedir. Misinanın renkleri gibi kalınlık özellikleri de bulunmaktadır. Tercih edilecek olan kalınlıklar, yapılacak işe göre farklılık gösterebilir. İğne bağlanacak olan misinalar, hedeflenen balığın büyüklüğüne göre minimum incelikte olmalıdır. İğnenin bağlanacağı misinalar hedeflenen balığın büyüklüğüne göre minimum incelikte olmalıdır. Böyle olunca balık avcılığında artış olur. Misina fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Misina çeşitleri arasında yer alan ipek misina, balıkçıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Diğer balık avı malzemelerine göre, misina fiyatları oldukça uygundur. Misina, balık avı için tek başına yeterli değildir, bunun için diğer balıkçılık malzemelerine de ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınız olan tüm balık av malzemelerini avcılık ve balıkçılık kategorisinde bulabilirsiniz.

Misinalar

için 9,048 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Abu Garcia (30)
ALBASTAR (26)
Balzer (67)
Captain (404)
Cormoran (6)
CosyWolf (237)
Daiwa (428)
Dam (219)
Discovery (138)
(2061)
DURAKING (6)
EUROFISH (29)
Evostar (9)
Fiiish (8)
Fishtech (10)
FLADEN (155)
Fox (46)
FREECAMP (113)
Fujin (83)
K-KARP (31)
Kaptan (9)
KENDO (164)
Lineaeffe (381)
(3)
Mutant (24)
Okuma (766)
Pelican (66)
(2)
Pinorex (9)
(1)
Protackle (53)
Prusa Carp (10)
Rastgele (188)
(2)
Remixon (135)
Ryobi (43)
Sakuraline (11)
Sea Horse (131)
Shimano (304)
Silstar (215)
Spro (353)
Trabucco (455)
Varivas (102)
VEGA (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(460)
ve üzeri (549)
ve üzeri (579)
ve üzeri (591)
ve üzeri (610)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL